Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#196901) Prowler válasza Noxy (#196900) üzenetére


Prowler
senior tag

Igen, mobilneten vagyok reggel óta, Safari is működik és megnyit minden oldalt.
Eltávolítottam a telefonomat a fiókomból az Apple oldalán, de magán a készüléken még így sem tudok se ki- se belépni :F

Veremivadék Undorkutya

(#196902) Litta08 válasza Rage47 (#196891) üzenetére


Litta08
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni a SleepCycle appot :) Szóval a gyári alváselemzés app nálatok sem jól méri az adatokat?
Érdekes, hogy még az Apple oldalán is azt írják, hogy: "Ha az iPhone-t használja, amikor ágyban kellene lennie, a funkció nem számítja be ezt az időt, illetve ha bekapcsolja a Szundit az Ébresztés során, akkor a funkció ennek megfelelően frissíti az ágyban töltött időt."
Nálam ez annyiban valósult meg, hogy hiába használtam a telefont a beállított lefekvési idő után, de, bizony beleszámította azt az időt is, holott annyit érzékelnie kellett volna, hogy nyomkodom....
A második része viszont stimm, amíg többször is szundira raktam, azt tényleg hozzáadta az alvásidőhöz....
Érdekes dolgokat tud produkálni az iOS, az biztos.... :(((

(#196903) arnoldx17


arnoldx17
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi problémám lenne.
Van egy iPhone 5S-em. Kb fél éve rendeltem bele Ebayról egy új akksit, amit aztán ki is cseréltem. Azóta tökéletesen működött minden, aztán az utóbbi pár hétben elkezdett magától restartolgatni. Először csak naponta 1-2 szer, most meg már kb minden ötödik percben megadja magát. Hard reset, factory reset megvolt, nem segített rajta semmi. Ha töltőre van dugva akkor is ezt csinálja. Ha viszont amikor restartol, és nem oldom fel a készüléket, akkor nem indul újra. De amikor újra elkezdem használni, 5 perc és újra kezdődik minden elölről.
Van aki már találkozott ilyen problémával?

[ Szerkesztve ]

apt-get rekt

(#196904) Rage47 válasza Litta08 (#196902) üzenetére


Rage47
veterán

majd az ios 13-ban... :DD

#196898) Downsampling ez elég kivételes eset azért :D azt írják, ha nagyon összekeverednek a hangok, akkor érdemes a párod telefonjára is felrakni az appot és közös wifin syncelnek és kizárják egymást. na most a kutyádnak nincs telefonja gondolom :D
nálam jól teljesít az app, nem szoktam kijárkálni és amúgyis max én horkolok :) 1 év alatt összejött adatokból már érdekes statisztikákat lehet olvasni. pl. a magyarok 17 percet horkolnak átlagosan míg én 3-at :D

[ Szerkesztve ]

(#196905) gyuromoj


gyuromoj
veterán

12.1.3 elvileg kijött vagy csak béta?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#196906) -secret- válasza gyuromoj (#196905) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nalam naprakesz.

(#196907) gyuromoj válasza -secret- (#196906) üzenetére


gyuromoj
veterán

Már csorog is lefelé. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#196908) csaba1203 válasza gyuromoj (#196907) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen tölti nekem is :R

(#196909) HarleyCustom válasza gyuromoj (#196905) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Kijött

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#196910) B-L-A-C-K válasza -secret- (#196906) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#196911) Downsampling válasza Rage47 (#196904) üzenetére


Downsampling
senior tag

Oké, ha nincs mondjuk Apple Watch-od, akkor nyilván nem sok egyéb alternatíva marad... :K

(#196912) Prowler válasza Noxy (#196900) üzenetére


Prowler
senior tag

Köszönöm, megoldódott végül :)

Veremivadék Undorkutya

(#196913) dud998 válasza B-L-A-C-K (#196910) üzenetére


dud998
őstag

Tegyed töltőre, mert nem fogja feltelepíteni. :DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#196914) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Sziasztok. Fényképezésnél hogy lehet a hangerőgombokkal nagyítani, ill. kicsinyíteni? Nem találom a beállításoknál.

