Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82201) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!

Az iTunesben szinkronizálom a telefonom.
Azt mondja, hogy ezen a PC-n nem vagyok jogosult.
Ha akarom, hogy az legyek, írjam be a fiókhoz tartozó jelszót.
Beírom.
Szinkronizál, minden ok.
Majd pár nap múlva újra szinkron, újra ugyanaz a probléma.

Hogyan tudnám véglegesíteni az agyában azt, hogy igen, ez a PC jogosult erre a feladatra?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#82202) Tibee86 válasza Palika71 (#82201) üzenetére


Tibee86
veterán

Áruház-Ennek a számítógépnek a feljogosítása megvolt?

(#82203) Palika71 válasza Tibee86 (#82202) üzenetére


Palika71
őstag

Igen, még ki is jelentkeztem, majd újra feljogosítottam. Amúgy az 5 lehetségesből csak ez az egy lenne használva.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#82204) agabe válasza Misi1979 (#82084) üzenetére


agabe
addikt

Hat el vagyun maradva meg mindig.
Szavatossaggal semmit nem ersz szint (6 honapon tul mar neked kell bizonyitani, hogy a hiba ami elojott hirtelen mar a vasarlaskor is letezo allapot eredmenye).
Ha lenne itthon apple care rendesen biztos sokan vennek, mert az az 1 ev gari amit adnak kicsit szanalmas hozzaallas.

(#82205) AMATŐR


AMATŐR
őstag

A töltést mutató százalék előtt van az a kis körözős valami , ami azt jelzi, csinál valamit a teló. Minden programot bezárta, de de ez csak csinálja. Mi a teendő? :U

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#82206) -secret- válasza AMATŐR (#82205) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Majd eltűnik amúgy home+power.

(#82207) gabormgp válasza legiaap (#82189) üzenetére


gabormgp
senior tag

Majd ha megvetted,írd már le légyszíves hogy milyen! :D

(#82208) legiaap válasza gabormgp (#82207) üzenetére


legiaap
nagyúr

Okés

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#82209) AMATŐR válasza -secret- (#82206) üzenetére


AMATŐR
őstag

köszönöm!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#82210) bigdady válasza AMATŐR (#82205) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ios 7 bug

(#82211) VoidXs válasza AMATŐR (#82205) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Mobilnet ki-be, wifi ki-be eltünteti, ha esetleg zavar.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#82212) Misi1979 válasza bigdady (#82210) üzenetére


Misi1979
őstag

Nem lehet, hogy épp icloud-os mentést csinált..?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#82213) bigdady válasza Misi1979 (#82212) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem rendre csinalja. Olvastam is vhol hogy bug

(#82214) Ragnar95 válasza bigdady (#82213) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így van, sokaknál beragad a letöltésjelző, iOS7 bug valóban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#82215) kali válasza AMATŐR (#82205) üzenetére


kali
legenda

van néhány opció, amik akkor is forgalmazhatnak a hháttérben, ha épp egy alkalmazás sincs megnyitva, például bizonyos e-mail fiókok fetch ellenőrizgetéssel, szoftverfrissítések ellenőrzése...stb.

(#82216) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ingyenes a Pou! :D

(#82217) germanh válasza AMATŐR (#82205) üzenetére


germanh
senior tag

Adatforgalom aktivitást jelzi.

Enjoy the pain!

(#82218) erdoke válasza -secret- (#82216) üzenetére


erdoke
titán

Kár, hogy a régi szokás, miszerint a rossz hír vivőjét lelövik, már kihalt. ;]:))

A legjobb aláírás a héten

(#82219) koma106


koma106
senior tag

sziasztok
i5c dobálja a hálózatot (belvárosi irodaépület, T-mobile, LTE). A térerő általában 1 pöttyön áll, 1-1 másodpercre felugrik 5 pöttyre. Néha kiírja, hogy nincs internetkapcsolat, de a TELEKOM-HU és LTE feliratokat mindig mutatja a felső sorban. Az internet érezhetően lassú (nem mértem). Mellettem ülő T-mobileosoknak (nem iphone) maximumon van a hálózat. Ez lehet hardveres, garanciális hiba? Ha igen, akkor tudnom kell reprodukálni a szervizben?

