Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104551) cidalain válasza kukinyo (#104548) üzenetére


cidalain
veterán

A fenet. Siman lehet hogy miutan rendelted elfogyott neki, igy esszeru hogy nem tudja tovabb arulni. De neked ki kellett postaznia.
A tervezett megerkezes utan 30 napod van ebaynel jelenteni, es ebben meg boven benne vagy.
Itt az ebay topic, az osszefoglaloban megvan az a resz hogy mit kell csinalni ha nem jott keg a termek. Kepes leiras van, hogy melyik oldalon hova kell nyomni stb.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#104552) kukinyo válasza cidalain (#104551) üzenetére


kukinyo
addikt

Köszönöm szépen, átnézegetem. :R

(#104553) Shingen


Shingen
addikt

Komolyan srácok ez vicc.
Megjöttek a xiaomi éjjeli fények, minden doboz felbontva és az elemeket kiszedték.
Azért rendeltem a Gb-ről mert írták itt nem lopják ki az elemeket.
Gondolom nem minőségi elemeket tesznek bele gyárilag.
De milyen csöves banda az aki kiszedegeti az elemeket azért bontogatja fel a dobozokat, bazzzzzzzzzzzzzzzzz
A jó édes a.......... az ilyeneknek......... :(((

風林火山

(#104554) HXY


HXY
addikt

Banggood-on nincs EU express-nek megfelelő szállítás?
(mint pl. a Gearbest-en és most már a Geekbuying-on is)

(#104555) CHIPman válasza compi.hu (#104505) üzenetére


CHIPman
nagyúr

*10FPS
De feltételezem azért írtad, mert azt hitted, hogy ez a Furibee F60.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#104556) a2d2 válasza Shingen (#104553) üzenetére


a2d2
addikt

Nálam is ki voltak szedve az elemek de úgy gondolom biztonsági előírás miatt (légiszállítás).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#104557) kcsa válasza Zeki (#104547) üzenetére


kcsa
veterán

Nem lebeszélni akarlak, de mire megérkezik vége a télnek, és még ki is növi :D

(#104558) citkar válasza M@rdel (#104550) üzenetére


citkar
addikt

A termék használható maradt?
Olyan esetre gondolok, amikor a termék nem, vagy erősen korlátozottan használható, azaz gyakorlatilag visszaküldeném és visszakérném a vételárat. Akár ez is megoldható és visszaküldhetem az összetört terméket?

(#104553) Shingen:

Ezen az apró tételen rugóztak páran. Nem is értem miért, holott a termék leírásánál megtalálható, hogy az elemet nem tartalmazza a postázandó termék.

[ Szerkesztve ]

(#104559) nagyra válasza a2d2 (#104556) üzenetére


nagyra
tag

Ez így van! Biztonsági előírás, elvileg nem nagyon lehetne elemet, akksit repcsivel postázni (főleg lítiumosat). ELVILEG.

Ugye nem gondoltátok komolyan, hogy egy akármennyibe kerülő terméknél pont az elemeket lopnák ki, ami kb. 10ft-ba kerül? :D

[ Szerkesztve ]

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#104560) M@rdel válasza citkar (#104558) üzenetére


M@rdel
őstag

A lámpa működik, csak az óra és hőmérséklet kijelzés nem, mivel a kijelző törött.
13 dollárból 10-t visszaadtak, nekem ez így megfelelt.

Szerencsére több sérült termék még nem érkezett, de szerintem a visszaküldés sokszor többe kerülne, mint a termék. És általában rugalmasan kezelik a vevői panaszokat.
Eddig egyedül a ZAPET STORE -l nem sikerült dűlőre jutnom egy kontakt hibás bluetooth hangszóró miatt.

[ Szerkesztve ]

(#104561) KTU válasza Shingen (#104553) üzenetére


KTU
addikt

Az elemet / akkumulátort gondolom szállítás miatt szedik ki.
Olcsóbb így, nem a súly miatt,
az akku mivolta miatt, talán azt másféle konténerbe rakják.
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#104562) citkar válasza M@rdel (#104560) üzenetére


citkar
addikt

Gyári hibás termékkel nekem is volt esetem. Jelenleg is egy kábel elvileg úton van felém, mert a fülesnek az volt a baja.
Csak amikor feltételezhetjük, hogy egy kifogástalan terméket küldött el és az úton szemmel láthatóan a csomagolás sérült, na meg a termék is, akkor nem tudtam, hogy hasonlóan indul-e a panasztétel, vagy másképp. Köszönöm az infót.

