Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105551) vince válasza Timyyy (#105550) üzenetére


vince
őstag

Remélem $2.69-ért legalább jóféle elemeket adtak hozzá :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#105552) jan herz válasza Sanyesz. (#105543) üzenetére


jan herz
tag

Szia! Az az ajánlott típus, a kerek hangerő, hívásfelvevő gombokról könnyű beazonosítani. Persze a hangzás erősen szubjektív dolog, de ez tényleg jól szól, messze a legrészletgazdagabb, amit eddig hallottam. Itt olvashatsz tesztet róla...[link]

[ Szerkesztve ]

(#105553) andrisbandi válasza Timyyy (#105550) üzenetére


andrisbandi
őstag

A posta más volt a drágábnál?
- Mert az aksiknál veszélyes anygagként, drágábban hozzák.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#105554) szabi__memo válasza andrisbandi (#105553) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Akksi =/= elem

(#105555) Timyyy


Timyyy
őstag

Mindegyiket postás hozta, de free shippingesek voltak, és bontás nyomait mondjuk nem fedeztem fel rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#105556) fcbarca


fcbarca
őstag

Üdv. Valaki nem tud 32 gb-os dashcamba való high endurance memóriakartyat bestbuy aron?

(#105558) Ra3 válasza 8 (#105557) üzenetére


Ra3
őstag

Sincerity ugynazt árulja mint amit itthon veszel dupla áron, ha beszarik és nem tudod leszedni róla a felvételt azon a magyar hivatalos gari se segít.
Annyi hogy esetleg kicserélik neked a kártyát, HA még lesz rá gari, Sinceritytől meg rendelhetsz újra, és még akkor is ott tartasz anyagilag mintha az elsőt itthon vetted volna.
Vagy esetleg a személyes tapasztalat azt jelenti hogy bedöglött az itthon vett magyar garis kártya, és visszahozták neked az adatokat róla?

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#105559) fcbarca válasza 8 (#105557) üzenetére


fcbarca
őstag

Lifetime gari melyikekre szokott lenni?

(#105560) 8 válasza Ra3 (#105558) üzenetére


8
senior tag

Igen, most jönnek a tapasztalatok, hogy a sincerity-s kártyák milyen jól működnek évek óta. És nálam is így van.
Nem a gari miatt írtam a hivatalos forgalmazótól vásárlást, és azt sem írtam ha visszaolvasod, hogy itthon vegye meg. A gari semmit sem ér.
Arra írtam a hivatalos forgalmazót, hogy biztosan eredeti kártyát vegyen, mert az eredeti kártya szerintem nagy valószínűséggel jobb minőségű, mint a nem eredeti. Dashcam-be szerintem nem éri meg kockáztatni azért a pár ezer forintért.
Szerintem. És ezért írtam le a tanácsomat, mert egy "eBay-es kütyük kis pénzért" topikban kért tanácsot dashcambe való kártyáról. Lehet, hogy teljesen tisztában van a helyzettel, de lehet hogy nem.
Igen, a tapasztalatok alapján sincerity is ugyanazt árulja mint amit itthon megveszel a boltban, ez is igaz. Itt a fórumba járó néhány száz ember tapasztalatai, és a néhány ezer ineternetes vélemény/yt videó alapján. Ennyit tudunk és nem többet.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#105561) szabi__memo válasza 8 (#105560) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És ki a hivatalos forgalmazó?
Csak mert nem ritka hogy komoly cégeknél is talál hamisított termékeket a fogyasztóvédelem

(#105562) KamuMazsola válasza 8 (#105557) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én meg úgy gondolom, hogy kedvenc árusunktól nyugodtan vehet bele memóriakártyát, ha valami olyan eseményt rögzít, ami később pl évek múlva kellhet, arról úgyis célszerű minél előbb biztonsági mentéseket készíteni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#105563) 8


8
senior tag

WTF :D

BM70 Mini Bluetooth Headphone Phone 4G SIM Support

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#105564) zoltan6 válasza 8 (#105563) üzenetére


zoltan6
őstag

Sittesek mit meg nem adnának ezért :DD
780 mobilt foglaltak le a börtönökben

(#105565) spidersoft válasza 8 (#105563) üzenetére


spidersoft
senior tag

böriteló :D efféléket szoktak becsempészni az elítélteknek... telefonálásra használható, másra nem nagyon :D Ugyanitt: nagyimobilt (teljesen buta, se wap, se semmi, nagy gombok, nagy betűk, SOS gomb) nem tudtok olcsón? Itthon se nagyon drága, de hátha van Kínából olcsóbban :) :R

(#105566) Dluinet válasza spidersoft (#105565) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Doro 520X

Ütésálló, 3 megapixeles kamera, zseblámpa, 3G, Vaku, asztali töltő, 14 napos készenlét
Ára 20 ezerFt környékén.
Magyar menü is van benne, csak valamiért itthon nem nagyon árulják
Ára: [link] 50€ szállítással európából
Strapa teszt is van róla: [link]
Általános teszt: [link]

és nagyon könnyen átlátható menüje, ami igazán könnyen kezelhetővé tesz az idősek számára

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#105567) maestro87 válasza AndrewTdi (#105530) üzenetére


maestro87
őstag

EU raktáras termékek listázása ár szerint növekvő sorrendben.
Én 16 EU raktárat találtam, de lehet több is van. :)

EU raktáras termékek listázása ár szerint csökkenő sorrendben.