Szerk: nyomtam egy HOME+POWER-t, most max a térerő, de csak 3G van (beállításokban LTE engedélyezve)

[ Szerkesztve ]

-

(#82220) koma106 válasza koma106 (#82219) üzenetére


koma106
senior tag

LTE hálózaton csak alig van térerő, 3G-n maxon van. Budapest Váci úti irodaház...lehet, hogy itt nincs rendes LTE elérés?

-

(#82221) gabormgp válasza -secret- (#82216) üzenetére


gabormgp
senior tag

Köszii :D

(#82222) kali válasza koma106 (#82219) üzenetére


kali
legenda

szia,

a melletted ülő, más gyártós telefonokon szintén lte hálón van maximum térerő?
mert a 3g és az lte hálózat eltérő.
óbudán tapasztaltam korábban, hogy napokig ugrált az lte térerő egy és maximum pötty között - több telefonon is -, néha átkapcsolt lte hálóra, hálózat javítása a szolgáltató által, de utána már okés volt, azóta nincs gond.

(#82223) koma106 válasza kali (#82222) üzenetére


koma106
senior tag

Valószínűleg az van, hogy az irodában gyenge az LTE lefedettsége és a telefon folyamatosan ugrál az LTE és a 3G között. Olyan gyorsan vált a két hálózat között, hogy a térerő kijelzés ugrik egy másodpercre 1-ről 5-re, de az LTE felirat már nem ugrik át 3G-re. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez a sok váltás nem szívja-e jobban az aksit (elvileg ugye az LTE nemcsak gyorsabb netet, de hosszabb üzemidőt is eredményezne)?

Köszi a választ kali!

-

(#82224) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok.
Nem tudom létezik-e ilyen alkalmazás, de egy kísérletet teszek. Futáshoz kellene egy olyan app, ami meghatározott időtartamonként a fülemre ad legalább valami hangot. Konkrétan egy speciális teszthez 38 mp-et kell futnom, aztán 40 mp-et sétalni. Nekem olyan alkalmazás kellene, amely ezt mérné és fülesen keresztül szólna, hogy letelt, vagy akár már előtte 5 mp-cel, hogy mindjárt vége. PC-re biztosan létezik, mert a teszten használják, de sajnos a nevét nem tudom.

(#82225) koma106 válasza pana0017 (#82224) üzenetére


koma106
senior tag

Csak tippelek, hogy talán intervallum edzésnek hívják. Nézd meg ezt az app-ot (nem ismerem, nem használom), vagy keress rá az interval timer alkalmazásokra.

... mindenre van app :)

[ Szerkesztve ]

-

(#82226) kali válasza koma106 (#82223) üzenetére


kali
legenda

biztos, hogy rossz hatással van az akkumulátoros üzemidőre, amikor a korábban leírt problémát tapasztaltam néhány napig, akkor készenlétben is sokkal jobban merült az akkumulátor.

(#82227) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Olyat tapasztalok tegnap óta az i4s-emen,hogy ha sokat netezek,(safari,fosbook) hogy a telcsi hátulja nagyon forró lesz,és eléggé merül is.A másik hogy bövitettem a trémobilnál a netcsomagom,ami elvileg 60mbits,persze az i4s csak max 14.4re képes,de alig hoz 5-6mbit-et.Felhivtam a trémobilt azt mondták ugy inditsam ujra hogy powergomb plusz home gomb egyszerre,és ök is restartolják a rendszert,de utána sem lett jobb.Szerintetek mi lehet?

(#82228) Kommy válasza kisjimy (#82227) üzenetére


Kommy
veterán

attól, hogy a maximumot megemelték 60mbit-re a garantált ugyan úgy 0, egyszerűen olyan helyen vagy ahol ennyi a maximum elérhető az adott pillanatban.

(#82229) kisjimy válasza Kommy (#82228) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Györben vagyok,egész nap a városban tekerek,és semmi,nem hoz többet.A trés csákó azt mondta györben minimun a 10mbit,100% a lefedetség 3g-ből.

(#82230) bigdady válasza kisjimy (#82229) üzenetére


bigdady
nagyúr

Halozati beallitasok reset?

(#82231) erdoke válasza kisjimy (#82227) üzenetére


erdoke
titán

A 60 Mbps LTE hálózatra vonatkozik. A 3 G valószínűleg sokkal inkább telített, és nem a telefon képessége korlátoz.

