Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) kenny123


kenny123
addikt

Messenger appban néha elfordul, hogy ha kamerabol akarok csatolni egy képet, dob a telefon egy respringet. Mas találkozott ilyennel?

yo

(#31602) ittakary válasza kenny123 (#31601) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem tegnap minden program össze vissza fagyott... azt hittem kidobom az ablakon.

(#31603) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Helló!

iPad-on fájl manager programmal akármilyen filet meg lehet nyitni? Tehát lehet használni így az iPadot ebook olvasónak is? Vagy ehhez milyen program a legjobb? Csak az itunes-ba lehet letölteni így könyvet vagy lehet rá rakni gépről is?

Köszi!

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#31604) DanielK válasza LordAxwell (#31603) üzenetére


DanielK
addikt

gépről is tehetsz.
az új files appot javaslom. "mindent" visz![link]

(#31605) ittakary válasza LordAxwell (#31603) üzenetére


ittakary
nagyúr

Emailben elkuldod magadnak es open in iBooks. Szivesen.

(#31606) keszo válasza LordAxwell (#31603) üzenetére


keszo
őstag

Szia
Én ezt az ingyenest használom.

Attila

(#31607) Ombi5


Ombi5
őstag

Appstore ingyen regisztracio meg mukodik ugy hogy, ramegyek egy free appra, majd az appstore gesiztracion belul mikor keri a bankkartyat,akkor NONE felirat?

(#31608) ittakary válasza Ombi5 (#31607) üzenetére


ittakary
nagyúr

Miert ne mukodne? Igen.

(#31609) Ombi5 válasza ittakary (#31608) üzenetére


Ombi5
őstag

Semmi kozben sikerult ..... :R

(#31610) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Bocs, mégegy kérdés. Restore után ha szinkronizálom a telót az iTunes-al, akkor a telefonszámok is visszatöltődnek? Ma este lesz időm megcsinálni húgom 4S-én a restoret.

Köszi.

Nekem egy 3GS-em van, azzal kapcsolatban esetleg nem tudjátok, hogy a speedtest sebességmérő alkalmazás miért csak 5 mega letöltést meg 10-15 mega feltöltést mutat? Nekem otthon 40/20-as netem van. A letöltési sebesség miért ilyen lassú iphone 3GS-en?

(#31611) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

(#31612) manchester85 válasza vadászcsiga (#31611) üzenetére


manchester85
addikt

És akkor csodálkoznak egyesek, ha az ember igyekszik kicseréltetni a szolgáltatónál a telefont, ha lehetősége van rá. Nagyon kevés az az 1 év garancia. Beüt egy ilyen hiba, és tárt karokkal állhat mindenki a probléma előtt. Az Apple egyébként nagy valószínűséggel még a gari lejárta után is kicserélné, de a T-nél ez esélytelen.

i6 Silver

(#31613) Blyan válasza vadászcsiga (#31611) üzenetére


Blyan
félisten

Na bazz, akkor nem frissítek 6.1.3-ra... de remélhetem, hogy nem omlik össze a JB-s rendszer, mert a restore után baszhatom ...

Minden i4S-t érint vajon? Mekkora lehet az a százalék amit nem vág haza?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31614) Solar_Wind válasza Octopus21 (#31610) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

iCloud-ban van tárolva, akkor igen. Illetve ha Outlook-ban, akkor is beállítod iTunes-ban, hogy szinkelje, akkor igen.

(#31615) ittakary válasza manchester85 (#31612) üzenetére


ittakary
nagyúr

Az Apple egyébként nagy valószínűséggel még a gari lejárta után is kicserélné

Ezt mégis mire alapozod? Jószívű öregapók várnak téged az AppStore-okban szerinted?? :U

(#31616) manchester85 válasza ittakary (#31615) üzenetére


manchester85
addikt

Nem, az Appstore-okban alkalmazások várnak.

i6 Silver

(#31617) vadászcsiga válasza manchester85 (#31616) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt lecsaptad bakker :C

bocs Ittakary

(#31618) Octopus21 válasza Solar_Wind (#31614) üzenetére


Octopus21
aktív tag

És a SIM-en rajta maradtak a számok vajon? Mert Simről importáltuk annó, de gondolom az importálás nem törölte le simről a számokat. Ezt hogy tudom kideríteni?

