Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105101) DeFranco válasza FingR86 (#104702) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi a tippet, az F759M-et vittem, pont ezt a spyderco design-t kerestem pont ebben a méretben :R

(#105102) Timyyy


Timyyy
őstag

(#105103) Timyyy


Timyyy
őstag

Alfawise S100 Sonic Electric Toothbrush
Ár: 18.99$

Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Memory Card
Kupon: HSCXmas1
Ár: 18.99$

Xiaomi Portable Mouse
Kupon: GBBF070
Ár: 9.99$

AC - 8 38db-os csavarhúzó készlet
Kupon: AC3SDJ
Ár: 8,99$

Digital Instant Read Thermometer
Ár: 1.99$

Xiaomi Mi Magic Controller
Kupon: HSCXmas4
Ár: 9.99$

Xiaomi Mi Band 2
Kupon: GBBF034
Ár: 15.99.$

Tevo Tarantula 3D Printer Kit EU raktárból
Kupon: EUTEVOKK
Ár: 167.99.$

(#105104) Krogoth válasza ZsoltG60 (#105100) üzenetére


Krogoth
senior tag

Tollhoz nem jó nálam. :S
The Code you entered is not for this product.

(#105105) sepsi0 válasza ollie (#105050) üzenetére


sepsi0
őstag

Igaz ez az "okos változat", ami most kuponnal 32$ (8600ft),ennyiért biztos van itthon jobb (hol?). Nekem Tescos van 3-6eft között vettem őket, de 6-7eft között vannak ezek a "buta" vízforralók....
Xiaomi belül rozsdamentes acél, kívül müanyag, de ez a védjegye.
Spec, gondolom megy az angol:

Brief Introduction:
Original Xiaomi Mi Electric Kettle is a smart water heater. With 1.5L large capability and 12hrs temperature control time and automatically switches off once water comes to a boil. The water temperature can be remote controlled via your Xiaomi smart home APP, everything in on your hand!

Main Features:
• Triple security protection: Prevent electric shock, no electric leakage and auto power off.
Constant temperature control time can be up to 12hrs.
Double 304 stainless steel inner layer, heat insulation design gives more safe protection.
• 360 degree swivel power base provides durable use and convenience.

Miért is drága?

[ Szerkesztve ]

(#105106) vince válasza Timyyy (#105102) üzenetére


vince
őstag

Minidrón sajnos lejárt :(
Műbőrtokos 25-in-1 csavarhúzószettet ilyen drágán nem veszünk ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#105107) p87 válasza kirkri (#105028) üzenetére


p87
senior tag

Szintén nem adták még fel nekem. Az ultrahangos mosót viszont már múlthét pénteken megkaptam.

(#105108) ZsoltG60 válasza Krogoth (#105104) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Sorry nálam sem jó :(
pedig több oldalon is kint volt :W

Lumia 950XL

(#105109) Timyyy


Timyyy
őstag

(#105110) Krogoth válasza Timyyy (#105109) üzenetére


Krogoth
senior tag

Sajnos nem jó.

(#105104) Krogoth válasza ZsoltG60 (#105100) üzenetére

[ Szerkesztve ]

(#105111) ollie válasza sepsi0 (#105105) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Oké, az itthon vásárolt, olcsóbb vízforraló, nem appal vezérelhető, hanem közvetlenül állítható a hőmérséklet egy kijelző segítségével. Mi a francnak kell appal vezérelni egy vízforralót? Bemegyek a konyhába, lenyomok 1 gombot ha fel akarom forralni a vizet, ha melegíteni akarom, pár gombnyomással beállítom a hőmérsékletet, plusz van egy kapcsoló a hőmérséklet tartására is, ha az kell. Ehhez képest az "okos" vízforraló annyival tud "többet", hogy ezeket appon kell állítanod, aminek semmi értelme, csak még egy appot telepítesz a telefonodra, aminek az elővétele meg az app indítása extra idő, plusz még a vízforraló közelében is kell lennie. Igen, a xiaomi drága annyiért, mert van olcsóbban, ami ugyanazt tudja (app nélkül), és semmivel sem rosszabb a minősége.

***

(#105112) DeFranco válasza sepsi0 (#105105) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mert a vízforralóban nem szuvidálsz (sous vide) hanem felforralod a vizet aztán kiöntöd az ibrikbe.

persze ha neked egy folyamatos áramfogyasztású termosz kell, akkor nem szóltam, az okostelefonos vezérlés meg nagyon frankó csak minek. nem távvezérléssel fogsz vizet forralni, vagy ha igen, hát a huszadik milliómból költenék erre a funkcióra, max. nördösködni jó vele kétszer a haveroknak, hogy némá okosforraló.

a forralás után kikapcsolás meg lál, azt a kétezer forintos (2 év garis) sencorom is tudja.