(#196915) -secret- válasza ntomi0730 (#196914) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sehogy. Fel-le gombbal fényképez.

(#196916) allein


allein
addikt

Sziasztok. Lehet ezt jelenti valahol:

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#196917) ntomi0730 válasza -secret- (#196915) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Köszönöm. Nem tudom, miért rémlett, hogy be lehet állítani...

(#196918) -secret- válasza allein (#196916) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

3 potty -> Spam bejelentes

(#196919) ImI87


ImI87
őstag

Sziasztok !

Bocsánat, kicsit OFF

A feleségemnek van egy iPhone XR telója, és úgy tudom ebben már van vezeték nélküli töltés funkció.

Nekem régóta Samsung telefonom van (így nem is értek mélységében az almás telefonokhoz).
Az én telómhoz van egy Samsung vezeték nélküli töltőpad, pontosan ilyen: [link]
Ez tudná vezeték nélkül tölteni az asszony XR-jét is? :F

(#196920) tboldi válasza ImI87 (#196919) üzenetére


tboldi
nagyúr

:K

(#196921) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok megbízható és gyors helyet BP-n ahol ki tudnának cserélni iPhone 5s-ben akkumulátort?

:R

(#196922) koxkids válasza B-L-A-C-K (#196910) üzenetére


koxkids
őstag

Most ahogy látom átalakult az akksi állapot rész a 12.1.3-al, most már kiírja a 85%-os állapotra (i7) hogy Szerviz :(

[ Szerkesztve ]

(#196923) HarleyCustom válasza koxkids (#196922) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De azért rendes,nem? Szól,hogy cseréltetni kell.;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#196924) Rage47 válasza Vasinger! (#196921) üzenetére


Rage47
veterán

google -> fagyalllo

(#196925) Egzee


Egzee
őstag

Sziasztok! Egy barátom nem fogja fel, hogy alszom reggel 7kor. 10.jére... van jelenleg olyan text amit ha elküldök neki összefossa magát a telefon és lefagy? iPhone X.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#196926) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

eSIM-mel kapcsolatos kérdés:

A Telekom a weblapján ezt írja:

"A 12.1-es iOS verzió esetén eSIM használata esetén a HotSpot funkció nem fog működni, és a készülék a „A HotSpot ezen a fiókon nem használható. Forduljon a Telekom HU szolgáltatóhoz.” felugró üzenetet jeleníti meg. A HotSpot funkció működése azonban csak az Apple által későbbi szoftverfrissítésével fog ismét működni, a Telekom nem tudja korrigálni a készülék működését. Emiatt javasoljuk, hogy a fizikai SIM is maradjon a készülékben átmenetileg, de hívásra mobilnetezésre is az eSIM-et válaszd ki. Ebben az esetben ugyanis a HotSpot funkció működni fog."

Ez még mindig így van? Tehát eSIM esetén nem működik a hotspot? Vagy már ez közben megváltozott?

(#196927) sethi válasza lugosi (#196926) üzenetére


sethi
senior tag

Nekem az első perctől fogva (2018 okt.) működik a hotspot

(#196928) lugosi válasza sethi (#196927) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi. És ha aktiválom, akkor előtte vegyem ki belőle azt a sim kártyát, amit át akarok váltani (a telekom weblapon) e-simmé? Vagy maradjon benne addig, amíg aktiválom?

(#196929) sethi válasza lugosi (#196928) üzenetére


sethi
senior tag

Nekem benne volt az aktiválás alatt. Pár perc alatt lefutott a dolog, utána kivettem és betettem a cégest. Azóta két kártyával használom

(#196931) lugosi válasza sethi (#196929) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, kipróbálom.

