Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.j


sz.j
nagyúr

Sokak előtt eddig is ismert volt, hogy az AOMEI Technology nagyon jó szoftvereket készít (lásd pl. az AOMEI Partition Assistant Pro Edition-t), ezért számomra nem volt meglepetés amikor kipróbáltam a közelmúltban megjelent ingyenes AOMEI Backupper szoftvert, amit szeretnék mások figyelmébe ajánlani.
Elöljáróban annyit, hogy ez a szoftver ingyenességéhez képest elég sokat tud, és mindezt biztonságosan jó minőségben teszi.

A legfontosabb funkciók amit a szoftver kínál:
(Természetesen az alábbiakon kívül van még több más lehetőség is)
Bootolható Media készítés:

Backup.
(System backup, Disk backup, Particion backup, File backup)

Restore.
(Minden amit a programmal el lehet menteni azoknak a visszaállítása)

Clone.
(Disk clone, Partition Clone)

Az ingyenes AOMEI Backupper a készítő oldaláról letölthető.

A tutorials a ide kattintva érhető el.

Az általam legfontosabbnak vélt funkciók (system backup, system restore, disk clone) használatáról magyar nyelvű ismertető itt található.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#2) karesz1978 válasza sz.j (#1) üzenetére


karesz1978
tag

30 napos! :-(

Dell inspiron n7110, Intel Core i5-2430M 3ghz turbo CPU, nVidia GeForce 525M 2GB, 8GB RAM, 128GB ssd, 17,3 LED 1600*900 +Hd.

(#3) sz.j válasza karesz1978 (#2) üzenetére


sz.j
nagyúr

Amit az előző hozászolásomban linkeltem az a Free AOMEI Backupper Standard progi ..., és időkorlát nélküli, ingyenes!

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#4) Simon04


Simon04
csendes tag

Az AOMEI Backupper Professional fizetős változata, mennyivel tud többet, mint az ingyenes Standard?

Látom most karácsonyi akció keretében olcsóbb, 2 gépre is telepíthető + az AOMEI Partition Assistant Edition is adják hozzá, szintén 2 gépre telepíthető.

Számomra idáig ezek a különbségek tűntek fel:

Az AOMEI Backupper ingyenes változata nem támogatja az SSD-re való klónozást, illetve lassan hajtja végre System Backup-ot, 58 %-os mentésnél kicsit elidőzik kb.10-15 percet? A fizetősnél gyorsabb rendszermentés lehet?

[ Szerkesztve ]

(#5) sz.j válasza Simon04 (#4) üzenetére


sz.j
nagyúr

"...Az AOMEI Backupper ingyenes változata nem támogatja az SSD-re való klónozást"

Miből gondolod, hogy az SSD-re való klónozást nem támogatja a free változat? Furcsa lenne ....

AOMEI Backupper változatok összehasonlítása.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#6) sz.j válasza sz.j (#5) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Clone Disk:
Copy a hard drive to another without creating an image file. The free program allows resizing partitions during the cloning process. Besides, it supports to copy hard disk drive (HDD) to solid state drive (SSD)."

[link]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#7) Simon04 válasza sz.j (#5) üzenetére


Simon04
csendes tag

Nekem is furcsa volt ezt látni, ezért gondoltam, SSD klónozásnál van egy lakat szimbólum, illetve utalás, a lenyíló ablaknál a Professional változat frissítésére.

A legfrissebb 2.1.0 program

[ Szerkesztve ]

(#8) Simon04 válasza Simon04 (#7) üzenetére


Simon04
csendes tag

Sőt, szerény angol tudásom szerint, (meg a fordító program szerint) a rendszer klónozást SSD -re, de más lemezre, HDD-re sem engedi Pro. verzió frissítése nélkül.

(#9) sz.j válasza Simon04 (#8) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nekem egy régebbi verziójú AB-m van, azon nincs "System Clone" funkció csak partició és disk klón (lásd az # 1 hsz képeit)
Ha egy kicsivel több időm lesz frissíteni fogom a progit és kipróbálom, hogy mit tud az új verzió.

Amúgy nem értem ezt az egészet, mert amit most linkeltél be képet meg amit előtte én az teljesen ellentmond egymásnak .....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#10) sz.j válasza Simon04 (#8) üzenetére


sz.j
nagyúr

Frissítettem v2.1.0-ra a progit és most már nálam is azt írja ki mint amit linkeltél ....

