Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3515) TeChNoRby


TeChNoRby
tag

Sziasztok!

Lenne 1 hatalmas kérdésem a hozzáértőkhöz.Nekem volt 1 D-link 604-es routerem,ami 3.5év után megadta magát!Így router választás elött állok,a max keret 10-11k,de inkább legyen picit alatta.2gép van a házba,meg karácsonyra tervezek 1 laptopot,eddig vezetékes routerem volt,de nem zárkozok el a vezeték nélkülitől se!Letőltésre,böngészésre van használva,10mb-os nettel.Viszont fontos még hogy szoktam játszani multival,amibe fontos az Alacsony ping!Szóval ez is szempont lenne.D-link dir300as-t néztem ki,de ismerős áthozta 1 próba erejére,és azt vettem észre hogy lassabban jönnek be az oldalak,és játék közbe 50-60as ping lett,az én routeremmel meg max 30volt.modemmel 22-23as ping!Szerintetek mi miatt lehetett ez,és miket ajánlanátok,ha ma kapnék választ már rendelném is meg iponról.Láttam hogy a TP-link és asus routereket is ajánljátok,sajnos nincs tapasztalatom,mivel eddig csak ez a D-linkem volt,de viszont teljesen megvoltam elégedve..Csaka dir300as elbizonytalanitott.Szóval várom ötleteiteket,segítségeteket.
Üdv.

"..The music starts where the end of the words.."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.