Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87301) parandroid válasza werszomjas (#87295) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ma állt a szomszéd utcában a gyógyszertár előtt ( :U ) egy fekete Ferrari, nagyobbik lányom a 12,5 éve minden életbölcsességét összeszedve megkérdezte, hogy mégis kinek kell ilyen autó? :DDD

Elmondtam neki, hogy ez azoknak kell, mint a szomszéd bácsi, aki a minap panaszkodott, hogy sajnos le van tiltva az 525d 240-nél, és emiatt nem tudott megelőzni valami nagyon menő Mercedest (nem felvág, tényleg ennyire vicces figura, hogy meg is tesz ilyesmit). Mindehhez azért hozzátenném, hogy ha nem is mindennapi látvány, de azért kb hetente szembejön valami ilyesmi szupersportautó kategóriás cucc.

Én elvagyok köztük a 105 LE-s Astrával, általában kultúráltan közlik, ha menni szeretnének a belső sávban. De van az autópályán 60-70 LE-s kisautó is elég, nem szokott gond lenni velük. Németek az autópályát amúgy is hajlamosak rövid távokon is használni, ha már van, úgyhogy gyakran látni kímélő üzemmódban, 100-120 között egész komoly autókat a külső sávban.

Az új autó vásárlásnál sem volt szempont különösebben a motorerő, ahogy a kolléga is írja, "ha az autópályán 130-nál odalépve ugrik az autó 160-ra", az bőven elég, de ezt a maga egyszerű módján az 1,6 szívó benzin Astra is tudja - persze nem nagyköbcentis turbódízel, meg kinek mit jelent az ugrik, de két gyerekkel meg egy kutyával az autó hátuljában ne is nagyon ugráljon nekem semmi. Elég ha annyira lesz dinamikus és megbízható, mint az Astra volt, csak legyen modernebb, meg kicsit nagyobb, mert egyrészt tényleg vagyunk 4,5-en, másrészt azért évente többször befigyel egy-egy 1000km körüli út. Egyébként ilyen távolságra is utaztunk öten az Astrában, két felnőtt elöl, egy kisebb termetű nő és két gyerek hátul, és bizony kényelmetlen volt nekik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#87302) hobizoli válasza Balupapa (#87265) üzenetére


hobizoli
nagyúr

lehet, szoktam jarni arrafele

több drón kell ;P

(#87303) EQMontoya válasza nesa (#87284) üzenetére


EQMontoya
veterán

155 lovam van nekem is. Nos, nézzük: nincs vele gond, tényleg. Fogyasztása mondjuk 1 literrel több, mint egy 1.4-1.6 motornak lenne ebben az 1350 lovas bódéban.
Ez mind a hátrány, és akkor nézzük az előnyöket:
-130 kényelmes, dombon felfelé is.
-Ekkora autó bizony kell, mert pl. megyek vele külföldre nyaralni, nem egyedül, stb.
-Minden szituációban kényelmesebb, biztonságosabb - mert erősebb autóban a fék is erősebb, illetve futómű is van alatta.
-1.5 90Le tartósan, autópályán már vékony, főleg ha van benne cucc is, illetve több személy, ez tapasztalat.

60-70 lovakkal tehát sem 3 személlyel nem fogsz megelőzni egy kamiont országúton, sem autópályán nem fogsz tudni rendesen haladni, ha nagyobb forgalom van, csak állandóan szenvedsz.
Nekem megéri azt az minimális fogyasztáskülönbséget, hogy kényelmesen tudok közlekedni.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#87304) hobizoli válasza nesa (#87284) üzenetére


hobizoli
nagyúr

70lojje pl a regi1 .3 8v Swift, de az csak 820kg melle
ez a nem mind1 am
mert egy annal modenebb auto ott kezdodik, hogy 1 tonna
oda meg maris eleg gyikocska 70lo

egyet jegyezz meg: 1 loero 10kg-t vigyen, akkor orszaguton sem fogsz kilometereket el szopni egy Volan busz mogott

nem azt modnom, hogy Te leszel vele a seriff az utakon, mert ahhoz inkabb 6-7kg pe loero arany lenne a javasolt

több drón kell ;P

(#87305) Balupapa válasza hobizoli (#87302) üzenetére


Balupapa
senior tag

egy sárga már hazafele, a lurdytol kifele a lampanal nagyon megdurrogtatta, akkor biztos te voltal :)

gondolom ma nem mesz :)