Viszont ha az oprendszeres például egy különálló HDD-n vagy SSD-n van akkor a Disk clone funkcióval szerintem klónozható a rendszer, pl. win7-nél C + Rendszer számára fenntartott (100 MB) partíciók.
[link]

Ha meg még sem működne rendesen, azaz nem lehetne így klónozni, akkor át kell térni a Macrium Reflect free progira, annál nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#11) sz.j válasza Simon04 (#7) üzenetére


sz.j
nagyúr

Továbbra sem értem ezt az egész "korlátozást", mert például az összehasonlítási táblázatban a free verziónál is "kipipálták" a System Clone-t ...

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#12) Simon04 válasza sz.j (#11) üzenetére


Simon04
csendes tag

Telepítettem a Professional verziót, mivel 30 napig korlátlanul lehet használni. A System Clone-nál úgy látom, hogy más partícióra klónozza a rendszert, de figyelmeztetésként azt írja, hogy ha nem elsődleges partícióra lesz telepítve, akkor nem boot-ól róla a rendszer. [link]

A továbbiakban még azt írja, hogy külső USB-s HDD nem támogatott.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13) sz.j válasza Simon04 (#12) üzenetére


sz.j
nagyúr

Én ebben az esetben nem használnám klónozásra (System Clone) ezt a progit, erre a célra (meg ebből adódóan minden másra is) ajánlom figyelmedbe a Macrium Reflect free változatát, annál mindegy hogy hová lesz klónozva és "szűz"/ partíciómentes, HDD-re vagy SSD-re kell/lehet klónozni.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#14) sz.j válasza Simon04 (#12) üzenetére


sz.j
nagyúr

Mivel a régi v1.6 progival gond nélkül tudtam rendszert is klónozni, nem hagyott nyugodni a téma és a v2.1.0 AB-val is kipróbáltam a rendszer klónozást.
Mint ahogy pár hsz-eal feljebb már írtam a Disk Clone funkcióval a v2.1.0-os progival is gyorsan és biztonságosan lehet rendszert klónozni! A rendszer klónozásának menete az oldalamon le van írva.
Amúgy az ismertetőben egy SSD-ről lett a rendszer egy űres HDD-re klónozva.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#15) Simon04 válasza sz.j (#14) üzenetére


Simon04
csendes tag

A Disk Clone funkcióval az egész HDD-t leklónozza AB.
Viszont engem a System Clone nem hagy nyugodni.
Ahogy próbálgattam a beépített HDD-t, elképzelhető, hogy a rendszer partíciót klónozza szerintem egy megfelelő nagyságú partícióra. Jól gondolom?
Valószínűleg csak "egyelőre" nem támogat USB-s külső meghajtót rendszer klónozásnál.
Arra figyelmeztet is, hogy erről a partícióról rendszert nem lehet indítani, de később, szükség esetén egy új HDD-re áttudnám klónozni elsődleges partíciónak, hogy a rendszer is működhetne róla.
Ez a funkció később azért lenne jó, főleg ha külső meghajtóra is történhetne a rendszer klónozása, mert így már egy adatokkal tele lévő HDD-re, de megfelelő nagyságú, üres partícióra is lehetne rendszert is menteni. Ki is próbálnám, hogy a rendszer partíció klónozását egy beépített HDD-re, de jelenleg most éppen nincs egy üres HDD ami beépíthető lenne, csak külső USB-s HDD-m van.
Persze a sorrend megfordítható, és a Disk Clone funkcióval a rendszer, de az egész lemez is átkerülne az USB-s HDD-re, de ha erre adatokat mentettem volna, akkor a klónozás során azok is törlődnének róla.

(#16) Sokimm


Sokimm
senior tag

Sziasztok!

Most jutottam el oda, hogy meguntam a windows telepítés utáni 2-3 napot, míg teljesen felhasználóbaráttá varázsolom a rendszert, ezért nézelődök valami ghost, szoftveres raid, vagy klónozó progi után.
A cél az, hogy a friss "szűz" win7-et a feltelepített programokkal, registry módosításokkal, etc etc... együtt "mentsem", hogy ha cirka fél év múlva újra kéne tennem, ne kelljen bajlódnom. Adatok nincsenek a gépen, file-okat minden esetben külön hdd-n tárolok.

Amilyen eszközeim vannak:
1 laptop amiben egy 160GB (2.5) hdd zizeg.
1 asztali pc, amiben egy 500GB os (2.5) pörög.
És egy külső 3.5-ös 200GB-os hdd, amit feltudok használni erre a "biztonsági mentésre".
Az adattároló vinyóim most nem lényegesek.
Az lenne a legjobb, ha mindkét gép rendszerét letudnám menteni a 200GB-os HDD-re, de azért ha csak az egyik gépet le tudnám menteni, már előrébb lennék.

