Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105653) emre válasza spileraaa (#105650) üzenetére


emre
veterán

A napokban erről néztem Lg 32LJ610V tévén.

(#105654) -secret-

Hang probléma nálam csak akkor van, ha megállítom. Mikor újraindul kiesik talán egy másodpercre, de folyamatos lejátszásnál nincs gond.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#105654) -secret- válasza emre (#105653) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem is ilyen van csak 120GB-os. Megy róla minden, a 30GB-os fHD filmekkel sincs gond.

Néha a hang késik de pause play és jó. Bár az lehet a TV hibája. (Samsung UE55F6400)

Szintén eBay-ről való.

[ Szerkesztve ]

(#105656) Timyyy


Timyyy
őstag

1PC LEBOSH Universal Gel Cleaner Dust Removal Gum
Kupon: GBUL1115
Ár: 0,99$

CREE LED Pen-shape Highlight Mini Torch
Kupon: hscxmas37
Ár: 0.99$

Convoy S2+
Kupon: hscxmas35
Ár: 6.99$

Xiaomi Mi Band 2
Kupon: GBBF034
Ár: 15.99.$

Gocomma WN - 20 EU adapter
Ár: 0.73$

(#105657) spileraaa válasza emre (#105653) üzenetére


spileraaa
senior tag

koszi de ezt írja sajnos valamiert
Does not ship to Romania

tudsz esetleg más megbízható oldalt linkelni?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#105659) emre válasza spileraaa (#105657) üzenetére


emre
veterán

keress rá másik néven sinceritytrading

nálam az előzőnél sincs gond, például

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#105663) gyapo11 válasza bertokl (#105625) üzenetére


gyapo11
őstag

A szénszálat el lehet felejteni. Szikével faragtam le az élekről a sorját, sima fröccsöntött műanyag. Az enyém még görbe is, de olcsó volt. :) Fogalmam sincs mekkora az eltérés a helyes mérettől, de 0-ra szépen visszaáll mindig, sokkal pontosabb, mint vonalzóval mérni pl. átmérőt, amire nekem kell tökéletes.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#105667) Imy


Imy
veterán

Xiaomi Piston-ra nincs valami kupon? Esetleg a Hybridre, de ahhoz, amihez jár doboz is.

(#105669) HXY


HXY
addikt

Mini Clip MP3 Music Audio Player
Kupon: GBBF090
Ár: 0.99$
[link]

vagy

Mini Clip MP3 Music Audio Player
Ár: 0.00$ :D
[link]

(#105673) Szivacs85


Szivacs85
tag

Ganzo F708 $11.11 with coupon: GZF708JX

Reflinket kivettem. - pepe091

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#105674) 8 válasza bertokl (#105642) üzenetére


8
senior tag

Nekem mind a két fajta lightning kábel van, bár még nem használom őket sok ideje, de a baseus szubjektíven sokkal jobb minőségűnek érződik, és az 1.8M hosszú (a hoco csak 1M, akinek ez szempont).

Baseus kábelek általában is jók szoktak lenni, legalábbis amiket én használtam eddig.

Jópár lightning kábelem vol már az évek folyamán minden minőségkategóriából, a fél dolláros ebayestől kezdve jópár darab gyárin át a fémburkolatos "élettartam" garanciásokig. Mindegyiknél a lightning csatlakozó vége a kábelnek a gyenge pont. Jelenleg a legnagyobb igénybevételre 2 méteres lidlis silvercrest kábelt használok, jó minőségű, vastag, mfi kábelek, felváltva használom őket, amíg az egyiket gariztatom, addig befogom a másikat és fodítva :) 3 év garit adtak rájuk, addig még párszor cserélhetik őket, szerintem a tartalék raktárkészlet jó részét én fogom elhasználni, kb 2-3 hónapot bírnak. A gariztatással tulképp semmi dolgom nincs, egy telefonhívás, és futár viszi-hozza 3 munkanap alatt kezemben a csere.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#105675) bertokl válasza 8 (#105674) üzenetére


bertokl
tag

Köszi, hogy megosztottad a tapasztalatokat!

