Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66851) Aksomatic válasza B-L-A-C-K (#66850) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Például emlékeztető és jegyzet progira gondoltam :)

(#66852) B-L-A-C-K válasza Aksomatic (#66851) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azok megmaradnak...

(#66853) Aksomatic válasza B-L-A-C-K (#66852) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Nekem az a fontos :) a játékok repulhetnek, köszi a választ :)

(#66854) B-L-A-C-K válasza Aksomatic (#66853) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ú várj, JB-elnél nem tudom hogy van, látom az van neked....JB-eles témában nem vagyok otthon, hisz sose csináltam mert nem érdekelt....

[ Szerkesztve ]

(#66855) Aksomatic válasza B-L-A-C-K (#66854) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Akkor majd még holnap dobok egy upot a hozzászólásra :) de csak ugy van jbvel is

(#66856) ittakary válasza vmiki4 (#66844) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ne tegyen az ismerősöd alufóliát a telefonálós tenyerébe :U :D

Amúgy viccet félretéve: semmivel sem rosszabb a térereje ezeknek a telefonoknak már, mint bármelyik másik mai okostelefonnak.

(#66857) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Létezne, hogy i4S-nél ha valakit hívok és várakoztatott a hívásom, azt semmi nem jelzi nekem :F

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#66858) R a y válasza Chereiose (#66835) üzenetére


R a y
senior tag

Kapható, októberben vettem egyet. Ha ott veszel, akkor függetlent fogsz kapni.

[ Szerkesztve ]

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#66859) R a y válasza DanielK (#66792) üzenetére


R a y
senior tag

Nagyon jól tudom hogy ki alapította, nem kell kioktatni. Pontosan azért új zélandi az egész kezdeményezés hogy ne lehessen leállítattni.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#66860) Gsx-rr válasza Xero (#66803) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Sok olyan dolog van amikor hozzászólnék ,de próbálok read only maradni. De ezekkel az átalakítókkal és társaival ,nem szabad próbálkozni!

Nem egy 20.000.- forintos eszközről van szó!

(#66861) HellGreg válasza bundli (#66839) üzenetére


HellGreg
őstag

De szabad...
letettem a konyhapultra tölteni, mosogatás után pedig azt vettem észre, hogy úszik a vízben a telefon :)
másnap töltőre tettem, de már nem töltődött többé.

Apropó, ha egy szervizben akksit tudnak cserélni benne adatmentés céljából, akkor azzal elvesztem a biztosításos csere jogát? Az meglátszik a telefonon, ha szakszerűen szétszedik és összerakják? Vagy kérdezzem meg a biztosítót? Hiszen a kár már azonosítva van, az új készülék le van rendelve a központból, elvileg a réginek meg már mindegy, nem?

(#66862) vmiki4 válasza B-L-A-C-K (#66846) üzenetére


vmiki4
tag

Nekem ugyanezt mondták fordítva.
Akkor az lehet, hogy annak az egy készülék volt ilyen problémás.
Köszönöm válaszod :R

Privátra illik válaszolni!

(#66863) vmiki4 válasza domerator (#66845) üzenetére


vmiki4
tag

Engem a sima 5 érdekel, mert mostanság szeretnèk venni egyet :)

Privátra illik válaszolni!

(#66864) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

sziasztok

Kaptam egy dokkolót. Mennyire gond ha sokat van benne a telefon? Teszem azt este ráteszem, tölti, reggel le. De pl hétvégén sokkal többet áll(na) benne. Nem vágja tönkre az aksit?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#66865) nord_ válasza V.Stryker (#66864) üzenetére


nord_
veterán

Hétvégén, amikor feltöltött, húzd ki a dokkolóból a kábelt.

(#66866) atirag válasza vmiki4 (#66863) üzenetére


atirag
őstag

Szerintem nincs baj a térerővel. Többet használtam már és használok most is. Nem volt ilyen bajom. Csak az i4-volt rossz. i4s-em nem volt így azt nem tudom.

(#66867) vmiki4 válasza atirag (#66866) üzenetére


vmiki4
tag

Nekem a 4S-el semmi bajom nincs, de 4-el sem volt nálam gond!

Privátra illik válaszolni!