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#87306) hobizoli válasza Balupapa (#87305) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nekem egy kályhaezüst van
de ismerem azt a sargat, nópara, szoktam benne ulni a J1-n...tobbnyire egy notebook-l a kezemben ;]

[link]

több drón kell ;P

(#87307) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Hali!
Vetnétek rá egy pillantást,szerintetek mennyi a reális értéke?[link] A hátulján már javítva lett a lefittyent elem.
Jár még hozzá egy téli Michelin garnitúra is gyári lemezfelnin. Ápolt,alig használt szett. Számla szerint közel 220k volt. Aksi 1,5 éve lett cserélve,szervizkönyv vezetve,Opelnél leinfózva. Minden ok.
Ja,és full tele a tankja! :DDD

tomcsi23: Öcsém szülinapja van, kezd hatni a sör. :B

[ Szerkesztve ]

(#87308) tomcsi23 válasza GLOCK34 (#87307) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azt mi a lófütty lenne ez? :DDD
Mod: ja, már van link. ;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#87309) nesa válasza hobizoli (#87304) üzenetére


nesa
veterán

Ertem en hogy az 1700kg citromomba minimum 170 lovas de inkabb 240 mert enis vagyok 110+kg meg a csalad... csomagok... megis jol elvagyok a 90 csikoval, sot ott a Tipom az meg lomhabb, azzal is elvagyok, en mar nem idegeskedek az utakon, tavaly mentem matizal atertekeltem a Tipot hogy milyen minosegi auto es gyors paripa, matizal 1km se akarok tobbet menni.

(#87310) runner 125


runner 125
nagyúr

Akkor a mai nap konklúziója, h 1600ccm-től 3000-ig minden autó ugyanannyit eszik,sőt, még a 4WD sem okoz többletfogyasztást. Értem, köszi.

;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#87311) nesa válasza runner 125 (#87310) üzenetére


nesa
veterán

Nem, felreertetted a nagyobbak meg kevesebbet esznek, kepzeld ha golfokba lenne 6L V8 minden delutan otthon lekene szivni a tankot.

(#87312) atos19881101 válasza runner 125 (#87310) üzenetére


atos19881101
senior tag

De ha TDi, akkor még fejthetsz is le a megtermelt anyagból ami a csipsz miatt keletkezik. ;]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#87313) Anulu79


Anulu79
addikt

Erről a Bravoról mi a véleményetek?

(#87314) LuckyL válasza GLOCK34 (#87307) üzenetére


LuckyL
őstag

Szia!
1.5 ért nagyon jó vétel lenne, e fölött végülis te döntöd el mennyit ér meg neked hogy (a hirdetés alapján) nagyon szép állapotú és kevés km-t futott
Ha ilyet akarnék biztos megpróbálnék alkudni rá, mert amugy tényleg nagyon jónak tűnik

cryptot minden termékemért elfogadom

(#87315) pető bá' válasza DeFranco (#87292) üzenetére


pető bá'
őstag

hatalmas +1 a végére!

néhány milyen.. vegyek? topicot végigjárva teljesen igazad van. Egy sima kis monitort akartam venni (2 éve talán), gondoltam bekérdezek - a Dell IPS monitorai alatt igazából mindegy, ha nem szánsz rá 50k-t, akkor ugyanazt kapod.
és azt mondom, hogy nincs is ezzel nagy baj - szakértők vannak (?) az oldalon, akik az adott témában jártasak, és minőségi termékeket akarnak ajánlani. a tápegységtől kezdve az mp3 lejátszón át az órákig. Mert ha az óra nem svájci, akkor lehet Casio vagy Seiko, igáslónak jó az..
viszont a szélesebbkörű kérdezgetések miatt pl. fülhallgatós topicnál az első komment /összefoglaló/ az átlag felhasználónak elég: 0-5000 között mik az ajánlottak. 5-10k között stb.
laptopos topic: üzleti gépet, vagy olcsón sok garival. de ott van egy kérdőív, amit ki kell tölteni (mikor-mennyiért-mire stb.), és csak utána kap segítséget a kérdező.