Csak a készleten lévő EU raktáras termékek listázása ár szerint növekvő sorrendben. Ezt nem ajánlom, mert nálam elrejtett olyan termékeket is amelyekből van készleten.

Lapozni az 1.html átírásával tudsz, azaz 2.html, 3.html stb.

(#105568) martillo


martillo
tag

Tegnap, termeszetesen mikor az orszagot szeltem at (~800km ossz) megdoglott az autos toltom...
Tudnatok ajanlani bevalt, megbizhato tipust, esetleg kuponnal?

Eddig olyan volt, ami "egybe volt epitve" a vezetek es aljzat, de most vmi olyat keresnek, ahol van egy usb aljzat es a tolto kabel(ek) kulonalloak. Az se baj, ha dupla usb van rajt, hogy asszony is tudja majd tolteni a telojat szinkronba, ha velem tart.

Koszonet!
:R

(#105569) Saccco válasza maestro87 (#105567) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez hogy megéri. :C
F36 burkolat.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#105570) Timyyy válasza martillo (#105568) üzenetére


Timyyy
őstag

Nekem ilyen van.
Most ugyan nem akciós, nem tudom működik-e rá bármiféle kupon, de hogy sose volt még ilyen minőségi és szép töltőm kocsiba, az biztos. ;)

(#105571) ktamas76 válasza 8 (#105557) üzenetére


ktamas76
csendes tag

Az egyik ismerős vadkamerába használt boltban vásárolt kingstont ami pár hét után megadta magát. Garanciába cserélték, az már több mint egy hónapot bírt. Aztán sincerity-től jött sandisk, az majdnem 2 éve megy és még nem volt gond vele.

(#105572) L3fty válasza Timyyy (#105570) üzenetére


L3fty
csendes tag

Pont ezt akartam ajánlani én is. Egy féldolláros töltőt használtam, de féltettem a telefonokat, sőt az autót is.
4.25 usd volt pontozva.

(#105573) spidersoft válasza maestro87 (#105567) üzenetére


spidersoft
senior tag

ettől valami egyszerűbb kéne ("vedd már ki a levelet a telefonból" -- SMS jött a szolgáltatótól, ezt már bonyolult megnézniük), és olyan, amin van dedikált SOS gomb valami elkülönített helyen, jellemzően a telefon hátulján. itthon olyan 15k környékén kezdődnek.

(#105574) martillo válasza Timyyy (#105570) üzenetére


martillo
tag

Neztem ezt en is, illetve egy masik Xiaomi-t, ami annyival tobb, hogy FM transmitter is.
Mukodik rendesen ez az FM transmitter funkcio benne, minden korulmenyek kozott? Megeri vajon a felarat?

Illetve az elso hsz-ombol kimaradt, hogy usb kabelre is fogadok ajanlast/kupont, ha van. Hasznalva a szinten keresett autos toltovel lenne, szoval 1m-es boven eleg lenne es termeszetesen Xiaomi telefonokhoz kell :)

(#105575) martillo válasza L3fty (#105572) üzenetére


martillo
tag

Talan kicsit off, de ez a pontozasos dolog pontosan hogyan mukodik???
Van par pontom mar nekem is, de meg sose lattam lehetoseget, hogy felhasznaljam oket...

(#105576) tlala válasza martillo (#105574) üzenetére


tlala
addikt

Bőven megéri!
Sokan használjuk elégedetten, nagyon szépen szól.
Nézd meg a topikját.

[ Szerkesztve ]

(#105577) L3fty válasza martillo (#105575) üzenetére


L3fty
csendes tag

Vásárlásokra és értékelésekre gyűlnek a pontjaid, a My points menüpontban megtalálsz minden infót.
A “normális” (nem flash sale és hasonló akciók) vásárlásaid során check-out fázisban a szállítási opciók alatt tudod megadni, hagy mennyi pontot váltasz be a vételár max 30%-áig.

(#105578) Janaboy válasza martillo (#105574) üzenetére


Janaboy
veterán

Mukodik.
Itt van 9.99ert email onlyval: [link]

Janaboy

(#105579) martillo válasza Janaboy (#105578) üzenetére


martillo
tag

Mindenkinek nagyon koszi az ajanlast/velemenyt/tanacsot/linket.
Meg is rendeltem egyet az FM transzmitteresbol e-mail only price + pontokkal 7,81$-ert.

USB kabel hozza mindegy, vagy abbol is van ajanlott tipus?

