Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46991) eFeMeR74 válasza Gsx-rr (#46986) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Ilyenkor érthető lehet. Én inkább akkor nem értem, hogy 1000 netról beszélve mindenki olcsó jó eszközt keres a kiszolgálásához holott elég lenne neki a digi 100 és a 1.200Ft különbözetet inkább jobb eszköz vásárlására költené. A két év hűség alatt 28.800Ft-ot én már egy jobb routerba raknám. Pár száz forint különbség az meg a villanyszámlára mehet ;) Azt mondom, hogy 1000 net csak azoknak érdemes akik nagy mennyiséget mozgatnak a neten(rendszeresen le-fel töltenek több GB anyagot). Vagy egy kis társasházat akarnak ellátni internettel :) 10 embernek 100Mbs.(A szomszéddal egy előfizút használunk ketten) Eszközök kezelik? Mondj olyan telot, tabletet, okostévét amibe 100MBs nagyobb wifi kártya van. :D
Természetesen mindenki maga dönti el :) Én biztos nem cserélném le a háztartásban lévő összes eszközt, hogy kihasználhassam a supergyors net előnyeit. Most hűség nélkül 1750Ft nekem a 100/100 net (2000Ft villanyszámlával). Igaz 2500Ft lehetne 1000 net az csak 750 Ft különbség mégsem akarom, mert elég ami van :D . Van egy digis (digi szerelő) ismerősőm aki a legkisebb netet kötette be magának, mert azt mondta neki bőven elég.

[ Szerkesztve ]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.