Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53909) wwwolfman


wwwolfman
tag

Sziasztok!

Milyen router legyen? A tervek szerint menne rá tévé, Xbox One, médialejátszó és egy NAS kábelen, laptop és mobil eszközök wifin. Mivel a nas gigabites (lesz, ha egyszer megérkezik), ezért volna tervben egy erre alkalmas routerrel való bővítés. A tévé és az xbox wifis tudom, de valahogy jobban bízok a kábelben, ott nincs kavarodás...

Szóval a cél az lenne, hogy nagyméretű archivált fájlokat tudjak mozgatni az eszközök között, ha kell, illetve videofájlokat lejátszani hálózaton keresztül.

Igazából nem ártana, ha kiszolgálna még pár évet. Most egy TP-Link TL-MR3420-ast (v2.0) használok, soha semmi gondom nem volt vele.

Köszönettel.

Szerk.: a keretet még nem lőttem be, de mivel itthoni használatra lesz, jó lenne a realitás talaján maradni, láttam, 50-60-100 ezres darabokat, no eddig nem mennék el, maradnék mondjuk 25-ön belül, és ezzel máris kétszer annyi keretet határoztam meg, mint az előzőnél...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.