Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218151) telefonmágus válasza Land (#218149) üzenetére


telefonmágus
senior tag

És nincs kódod ha nem nyit ki a face id?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#218152) spawn21


spawn21
veterán

Urak!

ha az telefonon levő appon keresztül veszek egy iMacet , az honnan érkezik? Itthon nem lehet kapni a gépet , nekem pedig már égető lenne. Ha ott 3 napot írnak , az vajon releváns ?

iPhone 13p

(#218153) Land válasza telefonmágus (#218151) üzenetére


Land
veterán

Beállítva eddig nem volt semmiféle kód sem. Most beállítottam (remélem) egy 6 jegyű számot. Nem írta, hogy nem sikerült, de már feloldani nem tudom a telefont...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#218154) lypen99


lypen99
aktív tag

Üdvözlet újra.

Kérdésem volna.

Ma kaptam egy Xiaomi Mi Band 4-t és van hozzá egy 5C-m.

A bibi az, hogy az app (Mi Fit) 9.0 vagy nagyobb iOS-t kér és ez nekem teljesül is (10.3.3).
De mégse tudom letölteni mondván az eszközöm nem kompatibilis az alkalmazással.

Tudok valami megoldást vagy kelleni fog egy frissebb telefon?

(#218155) -Ben- válasza Land (#218153) üzenetére


-Ben-
veterán

Kód nélkül hogyan állítottál be Face ID -t? Itt valami nem kerek...

(#218156) telefonmágus válasza Land (#218153) üzenetére


telefonmágus
senior tag

A face id amikor kétszer beállítod,utána meg kell adnod egy kódot

Nincs???

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#218157) Land


Land
veterán

Ekkora F@sz nem lehetek. Ezek szerint állítottam kódot az első nap, csak elfelejtettem. Egy több helyen használt 6 számjegyű kódot beírtam és elfogadta. Bocs az egészért. :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#218158) telefonmágus válasza Land (#218157) üzenetére


telefonmágus
senior tag

:DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#218159) Land válasza telefonmágus (#218158) üzenetére


Land
veterán

Jólvanna egy béna droidostól mit vártok? :))

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#218160) telefonmágus válasza Land (#218159) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Elfelejtesz ilyen kódocskákat,az később sokba kerül

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#218161) lugosi válasza druzil (#218150) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Alaphelyzetbe állítás mellett ki is kell jelentkezni az apple id-ből.

Összefoglaló szerint:
Kérdés: mik a teendőim, mielőtt eladnám a készüléket?
Válasz: kapcsold ki az iPhone keresését, lépj ki iCloudból, majd nyomj egy Összes tartalom és beállítás törlését a telefonon vagy iTunesban egy restore-t.
Szájbarágósabb leírás.

(#218162) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ha most beaktiválnám az Apple Pay-t az SE 2016-on és 2 hét múlva SE 2020-on akarom használni akkor azt macerás áttenni vagy inkább várjak már vele 2 hetet?
(ma otthon felejtettem a pénztárcámat és tök jó lett volna mobillal fizetni :D)

⭐ Stella

(#218163) marsu. válasza radi8tor (#218162) üzenetére


marsu.
senior tag

Kb. 1 perc megcsinálni, aktiváld ha eddig nem tetted.

(#218164) lypen99 válasza lypen99 (#218154) üzenetére


lypen99
aktív tag

?

(#218165) tboldi válasza radi8tor (#218162) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem macerás egyáltalán. Ugyanazt az egyszerű folyamatot kell megcsinálnid az újon is, aztán a régiről meg 2-3 érintéssel törlöd.

(#218166) radi8tor válasza marsu. (#218163) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hm, és TouchID nélkül is használható jelkóddal mondjuk?

⭐ Stella

(#218167) druzil válasza lugosi (#218161) üzenetére


druzil
tag

Termeszetesen ezt megcsinaltam a torles elott. A megoldas az lett h beleptem ujra az apple id-mel az “ures” telefonra, majd ujbol toroltem az ID-t (csak azt). Jobb otletem nincs

(#218168) marsu. válasza radi8tor (#218166) üzenetére


marsu.
senior tag

Ha jól tudom kell aktív Touch ID/Face ID. Legalábbis amikor én kikapcsoltam egy időre a Face ID-t, akkor törlődtek a kártyák is a Walletból.

(#218169) radi8tor válasza marsu. (#218168) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na akkor már tudom miért nem csináltam meg idáig. :D

⭐ Stella

(#218170) tboldi válasza radi8tor (#218169) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ennyire neheztelsz a Touch ID-re? :D

(#218171) MasterMark válasza radi8tor (#218169) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet jelkóddal. Akkor törlődik a wallet, ha a jelkódot kikapcsolod.

Switch Tax

(#218172) Cyberbeni válasza radi8tor (#218169) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Reggeli wc+kézmosás után nem mindig akarta nálam feloldani a Touch ID, én nagyon örülök, hogy váltottam.