azért írtam ezt le, mert valamit át kellene venni a többi Milyen ... vegyek? topicokból.. akár egy kérdőív sokat segíthetne:
Ár - papírmunka, első szerviz.
Méret, felhasználási kör, utasok száma - kombi/sedan stb.
Évi futás - benzin/dízel.
Márkák, amiket szeretne/nem szeretne
kinézett autók (linkje)

meg minden más, ami elő szokott fordulni, Ti tudjátok mikre kell még válaszolni. egy ilyen kérdőívet össze lehet rakni egy hét alatt közösen. a lényeg, hogy ne úgy jöjjön ide az illető (ahogy már volt néhány), hogy linkel egy kombit egy egyterűt meg egy kupét, hogy melyik érné meg jobban..
tudom, szóba került már ez, de jó lenne megcsinálni is. vagyis: nektek lenne jó, ha megcsinálnátok :)

"... and I hope you have a great day!"

(#87316) -v- válasza DeFranco (#87292) üzenetére


-v-
addikt

Azert ez nem igaz, van itt valaki aki pl. yugot is szokott ajanlgatni ;]

(#87317) DeFranco válasza -v- (#87316) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azzal is eljárogattak négyen, ha kellett ;]

Viccen kívül tényleg vannak a nagyobb-erősebb kocsinak előnyei, ha mód és szükség van rá legyen, de sokszor úgy érzem, hogy kicsit elveszik a józan mértékletesség.

(#87318) tomcsi23 válasza -v- (#87316) üzenetére


tomcsi23
veterán

Problem? :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#87319) 8th válasza hobizoli (#87304) üzenetére


8th
addikt

"egyet jegyezz meg: 1 loero 10kg-t vigyen, akkor orszaguton sem fogsz kilometereket el szopni egy Volan busz mogott"

Nemrég volt egy hosszabb vidéki utunk egy Skoda Citigo-val két személlyel. Teljesen élhető az autó pedig a számok alapján a többség itt kapásból felgyújtaná vagy beeresztené a Dunába. 1000ccm 3henger szívóbenzin 60ló 95Nm 930kg. Szó se róla nem egy 911 GT2 ennek ellenére nem volt para a 90-nel csapató kamionokat előzgetni vele nem kellett hozzá egy kilométerről nekifutni. Az meg, hogy 100ra nem 8másodperc alatt gyorsul hanem 14 alatt a lőtéri döglött kutyát nem érdekli. A forgalom ritmusát bármikor felveszi vele az ember és a kikanyarodós besorolások sem okoznak gondot 80-ra pikkpakk felugrik ha nyomod neki.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#87320) Qru válasza runner 125 (#87310) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

AWD, ne sértegess! :DDD

#nincsbennetarcsi

(#87321) EQMontoya válasza runner 125 (#87310) üzenetére


EQMontoya
veterán

Én leírtam, hogy 1 literrel többet eszik a 2000-es, mint az 1.4-1.6 :)
AWD pedig nyilván többet eszik, de közútra ritkán kell, ha nem laksz olyan helyen.

Same rules apply!

(#87322) gooool


gooool
őstag

Srácok, igaz nem tartozik a témához, de meg tudjátok nekem mondani, hogy az ismerőseim zöme miért nedvesedik annyira a IV-es Golf-okra? Legyen az fiú vagy lány.
Haveromnak az van, hát én még ilyen steril autóban nem ültem...odabent dög unalom, kívül sem egy orgazmus közeli állapot, menni sem megy igazán, legyen 1,4 vagy 1,6, mégis nyáladzanak rá. :F

Üdv, Balázs

(#87323) neduddki válasza gooool (#87322) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ooo.... me golf???

udv

neduddki

p.s. :- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#87324) #10726912 válasza gooool (#87322) üzenetére


