Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49377) Samtya válasza tipuka (#49358) üzenetére


Samtya
senior tag

Ha jól értem, akkor visszafogott magasakkal és erős méllyel keresel fejhallgatót. A legutóbbi szerzeményem - Magnat LZR 580 - megfelelő lehet. Mindenképp a mély dominál benne, de a közepek és magasak is jelen vannak azért. A bejáratás előtt szinte tompa volt, kevés volt a magas, de kb 30 óra alatt kitisztult. A középtartomány végig jó volt, szerintem elég részletes, az áráért mindenképp korrekt a hangzása. A tere átlagos mivel zárt a fejes. Nyitottból viszont most hirtelen nem tudok olyat, amiben nem kifejezett a magastartomány. Volt egy kis kényelmi gondom vele, de azt rögtön első nap orvosoltam. A fülem felső csücskét nyomta egy belső műanyag él, arra ment egy kis ragasztható szivacscsík + egy negyed körívnyi zsepimod a párna alá. Ne ijedj meg ettől, lehet, hogy csak nekem kellett és másnak alapból kényelmes. Jó tapintású anyagokból van összerakva az egész fejhallgató, nem ropog sehol.
Persze 40ezerig van még más is, pl Audio-technica ATH-M40X, meg kell hallgatnod, hogy megéri-e. Fejhallgatópláza, Nomono fejhallgatóbolt, Extreme Audio.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.