Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47490) Roland-87 válasza Gubek-Einste (#47484) üzenetére


Roland-87
aktív tag

Hosszútávra tervezek mindenképpen, az Ac56U jobb lenne árban de az az egy kis apró baj van vele hogy belső antennás és hát én itt nálunk azzal szinte biztos hogy nem leszek képes megfelelő stabil lefedettséget csinálni ráadásul eddig csak rossz tapasztalatom volt másoknál a belső antennás kütyükkel. Jó lenne még az 55U, viszont nem Broadcomos chipset van benne és a netet böngészve vegyesek a vélemények is róla úgyhogy lutrit nem akarok megint. Jól megjártam ezzel a TP-linkkel is, előtte a 2 Linksys negyed ennyi hibát nem produkált soha szóval én már úgy vagyok hogy Tp-linket soha többet. Pedig tetszetősek az AC típusai de ha azoknak is olyan a wifije hogy hol van hol nincs akkor inkább ráfizetek és veszek egy normálisat. Lehet egyébként csak én fogtam ki hibás TP-linket de hasonló hibákról olvastam másoknál is pont itt ezen a fórumon.
De még azért informálódok aztán ha nem akad jobb jelölt esetleg olcsóbban akkor a 66 lesz a nyerő. Viszont az érdekelne hogy a külső antennák azok most 5ghz-re vannak vagy 2,4-re? Vagy a 3 közül 1 az 2,4 vagy vegyes? Erről érdemi infót nem találtam még.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.