(#104563) FingR86 válasza Shingen (#104553) üzenetére


FingR86
őstag

szerintem minőségi kis elemek vannak benne:
Xiaomi ZI5 Alkaline Batteries AA
ebből is a sötét narancs színű vagy fura piros (azt hiszem a képen a 4.)

[ Szerkesztve ]

(#104564) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Olcsóbb Drónok közül keresek ami:
-Nem kell nagy legyen.
-720p kamera értékelhető legyen illetve FPV legyen over wifi.

Van valami ami GB-n jóárasított, és nem kidobott pénz ?

(#104565) opti06


opti06
aktív tag

Sziasztok!

Gearbestről expedited shipping 38€ ért áfás téma lenne vajon?

(#104566) retesz147


retesz147
addikt

Fórumtársak, melyik most a BB teló töltő?
Nem kell a nagy áram, nem kell a dupla port, megbízhatóság kellene, mert 0-24-ben ilyen óra menne róla.

Ha jól látom, ár-értékben a Orico és talán USAMS a nyerő? Megbízhatóságról van valakinek tapasztalata?

Max 4 dodós alternatívát szívesen fogadok... :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#104567) tipuka


tipuka
addikt

megjöttek a 20 centes cipzáros füles tokok, rendeltem 3-mat, kicsit laposan, de ennyiért bőven megérte. :D

(#104568) Batib válasza tipuka (#104567) üzenetére


Batib
őstag

Ezek nekem is megjöttek. Szombaton! Helyettesítő postás hozta ezzel együtt (11 cent). Hát sokkal többet nem is ér. Nov. 16-17.-i rendelés.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#104569) opti06 válasza opti06 (#104565) üzenetére


opti06
aktív tag

Kínából DHL(EU) expedited shippingel 36€ ez már nem áfa köteles vagy, hogy van pontosan tudja valaki?

(#104570) tipuka válasza Batib (#104568) üzenetére


tipuka
addikt

azt a telefontartót én kihagytam inkább. :DDD

igen most a mi postásunk is nem 8-9 óra körül jött, hanem majdnem 11kor, biztos leterheltek már most, pedig még fokozódni fog ez.

(#104571) CHIPman válasza opti06 (#104569) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Elvileg csak az EU express (esetenként a priority line) biztosít további költségektől való mentességet, az expedited shipping nem.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#104572) kinaicuccok válasza opti06 (#104569) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Sajnos a linkelt képen nincs Priority line, azon belül van az EU Express, ami Áfa és Vám mentes.

[ Szerkesztve ]

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#104573) citkar válasza opti06 (#104569) üzenetére


citkar
addikt

Ha nem ajánlja fel az Eu expresst akkor nem tudod kérni. Ahogy én láttam, drágább készülékeknél felajánlja (200 USD fölöttinél már láttam). Írj rájuk, hátha áthidalható ez a probléma.

(#104574) maestro87 válasza HXY (#104554) üzenetére


maestro87
őstag

Állítólag Banggood-on a Priority Direct Mail az ÁFA mentes szállítás.
Ha valami mindenképpen onnan kell és bevállalnád az ÁFA-t is akkor ezt válaszd, majd oszd meg velünk a tapasztalatokat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#104575) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Akarok venni régi kézi tetrisgépet.
Létezik ez szürkében új?
Eddig csak használtan láttam, és nem is olcsó.
Tippre azt már nem gyárthatják/akarják, ezért vannak csak az új szép színűek :)