[ Szerkesztve ]

(#31619) M@te válasza Octopus21 (#31618) üzenetére


M@te
senior tag

rajta maradnak.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#31620) manchester85 válasza ittakary (#31615) üzenetére


manchester85
addikt

Arra, hogy ha személyesen beállítasz a Genius Bar-hoz, akkor azért ott lehet tárgyalni. Sokszor leírtam már, de most megint le kell írnom: nekem a T-mobile-os, lejárt garanciájú 3G-men simán kicserélték az üveget egy apró buborék miatt az USA-ban. A legtöbb iPhone tulaj betört kijelzőkkel állít be az Apple-höz. Nyilván több esélyed van magánál a cégnél megdumálni a problémádat, mint a szolgáltatónál. Nekem anno sikerült, úgy, hogy az európai telefonokra elvileg semmilyen garancia nem is lett volna az USA-ban. Sőt, nem volt ott vita se, szó nélkül megcsinálták, 10 perc alatt. Ennek fényében gondolom, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek ez sikerült. A T-nél viszont cseszheted, ők csak egy partnercég, és valószínűleg többe is kerülne nekik a csere, mint az Apple-nek előszedni valahonnan egy használt alkatrészt, és kicserélni a hibásat. Ráadásul egy wifi hiba igencsak olyan hiba, aminél indokoltan lehet felháborodott a vásárló.

i6 Silver

(#31621) r3dsnake válasza vadászcsiga (#31617) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Még nincs itt, majd decemberben.

(#31622) vadászcsiga válasza r3dsnake (#31621) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:D

(#31623) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ez mekkora kamu :D
[link]

(#31624) DanielK válasza vadászcsiga (#31623) üzenetére


DanielK
addikt

és egyszer sem pislogott :DDD

(#31625) bradam


bradam
aktív tag

Az mennyire lehet Hardveres hiba,hogy minden iOS frissítésnél(akár Itunes akár OTA) elszáll az Itunes valamilyen hibaüzenettel(most pld 6-os kódot dobott, 6.1->6.1.2 I5-el), és kidobja,hogy gyári visszaállítást tud végezni csak az eszközön? Kicsit unom,hogy mindig újra kell raknom a telefont,olyan droid feelingje van :U

Szerk: Illetve most nézem, Videó felvételnél nincsen hang, csak egy halk alapzaj. Mind 6.1 JB-nél, és a mostani friss visszaállítás után is. Lehet meg kellene próbálkoznom egy szervízzel?

[ Szerkesztve ]

(#31626) kenny123 válasza vadászcsiga (#31623) üzenetére


kenny123
addikt

Nem értek hozzá, meg lehet elsütötték picit korán, mert április nem most van.. De azért jó lenne. :DDD

yo

(#31627) bandigno válasza Blyan (#31613) üzenetére


bandigno
senior tag

SZERÉNY VÉLEMÉNYEM és logikus gondolatmenetem következtetése az, hogy az iOS 6 okozza a kialakuló hardveres problémát :) volt ugyebár wifi probléma az új verziónál, aztán egy frissítés során ezt megoldották azzal, hogy jobban és sűrűbben megdolgoztatják a wifi chipet, hogy ne dobálja el a hálózatot, vagy akár meg is találja azt és a hatótáv közel az 5.1.1-en megszeretett legyen! Mivel ez többlet energiával jár, jobban melegszik, aztán lehűl - tágulás/zsugorodás még ha minimális mértékben is - és ez vagy megdolgoztatja (kitágítja) a nyáklap ráeső részét és kontakthibás lesz vagy a chip belsejében léphet fel a melegedés/lehűlés okozta fizikai probléma! Lehet a 4S-ben lévő wifi chip nem annyira ellenálló ezzel a túlpörgetéssel, mint a többi iphoneban lévő és ezért jelentkezik náluk!
VAGY esetleg emlékszik vki ilyen problémára iOS 5 esetén? :)

(#31628) eszgé100


eszgé100
őstag

Srácok,

Elkezdett homokórazni a telefonom, home-kikapcs gombbal újraindítottam, de elindulás után elvesztek a kontatjaim. Ilyenkor mi van?
Van olyan lehetőség itunesban hogy csak a kontaktlistát szinkronizálja? Egy komplett visszaállítást nem szívesen nyomnék, mert már idejét sem tudom mikor volt utoljára gépre kötve

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#31629) Blyan válasza bandigno (#31627) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem eddig nincs gondom a dologgal, szóval lehet, hogy megúszom, 6.1.1 stabil, hibamentes működés, JB-vel is.Egyelőre - kop-kop.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31630) vadászcsiga válasza Blyan (#31629) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A cíkkben szereplő telefon tulaja is így gondolhatta.

(#31631) bull84ghia válasza Blyan (#31629) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nálam 6.0.1+jb és nem tapasztalok hibát. Mondjuk a wifi folyamatosan be van kapcsolva.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#31632) Blyan válasza vadászcsiga (#31630) üzenetére


Blyan
félisten

Mé, most mit kéne tennem? Parázni? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31633) vadászcsiga válasza Blyan (#31632) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen. Én már véreres szemekkel, kialvatlanul ülök a kanapén, egy doboz nyugtatóval a kezemben :D

(#31634) Blyan válasza vadászcsiga (#31633) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor nekiállok én is! :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31635) bigdady


bigdady
nagyúr

Van arra mód, hogy ne zavarj funkció alatt kedvencekbe rakott telefonszámról sms is megérkezzen ne csak a hívás, netán e-mail? Ismerős éjjel kapott egy sms-t hogy külföldön vásárolt 330e Ft értékben :) így a bankot betettem a kedvencekbe, de nem jelzi dnd alatt. Neketek sem jön sms kedvenctől ilyenkor csak hívás?