De, 2-3 hónapot bírnak? :Y Végre megvan a végső érv az ájfon ellen. :DDD
Egy micro USB vagy usb-C kábelt évekig használok.

Lehet tévedek, de mintha rémlene, hogy csere esetén újraindul a 3 év, így ez is lifetime garanciás kábel lehet.

(#105676) kenand


kenand
veterán

Felesleges TV-khez az USB 3.0 USB drive, mivel csak 2.0-ás vezérlő van bennük...

(#105677) Dluinet válasza kenand (#105676) üzenetére


Dluinet
nagyúr

de nem mindegy, hogy 1,5-3 perc alatt, vagy 8-15 perc alatt másolom fel a gyerek meséjét a pendrive-ra

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#105678) kenand válasza Dluinet (#105677) üzenetére


kenand
veterán

USB 2:0- is tud max 37Mb/s-et...nem olyan lassú.....
De tény, hogy már alig van különbség árban, és az USB 3.0 gyorsabb, így én is olyat keresnék, de magának a TV-nek elég a 2.0 és a kérdést én úgy értettem.

Nem az észt akarom osztani... nem azért írom. Minden film néző hely nálam be van "drótozva" és egy leharcolt TV boxból csináltam torrent/samba szervert, így mindenhonnan elérhető a tartalom, anélkül, hogy másolgatnám... Évek óta 0-24-ben megy....
2 hete 16 USD volt egy Amlogicos TV box (most is van jó 24 USD-ért) Azon futhat LibreElec, mint hálózati lejátszó ha a TV nem NET képes, sőt Transmissionnal akár házi torrentszever is lehet belőle.

(#105679) chatran válasza Janaboy (#105609) üzenetére


chatran
őstag

Köszi a linket, pontokkal sikerült levinnem kb 1150 Ft-ra a Xiaomi autós töltő árát.

(#105680) spileraaa válasza kenand (#105678) üzenetére


spileraaa
senior tag

lehet mégis jobb ha tv boxot veszek nem sokkal drágább mint a pendrive ahogy nézem de abból is annyi van hogy nehéz választani
filmezésre és néha youtubera kellene

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#105681) kenand válasza spileraaa (#105680) üzenetére


kenand
veterán

Olvass bele az Amlogic 905/912 topikba, főleg az összefoglalóba.
Ha főleg film nézés kell és Yotube akkor x96 mini nem rossz most 24-32 USD. SD-ről LibreElecet érdemes rajta futtatni. Androidot max akkor indítani ha egyéb kell.

(#105682) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
64GB-os gyors microSD-re tudtok valami jo akciot most?

(#105683) ZsoltG60 válasza zolikaDB (#105682) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Samsung UHS-3 64GB

MIXZA TOHAOLL U3 Micro SD Memory Card - 64GB BLACK

Kupon : Xmas070
$25.99+$0.44 shipping

Lumia 950XL

(#105684) 8 válasza chatran (#105679) üzenetére


8
senior tag

A xiaomi autós töltővel nincs jó tapasztalatom. Egy hónapja használom. Az usb portok annyira szorulnak, hogy alig lehet bedugni-kihúzni a kábeleket (vigyázni kell, hogy kihúzásnál ne a madzagot vagy a magdzag tövénél húzd, mert szerintem simán megsérülne akkora erővel kell kihúzni). A töltés sebességéről annyit, hogy egy iphone 6 plus-t navigáció + online rádió + bluetooth + fél fényerő közben kb szinten tud tartani (hiába a másik portba nincs dugva semmi), míg egy minőségi dension 2.1A töltő szépen viszi felfelé a töltést ugyanilyen használatnál.
Én csalódtam benne, bár nem feltétlenül mondanék rosszat, többet vártam a robosztus fém felépítése és a speckók alapján.
Talán kipróbálom a ZMI változatát, azt ismeri valaki? ZMI power bank-kel nagyon jó tapasztalatom van.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#105685) pn4hvq válasza spileraaa (#105680) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Pár napja én is X96 mini tulaj vagyok. Csak futólag olvastam el a kenand által említett topikot, de nekem böngészőből fullhd-ben fut kockásodás nélkül a Youtube. Amit még kipróbáltam, hogy a pc-n megosztott fullhd-s filmet wifin keresztül akadás, kockásodás nélkül játssza (a pc kábellel van a routerhez csatlakoztatva). Nekem bevált. LibreElec-cel egyelőre nem foglalkoztam.
Mivel nálunk a gyerek Minecraftozgat, próbaként azt is feltelepítettem rá, hiba nélkül fut. Sőt, tenyérnyi méretű minibillentyűzettel, amin touchpad is van, hiba nélkül irányítható. Teljes értékű billentyűzet és egér ki van váltva vele.