(#104576) DJ. Ru$y válasza kukinyo (#104548) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kicsit félreértetted, és félre vittél mindenkit a másik postázási idővel. Ha 13-án lejárt a szállítási idő, akkor Dec 13-ig tudsz reklamálni az eBay-nél, hogy gáz van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#104577) spidersoft


spidersoft
senior tag

Megjött az EU raktárkisöpréses excelvan aszalógép, DHL hozta, pont egy hete vásároltam. 4560Ft volt szállítással, ami nagyjából a fele az itthon kapható legolcsóbb, hőfokszabályzó nélküli készülékeknek. Elég sok aszalt szilvát fogyasztunk (2000Ft/kg), szilvafa meg van... :D A tálcái *el voltak mosva*: valami gyengén illatos mosószer érződött rajtuk (gondolom ezzel tüntették el a fröccsöntés okozta kipárolgások/formaleválasztó/stb. nyomait), használva nyilván nem volt. A belseje teljesen korrekt (más kérdés, hogy túl sok mindent nem lehet elrontani ennyi alkatrészen, de normálisan van szerelve, nincs összekócolva a fűtőszál, sorjamentes a ventilátor, szépen, központosan jár, nem üt, jónak néznek ki a blankolások, stb). szerintem tökugyanezt árulják itthon is más névvel, csak ugye dupla pénzért :D

Egy almával pont tele van egy polc, két almát raktam bele próbaképp (leírás szerint minimum három polcot érdemes belerakni, ha van rajta áru, ha nincs, gondolom hogy ne kapcsolgasson olyan sűrűn a bimetall). Angol leírást kaptam hozzá, de mivel nem tartalmaz semmi infót arról, hogy mit milyen hőfokon meddig, így keresgéltem a neten... az alapinformációk majdnem szóról szóra ugyanazok az összes (Gorenje, Hauser, stb) öt tálcás gépnél, ami kicsit meglepett.

(#104578) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ilyesmi játék mostanában van valahol?
(Elemes, a tetején lévő labdát a levegőben tartotta)
Itthon k. drága, mivel retró.

#?*@&!

(#104579) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Vákuumos fóliahegesztőt érdemes kintről venni szerintetek?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#104580) hunaqua válasza zeon.hu (#104578) üzenetére


hunaqua
addikt

Persze,vagy 40 éves játék.A lemezáru gyár terméke volt.
..és mindig elgurult a hungarocel golyó. :)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#104581) beg válasza zeon.hu (#104578) üzenetére


beg
veterán

Szerintem az elzett lemezárugyárat még nem ismerhetik a kínaiak, akkor még csak pampa volt Shenzhen helyén :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104582) hunaqua válasza beg (#104581) üzenetére


hunaqua
addikt

Roli Zoli vagy bólogatós csirke? :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#104583) Keef_Lee válasza a2d2 (#104494) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Lehet, hogy ez babaház "csájna Barbival", azé' ilyen nagy :D

(#104584) hunaqua válasza hunaqua (#104582) üzenetére


hunaqua
addikt

...meg az NDK-s távirányítós Wartburg.
...de a lábbal hajtós Moszkvics volt a csúcs,a Csehszlovák Botas cipővel.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#104585) Imy válasza FingR86 (#104563) üzenetére


Imy
veterán

Ez melyik elem, hol kapható?

(#104586) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

(#104587) 8


8
senior tag

Mágnesekre van esetleg kupon? Pl erre szokott lenni $0.99
Vagy ebayen valami ajánlott mágnes-eladó?

OFF: Ha van valakinek fiókban/polcon elfekvőben mágnese, akkor szívesen átvenném. Jellemzően pár óra játék után megunják az emberek és fiók mélyén landol. Úgy gondolom, hogy itt a topiklakók zömének talán van már pár készlete :)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#104588) hardline


hardline
senior tag

Jött ma pár cucc hozzám is.
Többek között megjött a második M163 BT headset. Teljesen más dobozban jött, mint az első. Ez nem vacakol iphone-nal sem, így ez teljesen használható. Kicsit halkabb meg recsegősebb talán, mint az előző, meg a gombok csörögnek, míg a másiknak legalább az összeszerelés minősége jó volt. Összességében legalább ezért már megérte az 1$, míg az első ugyan ilyen füles egy darab használt fogpiszkálót sem ért. Ettől függetlenül továbbra is várom a xiaomi headsetet.

Megérkezett az akciós körömvágó készlet is. Az olló valami bili lemezből van, konkrétan az ég világon semmire sem lehet használni. A két csipesz viszont teljesen használható, persze az látszik, hogy nem túl tartós darabok. A többi bizbasz piszkálgatni megfelel. Az ollóért kár, de szintén megért 1$-t részemről.
A készlettel együtt jött még egy vezetékes selfiebot meg egy egyszerű monopod is, a három cuccért fizettem 620Ft-ot.