Az asztali gépben nincs dvd olvasó, itt a rendszert usb-ról szoktam telepíteni.
A laptopba a DVD olvasó helyére lehetőségem van hdd-t tolni, de nem próbáltam még.

Az alaplap raid funkciója az asztali gépnél fontos lenne?

Bármilyen ötletet előre is megköszönök.

(#17) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok!
Hogy tudtok bootolható pendriveot létrehozni ezzel? Nekem ugyan sikerül létrehozni, de működésképtelen. Akár közvetlen formázom a progival a pendriveot, akár iso-ból rufus-al: ugyanott vagyok: ugyan bebootol a winpe, bejön az aomei, de itt vége, mivel se egér se billentyűzetet nem kezel.. :DDD

Win7 homepremium x64 oprendszerem van. A Linuxos bootlemezével is próbálkoztam: ott boot során pár sort kiír egy pillanatra, utána egyből feketére vált a képernyő és úgy is marad. se egér se billentyűzet ekkor se..

Nem tudok valahonnan egy működő winpe isot letölteni?

(#18) Doky586 válasza Doky586 (#17) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Update: sikerült megoldanom.

Kiderült hogy Win7 alól nem lehet működőképes PE pendriveot generálni, de egy VirtualBox-ból telepített Win10-ből már sikerült elsőre legenerálni a működőképes iso filet.

Akik az oprendszerre telepített backupper progival mentettek eddig, javasolt megnézniük hogy működik-e a visszaállító CD vagy pendrivejuk, főleg a Win7(vagy XP)-t használók.lepődhetnek meg szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#19) GGAllin


GGAllin
tag

Sziasztok!

Windows 7 telepítés után, beállítottam mindent programok fent stb..
AOMEI Onekey Recovery programmal szeretnék biztonsági mentést készíteni a friss rendszerről, használtam már máskor is de most valamiért csak a D: meghajtóról tudok, pedig a C: lenne a lényeg ugye.
A programban amikor ki kell választani a mentendő particiókat a C: inaktív, mi lehet a probléma?

bite it you scum !! ~GGA

(#20) GGAllin válasza GGAllin (#19) üzenetére


GGAllin
tag

A probléma a felhasználó - én. Meg a hiányos angol tudásom :D
bocsi hogy szemeteltem a topikba.
Azt kérdezi hogy hova nem hogy melyikről készítsen mentést..
Elnézést még 1x, törölhető hsz. !

bite it you scum !! ~GGA

(#21) sz.j


sz.j
nagyúr

Ha valakit érdekel
Még kb. 2 napig ingyenesen letölthető az AOMEI Backupper Professional

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#22) jblack2


jblack2
újonc

AOMEI Backupper technician Plus 2.8 - 3.2 (Hun)

Platform: XP / Vista / Win 7 / 8 / 8.1 / 10 (x86/x64)
Gépigény: Bármilyen Windowst használó gépen fut
Profil: Rendszer-mentő, Klónozó, Másoló, stb.
Használat: Rendszerindító eszköz, CD-re, Pendrivera kiírni.

Mivel érdekelt a program, megszereztem a AOMEI Backupper Technician Edition 3.2-es verziót. Nagy nehezen, egy Internetes fordító segítségével sikerült Magyarítani. Én, már Magyarnyelven használom. Készítettem vele egy Bootolható ISO képfájlt, amit ki lehet írni CD-re, vagy Pedrájvra. Ha érdekel a már Magyarított (Portabele=Hordozható) verzió, innen le lehet tölteni.

Megaupload
[link]

Data.hu (Csak Prémium előfizetőknek)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23) retifosas válasza jblack2 (#22) üzenetére


retifosas
csendes tag

Üdv! Sajnos a letöltési linkek már nem élnek. Feltudnád tenni mégegyszer? Előre is nagyon köszönöm!!

(#24) sandró60 válasza jblack2 (#22) üzenetére


sandró60
addikt

Csatlakozom az előtem "szólohoz".Ha lehet kérni,hogy tedd fel a "magyarítot" verziót valami ingyenes tárhelyre :R

(#25) sz.j


sz.j
nagyúr

AOMEI Backupper Pro 4.0.2, még kb. 13 óra hosszáig ingyenesen letölthető.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#26) retifosas válasza sz.j (#25) üzenetére


retifosas
csendes tag

Már le is töltöttem! Köszönöm az információt!

