Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47783) Topiccsendőr válasza Archer (#47776) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Dehogynem. :)
Loerobol sosem eleg az embernek. De amint elkezdek koncentralni h faragjak az idobol pl a linkelt euringen, hat a celegyenes utani fektavon meg ez a harmincakarhany loero is soknak erezheto. Minel kesobb elfekezni, baromi felelmetes, meg ezzel is. Hat meg egy 90 loerovel erosebb motorral...
Utcai gumival, gyari attetellel 165 ot ment, (Zoli jott mogottem speedohealerrel) azota van rajta egy masik kipu, 170 felett tud, szoval nagypalyara is el lehet vinni.
Nagyon jo gep volt az r6, fekei abban az evjaratban utotte az osszest. Blokkja is jo volt, de elertem a gyari futomu hatarait eleg hamar. Ez nem engem minosit, hanem inkabb a futomu volt elbszva h utcan jo legyen.
Tobbszor ment ki az eleje nyelgazon 150 es kanyarban, illetve becsuklott fektavon kanyarba befele.egy valag lovet kellett volna kolteni a futomure h jo legyen palyara. Akkor belattam, h 33 000 km ota nem estem vele, meg most el kellene adni, mert gatlasosan motoroztam vele. Egyaltalan nem volt felszabadult motorozas, es ez idegesitett.
Mindig is szerettem a ketutemueket, plane ezeket a gp replikakat. Hat akkor inkabb erre koltsek.
Boven megerte, rengeteget fejlodtem vele. 3x estem vele, anyagi kar egy elhajlott valtokar, es egy karboncso serules.
Sikerult bronzermesnek lennem vele 2014 ben a mami kupaban. Baromi nagy elmeny ez a motor.
Van rendszama is egyebkent. 11 kW os :)
Ezt a modellt tulterveztek, mert ebbe a vazba, ehhez a futomuhoz egy 250 es es negyutemu 400 as blokkot is terveztek. Tehat ezert baromi komoly gep. 41mm belsocso atmero, 320 fektarcsa...
Gyarilag palyara teljesen jo futomu. Elol csereltem picit surubbre az olajat.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.