(#218173) radi8tor válasza tboldi (#218170) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, ha nem feltétlen szükséges akkor nem használom.

MasterMark: thx akkor van remény a 6 számjegyű PINkódra :D

⭐ Stella

(#218174) marsu. válasza MasterMark (#218171) üzenetére


marsu.
senior tag

Valóban. Jobban belegondolva én se a face ID-t, hanem a jelkódot kapcsoltam ki.

(#218175) dud998 válasza spawn21 (#218152) üzenetére


dud998
őstag

Ha jól tudom Csehországban van egy raktáruk és onnan viszi ki a futár neked. Emlékeim szerint releváns amit írnak.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#218176) baal-amiga válasza Viper26 (#218145) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nálam okés.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#218177) Šolaire


Šolaire
veterán

Érdekes pletyka. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#218178) Sefter válasza szekra (#218136) üzenetére


Sefter
veterán

Nem úgy volt, hogy egységesíteni kell a töltő csatikat, és mindenkinek usb-c kell használni :F
Mintha lett volna erről hír nem túl rég...

Psn ID: sefter_hun

(#218179) gboszi válasza radi8tor (#217994) üzenetére


gboszi
senior tag

Én úgy csináltam meg az esimet, hogy az "igazit" ki se bontottam :D Szóval nagyon nem bonyolult. Kérdezzetek nyugodtan esim ügyben, eléggé körbejártam, meg tesztelgettem is a témát.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#218180) Lefty válasza Šolaire (#218177) üzenetére


Lefty
addikt

Amugy, tudom, hogy sok embernek fontos a meret, de 180 a min az uj SE-ert, 200 korul meg mar XS-t kap az ember. Es azert nem egy kategoria, es meretben se veszes az XS.

(#218181) burgatshow válasza Lefty (#218180) üzenetére


burgatshow
veterán

A kijelzőt, Touch ID-t és a kamerát leszámítva az új SE szerintem jobb.

Márpedig sokaknál nem lényeg a kamera és a kijelző (nálam se). Szóval a SE jobban megéri szerintem mint az XS.

[ Szerkesztve ]

(#218183) Sgr_A válasza Lefty (#218180) üzenetére


Sgr_A
addikt

Újonnan vagy használtat gari nélkül, mert nem mindegy ezen van 2év gari (1+1 gari+ szavatosság)

látom egy év garisat lehet venni 200 körül igy már elgondolkodtató
bár szerintem ez a szolgáltatóknál fog jól fogyni

[ Szerkesztve ]

(#218184) galaxys80 válasza Sgr_A (#218183) üzenetére


galaxys80
veterán

Meg az egyik nyitó ár a másik nem.😉
Néhány hónap múlva Ahmed GSM 140 körül fogja dobni.

[ Szerkesztve ]

(#218185) HarleyCustom válasza Šolaire (#218177) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem lesz plusz verziója. Ezt majd időközönként frissítik 2-3 év múlva...talán megint lesz....szerintem.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#218186) Šolaire válasza HarleyCustom (#218185) üzenetére


Šolaire
veterán

Szerintem se. Nyár végén beruházok egyre. Hiányzik a rendszer nagyon megszerettem, kétévente frissítik az nekem tökéletes lenne.

“Praise The Sun” \[T]/

(#218187) Lefty válasza burgatshow (#218181) üzenetére


Lefty
addikt

- Az, hogy eggyel jobb a cpu, gyakorlatban nem eszreveheto, akkor mar a +1GB inkabb.
- A kijelzo szerintem szebb es hasznosabb a kicsit nagyobb kijelzo. Ezt meg siman merem kompakt meretnek nevezni.
- A touch ID igy utolag visszagondolva rosszabb, de ezt csak az tudja, aki mert rola valtani. Mindig mukodik a face ID, vizes ujjal is :) Szerintem baromi kenyelmes, hogy nem kell gombot nyomogatni hasznalat kozben sem.
- Idotallosag miatt megemlitenem az acel keretet is az aluval szemben.
- Hosszabb akkuido

Persze ez mind szubjektiv dolog, az en velemenyem. Nem vitazni szeretnek, csak hangosan gondolkodtam :)
szerk: Most megneztem, jelenleg inkabb +40 a felar nem szolgaltatonal, mondjuk 1-2 honapja 200 volt.

[ Szerkesztve ]

(#218188) HarleyCustom válasza Lefty (#218187) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem a TiD kényelmesebb, jobban szeretem. Főleg fizetésnél...de a feloldás is jobb nekem...X-Xs-11pro használat után mondom ezt.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#218189) burgatshow válasza Lefty (#218187) üzenetére


burgatshow
veterán

Ezért hívják fórumnak. ;)

- A kijelző méret valóban szubjektív, de tényleg nem mindenkinek fontos. A 4,7 azért elegge el van találva, hiába nem csak ettől függ. Készülék fizikai mérete.