(#66868) atirag válasza vmiki4 (#66867) üzenetére


atirag
őstag

Ha a 4-el nem volt bajod akkor az 5-ös jó lesz mert sokkal jobb ebben.

(#66869) vadászcsiga válasza V.Stryker (#66864) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az en 4S-emet majdnem 2 évig töltöttem minden egyes éjjel 6-8 órán keresztül es semmi problémát nem észleltem amikor eladtam. Nemrég vettem egy időzítős dugaljzatot, most tényleg csak annyit töltök amennyi a 100%-ig kell.

[ Szerkesztve ]

(#66870) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
tudnátok valami ios gyorsító appot 7.0.4 -re mert valami katasztrófa csiga a 6.0.1-hez képest!
de sajna ezzel kaptam az új telot

(#66871) V.Stryker válasza vadászcsiga (#66869) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát ez ilyen rádiós, kihangosítós dokkoló. Nem nagyon kihuzgálni való. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#66872) kispecek válasza tomyka74 (#66870) üzenetére


kispecek
aktív tag

5s ;]

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#66873) tomyka74 válasza kispecek (#66872) üzenetére


tomyka74
senior tag

ááá nincsen pííz rá! meg szerelmes vagyok az i4s -embe! :))
most akarunk párommal albiba menni spórolni kell! levágná a tököm a kaucióból 5s-t vennék! bár szivesen elsütném a poént! :C

(#66874) Naigen válasza Gsx-rr (#66860) üzenetére


Naigen
aktív tag

Akkor neked is azt javasolom, hogy ne dugd se hosszabbítóba, se "T" dugóba a töltőd, hiszen ugyanolyan "átalakító", mint az angol=>EU átalakító. Ne misztifikáljuk már túl az ájfonokat.

"levágná a tököm a kaucióból 5s-t vennék"
tomyka74, van néhány elvakult iphone fan, aki bevállalná :)

[ Szerkesztve ]

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#66875) Rage47 válasza tomyka74 (#66870) üzenetére


Rage47
veterán

várj a 7.1-re, vagy rakd fel a bétát.

(#66876) kispecek válasza tomyka74 (#66873) üzenetére


kispecek
aktív tag

Én bátran feltettem a i4-re a iOS7-est mikor megjelent.Nem mondom hogy fürgébb lett, de simán együtt lehetett élni vele. :D

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#66877) Xero válasza V.Stryker (#66864) üzenetére


Xero
nagyúr

A 4S-em az első pillanattól kezdve dockban ült. Ha nem rohangáltam vagy tárgyaltam, akkor 90%-ban dockban volt. Köszöni szépen semmi baja így két és fél évesen lassacskán.

(#66878) Chereiose válasza R a y (#66858) üzenetére


Chereiose
addikt

S az árak nem tudod hogyan mozognak? 5c vagy sima 5 is jó. T-mobilnál pl. nem értem az árakat, 5C alapból kb 140K, ennek ellenére ott a teljes ár 210K...milyen lehúzás az?

(#66879) vadászcsiga válasza V.Stryker (#66871) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A második mondatot csak úgy írtam, az első a lényeg hogy szerintem nem artasz neki. Összeadva az órákat szerintem te sem toltenéd vele többet. Millió iPhone kompatibilis dokkoló van a piacon, ha problema lenne ezek korul biztos kiderült volna már, vagy lennének figyelmeztetések a leirasban

(#66880) Gergőke88 válasza Chereiose (#66878) üzenetére


Gergőke88
addikt

kezdődik.... :U

(#66881) bundli


bundli
tag

Érdemes 7.1 bétát még felrakni, vagy már várjam meg a véglegeset? Egyébként, ha felrakom a bétát, akkor utána simán lefrissít az RTM-re?

(#66882) ittakary válasza bundli (#66881) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha felrakod a bétát, utána nem fog OTA-n a véglegesre frissíteni. Neked kell leszedned a fájlt valahonnan (google keresés első találat kiadja honnan tudod leszedni a legfrissebb iOS fájlokat) és SHIFT+UPDATEtel kell felraknod úgy, ahogy a beta-t is felraktad.