@ollie: a klímánknak extra hülye a távirányítója, nincs dedikált gomb kb. semmire, léptess paraszt alapon kell nyomkodni négyszer-négyszer-négyszer ha valamit át akarok rajta állítani, de van rajta wifi modul, meg tényleg frankó droidos app a vezérléshez, ahol persze érintésre kapásból állítható minden egyből, sokkal ésszerűbb mint a táv. mégsem használom, mert a franc fogja megkeresni a telefont, feloldani, appot indítani, állítgatni, annyi idő alatt háromszor átlapozom a hikomat távirányítón az összes funkciót. ezeknek akkor van értelme, ha van egy dedikált tablet 0 képernyőzárral és azon fut egy azaz egy darab mindent vezérlő app ahol pity-puty ki is adtad a parancsot. ezeket napi használatú telefonra rakni csak pótszer. de divatos, meg sajomi.

[ Szerkesztve ]

(#105113) Tony21


Tony21
tag

Vízforraló: feldobom az indukciós főzőlapra kislábasban a vizet és fele/harmada idő alatt felforralja, mint egy okos/buta vízforraló.

(#105114) Tomi0703 válasza kirkri (#105028) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tegnap jöttek meg, ma meg az email a GB-től, hogy feladták. :DDD

(#105115) sepsi0 válasza ollie (#105111) üzenetére


sepsi0
őstag

Én sem vettem eddig, mert nekem nem elég okos, ezért nincs Xiaomi kávéfőzőm sem. Telefon mindig kéznél van, nem?
De azért gondolj bele. Okos otthon Xiaomi módra.
Gateway reggel ébreszt, Yeelight izzó felkapcsol alacsony fényerőn és 15 perc alatt felmegy maxra a fényerő. Ekkor jönne jól egy okos kávéfőző ami bekapcsol és lefőzi a kávénkat, vagy felforralja a teához a vizet.
Nem kell nekem, mint most félkómában kávét főznöm.
És miért Xiaomi? Mert beilleszthető a rendszerbe és eddig minőség.
Egy normális fém időzíthető vízforraló 10eft+

Persze,ha nem érdekelnek az új dolgok, mint mondjuk a smart home vagy "analóg" vagy, akkor megértem, mindenkinek mások az igényei.
Nem kell pl inukciós főzőlap, jó a gáztűzhely is....
Szerintem akkor sem drága.

Tony21
Nem gyorsabb, nekem is indukciós van itthon. A vízforraló kb 2 perc alatt felforralja a vizet és kancsóban van, nem kell lábassal s.arakodni,igaz több áramot fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#105116) DeFranco válasza sepsi0 (#105115) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem akarom kritizálni a véleményed, mert vélemény, és mint ilyen szabad, de poshassza a vizet 8-10 órán át éjszaka azért hogy reggel ne kelljen betölteni a kávéfőzőbe meg a vízforralóba akinek lajhár volt a jele az oviban... :))

[ Szerkesztve ]

(#105117) sepsi0 válasza DeFranco (#105116) üzenetére


sepsi0
őstag

Nem, mint írtam NEM.
Ezért sem vettem. Ébresztéskor bekapcsol. Nem lajhár, hanem mondjuk 10 perccel többet aludhatnék és kiszolgál, mert ezért van.
Kicsit azért kötözködésnek érzem, de már megszoktam itt a PH-n tőled, igaz nem irányomban. :D :R

Ja gondolom Nokia 3210 van neked, mert minek az a sok app, meg telefonálni jó, van rajta analóg gomb, meg a célnak megfelel meg olcsóbb, meg....
Minek haladnál a korral, majd a gyerekeid megtanítanak rá....

Ja és ne fórumozz, írj képeslapot ;]

[ Szerkesztve ]

(#105118) DeFranco válasza sepsi0 (#105117) üzenetére


DeFranco
nagyúr

édes bogyó, pont most írtam hogy tiszteletben tartom a véleményed és általában reagáltam az éjszaka betöltöm reggel megfőzi jelenségre, mert létezik és mert számomra visszás.

ennél jobban nem tudok nem kötözködni, hát még ellent sem mondtam neked.

re:szerk: jaaa... és még én kötözködöm. bocsmá'. ÉKE

te vagy a hackerman már látom, elnézést. lement a nap, megyek fejni.

