Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87900) Dany007 válasza whitezo88 (#87883) üzenetére


Dany007
veterán

Ez egyébként rohadtul így van.

Persze, vannak kivételek, ahogy itt a többiek is hozzák fel sorra a példát. De azért na... Tényleg szinte alig van 220-250 ezer km alatti autó a hahu-n.
És vicc, hogy sokan el is hiszik. Pedig egy kis böngészés után, azért már leeshetne az embernek, hogy kb ugyanannyi km van egy 10 éves középkategóriás autóban meg ugyanannyi a 16 évesben, 18 évesben, ugyanannyi utazóautóban meg kisautóban... tökmindegy.

A Mondi 220k-val érkezett hozzám. És még drágábban sem igen volt ilyen, amiben kevesebb lett volna, pedig ~ 10 évesekről beszélünk.
Ellenben mikor régebbi Mondi-t néztem a 98'-asokban is 190 meg 250k km volt mindössze. De ugyanez volt az Omegánál is. Mielőtt eladtam, azért körbenéztem, mert én 510k km-rel adtam el. :) Gondoltam, hogy rekorder leszek, de vicc mert azokból se volt olyan, amiben 260 ezer km-nél több lett volna! Pedig az már bő 18-20 éves autó... Ott meg aztán tényleg durva, mert az Omega az amolyan tipikus melós / utazóautó volt, ki hiszi el, hogy mindössze átlag (!) évi 14k km-t mentek vele...? Ha csak dolgozni járok be városon belül is megvan ennyi..
És az még hagyján, hogy 1-1 darabnál lehet, hogy tényleg csak ennyit mentek vele, no de az összessel? Amikben még ennyi km se volt? : o

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.