Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80251) KoVee84 válasza pocokxx (#80250) üzenetére


KoVee84
senior tag

ha meggebedek sem találom :DDD :N

(#80252) Radnix válasza KoVee84 (#80249) üzenetére


Radnix
senior tag

Edzéstervhez, gyakorlatokhoz szerintem még mindig inkább a jó öreg excel a legjobb választás :)

(#80253) pocokxx válasza KoVee84 (#80251) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ha mindig ugyanazokat használod, csak pipálgatni kell előtte a négyzetet.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#80254) kolosanyi válasza KoVee84 (#80249) üzenetére


kolosanyi
veterán

Cardioként add hozzá a strength training kategóriát. Kalóriát is csak így becsül a program.

(#80252) Radnix
Jaja. Vagy négyzetrácsos füzet meg ceruza. :D

[ Szerkesztve ]

(#80255) bobby_30 válasza ginola (#80242) üzenetére


bobby_30
tag

Üdv!
Én is onnan vásároltam eddig. Viszont legutóbb feltünt hogy az ON Gold Standard nem egyenletes minőségű, amit nem tudok elképzelni hogy a gyártó megengedhetné magának. Teljesen más állaga volt a két különböző fehérjének, pedig mindkettőt onnan rendeltem. Az egyetlen különbség a más-más íz volt, de nem gondolnám hogy ettől teljesen meg kéne változnia az állagának. Az egyik teljesen száraz volt lényegében porszáraz, a másik dobozban lévő viszont egybe összeállt. Úgyhogy én levontam a következtetést, sajnos csodák nincsenek. Bár annyit még hozzátennék hogy nem igazán értek a témához, lehet hogy az íz eltérések okozzák a különbözőséget.

[ Szerkesztve ]

(#80256) Zola007 válasza HussarF (#80248) üzenetére


Zola007
veterán

ezt mindenkitől hallom, de valahogy még soha senki nem vette a fáradtságot az ilyen fórumokról, hogy a hamisnak vélt dolgokat elküldje a hivatalos forgalmazónak bevizsgálásra. Szóval nekem addig csak urbanlegend

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80257) HussarF válasza bobby_30 (#80255) üzenetére

Nyugi, nem :)
Jó következtetéseket vontál le.

(#80256) Zola007
Akkor vásárolj tőlük. Nekem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#80258) shteer válasza ginola (#80246) üzenetére


shteer
titán

Tapasztalattal a birtokodban kerdezel. Oke, nincs tobb kerdesem.

Ha barmi gyanu felmerul, ne rendelj onnan.
Ott a myprotein, garantaltan eredeti, egyenletes minosegu es olcso. A 3500huf/kg ar se veszes.

..szerintem jónak tűnik

(#80259) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Aputest mellé. ;]

(#80260) GoTReX válasza kolosanyi (#80259) üzenetére


GoTReX
őstag

Hát akkor:

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#80261) Zola007 válasza HussarF (#80257) üzenetére


Zola007
veterán

nem mondtam, hogy nincs igazad, csak bizonyítva nem láttam még sehol és a forgalmazók sem nagyon pattognak.
Ha egy Scitecnek két külön embere van aki ezeket vadássza a bel- és külföldi piacon, na ne mondja már senki hogy egy Gaspari, Biotech, Optimum vagy hasonló méretű cég forgalmazója nem szánt még rá 2 napot és pár mérést, hogy lecsekkoljon egy 10 üzlettel rendelkező bolthálózatot?

Ha tényleg nem, akkor viszont jó hülyék vagy éppenséggel a használt árrés elbírja a kamu általi piacvesztést.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80262) #65313280


#65313280
törölt tag

:DDD

(#80263) FollowTheORI válasza HussarF (#80248) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én tőlük veszem az utóbbi hónapokban a cuccot (mert ők vannak legközelebb pl, meg jó áron van), MP, ON, BSN... egyik sem hamis. :)

Szerintem ilyennel nem foglalkoznak... énis inkább arra tippelek hogy valami adótrükk lehet max mögöttük, ha valami sokkal olcsóbb.
De amugy még azt sem mondanám olyan sokkal olcsóbbak a konkurenciánál. Max 1-2 termék.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80264) FollowTheORI válasza kolosanyi (#80259) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem még híznia kéne... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80265) FollowTheORI válasza bobby_30 (#80255) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én még nem talákoztam náluk ilyennel itt pesten (mármint hogy más lenne a minőség).
Pedig tényleg nem egyszer vettem már ugyanazt a terméket hónapról hónapra.

Persze én bemegyek a boltba aztán megnézem amit megveszek, hologramos zárás, lejárati idő stb. stb.
Utána megveszem, ha minden stimmel.