(#27) adolfo01


adolfo01
tag

Sziasztok.

Tudott valaki készíteni AOMEI Backupper boot lemezt win7 64 bit verzióval?
Nekem nem megy sehogy. :N

üdv.

(#28) sz.j válasza adolfo01 (#27) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nekem minden gond nélkül sikerült bootlemezt készíteni, sőt sikeresen klónozni, menteni, mentésből visszaállítani .., igaz ez réges-rég volt .., azóta nem használtam mert főleg a Macrium Reflec-et használom erre a célra.
Amúgy a progi használatáról írtam egy rövid ismertetőt, ha gondolod nézd meg, hátha segítségedre lesz.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#29) adolfo01 válasza sz.j (#28) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.

Lehet,hogy le kell töltenem azt a bizonyos WAIK fájlt?
Nem tudom mert még nem készítettem boot lemezt.

(#30) sz.j válasza adolfo01 (#29) üzenetére


sz.j
nagyúr

Már nem emlékszem pontosan, mert nagyon rég csináltam, de az ismertető szerint nem kell semmit sem letölteni csak kövesd a bootlemez készítés lépéseit..

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#31) sz.j válasza adolfo01 (#29) üzenetére


sz.j
nagyúr

Van valami fejlemény?
Remélem sikerült.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#32) adolfo01 válasza sz.j (#31) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.
Aomei backup bootlemez elindul de driver betöltésnél leáll.
Kipróbáltam a másik linkelt programot.Az sokkal gyorsabb,jónak tűnik.Csak a frissített mentést(inkrementális)sajnos nem tudja.Ehhez home verzió kellene,az meg fizetős sajnos.Ha sikerülne egy ilyet beszerezni az nagyon jó lenne.

Más: érdekes,hogy nekem nincs 100 Mb rendszernek fenntartott partició csak a C meghajtón van a rendszer és jól mükszik.Teljesen letöröltem telepítéskor azt hittem majd létrehozza de nem.

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#33) sz.j válasza adolfo01 (#32) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Más: érdekes,hogy nekem nincs 100 Mb rendszernek fenntartott partició csak a C meghajtón van a rendszer és jól mükszik.Teljesen letöröltem telepítéskor azt hittem majd létrehozza de nem."

Milyen oprendszered van, win 7?
Mert ha igen, akkor azért nem találod a 100MB-os partíciót mert nem a C partíción van!
A wint úgy érdemes telepíteni, hogy a telepítés előtt minden (!!!) más tároló csatlakozóját le kell húzni a gépről, és akkor a C-re fogja tenni a 100MB-os partíciót.

Ha most lehúznád mindet, csak a C lenne csatlakoztatva meglepődnél, hogy el sem indulna a win, mert nem találja a 100MB-os partíciót ....

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#34) borix válasza sz.j (#33) üzenetére


borix
őstag

Nem mindig csinálja meg külön a 100mb van,hogy beleépíti a c-be.Telepítéstől fűggő nekem is sikerült már úgy telepíteni 1db merevlemeznél,hogy nem volt meg külön a 100mb-os rész.

(#35) adolfo01 válasza sz.j (#33) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.
Win7 ultimate 64 bit rendszerem van.
SSD-n van a rendszer,ez a C meghajtó.
Valamint van egy merevlemezem ami a tároló,ez a Z jelű.
Mindkettőn megnéztem de sehol nincs a 100 rendszer számára fenntartott.Ugyan nem próbàltam lehúzni a merevlemezt,de ha leválasztom szerintem akkor is elindul,majd kipróbálom.

Egyébbként ha elkészítettem egy backupot mondjuk egy merevlemezre,akkor az onnan szabadon másolható bárhová és a másolatból is vissza lehet állítani?

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#36) adolfo01 válasza borix (#34) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.

Akkor ezzel nem vagyok egyedül.Gondolom nálad is kifogástalanul működött(ik) a rendszer ennek hiányában is?

üdv.

(#37) borix válasza adolfo01 (#36) üzenetére


borix
őstag

Nem tökéletes azt mondják így lehetnek gondok jobb ha külön van a 100mb rész.
Gyakorolni így is lehet ha megy a mentés/visszaállítás rendesen akkor megcsinálod majd normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#38) adolfo01 válasza borix (#37) üzenetére


adolfo01
tag

Értem.Akkor az lesz.Szabadon másolható a készített backup és a másolatból visszaállítható?