[ Szerkesztve ]

(#105119) Sirandrish válasza lsebestyen (#105048) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az már minden sz*rt gyárt, de komolyan :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#105120) spileraaa válasza Jarod1 (#105019) üzenetére


spileraaa
senior tag

Szia
írnál róla véleményt hogy milyen ez a párásító?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#105121) MADcat válasza DeFranco (#105118) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Gyugalomat kérek mind a két fél részéről! Köszönöm! :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#105122) DeFranco válasza MADcat (#105121) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:R

(#105123) s7evcsenko válasza DeFranco (#105116) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Azért azt erős túlzásnak vélem, hogy annak a víznek bármi baja lenne 10 óra alatt... :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#105124) dugynok válasza s7evcsenko (#105123) üzenetére


dugynok
senior tag

Legalàbb kipàrolog a klór belőle :))

[ Szerkesztve ]

(#105125) Watcher45


Watcher45
tag

Ma megjött a kuponnal 15.11$-ért+posta vett Xiaomi Squarbox 2 Bluetooth hangszóró. Tn-el jött holland postával persze meg sem kísérelték kézbesíteni csak értesítőt hagytak. A hangszóró tisztán szól, nincs alapzaja, hangerő tekintélyes, viszont tényleg gyenge a basszus, de nem zavaróan nincs dobozhang hatása. A kidolgozás és az alapanyag igényes. Ár érték arányt nézve megérte megvenni.

(#105126) lkristóf válasza Watcher45 (#105125) üzenetére


lkristóf
senior tag

Mihez képest gyenge? Nekem az első verzió van belőle de az képes felborulni tőle.

(#105127) Beni2360 válasza chatran (#105078) üzenetére


Beni2360
félisten

SanDisk SDXC 64GB memóriakártya: - Nekem is ma jött meg éppen futtatom a H2testw rajta 16.2 Mbyte/s sebességet ír. De valami nem kóser mert a zöld sáv 1/3-n áll és a T.C. szerint már több mint a felét tele írta. :F lehet, hogy tévedek mert a fele csak az írás és a másik fele az olvasás lesz. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#105128) sambenez válasza DeFranco (#105116) üzenetére


sambenez
addikt

Azt a sok automata kv főzőt is ki kell dobni amiben meg egész nap áll a víz a víztartályban. Ezek a tervezők tiszta hülyék poshadt vízből főzetik a kv-t. :DDD

(#105129) egodensacca


egodensacca
csendes tag

1024 Frt a kis kínai kütyü.Már régóta gondolkodtam hogy készítek egy RatRádiót.Arégi autós magnóbol különféle feleslegessé vált dolgokbol(még porszívó alkatrész is van benne)a kis kütyüből,össze varázsoltam azt a 3D hangzású szépséget. A kicsi barna rádiót kb 25 évvel ezelőtt készítettem kazettás-rádióként,egy puskástrafó álltal meghajtva a mainapig üzemel.Azzal a kis módosítással,hogy a kazettás rész kikerűlt belőle,és kapott egy Bluetooth egységet.

(#105130) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok
Original English Version Xiaomi Mi WiFi Router 3 - 128MB WHITE
Ár: 23,99$
Kupon: HSCXmas26 (15:00-tól, 30 db)
még működik a kupon,volt már ilyen olcsó?vagy érdemesebb a gigabites verzióra várni?

(#105131) FingR86


FingR86
őstag

vki rendelt a pár hete akciós vr shinecone szemcsibol? elvileg mellékelve kellene lenni egy bt controllernek is de csak én nem találom ?
vagy csak én emlékszek rosszul és nem is kellene lenni ?

[ Szerkesztve ]

(#105132) hardline válasza fcbarca (#105130) üzenetére


hardline
senior tag

Sokat segített volna egy link.
Egyszer volt olcsóbb, ha jól látom. Én a helyedben a 3G routert nézegetném. Jóval okosabb, és akcióban nem nagy köztük az árkülönbség.
De te tudod mik az igényeid.

Jah, ezzel pár centet nyersz elvileg:
Coupon Code: IL1113WiFi
Special Price: $23.66

[ Szerkesztve ]

(#105133) Shingen


Shingen
addikt

(#105134) vince válasza Shingen (#105133) üzenetére


vince
őstag

reflinket (?lkid=... részt) töröld a hivatkozásból!

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#105135) Keef_Lee válasza egodensacca (#105129) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Szép munka. Gratulálok. A kütyüről nincs linked?

(#105136) fcbarca válasza hardline (#105132) üzenetére


fcbarca
őstag

köszi az infót,várok inkább a 3g-re,hátha lesz valami kemény akció :)

(#105137) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

RTL híradó :W :W Posta...

