Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#206751) Rage47 válasza ILLDisPozed (#206749) üzenetére


Rage47
veterán

mivel az új telókban már hw szinten sincs 3d touch, így leszarják sztem.
régi telókban még működik itt-ott....

(#206752) markknight válasza ILLDisPozed (#206749) üzenetére


markknight
veterán

Amit írsz safari a azt én is használtam! Rohadtul fog hiányozni, de vannak ott parancsok a felugróba, azzal lehet reprodukálni ezt.

(#206753) birorichard


birorichard
őstag

csak nekem tunik itt-ott docogosebbnek xs-en a 13? foleg mikor a search page-rol valtok vissza. :/

[ Szerkesztve ]

(#206754) Lall válasza birorichard (#206753) üzenetére


Lall
veterán

Csak neked. :) Látványosan gyorsabb a 13.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#206755) -secret- válasza Lall (#206754) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nálam is gyorsabbnak tűnik.

(#206756) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Egybol 13.1?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#206757) tboldi válasza K1nG HuNp (#206756) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az lesz, igen.

(#206758) birorichard válasza Lall (#206754) üzenetére


birorichard
őstag

Nezegettem azota, osszessegeben persze gyorsabbak az animaciok, de kozvetlenul feloldas utan lapozasnal itt-ott megreccen neha, feltelezem nem kizarolag csak nalam. elozoleg nem volt ilyen gond, gondolom patch-elik majd.
btw nem hinnem h indexelne, tegnap este frissitettem, este tolton volt, es napkozben is szokasos modon (vagy talan meg kevesbe is) merult.

[ Szerkesztve ]

(#206759) markknight


markknight
veterán

Fél napos nyomkodás után kijelenthetem, hogy sebességre semmit nem érzek az x meg a 11 pro között. Valszeg elértük a limitet, ami az iOS redesign megjelenéséig kitart.

(#206760) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Szerintetek az mitől lehet,hogy Iphone XR-röl 2 különböző számitógépen is kipróbálva ,ugyanazt a hiba üzenetet dobva sem tudom lementeni a képeket?
(Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik)
Elkezdi lemásolni róla aztán 1 perc után bedodja ezt az üzit. A 800 képből leszed róla 50et kb.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#206761) Norbi. válasza Jackie_Chan (#206760) üzenetére


Norbi.
őstag

Másik kábellel próbáld meg

(#206762) galaxys80


galaxys80
veterán

Jól értem, hogy amíg nem jön az iPad os és a Catalina addig iPad-en és Mac-en sem működik az emlékeztetők?

Fotók alkalmazása az hány napig szeretné elemezni a képeimet?

(#206763) jani70 válasza MasterMark (#206743) üzenetére


jani70
aktív tag

Az oké,de ha valamelyik alkalmazás újabb verzió jön akkor azt is konkrétan ott fogom látni?Mert ott csak profil és a megvásárolt alkalmazásokat látom!Engem az érdekel hogy manuálisan majd hol tudom frissíteni őket!

(#206764) DaveHutt válasza lugosi (#206494) üzenetére


DaveHutt
őstag

Azt nem fogja, mert a fejed nagy része ki van takarva. Ugyanígy orvosi maszkot se képes egy éve megtanulni.

(#206765) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Aki ios 13 előtt kikapcsolta a dupla oldalsó gombot (wallet) és frissített, és lassúnak találja a képernyő lezárását az azért van mert a frissítés után automatikusan visszakapcsolódott ez a beállítás, így ha újból kikapcsoljátok akkor lezárás újra gyors lesz.

(#206766) K1nG HuNp válasza galaxys80 (#206762) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Catalina betaval mar teljesen syncbe van es hasznalhato a reminders, notes stb app.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#206767) Newyorker


Newyorker
addikt

Ennek a Locátor app-nak most mi a lényege? Hogy tudom oda pl a fiam óráját felvinni?

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#206768) B-L-A-C-K válasza Newyorker (#206767) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a "keresés" app, csak új névvel.

(#206769) Newyorker válasza B-L-A-C-K (#206768) üzenetére


Newyorker
addikt

Igen, igen! Csak a saját telefonomon kívül pl a kisebbik fiam telefonját nem látom rajt

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#206770) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

iphone 11 sima hiváskor le csökken a hivási hangerő hogyan lehet kikapcsolni?tehát első csengés aránylag hangos de már a második csörgés nagyon halk lesz egészen végig még hivnak.