(#105686) bertokl válasza zolikaDB (#105682) üzenetére


bertokl
tag

UHS-3 Samsung 18.99$ + 0.42 szállítás

[ Szerkesztve ]

(#105687) HXY válasza zolikaDB (#105682) üzenetére


HXY
addikt

Ha tudsz szerezni Coop-os kártyát, akkor 10.000Ft-ért megvehető ez:
[link]
Vagy ha tudsz várni, akkor ez 6000Ft-ért: [link]

Vidéken, a kis boltokban nem tudnak az akcióról így ott könnyebb kártyához jutni. Budapesten ne is próbálj szerezni, mert sehol sincs kártya.

(#105688) anonymus89 válasza 8 (#105684) üzenetére


anonymus89
addikt

Én még mindig azt javaslom coop törzsvásárlói kártya telekom honlapján kupon igénylése aztán 990,-ft-ért elhozni a huawei supercharge szivargyújtós töltőt.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#105689) tboy93 válasza pn4hvq (#105685) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az mkv fileok kockasodnak rajta, akar az sd tartalom is. Iso, mp4, avi nem problema. Youtube is megy hibatlanul.

(#105690) S e t h


S e t h
nagyúr

mennyi hozzászólás eltűnt, mily meglepő

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#105691) HXY válasza anonymus89 (#105688) üzenetére


HXY
addikt

Az akciós termékre nem lehet beváltani a Coop-os kupont, mivel benne a Téli akciós kínálatban.

(#105692) szabi__memo válasza HXY (#105687) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Sőt van ennyiért valami kuponnal 128GBos is

(#105693) ZsoltG60 válasza HXY (#105691) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Elfogadja :K most próbáltam az "új" cac kóddal ;)

Lumia 950XL

(#105694) HXY válasza ZsoltG60 (#105693) üzenetére


HXY
addikt

ZsoltG60: Most kipróbáltam, és tényleg megy, de nem rendeltem meg, mivel nincs rá szükségem.

szabi__memo: A 128-ast hogy lehet annyiért megvenni?

(#105695) NandorHUN


NandorHUN
addikt

25-S csavarhúzókészletre van valakinek kódja?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#105697) bertokl válasza NandorHUN (#105695) üzenetére


bertokl
tag

(#105698) HXY


HXY
addikt

Maiwo K104 USB 3.0 HDD/SSD külső ház
[link]
Ár: $2,99
Kupon: GBBF018

Xiaomi MiJIA IR Sensor and Photosensitive éjjeli lámpa
[link]
Ár: $5,99
Kupon: BLACKFRIDAYGBCZD015

Xiaomi Bluetooth-os egér
[link]
Ár: $9,99
Kupon: GBBF070
(Nekem az egér és a lámpa már közel egy hónapja úton vannak tracking nélkül. Remélem, hogy még idén megkapom. :) )

Újra van Xiaomi toll!
[link]
Ár: $1,11
Kupon: GBBF056

Xiaomi Mi Band 2 Wristband
[link]
Ár: $15,11
Kupon: DANY037

[ Szerkesztve ]

(#105699) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Koszi sracok! :R

(#105700) Attix70


Attix70
aktív tag

Vezeték nélküli töltőre erre vagy erre tudna valaki kupont ?

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.