(#66883) bundli válasza ittakary (#66882) üzenetére


bundli
tag

Akkor már csak 1 kérdés maradt:

Érdemes ezzel szenvedni, vagy még ebben a hónapban jön az RTM várhatólag?

(#66884) Naigen válasza bundli (#66883) üzenetére


Naigen
aktív tag

Érdemes visszaolvasni, feltették már néhányszor ezt a kérdést, tippek voltak szép számmal...

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#66885) bigdady válasza bundli (#66883) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hagyd a francba

(#66886) ittakary válasza bundli (#66883) üzenetére


ittakary
nagyúr

1 kattintással letöltöd és még 1-gyel felrakod -> mérlegeld hogy ez neked fárasztó e...

Szerintem k-ára mindegy, simán felrakhatod :) ha van kedved akkor rakd fel. De ne felejtsd el hogy frissíts majd a végleges verzióra kézzel :)

(#66887) bundli válasza Naigen (#66884) üzenetére


bundli
tag

Visszaolvastam, de mostanában senki se írt semmi közelebbit, hogy mikorra várható az RTM. Ha 1-2 hét, akkor megvárom, de ha még 1-1.5 hónap akkor felrakom a bétát.

ittakary:

És kell valamilyen fejlesztői/bétás acc hozzá, vagy egyszerűen betöltöm a béta IPSW-t és heló?

(#66888) M@te


M@te
senior tag

Csinaltam ma egy kepet a telefonommal, de valaki kitorolte. Van ra mod hogy vissza allitsam valahogy? Ios7.1

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#66889) Zjunior válasza M@te (#66888) üzenetére


Zjunior
veterán

Photostreamben nincs benne? :F

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#66890) M@te válasza Zjunior (#66889) üzenetére


M@te
senior tag

Sajnos nincs, nem használom :(

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#66891) asprey


asprey
tag

Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni! Vásárolt az ismerösöm egy i4-t használtan. Nem nézte meg tüzetesen, nem is ért hozzá. Észre vettem, hogy az értesitési hangok nem mennek (sms, billentyu) ugyanakkor a csengöhang szol szépen. Hiába nyomom oldalt a +, -, gombot még a hangerö csik sincs. Hardver hiba lenne? De akkor a csengöhang miért szól? Segitséget elöre is nagyon köszönöm.

(#66892) Ragnar95 válasza asprey (#66891) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egy restore-t nyomjon rá mindenképp, illetve próbálja meg kitisztítani a dock csatit, mert lehet,h úgy érzékeli a teló,h dockolóban van.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66893) Zjunior válasza M@te (#66890) üzenetére


Zjunior
veterán

Az hiba.
Erre is jó!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#66894) Ombi5


Ombi5
őstag

iPhone 4 5.1.1. JB-elve. Hogyan tudom legegyszerubben kinullazni,h ezt a szoft alljon fel ujra es ne kelljen 7-eset ratennem? :R

(#66895) Ragnar95 válasza Ombi5 (#66894) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Semirestore programmal tudod megoldani a dolgot a legegyszerűbben. De ha van SHSH-d iOS6-hoz, én mindenképp a frissítést ajánlanám, mivel iOS5-ön egyre kevesebb program fut sajnos.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66896) asprey válasza Ragnar95 (#66892) üzenetére


asprey
tag

Köszönöm!

(#66897) Ombi5 válasza Ragnar95 (#66895) üzenetére


Ombi5
őstag

En nem szenvedek vele,majd a kov tulaja.
Ez a semirestore melyik programbol erheto el?

(#66898) vmiki4


vmiki4
tag

Mennyire érdemes megvenni alaplap cserés iPhone 5-öt?

Privátra illik válaszolni!

(#66899) bigdady válasza vmiki4 (#66898) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak Apple garis és függetlent, hibátlant vegyél, nem érik meg ezek a rizikót szerintem egy ekkor összegű telefonnál.

(#66900) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, kérdésem lenne.
Jövő héten kapom az elromlott iphone4 8gb készülékem helyett az újat (tmobil), de csak készüléket. Ilyenkor újraindul a garancia a készülékre? Mert a régi több mint két éves volt, azon már rég lejárt.
És tudnátok mondani egy körülbelüli árat, mennyiért tudnám eladni az új készüléket (tartozékai a régiek)?

Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.