Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105752) AndrewBlase válasza MurdR (#105734) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Tudtommal ez a sok halálfejes, erősen nem ajánlott töltőadapter. :U

Miért mindig én???

(#105754) mr_kickass válasza Sanyi.mTs (#105748) üzenetére


mr_kickass
tag

Ugreen

No name

Elobbi kozkedvelt marka itt a topikban, sokaknal szolgal valamilyen termek. A konkret hubnak microUSB power bemenete van, de tap nem jar hozza.

Utobbi teljesen ismeretlen (szamomra legalabbis), de a velemenyek jok rola, es jar a tap is hozza. En ennek ellenere biztosan az Ugreent valasztanam.

Ilyesmikre gondoltal?

[ Szerkesztve ]

(#105755) musli26 válasza HXY (#105698) üzenetére


musli26
tag

Aki használja az akciós Xiaomi Bluetooth-os egért.[link]
Mennyire vált be neki?

[ Szerkesztve ]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#105756) Gaborz1 válasza musli26 (#105755) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én használom augusztus közepe óta. Nálam a noti touchpadjét kellett leváltania, amit szuperül meg is tesz. Páran mondták hogy nem kényelmes hosszú távon a használata, de nálam ez nem jelentkezett. Minőségre hozza a szokásos Xiaomit. Nálam az első elemcsere most december elején volt esedékes benne. Részemről bátran ajánlom, bár azt nem tudom, hogy 15$ környékén mi a felhozatal, mert nekem 7$-ba fájt annó egy spéci akcióban.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#105758) Zsoleszhun válasza HXY (#105737) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Elfogyott :Y

¯\_(ツ)_/¯

(#105759) Lorqi


Lorqi
újonc

Sziasztok!
Erre esetleg tud valaki kupont?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#105760) bertokl válasza kirkri (#105750) üzenetére


bertokl
tag

Nem mertem rájuk írni, nehogy eszükbe jusson visszamondani, nekem jövő karácsonyra is megfelel.

Közben, a hozzászólás írása közben megjött az SMS is a DHL-től.

[ Szerkesztve ]

(#105761) DeFranco válasza Sanyi.mTs (#105748) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egy szál usb2-es port egy amúgy is hurka tápellátású eszközön bajosan tápol meg egy usb3-as külső hdd-t (usb2-eset se tudna szerintem)

(#105762) Watcher45 válasza HXY (#105737) üzenetére


Watcher45
tag

A csatkai búcsúban biztos lehetne vele villantani :DD

(#105763) kenand válasza musli26 (#105755) üzenetére


kenand
veterán

Árához képest jó minőségű. De jó néhány régebbi géppel nem tudtam Bluetooth módban kapcsolódni, azokkal csak rádiós módban megy (Macbook white, HP 2530p). Újabb gépekkel (ASUS Zenbook, Z8300-as Windowsos táblagépek ) jól működik.

(#105764) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Gearbest-ről regisztrálatlan levélként gáz rendelni, vagy nyugodtan mehet (belga raktárból jönne a cucc). Nem nagyértékű ezért nem érné meg regisztrált mail-el hozatni.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#105765) Watcher45 válasza kigyi_23 (#105764) üzenetére


Watcher45
tag

Kis értéknél (10-15$ alatt) nem látom értelmét, így is adnak Tn-t ami Kínán belül elvileg követhető, de jelzi az érkezést a Bp.-i reptérre is.

(#105766) kenand válasza kigyi_23 (#105764) üzenetére


kenand
veterán

Kis értéküekre én sem szoktam + 2 USD-t fizetni...általában meg jön.

(#105767) Krogoth válasza kigyi_23 (#105764) üzenetére


Krogoth
senior tag

Csak nyugodtan. Eddig minden belga postás rendelésem megjött változó szállítási idővel.
Volt ami 2 hét alatt megjött, de akadt 2 hónapos is :)

(#105768) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Az Alin a Rock Official Store-ban van pár 1-et fizet 2 kap termék akcióban.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#105769) gs20


gs20
tag

Sziasztok!

Okos szobatermosztátot keresnék gázkazán vezérléséhez, amit jó lenne ha tudna:
-online elérés, android app, aktuális hőmérséklet kijelzéssel
-távoli fűtés indítás/kikapcsolás, hőmérséklet szabályzás,
-ugyanezt tudja természetesen saját kezelő paneljén is

Láttam több típust, de tapasztalatok, ajánlott fajta érdekelne.