üdv.

(#39) sz.j válasza adolfo01 (#35) üzenetére


sz.j
nagyúr

És borix

Ha a win 7 telepítése helyesen történik, akkor mindig ilyennek kell lennie a rendszerpartíciónak.
Tegyetek fel ide egy képet a tárolókról (Partíciók létrehozása és formázása a merevlemezen), kíváncsi leszek hol lesz a 100MB-os partíció (mert valahová telepítve lett!)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#40) borix válasza sz.j (#39) üzenetére


borix
őstag

Mondtam már,hogy úgy is tudott települni a win 7,hogy nem volt meg külön a 100mb partíció beleépítette az 1db rendszer partícióba.Ha nem hiszed olvass utána (win7 fórum stb) én tudom miről beszél mert régen nekem is volt olyan.
Nem tudok képet feltenni mert évekkel ezelőtt volt azóta figyelek,hogy mindig külön legyen a 100mb rész.

adolfo01
A mentést oda teszed ahová akarod csak visszaállításnál azt a helyet kell majd megjelölni.

(#41) adolfo01 válasza sz.j (#39) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.

Újra fogom telepíteni a rendszert mert jobb ha megvan a 100 Mb rendszer partició is.
Elhiheted nekem,hogy nincs meg semelyik meghajtón... :N .lemezkezelőben néztem meg.És másik programokkal sem látszik.Mindegy úgyis újra lesz telepítve. :K
Azért köszi.

borix
neked is köszönöm az infókat. :R

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#42) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Nem ismerem ezt a szoftvert.
Felrakom a WIN10-et az SSD-re, frissítem, majd a programokat is telepítem.
Azt követően hogyan tudom ezt lementeni, hogy probléma esetén visszatudjam rakni?
Van egy külső merevlemezem, amin van más dolog is, s erre mentenék.
Visszarakás esetén ugye nem bootolható adathordozó kell hozzá?
Van-e jó leírás a program használatáról valahol?

(#43) borix válasza GEPESZ66 (#42) üzenetére


borix
őstag

A kérdéseidet olvasva úgy érzem,hogy ha az első hsz-ben ahol megtalálható minden nem tudtál eligazodni akkor,hogy akarsz majd mentegetni,visszaállítgatni? [link]
A Macrium Reflect programot is próbáld ki erről is ott a leírás.

[ Szerkesztve ]

(#44) GEPESZ66 válasza borix (#43) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszönöm!

(#45) GEPESZ66 válasza borix (#43) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szia!
Nézegetem a leírást.
Tehát erről a helyről letöltöm a programot:
http://www.backup-utility.com/download.html
Az így letöltött programból hogyan csinálok bootolható lemezt, mert ugye így indítva kell a mentést-visszaállítást csinálni?
Ha SSD-n van a rendszerem, akkor a HDD-re rakható a rendszer mentése, s innen visszaállítható?

(#46) borix válasza GEPESZ66 (#45) üzenetére


borix
őstag

Ez is ott van a leírásban.[link]
SSD-re is rakhatod a mentést ha van külön még egy másik D partíció.Ha nincs az SSD-n csak a C-van akkor mehet HDD-re is.

(#47) GEPESZ66 válasza borix (#46) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszönöm, így már tiszta!
Ha csak lementem az ISO-t, akkor az később a Rufus-al is kiírható pendrive-ra, úgy, mint a WIN?

[ Szerkesztve ]

(#48) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#47) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az jutott még eszembe, hogy az SSD-n van (a WIN telepítő formázta meg a 120GB-ot):
a C-rajta a WIN10,
mellette az 500MB a rendszernek,
ill. a telepítő által még létrehozott , néhány MB-os rész.
Mindegyiket felajánlja a program a lementésre, vagy nekem kell majd kiválasztani egyesével?

(#49) borix válasza GEPESZ66 (#47) üzenetére


borix
őstag

Bármikor csinálhatsz telepítőt a programmal felesleges ISO-t mentegetni szerintem.
Másik kérdésre nem tudom a választ soha nem használtam ezt a programot elvileg le kell mentenie mindent magától.
Gyakorolgass ismerkedj a mentés/visszaállítás folyamatával leírásban minden segítséget megtalálsz.

(#50) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az AOMEI oldalán hozza a magyar nyelvi fájlt, fordítást( hu.zip).
http://www.aomeitech.com/language-files-list.html
Használtátok ezt?
Csak be kell másolni a program könyvtárába, kicsomagolás után?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.