(#206771) Lall


Lall
veterán

Én egyelőre nagyon elégedett vagyok. Merülési problémák sincsenek. Tegnap direkt frissítés után vettem le töltőről 100%-on fél 11 után kicsivel, reggel 7-ig 2%-ot merült. Mai nap van 4,5 óra képernyőidőm és van még benne 35%. Szerintem ez vállalható. iX.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#206772) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Pár iOS 13 bug:

- Wallet alig akar működni, gyakran el sem indul. Hiába tartom oda a terminálhoz, nem történik semmi. 2-3x kell érinteni, mire megjelenik a kártya és sikerül fizetni.

- Mail app értesítéseknek semmi köze a bállítottakhoz, fixen 4 sor, ha kikapcsolom akkor is. Egyébként nem jeleníti meg valamennyi email-t, csak ha belépek az appba...

- Telefonszámom eltűnt a Beállítások > Apple ID > "Név, telefonszámok és e-mail" menüből. iMessage ki-bekapcsolás segített, de azért ez béna.

- Emlékeztetők szerintem áttekinthetetlenebb lett, bár ez ízlések és pofonok, viszont a szinkronizálással vannak problémák.

- Safari iCloud lapok eltűntek, egyetlen eszközön sem látom a többit. Pedig frissült a Mac-es Safari is. Nem értem miért...

- Mobil hálózatot tegnap eldobta. Nincs szolgáltatás jelzés virított a bal felső sarokban. Újraindítás segített csak.

- Autóban a hangerőt hiába tekertem fel a telefonon, jóval gyengébben szólt, mint korábban. Újraindítást követő csatlakozás után szerencsére ez is megjavult.

Összességében kevésbé érzem stabilnak, mint az előzőt, remélem hamar kiadják a javítást hozzá...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#206773) morschergabe


morschergabe
tag

Feltettem én is a 13-at 6s-re.A 3d touchot sokan hiányolták előre, nekem egy helyen hiányzott volna, de ott hála istennek, meg is maradt.A billentyűzetnél működik az erős nyomás, ha a kurzort mozgatnád. :)

(#206774) sethi válasza Nemo1001 (#206770) üzenetére


sethi
senior tag

Nincs bekapcsolva a face id-nál a figyelem érzékelő funkciók. Mert ha igen akkor az normális. Ránézel és leveszi csengetés hangerejét

(#206775) Nemo1001 válasza sethi (#206774) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

nem tudom,nem volt még ilyen telefonom i8-at használtam abban nincs faceid
kérlek ird már meg hogy pontosan hol lehet ezt ki kapcsolni,köszönöm a segitséged.

(#206776) galaxys80 válasza K1nG HuNp (#206766) üzenetére


galaxys80
veterán

Az oké. Na de addig?
Nem is értem ezt hogyan gondoltàk.

(#206777) marlboromen válasza TigerCat (#206772) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Mobil hálózatot tegnap eldobta. Nincs szolgáltatás jelzés virított a bal felső sarokban. Újraindítás segített csak.”

Ezt ma nekem is csinalta i8. Azert ez nem kicsi hiba.

(#206778) sethi válasza Nemo1001 (#206775) üzenetére


sethi
senior tag

Beállítások-face id és jelkód-figyelemérzékelő funkciók

(#206779) markknight


markknight
veterán

4 óra képernyõ on és 79%-on az akksi. Ez elég jó nem?

(#206780) Lall válasza markknight (#206779) üzenetére


Lall
veterán

Nagyon jó. Telefon típus?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#206781) markknight válasza Lall (#206780) üzenetére


markknight
veterán

11 pro. Arról csepegtetem az infókat ma :)

(#206782) Maxxy10 válasza markknight (#206781) üzenetére


Maxxy10
addikt

Pár képet lőhetnèl..
Főleg éjszakai képeket :)

[ Szerkesztve ]

(#206783) Roland93


Roland93
aktív tag

Sziasztok!

Melyiket érdemesebb megvennem?
Watch 4 (120.000) vagy Watch 5 (160.000)?
Tud annyival többet?

