Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#211202) P41N válasza "ati76" (#211182) üzenetére


P41N
senior tag

"ati76": Ha egy bizonyos "komponens" az iOS 13 iPSW-ben kompatibilis lenne az iOS 12-vel, akkor meg tudnád csinálni, viszont mivel ez nem így van, ezért nem lehetséges. Max olyat tudnál csinálni, hogy régebbi iOS 13 verzióra mész vissza, aminek mondjuk nem sok értelmét látom. Bár igazából tök mindegy, mert gondolom SHSH2 Blobs nem lett mentve egyik verzióról sem.

galaxys80: Sima iTunes visszaállítással nem is, viszont más módszerrel igen.

[ Szerkesztve ]

(#211203) galaxys80 válasza P41N (#211202) üzenetére


galaxys80
veterán

Az amiről te beszélsz ezer éve nem működik.
Se iTunes-al se semmi mással nem mész vissza olyan verzióra amit nem ír már alá az Apple.
De, ha te tudsz más megoldásról akkor kérlek tárd a nagyközönség elé.
Mert, hogy semmilyen shs2blob-ot nem mentett a kérdező az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#211204) galuska95


galuska95
aktív tag

Sziasztok!
Windows laptoppal akartam frissíteni az iphone 7-em 13.1.3ról a legújabb szoftverre. Dobott egy pár hibaüzenetet h nem sikerül a frissítés gondoltam baja van az usb porttal vagy a kábellel (ekkor még működött a teló) ezért másik kábellel másik usb porton keresztül megpróbáltam újra a frissítést, de ekkor a telefon restore módba kapcsolt és a gép 4010-es hibát ír ki. Most az almás logónál ragadt a telefon és nem halad a csík alul. Mi lehet a gond? Használtan vettem a telót 1 hónapja, most 4hónapos és még garis.

(#211205) Sawyer_ válasza #40993792 (#211201) üzenetére


Sawyer_
tag

Igen, ezt olvastam, de állítólag többeknek megmaradt utána is a hiba. Ezért érdekel a valódi tapasztalat a changelog helyett.

(#211207) Nescafé


Nescafé
őstag

Ios 13.2.3 elérhető

 iPhone 15 Pro

(#211208) dud998 válasza Nescafé (#211207) üzenetére


dud998
őstag

Na mit javítottak most?

[ Szerkesztve ]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#211210) csaba1203 válasza Nescafé (#211207) üzenetére


csaba1203
addikt

Végre a levelezésben lévő hibákat is javították,mert néha megmakacsolta magát és össze vissza mutatott mindent.

(#211211) odrif válasza dud998 (#211208) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nálam is elérhető. (93,9MB)

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#211212) csaba1203 válasza #40993792 (#211209) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam lejött szépen 72Mb-os javítás volt.

(#211214) dud998 válasza #40993792 (#211209) üzenetére


dud998
őstag

Kb két percet kellett volna várnom, csak türelmetlen voltam. Egyszerűbb volt egyből hisztizni. :DDD
i11-nél is 100 MB feletti volt.

[ Szerkesztve ]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#211215) P41N válasza galaxys80 (#211203) üzenetére


P41N
senior tag

Most kíváncsi lettem, hogy mi lehet szerited az, ami ezer éve nem működik. A második mondatodra igazat mondanék, ha nem létezne a Futurerestore nevezetű eszköz. Én 5S-en pl vissza tudok menni egézen iOS 11.4-ig (eddig van blobs-om), úgy hogy alá sincs írva. Sőt, ha nagyon akarnám mehetnék iOS 10.3.3-ra is. Azért is írtam az utolsó mondatot, hogy a srác biztos nem mentett, mert szerintem azt se tudja mi az (ami persze nem baj).

[ Szerkesztve ]

(#211216) antocskin


antocskin
tag

Üdv!

Az iPhone SE-m akkumulátor kapacitása most esett le 91%-ra.
Már vagy két éve nyüstölöm, de ha meghal, nem igazán szeretnék akucserével bajlódni, ha muszáj lesz inkább új telefont veszek.

A kérdés az lenne, hogy mi a tapasztalat 91%-os aku meddig fogja bírni még?
Mikor kezdjek gyűjtögetni új telóra?

Köszönöm!

(#211217) -secret- válasza antocskin (#211216) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Neked kell érezni, hogy mikor kevés már az üzemidő. Ha megvagy vele még akkor ráérsz de amúgy lassan már dobálhatod a malacperselybe a kéccázasokat'. :)

[ Szerkesztve ]

(#211218) Clemi


Clemi
veterán

Fellelkesülve a az IOS13 Files alkalmazásba érkezett újításon, hogy végre külső meghajtó is csatlakoztatható az Ipad/Iphone eszközökhöz, megvettem a gyári Lightning to USB3 adaptert.