(#31636) LordAxwell válasza ittakary (#31605) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Köszönöm mindhármatoknak az ismertetőt.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#31637) ittakary válasza vadászcsiga (#31617) üzenetére


ittakary
nagyúr

Direkt kétszer is átgondoltam, hogy melyiket írom :D :D FAIL!

[ Szerkesztve ]

(#31638) dani993


dani993
senior tag

Sziasztok, itt lehet feltenni jó kérdéseket? :D

Tehát: iPhone 4, tegnap vettem, este lemerült, töltőre tettem, reggel már nem kapcsolt be. Töltést nem veszi. Szétszedtem kiszedtem az akksit, egy régi Sony Ericsson adatkábelt blankoltam, az akksi két szélső érintkezőjéhez érintve sikerült feltöltenem 15%-ra. iOS elindult ugyanúgy mielőtt este lemerült. Viszont most a géphez sem akart csatlakozni. DFU mód, (itt már csatlakozott a géphez normálisan) és elindítottam egy restore-t. iTunes 1611-es hibával leállt. Most ott tartok hogy a Connect to iTunes képernyőnél nem megy tovább, az iTunes pedig állandóan erre a hibára hivatkozik. Mi a következő lépés? :D

[ Szerkesztve ]

(#31639) manchester85 válasza dani993 (#31638) üzenetére


manchester85
addikt

Megkeresni az eladót. :) De már a 2. lépésnek is annak kellett volna lennie. :U

i6 Silver

(#31640) bobooo válasza dani993 (#31638) üzenetére


bobooo
addikt

Legfrissebb iTunes van felpakolva?

(#31641) DanielK válasza dani993 (#31638) üzenetére


DanielK
addikt

Szétszedtem kiszedtem az akksit, egy régi Sony Ericsson adatkábelt blankoltam, az akksi két szélső érintkezőjéhez érintve sikerült feltöltenem 15%-ra.
Érdekes... Miért nem ezelőtt kérdeztél? :F :U

(#31642) manchester85 válasza DanielK (#31641) üzenetére


manchester85
addikt

Abban nem lett volna semmi pláne. :DDD

Daniel993

"Error 1611: a restore elején kapod, így az valójában el sem indul, mert a folyamat megáll még a “Preparing X for restore” alatt. A hiba szoftveres, és a számítógépen van, és még OSX esetén is csak az iTunes újratelepítése oldja meg." -szifon.com

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#31643) dani993 válasza manchester85 (#31639) üzenetére


dani993
senior tag

Az sajnos nem lehetséges, felszívódott. Majd megy az írásom a csalós topikba.

BoboDJ: igen.

DanielK: mert ez mindig beválik, ahogy most is bevált, semmilyen olyan hibát nem okozott ami ne lett volna jelen előtte is. :)

(#31644) bobooo válasza dani993 (#31643) üzenetére


bobooo
addikt

Telepítsd újra az iTunest

(#31645) flierqqq


flierqqq
tag

3 egyszerű kérdésem lenne...
i4/4s-t érdemes jalibreakelni?
Kisebb városokban (20-30 ezer fő persze ahol persze van lefedettség pl.Hajdúböszörmény, Gyöngyös stb.) egy 4s 3G/HSPA hálózaton (t-mobil) milyen sebességet képes produkálni?Vagy ez inkább a lefedettség mértékétől függ?
Appstoreba magyar lakcímről tényleg nem lehet regisztrálni? :Y

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#31646) szentkuti11 válasza flierqqq (#31645) üzenetére


szentkuti11
addikt

1. Ez egy olyan kérdés, amit neked kell eldöntened. Én alapvetően nem használok JB-t, de tagadhatatlan előnyei vannak. Lassítani egyik készüléket sem fogja, ha nem tömöd tele tweak-ekkel őket.

3. De, lehet.

(#31647) Xero válasza flierqqq (#31645) üzenetére


Xero
nagyúr

-Érdemes, ha akarsz valami extrát a gyári lehetőségeken túl.
-6-7Mbits
-Magyar Store-ban miért ne tudnál regisztrálni magyar címről?

(#31648) dani993 válasza bobooo (#31644) üzenetére


dani993
senior tag

Megtörtént, lehet hogy a gépemmel van a baj, majd megpróbálom egy másikon is, de gondoltam előtte beszerzek egy új akksit, csutkára feltöltve :) Beszéltem 6 szervizessel, mindegyik azt mondta hogy ilyen hibát rossz utángyártott akksik szoktak okozni.

(#31649) ittakary válasza dani993 (#31638) üzenetére


ittakary
nagyúr

Első pillanatban dugtam volna az eladó orra elé azt a sz.rdarabot, nem értem minek estél neki.

(#31650) flierqqq válasza szentkuti11 (#31646) üzenetére


flierqqq
tag

Köszi, a gyors válaszokat! :)
Még egy kérdésem lenne, sok helyen látom, hogy írják hogy BAD IMEI ez mit jelent és javítható?

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.