A legjobb aláírás a héten

(#82232) kali válasza kisjimy (#82227) üzenetére


kali
legenda

szia,

a 60-as csomag lte, a 4s csak 3g képes, azon módban maximum 14.4-es, de az még nem jelenti azt, hogy a 3g hálón kapsz 14-et, hiszen az független az lte hálótól, valahol csak 7-es, akár cella szintjén, de előfizetés függvényében is.

(#82233) kisjimy válasza bigdady (#82230) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Megtörtént,de semmi,györ adyváros,max 7.2mbit,ennyit az elözö csomagom is tudott :)

(#82234) kali válasza kisjimy (#82233) üzenetére


kali
legenda

ja, már azt sem értem, hogy 4s esetén minek lett emeltetve az lte csomag, ha nem tudja...
milyen díjcsomag(ok) vannak?

(#82235) legiaap


legiaap
nagyúr

Láttam ma ezt a cikket és lenne ezzel kapcsolatban kerdésem hátha valaki tud válaszolni.
Ha UK-ban használom a telefonom, mindem UK-ra van belőve attól függetlenül tudok majd diktálni neki magyarul is vagy csak angolul? Vagy bármilyen nyelven ami támogatott a diktálásban?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#82236) Kommy válasza legiaap (#82235) üzenetére


Kommy
veterán

Billentyűzet nyelve határozza meg a diktálás nyelvét is. Tehát magyar billnél magyarul lehet diktálni, angolnál angolul.

(#82237) legiaap válasza Kommy (#82236) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi. Alig várom már, hogy kipróbálhassam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#82238) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írok, de kicsit későn jutott eszembe, hogy sürgősen kéne egy offline gps iPhonera. lehetőleg free legyen, de mondhattok fizetőseket is.

köszönöm szépen!

(#82239) menyko válasza pana0017 (#82224) üzenetére


menyko
tag

én készítenék egy mp3 hangfájlt, amire az adott időpontra rákevernék valami hanghatást, majd 40sec után egy másikat.
01:19 hosszú hangfájl, amiben 00:38-nál és 01:18-nál megtöri valami hang/effekt a csendet. beteszed folyamatos ismétlésbe

(#82240) legiaap válasza Slyer (#82238) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem a legolcsóbb a Sygic.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#82241) pana0017 válasza Slyer (#82238) üzenetére


pana0017
senior tag

Mo.-n belül iGo 16,99 euró.

(#82242) Slyer válasza pana0017 (#82241) üzenetére


Slyer
senior tag

Lengyelországba megyek, szóval kintre is kéne.

(#82243) szoki007


szoki007
aktív tag

Sziasztok, a problémám a következő. A tinyumbrella nem akar elindulni , rendszerem 8.1 win, de 7 alatt sem indult el . Java fent van, frissítve is . Több verziót kipróbáltam, mind ezt produkálta hogy elkezd tölteni, a képen lévő folyamat végig megy, aztán semmi....
Mi lehet a gond ? :)

(#82244) bigdady válasza Slyer (#82242) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sygic. 7 napig ingyenes aztan hang nelkul megy

(#82245) Slyer


Slyer
senior tag

köszönöm mindenkinek, egész használhatónak tűnik!

(#82246) koma106


koma106
senior tag

Ha iPhone-ról töltök fel videót facebookra, vagy mondjuk vimeo-ra, akkor butított minőségben teszi fel, függetlenül attól, hogy wifin vagy mobilhálózaton teszem azt. Be lehet valahol állítani, hogy eredeti minőségben töltsön fel? Egyáltalán az iOS a felelős ezért?

-

(#82247) legiaap válasza koma106 (#82246) üzenetére


legiaap
nagyúr

Használd a capture appot.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#82248) -secret- válasza legiaap (#82247) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De gondolom ezzel csak youtubera.

(#82249) gabormgp válasza -secret- (#82248) üzenetére


gabormgp
senior tag

Lehet facebookra,googlere,twitterre posztolni.

(#82250) StLui válasza koma106 (#82246) üzenetére


StLui
veterán

Én sima kamerás 1080p videót töltöttem pc-ről FB-ra, botrányosan rossz, youtube is butít rendesen rajta még 1080p-ben is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.