Az egy dolog, hogy kefét rágtam, mire rájöttem, hogy 50%-os akku töltöttség alatt semmilyen USB3 eszközt nem hajlandó csatlakoztatni :W :W :W és a "túl sok energia kell neki" hibaüzenetet dobál (igen, csatlakoztattam a lighting csatlakozóra a töltőt) majd miután végre hajlandó volt csatlakoztatni az egyik USB3 pendrive-om (Sandisk 64GB) a másikra meg rá se hederít (A-Data 16GB) jött az USB3-as kártyaolvasó, ami szintén Sandisk :F és végre hajlandó volt beolvasni benne az SD kártyát. De jött megint a fekete leves. A külső SSD meghajtóim közül egyiket se hajlandó beolvasni. :( :( :( Az egyik egy USB3 mobil rack, a másik pedig simán egy USB2 adapter, de nem és nem. De hogy teljes legyen a kép, ha már Lightning To USB3 Camera adapter, akkor nosza csatlakoztassuk a kamerát (fényképező gépet) annak USB3 csatlakozójáról az adapterhez. Természetesen rá se hederít.
Ezzel csak így az a baj, hogy pont arra nem tudom használni az adaptert, amire kellene, vagyis például külső SSD-re menteni, vagy épp onnan használni adatfájlokat, vagy épp az SD kártyán lévő fotóimról biztonsági másolatot készíteni számítógép nélkül egy külső SSD-re.

A Youtube videókban bemutatott Sandisk Extreme külső SSD-n kívül valakinek sikerült külső meghajtót csatlakoztatni már ezzel az adapterrel? :F :F :F Ha igen, melyik gyártmányt? Ha a Sandisk, akkor az tényleg működik? Itt figyel a fiókban 2 db 64-es egy 128-as SSD kihasználatlanul és nem szeretnék melléjük még egy újabbat beszerezni, hogy aztán kiderüljön nem is működik. :( :(

(#211219) MasterMark válasza Clemi (#211218) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen fájlrendszerek vannak ezeken? Milyen particiós tábla?

Switch Tax

(#211220) Clemi válasza MasterMark (#211219) üzenetére


Clemi
veterán

Uppsz a kérdéseddel meg is adtad a választ :R Amit nem olvasott be azon NTFS volt, (mindkét SSD-n) és az Adata pendrive-on. Át tettem exFat-ra és már olvassa őket.
Amit nem értek, hogy a fényképezőgépet miért nem, pedig a kivett SD kártyát a kártyaolvasóban kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#211221) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok! WatchOS 4.3.2 (Apple Watch 3)-ra nem tudjuk telepíteni a Facebookot, YouTube-ot meg az Instagramot. Létezik, hogy nem támogatja ez a verzió még? Illetve Appstrore sincs az órán.

(#211222) allein


allein
addikt

Sziasztok. Származik bármi hátrány abból, hogy a Pro Maxot XS Max töltővel töltöm? Ráérek a töltéssel, nem sietek :N

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#211223) Norbi. válasza allein (#211222) üzenetére


Norbi.
őstag

Semmi.

(#211224) cross56 válasza antocskin (#211216) üzenetére


cross56
senior tag

2 év alatt ment le 91%-ra??? Hogy csináltad? Nekem 1 év alatt ment le ennyire.. :(

(#211225) MasterMark válasza cross56 (#211224) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem is 91%, decemberben lesz 2 éves. iPhone X.

Switch Tax

(#211226) cross56 válasza MasterMark (#211225) üzenetére


cross56
senior tag

Akkor én valamit nagyon nem jól csinàlok. Szintén X.

(#211227) MasterMark válasza cross56 (#211226) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem tökmindegy, sokat nem számít.

Switch Tax

(#211228) galuska95 válasza galuska95 (#211204) üzenetére


galuska95
aktív tag

valaki?

(#211230) burgatshow válasza galuska95 (#211204) üzenetére


burgatshow
veterán

Ezt zongorázd végig kérlek.

(#211231) antocskin válasza cross56 (#211224) üzenetére


antocskin
tag

Alkalmazásfrissítés a háttérben ki van kapcsolva, a helymeghatározás csak annak a programnak van engedélyezve, aminek muszáj (pl térképek) és éjszakára kikapcsolom.