E=MZ²

(#105770) Samus válasza Digitalpimp (#105768) üzenetére


Samus
addikt

Tényleg egy pár, összesen kettő kábelnél :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#105771) Skillet válasza DeFranco (#105761) üzenetére


Skillet
addikt

Muternak ugyanilyen lejátszója volt. Egy külső 2.5"-os samsung, 500gigás, usb3-as hdd-vel használta, gond nélkül. Ettől függetlenül megeshet, hogy a fent nevezett hdd több tápot kérne...
De kérdés, hogy egyáltalán mi is a konkrét probléma.
Ott kellene lenne, látni.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#105772) DeFranco válasza Skillet (#105771) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezekkel az usb2-es hdd-s tápolásokkal az a baj, hogy bizonytalanok. vagy tudja a port vagy nem vagy elég a hdd-nek vagy nem (még típuson belül is lehet különbség) vagy tudja stabilan vagy csak terhelésre szakad le, sok vele a szívás. been there.

én már nem bíznék usb2-es portra hdd tápolást.

[ Szerkesztve ]

(#105773) Janaboy válasza HXY (#105737) üzenetére


Janaboy
veterán

Sajna már out of stock, pedig szivesen vettem volna párat :)

Janaboy

(#105774) Skillet válasza DeFranco (#105772) üzenetére


Skillet
addikt

Igen, a 3-as már majdnem 1 ampert tud, tény. De lehet fájlrendszer probléma is. Bár, sokfélét ismer a kütyü... :B
Passz.
Ki kellene próbálni egy ilyen kábellel a dolgot:

Bár nem nagyon van azon a lejátszón több usb port :D

Amúgy igazad van:

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#105775) HXY válasza DeFranco (#105772) üzenetére


HXY
addikt

Én úgy tapasztaltam egy 5 éves LG TV-vel, hogy képes meghajtani egy 2.5" USB-s HDD-t, de a csatlakozás után lehet hallani hogy felpörgeti a tányérokat, majd egy nagy nyekkenés jön, majd újra felpörgeti a tányérokat és onnantól kezdve már stabilan megy.

(#105776) HornedReaper válasza gs20 (#105769) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Szia!
Esetleg ez?
Floureon HY03WE4 Smart WiFi LCD Touch Screen Thermostat Weekly Programmable Underfloor Temperature Controller Heating Thermostat

"The electric heating thermostat can be controlled motorized ball valve, motorized valve, thermal valve, solenoid valve, heater, electric heating film, electric heating crystal and electric under-floor heating. Not suitable for Boiler, furnace, AC system and water floor hearing."

Engem is érdekelne, jó-e gázkazánhoz.

Egyik értékelésből:
"All is ok work perfectly with my pellet stove you will need a additional fuse for installation on pellet stove( pic 2) to transfer the 220v to a chain for room thermostat but this is easy all is perfect "

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#105777) cidalain válasza HXY (#105775) üzenetére


cidalain
veterán

nekem is hasonló korú LG tévém van (LB széria)
az enyém hátulján van dedikált USB port külső meghajtónak, az több kakaót ad ki gondolom.
annak idején úgy próbáltam bekötni, hogy egy USB hosszabbítóval leviszem a DVD lejátszó mellé a HDD-t, de úgy nem volt jó. a HDD-hez adott fél méteres madzaggal viszont tökéletes. csak így mindig be kell nyúlnom a TV mögé, ha hozzá akarok férni a HDD-hez.
szóval nálam stabil.
illetve még azt vettem észre, ha a másik HDD-met dugom bele, amin sok fájl van (millió kép, 5 milló más kis doksi), akkor a TV-nek eltart vagy 10 percig bescannelni a tartalmat, és utána mountolódik be. azóta van külön TV-s winyó, amin csak filmek, meg felvett műsorok vannak.

