Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35824) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg egy TP-LINK TL-WR641G routerem van itthon, ami igen érdekes jelenségeket produkál. Az internetem a UPC 120 mbites változata, kipróbáltam közvetlenül a modemről, valóban 120-at tudna.
Ha viszont a routeren keresztül nézem, kábelen legfeljebb 60 mbit, WiFin legfeljebb 20 jön át. Ha úgy kezdek el torrentezni a laptopommal, hogy WiFin van csatlakozva, nem UTP kábel bedugva, akkor az egész házban minden gépet ledob a vezeték nélküliről 2-3 perc után. :F
Emellett néha nem tudom elérni a kezelő felületét, és pingelni se tudom, de közben az interneten tudok böngészni. Ilyenkor csak úgy tudom újraindítani, ha kihúzom.
Amikkel már próbálkoztam: restart az admin felületről, áramtalanítás, a gombbal hard reset gyárira, firmware frissítés, egyik sem segített. :(
A mostani firmware: 4.3.10 Build 091021 Rel.60773n , elvileg ez a legfrissebb.
Valakinek van valami ötlete? Vagy tud ajánlani újat esetleg? Ismerősnek egy TP-Link Archer C7-ese van, ezt ajánlotta, de szerintem túlzás lenne otthoni használatra. (30.000 Ft)
Valaki tud ajánlani (TP-Linket szeretem, de nyitott vagyok másra is) otthoni használatra egy olyan routert, ami stabilan át tudja hozni a 120/10-es internetet wifin és kábelen is? :F :R

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.