#10726912
törölt tag

Fúúúú...ez engem is érdekel, kivan a hócipőm tőle...bár mondjuk azért, mert minden sterilitása ellenére is GOLFOSAN szép meg jó? ;] :D Nem kedvencem, de inkább azt lássam az utakon, mint a papucs japánokat
neduddki: Te meg alúggyjá man, uccse értcsük mity monszol :DDD
U.i: Ps :B

[ Szerkesztve ]

(#87325) Dluinet válasza gooool (#87322) üzenetére


Dluinet
nagyúr

örülj neki, addig a többi autót olcsóbban lehet megvenni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#87326) gooool válasza neduddki (#87323) üzenetére


gooool
őstag

Lehet... :DDD

Tiger:
Engem nem érdekelne, ha nem minden második lánynak nem ez volna a borítóképe, persze valami west coast customs stílusban elrondítva, meg nem tolnának fel napi 5 képet, hogy álom, meg csoda, szerelmem, ilyesmik. :U
Ha már Volkswagen akkor egy jó kis VR6. ;]

Dluinet:
Az már igaz, amit haver is vett, '98-as szürke Golf, az is totál lelakott belülről, ajtó és tetőkárpit lóg, meg amúgy is ráköltött még egy keveset a mechanikára, hogy nyugodt legyen, így végül 900-ba fájt a verda...abból azért jobb vásárt is csinálhatott volna szvsz. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#87327) #10726912 válasza gooool (#87326) üzenetére


#10726912
törölt tag

Simán a legrosszabb külsejű golfnak tartom a négyest. A hármas nagy különbség volt a ketteshez képest, azt eltalálták, A négyes nagyon el lett cseszve :( Az ötös megint jó lett... egy rendbe rakott Passat egy izmos motorral valóban vetekszik...inkább egy malac orrú passat, mint a négyes golf (na hallom a bicskák hangját a zsebekben :D ). Az ecsetfejű-agyú lyányok meg hagy rajkodjanak érte:D Nem mondom, hogy nem lehet szeretni, de inkább egy A4, ha már a négyesnél tartunk... :B

(#87328) EQMontoya válasza #10726912 (#87327) üzenetére


EQMontoya
veterán

Bahh, még a 4-es Golf még a német autók közül is randa, de a malac Passat se szép.
Ha már német autó, akkor E46, az egy nagyon kellemesen eltalált forma.

Bár alapvetően japánbuzi vagyok, az E46 M3-at el is tudnám fogadni. Viszont a héten rájöttem, hogy van egy jobb BMW, mint az E46 M3. A Z4 M. ;]

Same rules apply!

(#87329) gooool válasza #10726912 (#87327) üzenetére


gooool
őstag

Teljes mértékben osztom, a 3-as egy elpusztíthatatlan igásló, számomra van egy karaktere, egy 5-ös meg már tetszik, azt szépen megrajzolták, de a 4-es... :U
A4-est sokáig nézegettem, de félek sokba fájna a szerviz... :(

Üdv, Balázs

(#87330) TaaT válasza gooool (#87322) üzenetére


TaaT
veterán

"hát én még ilyen steril autóban nem ültem"

A legtöbb fapad négyesgolf tényleg az.

"odabent dög unalom"

És így? [link]

"kívül sem egy orgazmus közeli állapot"

Esetleg? :DDD [link] Ja nem inkább akkor ez. [link]:)

"menni sem megy igazán"

Hát igen, a pórnépnek elhintették az 1.4-1.6, motorokat, amiket előzőleg belefojtottak a környezetvédelmi normába. Kicsit feljebb ott vannak az 1.9-es dízelek 150Le-ig, és a 150pacis 1.8T-k. Aztán az idehaza elég ritkának számító 180pacis 1.8T, 2.8-3.2 V6. Gondolom nem ezekre írtad hogy nem mennek. :)

Give them hell Ukraine!

(#87331) EQMontoya válasza TaaT (#87330) üzenetére


EQMontoya
veterán

A pirosat a kékkel összemixelni, ritka nagy ízlésficam.
Vakít, kontrasztos. Vezetett már át egy éjszakát az, akinek ilyen belső világítása van?