(#196932) Sefter válasza Rage47 (#196930) üzenetére


Sefter
veterán

nem neki van iphone x hanem a haverjának, arra szeretne "lefagyasztós üzenetet" küldeni..én így értelemztem

Psn ID: sefter_hun

(#196933) Rage47 válasza Sefter (#196932) üzenetére


Rage47
veterán

ahelyett inkább blokkolja a számát vagy DND. erre gondoltam

(#196934) Kbali válasza Vasinger! (#196921) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha jó egy zugGSM, ahol adnak számlát, ill. 6 hó garanciát a beszerelt akkura (garantáltan nem gyári), akkor én javaslom a Kingtelt.

(#196935) Vasinger! válasza Rage47 (#196924) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Őt már ismertem, írtam is neki, de nem reagált. :(

Kbali:

Köszi! Ez jónak néz ki! :K

(#196936) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Üdv mindenki ,Valaki segitsen legyen szives ! Adott egy Iphone 3g készülék ,4.2.1 volt rajta Cydia-val ..... én erröl elfelejtkezve beállitások és tartalom törlést nyomtam .Utánna jutott eszembe hogy ez igy nem lesz jó...Nem tudta alaphelyzetbe állitani 1015 ös hiba. ... DFU Módban van .Hogy tudnék eredeti rendszert rá rakni hogy ne legyen rajta Cydia ? Egy részletes leirást kérnék mert nagyon nagyon régen csináltam ilyet ! továbbá régebbi IOS -t ezeknél lehet visszatölteni ? 3.1.3 lenne az igazi :U

(#196937) DJosef válasza koxkids (#196922) üzenetére


DJosef
őstag

Nekem szintén 85% de nem írja ki.

Forget about it

(#196938) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Ja Recovery módban van ...elirtam

(#196943) herdsman12 válasza INMOTEP (#196936) üzenetére


herdsman12
őstag

Nagy a csend...
Soha nem csináltam ilyet, de úgy nézem a 3uTools-nak nem ismeretlen a kérdés.

(#196944) INMOTEP válasza herdsman12 (#196943) üzenetére


INMOTEP
őstag

Köszi ! ,megpróbálom ! Már itt szenvedek vele dél óta és nem jutok előre .Ha minden igaz Ipad Baseband van rajta .Ezért is ragad recoveri módban amiböl nem birom kiszedni ....

[ Szerkesztve ]

(#196945) INMOTEP válasza herdsman12 (#196943) üzenetére


INMOTEP
őstag

Maga a program jó lenne , de nem tudja kiugrasztani recovery módból ... :W

(#196946) herdsman12 válasza INMOTEP (#196945) üzenetére


herdsman12
őstag

Az szívás.
Ezeket nézted?
[link]
[link]

(#196947) INMOTEP válasza herdsman12 (#196946) üzenetére


INMOTEP
őstag

Találtam egy régi szifonos cikket ott irják hogy lehet Ipad Baseband-ot downgrade elni .Vagyis gondolom hogy ipad baseband volt rajta .... Nos a helyzet az hogy amikor megnyitom a redsn0w -ot akkor ezt kapom hiba üzentnek kapásból Aztán a cikk szerint rámegyek a Jaillbreak-re hogy onann DFU módba kellene rakni a készüléket akkor a készülék ugyan dfu módba kerül ,ezt irja is az itunes és más program is .De maga a redsn0w azt dobja ki nem találja a készüléket .... A Felső linket néztem ,ugyanaz ,az alsó programot még most kiprobálom ....Nem tudom én csinálok valamit rosszul vagy enyire nehéz ügy ez ....

[ Szerkesztve ]

(#196948) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Próbálkoztam ireb-el is hogy az 1015 ös hibakódot kiküszöböljem .Rányomtam a Recovery loops-ra és ezt irja ki pirossal

(#196949) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/urak!

Húgom Svájcban él, ottani előfizetése van, mindketten SE-t használunk. Mégis amikor hív, teljesen véletlenszerű számokat ír ki nekem a teló, ami még véletlenül sem az övé. Ezt vajon lehet valahogy orvosolni? Nekem itthon van előfizetésem.

Let the Zone take me if I am.

(#196950) davidsz válasza kutga (#196949) üzenetére


davidsz
őstag

Ez nem a telefontól függ. A Svájcból jövő hívások ilyenek.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.