Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47189) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok!

Nem vagyok benne biztos, hogy jó helyre írok, de nem találtam a releváns topicot. Egy olyan hordozható beépített akkumulátoros eszközt keresek, ami felcsatlakozik a 3g/4g hálózatra (sim), és wifi hozzáférést biztosít. Találtam ilyen routert tp-linktől és huawei-től is, azonban engem az ajánlottak érdekelnének. Olyat keresek, aminek erős antennája van, mert néha járok faluban, és utazás közben is gondok szoktak lenni a mobil internettel. Ha már külön eszközről osztom a netet, legalább az antennán is nyerni szeretnék. Jó lenne ha usb kábellel lenne tölthető, mert akkor powerbankról is tölthetném útközben, ha sokat kell használni. Szeretném ha tudná a N-es 300-as wifit, amit én láttam az csak 150-est tudott. Mindenképp kártyafüggetlent keresek. Titkosítás terén wpa2, nem szeretném hogy bárki könnyedén feltörje és használja. Legyen képes kezelni, ha egyszerre két laptop is rácsatlakozik és aktívan használja. (bár ennek nem kellene problémának lennie, de jobb leírni)

Ha nem ez a megfelelő topic erre, akkor elnézést, és át lehet irányítani. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.