Megérkezett az X-wing 3D puzzle is, remélem össze tudom majd rakni.

(#104589) zeon.hu válasza hunaqua (#104580) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én meg még több is... :DDD
Az enyém stabilan tartotta a golyót.

De a gyereknek jó lenne valami hasonló, ha létezik.
(Egyébként 10K körül van itthon eredeti és nem garantált, hogy működik is)

#?*@&!

(#104590) azbest válasza zeon.hu (#104578) üzenetére


azbest
félisten

úgy tűnik nekem, hogy német lendkerekes játékok lehettek... legalábbis többször németnek nevezik ebay-en, amikor flywheel toy-ra keresek.

Felhúzhatósból akad alin [link] [link] [link]

talán ez is lendkerekes [link]

[ Szerkesztve ]

(#104591) ZsoltG60 válasza 8 (#104587) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

A linkelt mágnesre jó a 60%OFF$1 $0.94+$0.42 shipping

3 x 3 x 1mm N38 Powerful NdFeB Round Magnet for Kid DIY - SILVER

50%OFF$1
$0.96+$0.50 shipping

Lumia 950XL

(#104592) beg válasza hunaqua (#104582) üzenetére


beg
veterán

Csirkém is volt, meg Lendület motorkerékpár :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104593) zeon.hu válasza azbest (#104590) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az utolsó jól néz ki, de a lényeg a labda lebegtetés lenne.

#?*@&!

(#104594) Masooo válasza ZsoltG60 (#104586) üzenetére


Masooo
aktív tag

hát nem egy szépségdíjas cucc :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#104595) zsiz


zsiz
őstag

Pár cuccról, ami mostanság jött:

Autós kamera [link] pontozva ~1100 Ft-ot fizettem érte. Ebből kiindulva nem is valami minőségi. Rossz a kijelző betekintési szöge és a felvételek minősége. Van rajta éjszakai mód, de nem túl sokat ér. Tud videót rögzíteni hanggal, fényképezni, csak hangot felvenni, visszajátszani ezeket. Memóriakártyára rögzít 3 perces videókat. Ha betelik a kártya, akkor elkezdi felülírni a videókat a legrégebbi felvételtől kezdve. Van hozzá szélvédős tartó, szivargyújtós töltő, usb kábel.

SKMEI 1243 [link] Szerintem jól néz ki, szeretem az ilyen nagy, G-SHOCK stílusú órákat. A szokásos dolgokon felül (idő, dátum, stopper, világítás, ébresztő, óránkénti csippanás) plusz az, hogy két külön ébresztést lehet beállítani, van benne visszaszámláló, illetve van még egy plusz óra kijelzés. Természetesen nekem a helyi és -mi más, mint- a kínai pontos idő van beállítva. :D 10-5 kuponnal vettem, akkor még volt...

Baba tablet [link] zenél, csipog, beszél.. sajnos angolul, de annyira nem számít. Biztos vehettem volna itthon magyar nyelvűt is többszörös áron.. Volt még orosz, akkor már inkább ez :D Amúgy nem annyira minőségi, vagy csak nekem túl nagyok az elvárásaim a gyerekjátékokkal szemben.. Meg elég könnyű is, mondjuk nem sok minden lehet benne :D 3 AA elemmel megy, van ki-be kapcsolója, és ami lényeges, hogy le is lehet halkítani :D Egy ezres körül fizettem érte.

Nyakörv [link] Kicsi kutya, gondoltam megveszem a kicsit neki.. hát olyan kicsi a kicsi, hogy kismacskának esetleg.. de lehet annak se jó. Így azt a 9 centet se érte meg, amit fizettem érte.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE üvegfólia [link] Valóban az jött, amit rendeltem. Az SE ugyanis 2mm-rel nagyobb, mint a sima Pro, és sokan trükköztek (legalábbis régebben biztosan) hogy a SE-hez hirdették, de a kisebb Pro üveget küldték, ami ugye kisebb és nem takarta teljesen a kijelzőt. Hungarocell doboz, száraz-nedves kendő, minden ami kell. Hibátlanul és egyszerűen ment fel a kijelzőre. 420 Ft-ot megért a kijelzőm védelme.