(#105776) harveszter
hát az a második kép odab@sz. vagy már odab@szott...
a taknyolás magasiskolája :DDD

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#105778) lsebestyen válasza HornedReaper (#105776) üzenetére


lsebestyen
addikt

:C :C

(#105779) KTU


KTU
addikt

Banggood
Promóciós Kódok

10% blitzwolf
A kód a blitzwolf termékekre érvényes.
12blitzw

10% O-NEWE
10% O-NEWE plus size clothing
ONEWE10

8% Toys and Hobbies
8% kedvezmény Toys and Hobbies kategóriában, játékok és hobbi
ToysHo

15% Lock Picks Tools
15% kedvezmény Lock Picks Tools kategóriában, zárszerelő szerszámok
LOCKPICK

15% Welding Tools
15% kedvezmény Welding Tools, hegesztő eszközök
WELDTOOL

12% Apple Accessories
12% kedvezmény Apple Accessories kategóriában,Apple kiegészítők
AppleAcc

11% Jewelry and Watch
11% kedvezmény Jewelry and Watch kategóriában: órák és ékszerek
JewWath

10% Automobiles
10% kedvezmény Automobiles kategóriában: motorok és autók kategória
BgAuMotor

10% Cell Phones Accessories
10% kedvezmény Cell Phones Accessories kategóriában: mobil kiegészítők
CellAcc

10% Lights & Lighting
10% kedvezmény Lights & Lighting kategóriában: világítás
Lighting

10% Computer & Networking
10% kedvezmény Computer & Networking kategóriában
PCNetwork

10% Sports & Outdoor
10% kedvezmény Sports & Outdoor kategóriában: sport és szabadidős termékek
SportO

10% Arduino, 3D Printer
10% kedvezmény Arduino Compatible & 3D Printer Supplies kategóriában
10DIY

11% Garden Tools
11% kedvezmény Garden Tools kategóriában: kerti szerszámok
family11

20% Xiaomi Earphone
20% kedvezmény Xiaomi Sport Wireless Bluetooth Earphone
XMSpt1

20% EKEN Cameras
20% kedvezmény EKEN Cameras
EKEN20%2

15% women clothing
15% kedvezmény női ruhákra
Fashion0603

40% QCY Q29
40 % kedvezmény: QCY Q29 Mini Wireless Bluetooth Headphone Earphone: fülhallgató
f7a2ef

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#105780) draco31


draco31
veterán

Olcsóbb ajánlott fejlámpát tudtok mondani?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#105781) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

A fiam ilyesmi 3D-s tollat szeretne. Van rá kupon? Esetleg ajánlott, bevált típust tudtok ajánlani? Egyáltalán valaki vett már / használ ilyet?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#105782) vidaila válasza KamuMazsola (#105781) üzenetére


vidaila
aktív tag

Én most vettem hugomnak karácsonyra de nem lett még ki próbálva

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#105783) Zoli-bácsi válasza draco31 (#105780) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Boruit RJ-02

szokott lenni kupon, 7dollár körül.

[ Szerkesztve ]

(#105784) draco31 válasza Zoli-bácsi (#105783) üzenetére


draco31
veterán

Köszi. Várok akkor, hátha akad kupon.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#105785) Zoli-bácsi válasza draco31 (#105784) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ha kicsit visszaolvasol pont voltak rá a napokban. (BILAKOSXMAS39), (BLACKFRIDAYGBCZD027)

(#105786) zsiz


zsiz
őstag

11.11.-kor rendelt más is Lii-500 töltőt Aliról? Ha igen, hogy áll a rendelés? Nekem több, mint két hetes (11.25.) az utolsó TN bejegyzés (Célországba elküldve).

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#105787) BullZeye válasza Zoli-bácsi (#105785) üzenetére


BullZeye
veterán

Expired mindkettő

(#105788) DeFranco válasza HXY (#105775) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mindentől függ meg az ellenkezőjétől is. nekem volt olyan hdd-m amit egy dupla usb2-es port sem hajtott meg Y kábellel, 1A volt az igénye a HDD-nek, papíron tudta az alaplap 2x500mA-en ezt nyújtani a gyakorlatban meg nem. más gépen működött de nem mindegyiken, volt amin igen volt amin nem.

volt olyan is hogy elpörgött egy darabig, aztán onnantól csak tolta a katogós minimält, pont egy ilyen hülye darab volt picit nagyobb ellenállással és pont egy bizonytalanabb usb porttal ellátott alaplapra csatlakoztatva.

meg kell nézni mennyit kér a hdd de nem lehet kicentizni mert peak-en van hogy annyit vagy többet is benyakal, nem tudom hol tart most a külső hdd technika, de ha 1A-t bekér akkor én nem tenném dupla usb2 portra sem mert nagyon a határon van hogy tudja-e tápolni vagy sem, ha tudja, akkor stabilan tudja vagy semi. az ilyen lekattanások felpörgések pont annak a jele hogy annyira nem stabil, van hogy kilöki magát vészmódba.

max. úgy, ezt még nem próbáltam, ha egy Y-ból az adatágat adod az eszköznek a táp-ágra meg ráteszel egy powerbankot vagy egy hálózati töltőt, de nem tudom ez lehetséges-e én nem próbáltam még.

sok minden elmegy, elmehet, elvileg tudja a technika, de a gyakorlatban vannak gondok, ez az adott párosítástól függ mindig. usb3 ebben pont sokkal jobb, ezt ott már megoldották. typeC meg hajaj.

