Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57230) amauri


amauri
csendes tag

Kedves Fórumozók! Nem rég kértem a segítségeteket, miszerint 54 nm-es panellakásban internetproblémáim voltak, a routertől legtávolabbi szobában folyamatosan szétkapcsolat a net, a letöltési sebesség össze-vissza ugrált. Egyértelműen a router meghibásodására gondoltam, a tanácsotokra TP- LINK TL-WR1043ND tipusú routert vettem, azonban a probléma továbbra is fennállt. A mai napon a upc-től kértem egy modemcserét, a beüzemelés után a probléma továbbra is fennáll. Ekkor jutott eszembe, hogy a problémás szoba mellett közvetlenül a szomszéd szobája van, aki egy űrállomás kutatónak képzeli magát, mindenféle ketyerét összevásárol, így arra gondoltam, hogy az ő berendezései zavarják ilyen szinten ebben a szobában a jelet. Csak az "ő" közelében van a probléma, a lakás más pontjain stabil a jel, ebben a szobában viszont a letöltési sebesség egyszer 2.8 Mbit utána 500 Kbit utána szétkapcsol, utána visszakapcsol. Az okostelefonok és tabletek szintén meg vannak zavarodva itt. Felhasználói szinten használom mind az internetet, mind a laptopot és egyéb wifis készülékeket, nem látok bele a műszaki dolgokba ettől jobban, viszont így, hogy minden eszköz ki lett cserélve, nem tudok másra gondolni, csak hogy a szomszéd szobájából történik valami, ami közvetlenül mellettünk van és kihat az itteni jelekre. Ez az egész cirkusz kb.másfél hónapja kezdődött, addig a 4000 Ft-os router is tökéletesen kiszolgálta az egész lakást és minden eszközét. Lehetséges ez, vagy mi lehet a probléma? Előre is köszönök minden választ.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.