(#105580) Dluinet válasza martillo (#105579) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ugreen, blitzwolf
áruk a minőségükkel arányos, olcsóbbat felesleges venni

laposat, átforgathatós kábeleket kerüld

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#105581) Pulsar


Pulsar
veterán

Sziasztok,

tud valaki olyan fm trasmittert ajánlani, amiben van bluetooth vevő, és elfogadható minősége is van?

(#105582) Janaboy válasza Pulsar (#105581) üzenetére


Janaboy
veterán

:U

Janaboy

(#105583) akipapi


akipapi
tag

Sziasztok!

Erre [link] esetleg kupon?

[ Szerkesztve ]

(#105584) w.miki válasza Pulsar (#105581) üzenetére


w.miki
veterán

:DDD 3 hsz.-el lejjebb
#FM transmitter, autó USB töltő, szivargyújtó, bluetooth : roidmi 3s

(#105585) HoTaZo : A változatra is letölthető magyar nyelv

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#105585) HoTaZo válasza spidersoft (#105565) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én egy Vkword z3310-t rendeltem páromnak (irtózik az érintős telóktól), de még nem adták fel.
A -B-s valtozat tud magyar nyelvet (erre oda kell figyelni!), elmeletileg.
Most 24$-ért láttam, amikor rendeltem, akkor 16$-körül volt, nekem sikerült 15$-ra levinnem.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#105586) martillo válasza Dluinet (#105580) üzenetére


martillo
tag

Mar-mar szorszalhasogatasnak tunhet, de esetleg GB-en nincs ajanlott cabel?
Alin nem vagyok fent, csak ezert nem reggelnek, ha nem feltetlen szukseges... :F

Szerk: illetve ezeket a nylon cabel-eket lehet venni, ezzel nincs gond?

Szerk2: ebay-en is talatam ilyet ugreen_retail_store eladotol, ~17k ertekelessel, de joval olcsobban, mint amit Te linkeltel. Lehet ez is jo a nagy arkulonbseg ellenere?

[ Szerkesztve ]

(#105587) Xpredi01


Xpredi01
tag

Xiaomi USB-s lámpára nincs most véletlen valami kupponkód? :R

(#105588) Dluinet válasza martillo (#105586) üzenetére


Dluinet
nagyúr

-jó az ebay is
-nylon jobban koszolódik
-ne kevered a fonot a dollárral?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#105589) KaiotEch válasza Xpredi01 (#105587) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

[link]
Kupon: XmasCZ06 (30 db)

Ha még él...

(#105590) Pulsar válasza Janaboy (#105582) üzenetére


Pulsar
veterán

:B :R

w.miki Nem láttam a Bluetooth szót, de erről a termékről jutott eszembe igazából a kérdés, szóval láttam is :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#105591) spiky03 válasza Dluinet (#105580) üzenetére


spiky03
veterán

Én most egy ilyet vettem a tablethez csak az USB-Cs verziót
[link]

Remélem ez azért jó lesz, hogy lapos.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#105592) Randomized


Randomized
csendes tag

Tudtok valami jól bevált USB-s microSD kártyaolvasót ajánlani?

(#105593) martillo válasza Dluinet (#105588) üzenetére


martillo
tag

Koszi!
Eppenseggel valoban beneztem a GBPvsUSD arakat, de amugy is van difi ~700 vs 1100.

De akkor szerintem nekifutok az ebay-es vetelnek, csak ezert most nem akarok meg egy helyre regelni.
Koszonom, minden kerdesem megvalaszolasra kerult ma!

Koszi midnenkinek!!!

(#105594) crazygamer75


crazygamer75
tag

3 Ft, eléggé ijesztően olcsó, érdemes ilyent venni, vagy akár kárt is tehet a telefonban (zárlat, stb)?
[link]

(#105595) Sanki válasza crazygamer75 (#105594) üzenetére


Sanki
addikt

Ebből még hátra van 4 nap, ez aukció.

(#105596) w.miki válasza Randomized (#105592) üzenetére


w.miki
veterán

Orico store-ból az ali-ról
vagy ebay-ről sincytől

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#105597) crazygamer75 válasza Sanki (#105595) üzenetére


crazygamer75
tag

de csicska vagyok :) pedig nem előszór vásárolok e-bay-ről, elfelejtettem kilőni az aukciós ajánlatokat.

(#105598) Skillet válasza Randomized (#105592) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem ILYEN van, hibátlan. Akkor 2$ volt.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#105599) Attix70


Attix70
aktív tag

Lehet, hogy nem jó helyre teszem föl a kérdésem de próbát megér :D
Ha egy Gearbest-es termék ára lepontozással esik be a 26$ (Áfahatár) alá akkor a NAV-nak ezt el kell fogadni vagy az eredeti árat veszik alapul? A maiba kapott üzenetbe van "Subtotal" és "Shipping & Handling" és egy "Grand Total", nincs feltüntetve sehol amit levon a pontok miatt. Igazából a Xiaomi autós kamera miatt kérdezem, mert ha kell Áfát+kezelési költséget fizetnem akkor már nem érné meg nekem.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#105600) Randomized válasza w.miki (#105596) üzenetére


Randomized
csendes tag

Köszi, körbe nézek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.