[ Szerkesztve ]

(#105789) HXY


HXY
addikt

Aki eddig nem vett, az most venni fog:
ZT102 Digital Multimeter
Kupon: TrevidropBLF10
Ár: 8,49$
[link]

És még mindig van ingyenes MP3 lejátszó!
Annyit változott a trükk, hogy nem az MP3 lejátszó oldalán kell úgy csinálni, mintha be akarnánk zárni, hanem egy 1xxx Ft-os USB kábelnél.
[link]

Valakinek visszaigazolták már a tegnapi megrendelését?

(#105790) Joker88


Joker88
őstag

az egyik Facebookos csoportban kép:

Forrás

In loving memory of Garrett Lockhart

(#105791) qqzs válasza HornedReaper (#105776) üzenetére


qqzs
őstag

ez nem jo kazanhoz de az angol idezetben le van ez irva

Eladó: GTS450

(#105792) tupacamaru válasza HXY (#105789) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem már nem jó. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#105793) szabi__memo válasza HXY (#105789) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Múltkor $7ert volt

(#105794) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

LiitoKala Lii - 100

Kupon 17:00-tól Xmas148
$1.99 free shipping

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#105795) HXY válasza tupacamaru (#105792) üzenetére


HXY
addikt

Ezen még biztosan megy: [link]

[link]

Visszaigazolták valakinek?

(#105796) Skillet válasza DeFranco (#105788) üzenetére


Skillet
addikt

Usb3 sem tudná ezek szerint, ha egy hdd 1 Ampert kérne. Elvileg 900 mAh körül tud. Amúgy kíváncsi lennék, milyen 2.5" hdd az, aminek több kell, mint 5V/500mA. 2.5 wattról beszélünk. Szerintem egy 7200 fordulatos sem kér be ennyit. Ettől függetlenül értelek, és a probléma létezik, csak azt nem értem, hogy miért.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#105797) jeriko2 válasza HornedReaper (#105776) üzenetére


jeriko2
tag

Ezt így egy az egyben szerintem nem tudod használni gázkazánhoz, mert 230V-ot ad ki a kimenetén, a kazánhoz pedig egy sima kapcsoló kell. Ha erre rákötsz egy 230V-al működő relét, az már jó lehet (csak annak külön hely kell), illetve ha a kapcsolást ebben az eszközben is van relével oldották , akkor minimális bütyköléssel valószínű át kell alakítani, de hozzá nem értőnek nem javasolt, mert 230V-al játszik.

(#105798) emre válasza Krogoth (#105767) üzenetére


emre
veterán

belgium registered...... :o

(#105784) draco31

Most vettem 6-án RJ02-est, 1800 huf-ra jött ki kuponnal. (köszönet érte :R )
Nézd meg él-e még a kupon.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#105799) DeFranco válasza Skillet (#105796) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ennyit tudok elmondani: [link] [link]

egyszerű. ki kell mérni, a fórumtagsághoz úgy is kötelező az usb mérő meg a műterhelés, ki lehet tesztelni hogy milyen áramerősséget és milyen stabilitással tud nyújtani egy port, meg egy hdd mennyit vesz fel (plusz ott a specifikáció) és el lehet dönteni.

az én tapasztalatom az, amit leírtam, minden más mérhető, lehet lettek már fejlettebb hdd-k, vagy fejlettebb portok, én megszívtam, azóta egy "belső" 2,5-ös hdd-t használok usb3-on orico házban az meg megy tök jól, és maradok is az usb3-nál.

(#105800) Timyyy


Timyyy
őstag

SKMEI 1155 Men LED Digital Quartz Watch
Kupon: MenWatch1155
Ár: 4.99$
Feketével működik, többi színt nem néztem.

Rohamosztagos csoki/jégkocka forma
Kupon: NY2018
Ár: 0,99$

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.