Lumia 950XL

(#105138) ktommy91 válasza ZsoltG60 (#105137) üzenetére


ktommy91
addikt

Furcsálltam én is. Vagyunk itt annyian függők, hogy ha ilyet lépne a posta akkor menne az anyázás. Mondjuk az is igaz, hogy elméletben miattunk meg a sok felesleges kacat miatt kell emelni a postai díjakat.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#105139) kigyi_23 válasza ZsoltG60 (#105137) üzenetére


kigyi_23
addikt

Mi volt? Én nem nézem ezek a híradónak nevezett álműsorokat.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#105140) bul07 válasza ktommy91 (#105138) üzenetére


bul07
nagyúr

Már lehetett itt vagy másik fórumba hogy olvasni hogy levél méretű küldeményeket se visznek ki csak értesítőt

Gondolom még nem általános csak ott ahol tényleg nincs elég ember

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#105141) MADcat válasza bul07 (#105140) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Aha. Tegyék ki a tönkre ment táblát. Ez posta b...meg. Hozzák ki. Étterembe sem azért járok, hogy magamnak főzzek... :W

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#105142) ZsoltG60 válasza kigyi_23 (#105139) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

A posta leterheltsége miatt nem kézbesítik a levélküldeményeket, csak a megírt értesítőt dobják be a postaládába. :(((

Lumia 950XL

(#105143) kigyi_23 válasza bul07 (#105140) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nagy céges csomagért is kellett már amúlt héten postára mennem, mert nem tudták mikor hozzák ki, ha nem megyek át.....

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#105144) Sanyo77


Sanyo77
tag

[link]

[link]

A Xiaomi bluetooth kritikán aluli. Teljesen élettelen hangzás, hatalmas csalódás. :( :(((

A füles egy kellemes darab kiegyensúlyozott hangzás, nem túlzó semmi benne. Futás közben sem esett ki, először furcsa volt, aztán teljesen megszoktam. Egyszer sem kellett igazgatni.

(#105145) MADcat válasza Sanyo77 (#105144) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

:R de jó hogy nem rendeltem még

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#105146) Watcher45 válasza lkristóf (#105126) üzenetére


Watcher45
tag

Mint írtam nem zavaró a basszus "gyengélkedése" nincs tőle doboz hangja, de nincs is átható mélysége, dübörgése, inkább kopogósak a mélyek, jobban nem tudom leírni. Nem vagyok basshead fan és audiofil sem de ezt azért kihallom még én is. A méretéhez és árához képest valóban jól szól, de valószínűleg nem ezen fogja senki sem végigélvezni a taiko dobosok megakoncertjét.

(#105147) bul07 válasza MADcat (#105141) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze

De szerintem tényleg helyi dolog

Nálunk itt a világ végén a helyi kissé sérült(agyvérzés után) postás még a Kínából rendelt dobozban küldött RC Car-t is kihozta(Nem kicsi), pedig az még a postás biciklibe se fért bele nehogy a postaládába

(#105143) kigyi_23

Nekem több mint egy hónapja emag-tól rendelt gáztűzhelyért kellet elmenni a postára, mert a posta futár nem hozta házhoz, bár nem is postafutárnál volt hanem a rendes reggeli postajáraton ami a napi cuccokat hozza

Persze rendesen meg is volt nyomorgatva zománc leverve
Posta véleménye nem törékenyként volt feladva így annyi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#105148) hardline válasza fcbarca (#105136) üzenetére


hardline
senior tag

Karácsonyra hátha lesz. Nemrég volt egy igen jó akció rá. Szerintem érdemes rávárni. 30$ körüli összegért szinte ajándék. Itthon azonos tudású routerért igen a zseb mélyére kell nyúlni.

[ Szerkesztve ]

(#105149) Remekelek28


Remekelek28
őstag

üdv
mini elektromos borotvát tudtok ebayről ajánlani? régebben volt valamelyik tv shopnak microstar borotvája,azt szerettem

ilesmi kellene

(#105150) MADcat válasza bul07 (#105147) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Csak bosszantó. Cégként nem kevés pénzt hagyunk ott, mert rájuk vagyunk utalva... És sokszor 30 perc mire egy nyamvadt csomagot feladok. Elsőre. Ha épp nem omlik össze a rendszer. Volt hogy fel sem tudtam semmit adni. Akkor nyissanak piacot, legyen több posta, legyen verseny... De ez így több mint gáz... Abbahagytam mert a piros szemű bundás kiporol engem is, jogosan...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.