Lehet a csomag máshonnan jön, valami "központi raktárból" ahol van közte szar is, amit nem tesznek ki a polcra. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80266) Zola007 válasza #65313280 (#80262) üzenetére


Zola007
veterán

People have spoken [link]:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80267) kolosanyi válasza GoTReX (#80260) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kockahas. :K :D

(#80262) intr1cacy
Ez jó. :C

(#80264) NetTom
Szép. Hízzon csak! :K

(#80268) KoVee84 válasza pocokxx (#80253) üzenetére


KoVee84
senior tag

megvan thx, csak nem ájfónon lent van és egy ikon mindössze :R

(#80269) Woodslave válasza Zola007 (#80266) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne keseredj el a 37% is elég sok :K ;]

mondjuk a nekem szóba jöhető korosztályban elég kiegyenlített a mezőny. Gondolom a pénz meg a kocsi vonzóbb mint a rippedbod ;] (de ez nem a nőügyek topic :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80270) kexksz válasza Zola007 (#80266) üzenetére


kexksz
addikt

Nekem még ez a statisztika is nagyon furcsa, nem hiszem el, hogy ennyi nő bukna erre. :F

(#80271) headhunter válasza Fandango (#80188) üzenetére


headhunter
addikt

"Jóárasított?"

DIY - C-Vitamin 1 000 + 50 mg Rose Hips Powder - 500 g (1.490 Ft)

DM-ben és a Rossmann-ban 100g, 600Ft.

(#80272) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Jaj ne! Nem ittam meg az edzés utáni turmikszom, most nem ért semmit az egész! :O

Ja meg facere se posztoltam ki. :( ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#80273) FollowTheORI válasza Zola007 (#80266) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Úgylátom 12 éves korig kell próbálkozni... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80274) Zola007 válasza Woodslave (#80269) üzenetére


Zola007
veterán

még mindig te állsz nyerésre a rád áhítozó 45%-al ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80275) Dexar007 válasza Zola007 (#80266) üzenetére


Dexar007
veterán

Bunny tud erre egy jot: buzi,aki mas testevel foglalkozik. ;]

Give me your cum,bull!

(#80276) Woodslave válasza Zola007 (#80274) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:F én 62-t látok a 18-24 éves korosztályban.. :D majd kiszámolod, hogy ebből mennyi a nő :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80277) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Arról nincs valami megbízható info, hogy mennyi a testtömeghez viszonyított ajánlott koffeinbevitel? Keresgéltem neten, de mindenhol csak azt találtam, hogy nőknek 200-250 mg, férfiaknak 300 mg az ajánlott mennyiség. Na most nyilván nekem más jön ki, mint a 70 kilós átlagjózsinak.

(#80278) Radnix válasza kolosanyi (#80277) üzenetére


Radnix
senior tag

Ha kezdő koffeinfogyaszto vagy akkor szerintem első alkalommal ne Menj 200 fölé, aztán kitapasztalod mennyit bírsz. En 400tol mar rosszul lettem :D (egyszeri fogyasztásra vonatkozik ez, nem egy teljes napra)

(#80279) troller válasza kolosanyi (#80277) üzenetére


troller
senior tag

Ne kezdd el, mert függő leszel. Tapasztalat. :D
Én napi 2×200-at tolok, már legalább 10éve, néha plusz 200 még edzés előtt.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#80280) kolosanyi válasza Radnix (#80278) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én teljes napra lennék kíváncsi. Általában napi 3-4 csésze kávét iszom meg, egyet reggel, egyet délelőtt, egyet ebéd után és néha délután is. Nem érzem, hogy bajom lenne tőle, de ha nem iszom meg, azt se igazán. Az egyszerre bevitt mennyiségről fogalmam sincs, mit bírok. A Monster nem igazán hat meg, azt tudom, az olyan 250 mg kb.

(#80281) -Mike- válasza kolosanyi (#80277) üzenetére


-Mike-
addikt

Feküdj le korábban. ;]

(#80282) troller válasza kolosanyi (#80280) üzenetére


troller
senior tag

Ezek szerint már késő :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#80283) kolosanyi válasza -Mike- (#80281) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az megy a kávé után is. :DD

(#80282) troller
Nem is tudom, mikor kezdtem kávézni, 16 évesen talán. :D

(#80284) Woodslave válasza kolosanyi (#80283) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Caffeine dosages should be tailored to individuals. If you are new to caffeine supplements, start with a 100mg dose. Typically, 200mg of caffeine is used for fat-burning supplementation, while acute strength increases occur at higher doses, 500mg and above. Researchers tend to use a dosage range of 4-6mg/kg bodyweight

[link]

mondjuk lehet az ebben feltüntetett dózisok jobban fognak tetszeni ;] [link] For a 200 lb male, this would be 700 to 800 mg of caffeine, which, for some, may sound like a lot of caffeine. People generally tolerate intakes up to a gram at a time (1000 mg) well37-42.