(#211232) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Sziasztok! Az mitől lehet, hogy kb. a 13-as szoftverfrissítés óta ha az autó USB portjába dugom a telefont, kiírja, hogy "Előfordulhat, hogy a kiegészítő nem támogatott"?
iPhone X és SE készülékekkel ugyanez a helyzet. Vadiúj, eredeti kábellel is próbáltam.
Kontakt sray-vel kifújtam a csatlakozót, hátha, de nem lett jó úgy sem.
Másik autóval nincs ilyen hiba, csak ezzel. (VW Jetta 2015)
Bárkinek ötlete / megoldás erre? Köszi!

(#211233) 485 válasza Sawyer_ (#211200) üzenetére


485
aktív tag

Szia, nekünk X-en és 8+-on megoldotta.

(#211234) CharlieDrop válasza goldnarmz (#211232) üzenetére


CharlieDrop
veterán

semmi, nem támogatott eszköz az autó :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#211235) Norbi27


Norbi27
aktív tag

Sziasztok

iPhone XR-t használok 2 kártyával iOS 13.3 publc beta. Fizikai kártya Vodafone, és egy Telekom esim. A Telekomról megy a net. Olyan gondom van, hogy ha mobilnetet használok, nem tudok Messengerrel telefonálni, sem hívást fogadni. A szöveges üzenet viszont megy. Wifiről jó. Mi lehet a gond? Próbáltam már az esimet kikapcsolni, de Vodafone netről sem jó

(#211236) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! A frissítés után érdemes már visszakapcsolni 4G Volte-t?

(#211237) kutga válasza kisapa (#211236) üzenetére


kutga
nagyúr

Hol lehet kapcsolni? :F

Közben megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#211238) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy számhordozásom volt, és az imessage/facetime-nál a köztes számot írja ki, arról küldi az üzeneteket, egyébként telefonálásnál az eredeti számom működik. Ilyenkor mit lehet tenni? Próbáltam újra aktiválni az imessage/facetime-t de nem sikerül átváltani az eredetire.

Előre is köszönöm! :R

(#211239) sly54 válasza Norbi27 (#211235) üzenetére


sly54
tag

VOLTE bekapcsoltatása

(#211240) Norbi27 válasza sly54 (#211239) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Mind a 2 számon be van kapcsolva.
Azzal nem megy?

(#211241) Sefter válasza Norbi27 (#211240) üzenetére


Sefter
veterán

vodás volte bekavarhat...itthon nem támogatja az alma csak a telekomot jelenleg...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#211242) Norbi27 válasza Sefter (#211241) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Ez volt a gond. Kikapcsoltam a Vodás számon. Így most jó! Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#211243) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Voice Control gyári fülhallgatóval nem akar működni. Például: "Call XY!" Be van kapcsolva, Home gombbal simán megy, de fülesen levő gombbal aktiválva nem. Újraindítottam, stb. Ötlet?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#211244) lugosi válasza cross56 (#211224) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem kérek 1 éves (Xr), még mindig 100%-ot mutat, holott nem hiszem, hogy lehetne annyi. Ez szerintem inkább becslés kint egzakt érték.

(#211245) 485


485
aktív tag

Most már tényleg vicc, amit csinálnak almánál. 13nál elb@aszták a hálózatot, 13.2.2nél megjavult, most lefrissítettem a 13.2.3ra, mutatja a 4G-t, de nincs internet. Gratulálok, ott tart az IOS, mint 10 éve az android. Most nagyon dühös vagyok

(#211246) MasterMark válasza 485 (#211245) üzenetére


MasterMark
titán

Nem hinnem, hogy frissitesz, es mindenkinek elmegy a net a telefonjan.

Valami beallitasod maszhatott el, apn stb.

Switch Tax

(#211247) Keni21 válasza lugosi (#211244) üzenetére


Keni21
tag

Nekem is egy éves és 93%-os :F

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#211248) kutga válasza 485 (#211245) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam minden jó, tegnap este frissítettem. Szokásos H+P reset volt?

Let the Zone take me if I am.

(#211249) Shin Chen


Shin Chen
tag

Sziasztok!

Az iPhone 6-os töltője ugye sima Type-C?
Ha veszek a médiában egy ilyen sima töltőt/kábelt azzal működni fog a dolog?
Mármint töltő és adat kábelre gondolok (akár +aljzattal), pl remélem nem csak az apple iKábellel működik?

Előre is köszönöm! :R

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#211250) MasterMark válasza Shin Chen (#211249) üzenetére


MasterMark
titán

Minden iPhone Lightning toltocsatlakozos. (Nem USB Type-C.)

Csak MFI-s Lightning kabellel tudod tolteni. Az adapter barmilyen lehet.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.