- Én anno X-ről (OLED) váltottam XR-re (LCD), nem látok érdemi különbséget. Ja de, nincs beégett Waze. :DDD

- Hidd el a CPU nagyon sokat számít a RAM-mal ellentétben. Feleségem 11 Pro-ja keresztül kasul megeszi keresztbe az XR-em, pedig az is csak 1 generáció.

- Habár a Face ID szerintem is jobb, sokakat idegesít, főleg ha nem tudod az elvárt pozícióban mutatni a fejed. A Touch ID akkor is működik.

- Hosszabb akkuidő: A13

- Időtállóság: így is jó lesz, Apple mértékben. Aki most SE-t vesz valszeg tovább lesz támogatott mint az XS.

(#218190) Ceree


Ceree
senior tag

sziasztok,

ezzel a hibával találkozott-e már valaki, és /vagy tudjátok-e mi a megoldása? Hetek óta fel-felugrik, és elszakadt a cérna most. :@ Fogalmam sincs milyen esemény meghívóját nem tudja elküldeni. Fiók céges Exchange. Furcsamód, google sem dob találatot a hibára! :S

IOS 13.3.1, I7.

Köszi ha valaki tud segíteni...

Másolat_eredetije

(#218191) Cyberbeni válasza burgatshow (#218181) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Dark módban alacsony fényerő mellett azért a 11 Pron is elég durva a black smearing. Szóval szerintem kb egyformán jó a két kijelző. Én a Face ID és az akksi idő miatt váltottam 8-ról. Azért néha a 2 másik kamera is jól jött. A proci meg RAM miatt szerintem pont nem éri meg cserélni, ha valakinek mondjuk egy 8-a van. Se XS-t, se SE-t nem vennék az akksi miatt, XR-ben meg a 11-es szériában van már elég kraft (Meg ha jól tudom, akkor a korábbi Plus/Max modellekben is, de az túl nagy nekem)

(#218188) Francesco77: Fizetni órával sokkal kényelmesebb. (Meg már nem fogom kipróbálni azt a trükköt, hogy vizes kézzel adjam hozzá a Touch ID-t, de anélkül nekem sokkal többször kényelmetlen volt, mint most a Face ID)

(#218192) bnorci71 válasza Lefty (#218180) üzenetére


bnorci71
addikt

ez így nagyon sánta
SE árát a hivatalos helyről dobod be az XS-t meg a GSM boltit, ez így nem releváns
Istyle ár
180e vs 249e
így korrekt

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#218193) HarleyCustom válasza Cyberbeni (#218191) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Órám nincs most, tehát nem opció számomra. Telefonról beszéltem...
Az ujjaim meg kevesbbszer vizesek, mit szárazak. De tudom, hogy nem olvassa be, de ritka, hogy vizes ujjal nyúlok a TiD-hez. szóval ez sem okozott gondot.
Nekem sokkal kényelmesebb és hiányolom is az új iPhone-okból iX óta.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#218194) Lefty válasza bnorci71 (#218192) üzenetére


Lefty
addikt

Most mondjuk a Konzolvilag az nekem nem GSM bolt, iStyle meg egy draga hely. Bocs.

[ Szerkesztve ]

(#218195) tuzpenge válasza Lefty (#218187) üzenetére


tuzpenge
őstag

+1

ˣ

(#218196) Lefty válasza burgatshow (#218189) üzenetére


Lefty
addikt

Mondjuk a cpu-t nem gondoltam, hogy ennyit jelenthet. Mondtam ezt az alapjan, hogy a 6S nem volt olyan orult mod lassu XS-hez kepest aztan hany generacio van mar koztuk.

En a 6S kijelzohoz ezt szebbnek, kellemesebbnek talalom, de lehet placebo :) Neked beegett az X kijelzoje??

Ha meg arccal nem tudom feloldani mert olyan helyzetben vagyok, meg egyszer a kijelzore koppintok es jelkod.

(#218197) burgatshow válasza Lefty (#218196) üzenetére


burgatshow
veterán

Be. Masfél év Waze napi szintű használata (azóta lett CarPlay) megette és más appokban is lehetett látni a keretezett gombot.

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#218198) Lefty válasza burgatshow (#218197) üzenetére


Lefty
addikt

De erre csak a waze kepes vagy miert ezt emlited?
A kepen latom, hogy be van keretezve a sarokban, de pontosan mit kell latni? :B

(#218199) Lefty válasza Lefty (#218198) üzenetére


Lefty
addikt

Ja varj, az a gomb ugy egy az egyben mindenhol ott volt?

(#218200) burgatshow válasza Lefty (#218199) üzenetére


burgatshow
veterán

Igen és az volt a ludas.

Bármilyen app képes volt erre, nálam a Waze ment annyir, hogy gondot is okozzon.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.