Én még a borostyánsárgának is lejjebb szoktam tekerni a fényét, pedig annak tényleg tök természetes, meleg színe van.

Same rules apply!

(#87332) gooool válasza TaaT (#87330) üzenetére


gooool
őstag

Én abból indultam ki, amiket eddig láttam, amikben ültem. Persze egy ízlésesen feljavított, felextrázott 4-es lehet szép is, mint ahogyan azt a képeken is látni, de a legtöbbje egy temető izgalmával vetekszik fényes nappal.
Igen az 1,4 és 1,6-osokra értettem, hogy nem mennek, azon kívül alig látni ilyen modellt az országban, pedig az 1,9-es dízel és 1,8-as turbók mikor még friss volt ez az egész 4-es Golf őrület, akkor nagyon ajnározták, így a számok alapján is mondva, nem véletlenül. :)

Üdv, Balázs

(#87333) -v- válasza tomcsi23 (#87318) üzenetére


-v-
addikt

:C

(#87334) #10726912 válasza EQMontoya (#87328) üzenetére


#10726912
törölt tag

Kint láttam nem egy malac passatot.Szebbek, mint a négyes golfok, pl feketében, nagy felnikkel...khm :) Az Audi, Mercedes, BMW az igazi forma világom, Wolkswagenéknél nincs, s nem is volt ilyen forma világ, de valahol nincs is értelme össze hasonlítani őket :) Egyszerűen más kategória (pl japán vonalon Honda vs Lexus kb).
gooool Az Audiknál a quattro hajtás, ami sokba kerülhet, egy első kerekes 1.6os benzines kézi váltós sedan nem horror, nemes egyszerűséggel teszi a dolgát (persze inkább vegyél egy harminckét voltos sokhengeres takarékos benzinest, idősdoktornyugdijjasnénitől, nyolcadik autóként tartottat és frissen szervizeltet... :D ). Az 1.9 TDI is vállalható, nézegetheted őket nyugodtan :K De a legjobb, ha mindig megnézegeted az alkatrész árakat egy-egy típushoz, a japán is ugyanott fog mozogni hasonló felszereltség mellett.

(#87335) TaaT válasza EQMontoya (#87331) üzenetére


TaaT
veterán

Egyáltalán nem, olyan vészes mint amilyennek egyesek leírják. :)

gooool: "de a legtöbbje egy temető izgalmával vetekszik fényes nappal."

Egy fapad hármasgolf, egyes megane, kettes punto, egyes fokusz jobb? :) Sok ilyen autót takarítottam már és se kívül se belül nem fogtak meg. :N

Give them hell Ukraine!

(#87336) gooool válasza #10726912 (#87334) üzenetére


gooool
őstag

Mindenképp alaposan körbenézek mielőtt megveszem a gépet, eddig az E46-os 3-as széria van kinézve, illetve az A4-es, meg a Lexus IS 200. Más nem igen fogott meg az általam kitűzött árrésben, de ezek közül szívesen birtokolnám bármelyiket. :)

TaaT:
Nem, egyik sem jobb, sőt anyum alap 206-osa még kevésbé szívderítő, mert még kopog is mindenhol, meg totál antracit a belseje... :(

Üdv, Balázs

(#87337) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Hm ezek szerint a topicban egyedül vagyok akinek bejon a 4-es :) Nekem pont az 5-ös nem tetszik, a 6-7 újra jó sztem.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#87338) tomcsi23 válasza nesa (#87284) üzenetére


tomcsi23
veterán

A témához visszakanyarodva: azt leszámítva, hogy a fogyasztás tényleg nem egetrengetően nő meg egy erősebb motorral szerelt verzió esetén, nálam fontos szempont volt anno, hogy általában a fék és a futómű is nagyobb/hozzá van (némileg) igazítva a teljesítményhez. Ezek előnyeit normál felhasználás mellett is észre lehet venni, messze nem mindegy, hogy adott esetben pl. 130-ról mennyi idő alatt tud megállni az ember.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#87339) MunezXBK válasza Bdanyy (#87337) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem is tetszik.