Köszönöm! :)

(#206784) -secret- válasza Roland93 (#206783) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha az aod nem erdekel akkor s4.

(#206785) rantottsajt


rantottsajt
tag

Sziasztok, van egy iphone xe keszulekunk, amit szeretnek egy sony fulhallgatoval hallgatni, ehhez rendeltem ebayrol kis csatlakozot, hogy a jack dugot atalakitsa, ennek ellenere kb 1 perc hasznalat es normal mukodes utan kiirja a telefon, hogy ez az eszkoz nincs tamogatva. Ez minek koszonheto? Semmilyen nem-apple eszkozt nem tur vagy esetleg csak az ebeyes atalakitoval lehet gondja?

(#206786) -secret- válasza rantottsajt (#206785) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mfi tamogatott cuccal megy (pl: Baseus, Ugreen, Rock) viszont a legbovlibbakkal nem.

[ Szerkesztve ]

(#206787) tboldi válasza rantottsajt (#206785) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azért nem működik, mert nem rendelkezik MFI, azaz Made for iPhone tanúsítvánnyal.
Vegyél gyárit, 2500-3000 Ft szokott lenni, nem egy horror összeg.

(#206788) markknight válasza Maxxy10 (#206782) üzenetére


markknight
veterán

Na majd lövök valamit, de teljesen sötét szobában is lát dolgokat, csak picit moslék, de zölden látszódnak a vonalak, már-már éjjellátó ez a kamera.

(#206789) herdsman12 válasza Arellig (#206715) üzenetére


herdsman12
őstag

Háttérben futó videót (DownTube, PlayerXtreme) vagy bármilyen zenét lecsekkol a SoundHound, de gondolom a Shazam is.

(#206790) Roland93 válasza -secret- (#206784) üzenetére


Roland93
aktív tag

Aod?

(#206791) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Hali! Asszem elcseszerintettem az iphoneról iphonera kltözést. 6s-ről 11 re újítottunk. Minden szépen ment oda érintettük a 6s hez egyből felismerték egymást, de Icloudból akart letölteni mindent, nem volt olyan lehetőség, hogy a másik telefonról vagy én néztem be valamit, így most pl képeket nem mentette át meg 2016-os Icloud állapotot másolta be (kb akkor telt be az 5 gb ingyenes) mit lehet ezzel még csinálni? :D Elvileg jön jövőhéten az enyém is ha lehet azt nem szeretném elcseszni. Ki lehet választani, hogy a telefonról másoljon és ne a felhőből akarjon letöltögélni?

(#206792) oszy


oszy
veterán

X-en folyamatosan visszakapcsolódik a mobilnet. Miért lehet ez? :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#206793) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Elég jól bírják a Pro-k -> link

(#206795) Lall válasza markknight (#206781) üzenetére


Lall
veterán

Ja, vagy úgy? Több mint nem rossz. Én max jövőre váltok. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#206797) tboldi válasza oszy (#206792) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha a Control Centerben lövöd ki, akkor ennek így kell működnie. Teljesen a beállításokban tudod csak kikapcsolni.

(#206798) Maxxy10 válasza B-L-A-C-K (#206793) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem rossz. De elég ritkán esik egy telefon olyan sima felületre..
----
IFixit szét kapta a telefont(11 Pro), semmi extra szigetelés nem volt a Xs-hez képest. Szóval az a waterproof simán lehet ugyan az mint a tavalyi modellben. A taptic engine mérete kb fele az előző modellnek kíváncsi vagyok ez érezhető a változás...

[ Szerkesztve ]

(#206799) Roland93 válasza #72445440 (#206794) üzenetére


Roland93
aktív tag

Ennyit tud többet 40-ért?

(#206800) tomp válasza dud998 (#206614) üzenetére


tomp
félisten

Ha megfelelő IMS konfig van a telefonon akkor megkapja a telefon a VoLTE APN-t és menni fog. Nagyon ritkán előfordulhat hálózati oldalról hiba a bevezetés elején de az még a publikus konfig előtt kiderül. Ha a hold és a jupiter is úgy áll akkor éles üzemben is előfordulhat hiba de nagyon ritka.
Hamarabb merülés pedig nem játszik. Épp az, hogy kevésbé merül. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.