MOndjuk ez a carb loadingos Kiefer egy őrült. 1000 mg koffein, nikotin mint zsírégetés, napi 30 gramm kreatin nem csak feltöltésnél :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80285) kolosanyi válasza Woodslave (#80284) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi! :R

(#80286) Tenken válasza kolosanyi (#80283) üzenetére


Tenken
őstag

Suppversity-n olyasmit láttam, hogy 600mg/nap fölé nem ajánlott menni. Abba azért elég sok belefér.
Amúgy nyilván egyén kérdése. Én ritkán élek csak vele, de vannak alkalmak amikor szándékosan megtolom 1-1 napra. 3-400 mg simán lemegy, de ott már kicsit érzem én is, hogy nehezebb lesz lehiggadnom estére. Ellenpéldának ismerek olyat, aki egy csésze instantot sem tud meginni, mert "szívdobogása" lesz utána...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#80287) gianni85 válasza kolosanyi (#80283) üzenetére


gianni85
veterán

én is valahogy úgy. Cigiről már évek óta sikerült leszoknom. Pia is alig csúszik már, csak a fránya kávét nem bírom még abbahagyni :(

(#80288) Zola007 válasza Tenken (#80286) üzenetére


Zola007
veterán

akörül taksálnám és is a régebben olvasottak alapján.
Egyébként nem is a súly számít, hanem dozírozás, az érzékenység és a megoszlási térfogat.
Tehát az sem mindegy, hogy milyen nemű, mennyi idős és mennyire túlsúlyos valaki.
Kajával iszod, vagy külön, stb.
600mg az 3-5 csésze espresso (100-200mg) vagy 6-8 kisdobozos energiaital (80mg/250ml)
Akinek ez nem elég egy napra ott már más gondok vannak.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80289) Dicker válasza Zola007 (#80288) üzenetére


Dicker
őstag

Mentális állapottól is függ. Amikor több volt a munka, meg a stressz nem bírtam egy sima edzés előttitől aludni, elhagytam abban az időszakban máris jobb lett. Most meg három adagot is ihatok ha kell elalvás előtt közvetlen.
Szóval ezt nem hiszem, hogy fix pontok alapján meg tudná mondani bárki is, hogy kinek mennyi elég, mert lehet hétfőn 300mg, szerdán meg már 150 is sok.

Továbbá függ a hozzáadott anyagoktól, amik lassítják(szájtek marketingesen: időzítjük másodpercre pontosan edzés előttre, plusz egy random odaírt "izomnövekedés" szó) a felszívódását egy táplálékkiegészítőnél jelentősen befolyásoló tényező.

(#80290) Zola007 válasza Dicker (#80289) üzenetére


Zola007
veterán

én sima kávéra vagy koffeintablettára gondoltam.
Egyébként igazad van, sok mindentől függ.
Én mostanság nagyon fáradékony vagyok, tegnap este is csak "ledőltem" este 8-kor egy negyedórára.
Úgy este 11-kor sikerült is felébredni. Jó kis negyedóra volt
Kávé se nagyon hat, pedig én sose kávéztam, mindig érzékeny voltam a koffeinre.
Múltkor bedobtam egy duplát mert még dolgom volt, mondom ez tuti hatni fog.
Aha, fél óra múlva elaludtam ülve.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80291) kk831228


kk831228
addikt

;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#80292) sutyesz96 válasza kk831228 (#80291) üzenetére


sutyesz96
őstag

Esetleg: "Do you even lift bro?!" Nem tudom mi a szépséges magyar megfelelője. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#80293) Zola007 válasza sutyesz96 (#80292) üzenetére


Zola007
veterán

a magyar megfelelőjét majd Bá' tomácsolja

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80294) Woodslave válasza Zola007 (#80293) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80295) GoTReX válasza sutyesz96 (#80292) üzenetére


GoTReX
őstag

Gyúrol~e tán'? (Dikk):DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#80296) szőröscica


szőröscica
addikt

Váll-has volt, adta.

(#80297) FIREBLADE78 válasza szőröscica (#80296) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mit adott? Pofont? ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#80298) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Sziasztok!
Pici off: Budapesti Tempelfit2 konditerembe van 2db felnőtt havi bérletem, amit el szeretnék adni, érdekel valakit esetleg? :) A bérletek még nincsenek aktiválva, aktiválástól számítva 1 hónapig jó. Külön-külön is eladom a bérleteket.

(#80299) kolosanyi válasza Tenken (#80286) üzenetére


kolosanyi
veterán

Alapesetben amúgy nem iszom ennyit, de most elég nagy a hajtás és keveset tudok aludni. Bajom nincs tőle, azt érzem.

(#80287) gianni85
Miért kéne abbahagyni? Pár csészétől nem lesz baja senkinek, amit fentebb meg is erősítettek.

(#80288) Zola007
Egyszer túltoltam egy vizsgaidőszakban, egész éjjel fent maradtam tanulni, közben vagy 5 csésze kávét, meg 2 zöld teát ittam. Reggelre hányingerem lett, kiszáradtam, émelyegtem, szédültem. Nyilvánvalóan nem tudtam bemenni végül a vizsgára és megbuktam. Pedig nem is olyan vészesen sok ez a mennyiség, csak elég rövid idő alatt toltam be ennyit.

(#80300) szőröscica válasza kolosanyi (#80299) üzenetére


szőröscica
addikt

Jaja, szerintem sem lesz baja senkinek pár csésze pálinkától. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.