Nyomásmérős szelepsapka: [link] 10 centért kíváncsiságból vettem. Felrakni úgysem fogom, nem cserélem le az Opel-est erre :D Működni működik egyébként.

Karácsonyi elemes LED füzérek kék 5m 50LED meleg fehér 3m 30LED hideg fehér 5m 50LED 3db AA elemmel működik mindegyik. Gyerekszobába vettem, direkt elemeset. Szerintem jól néz ki. A legszebb fénye a meleg fehérnek van, utána a kéknek. Nem hagyományos vezetékkel vannak összekötve a LED-ek, hanem inkább valami drót-szerű vezetékkel, ami azért jó mert ha meghajlítom, akkor úgy marad. Ha lesz még jó áron, szerintem veszek még belőle, mert egy ablakra elment a 3 db. A kék 1,10$, a meleg fehér 0,70$ a hideg fehér 1$ volt.

Ilyen tekergetős kis játék, nem tudom minek nevezik [link] zapals-ról jött, nekem eddig 1 vagy 2 csomagon kívül minden megjött innen is. Maga a játék nagyon gagyi, ne vegyetek ilyet. Túl kicsi, gagyi műanyagból van, ahogy csavargatom szét akar esni a kezemben.. Azt a 20 centet is sajnálom érte, amit fizettem.

12V COB LED [link] ha már zöld az autó, legyen a csomagtér világítás is. Jó fénye van, járt hozzá kétoldalas ragasztó a felrakáshoz.

Lii-100 töltő [link] kuponnal 93 centért ajándék volt. Ha lesz még ennyiért, biztosan veszek annak ellenére is, hogy úton van egy Lii-500 is. Tölt mindenféle miretű Li-Ion akkut, AA és AAA akkukat. Van rajta USB kimenet is, úgyhogy működik powerbankként is. (Azt hiszem 5V 1A.)

Telefontartó [link] a 11 centes kuponnal még akármire is megérte. Egyszer vettem 1 vagy 2$-ért ugyanilyet, az nekem nem vált be, másoknak meg igen. Ezt még nem próbáltam kocsiban, helyette ez tartja most a bejárati ajtón a karácsonyi ajtódíszt :D

Selfie stick [link] ilyenem még nem volt, néha jól jöhet és kuponnal nem is volt drága (83 cent). A minősége mondjuk nem az igazi. Lóg, lötyög.. a telefont stabilan fogja, de maga a szerkezet a rúddal együtt képes oldalra elfordulni valamennyit. Valamint összecsukva szerintem töri a kábel tövét. Egyébként működik.

Mágneses telefontartó [link] Megtartja a telefont, bár a szilikontok és a hátlap közé rakva nem győz meg a mágnes erősség. Ha nincs közte a tok, akkor más a helyzet. Kuponnal 76 centért megkockáztattam, ilyet még úgysem próbáltam idáig.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#104596) gs20 válasza hunaqua (#104584) üzenetére


gs20
tag

Ó, a Wartburg... nekem is volt, rendőrautó kivitelben. 2 (vagy 3?) góliát (vagy bébi?) elemmel működött, tekerős kormánykerék (bowdenes megoldás) a vezetékes távirányítón... :))

E=MZ²

(#104597) zsiz válasza hunaqua (#104584) üzenetére


zsiz
őstag

[kép] :))
Volt pedálos Moszkvicsom is, ne tudd meg, hogy bánt, hogy nem őriztük meg.. :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#104598) DJGABI válasza azbest (#104590) üzenetére


DJGABI
addikt

úúú olyan kék kocsim volt. meg a rakéta is ismerős.

igen, a csirke is megvolt. te jó ég, gyerekkorom

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#104599) Kernel válasza gs20 (#104596) üzenetére


Kernel
nagyúr

Valamelyik nap ezen filozofáltam én is, amikor előttem pöfögött virgonckodva az időtlen formavilág, gyerekkorom bowdenes Wartburgjának élő mása: hiába, vannak azért fix pontok ezen a világon, még ennyi év után is.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#104600) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Vagyunk itt egy páran ötven körül. A Wartburgnak a lámpája is világított.
Valami lendkerekes lemez motorra emlékszem amin egy ember ült.
Házikó persely szintén lemezből. Meg valami felhuzhatós lépegető lemez tyúk.

Üdv.: KamuMazsola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.