(#87340) 8th válasza gooool (#87322) üzenetére


8th
addikt

Mert baromi jó autó csak így, röviden. A kategória etalonja volt mindig is és most is az nem véletlenül nevezik sokan Golf kategóriának a c szegmenst.

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#87341) hdman


hdman
őstag

Tegnap mondta haverom, hogy eladásra kináltak neki valami tyuning f astra kombit. Állítolag nagyon meg van csinálva, brutálisat lép. A tulaja ismeri shreket. Valaki tud erről a kocsiról vmit? 8th,Balu, hobizoli?

Sopron city :)

(#87342) 8th válasza hdman (#87341) üzenetére


8th
addikt

Egy ilyet ismerek de szerintem az nem eladó. 10+ éve egy tulajnál van. Ha esetleg mégis a citromságra C20LET motorosról van szó akkor azonnal vegye meg. Összességében benne van vagy 5millióba a srácnak.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#87343) hdman válasza 8th (#87342) üzenetére


hdman
őstag

Nemsokára ismét jön hozzám a srác, majd leinfozom jobban :) Még annyit tudok, hogy talán a G (?) kabrióból tették át a motort. Ja, meg annyit, hogy 1,8M-ról van számlája az embernek.

1,350M-ért mondta neki :)

Nem kell neki, mert valami családi verdát akar, amit asszony is vezethet :DDD

Van erről a kocsiról vmi anyag?

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#87344) AMD Power válasza gooool (#87322) üzenetére


AMD Power
titán

VW eleve mint márka túl van kicsi hypeolva. Túl van misztifikálva. Jó meg minden, de ennyire nem. Ha már valóban prémium német, akkor Audi. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#87345) footy válasza 8th (#87340) üzenetére


footy
addikt

No offense, tényleg érdekel hogy mitől jó egy Golf IV vagy mitől jobb mint egy Leon I?

(#87346) Kickass válasza EQMontoya (#87303) üzenetére


Kickass
őstag

Nettó hülyeség.
Skoda Fóbia 1.2 6V 54ló 1 tonna.
Kényszerből mentünk vele, 4személy+csomagok horvátország és meglepődtem, tartottam az autópálya tempóját senki nem akart felkenni a szalagkorlátra se itthon se ott. És érdekes az emelkedőkön se gurultunk vissza....
Egy dolog volt szar, hogy klíma a fasorban se volt.

Országúton is el lehet lenni vele, bár nem úgy kell vele előzni mint egy turbó benzin/dízel vagy egy nagyköbcentis szívóval, de nem is kell kilométereken át a kamion mögött araszolni.

[ Szerkesztve ]

(#87347) 8th válasza hdman (#87343) üzenetére


8th
addikt

A citromságra a kétezres évek elején épült még valamelyik német nyelvű opelbuzi magazinban is szerepelt. De abban biztos, hogy nem G astra motor van hanem egy veki turbóé szóval biztos, hogy nem egy autóról beszélünk.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#87348) nesa válasza TaaT (#87330) üzenetére


nesa
veterán

Lehet perverz de korabb nezegettem golf4 es oktavia 1,9SDI-ket (Nem PD verziot) azert mert ezeknek a legkissebb a fentartasi koltseguk es nagyon sokat lefutnak gond nelkul, azthiszem ha Tipot egyszer cserelem ujra elokerul ez a vonal.

Hahun amugy nagyon keves SDI van plane oktaviabol.

(#87349) neduddki válasza nesa (#87348) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

csak asztan ki ne tepje agyeplut a kezeddbul:- ) volt ijjen inca esmeros cegnel, uresen meg oke volt, de amikor tlehanytuk monitorral ajjjaaajjjj

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#87350) Typhoon47 válasza nesa (#87348) üzenetére


Typhoon47
őstag

Na azért ne essünk már túlzásokba. Lehet, hogy nem mindenkinek kell 100+ LE, de azért az 1.9sdi octaviak soha nem voltak élhető autók.

"Education is important but big biceps are importanter"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.