Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80201) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Zola mester! Holnap vérvételem cukor vizsgálat is nem terhelés sima. Nem nagyon akarom hackelni de kérdés elmehetek-e reggel gyalogolni vagy teljesen falssá teszi az eredményt?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80202) Zola007 válasza Woodslave (#80201) üzenetére


Zola007
veterán

falssá teszi, menj inkább este
holnapi kar/hát/mell/balfülcimpa edzést is hagyd ki, ha nem akarsz a szúrás helyén kék-zöld foltot

mert tudtam b+ ha nem sorolom fel a kislábujjedzésig, akkor találsz rá valami kibúvót ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80203) Woodslave válasza Zola007 (#80202) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ok. Mellezek. :D b+ előbb még kar volt csak :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80204) GoTReX válasza Woodslave (#80200) üzenetére


GoTReX
őstag

Negatív. Szivem szerint mennék,de volt hogy csak kiégetnek éreztem magam ilyenkor.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#80205) Woodslave válasza Zola007 (#80202) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D akkor hagyom ki - talán - ha a faxon esik le.. Kék kar no problem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80206) userxy válasza GoTReX (#80204) üzenetére


userxy
őstag

Baszki ha már van vele saját tapasztalatod. Mi a raknak kérdezed? Erre mar lassan csak bánis valaszt lehet adni :D

(#80207) GoTReX válasza userxy (#80206) üzenetére


GoTReX
őstag

Véllelmezem hogy más jobban ért hozzá.,nagyobb tapasztalata van.Problem?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#80208) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#80172) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor nyomjal ugy fekve hogy a foldrol veszed fel a sulyt. mert tartokeretet hasznalni butasag, ha nem tudod felvenni akkor nem vagy eleg eros hozza.
azert gyakorlatban megneznek egy ilyen fekvenyomoversenyt hogy a 320 kilokkal hogy allnak neki fekvenyomni foldrol felveszed, szepen leulsz a padra, aztan torzsbol derekbol megtartva szepen lefekszel, majd vezenyszora leengeded kinyomod, felulsz vele es lerakod a foldre...

szerintem nem kell elmeleteket kitalalni hozza hogy miert lehetunk gyengek es ez igy van jol. de ha neked ez tetszik akkor engem nem zavar. tolem egy zacsko kiflivel is edzhetsz te is meg kolosanyi is. az ugy is eleg meno lesz lassan a pekedzes ;]
raadasul marha funkcionalis is mert a boltbol hazajovet le is van tudva az edzes. igy idot is nyersz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#80209) Fandango válasza Woodslave (#80191) üzenetére


Fandango
veterán

(#80210) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#80208) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :R mondjuk dexar lehet tudna fekvenyomni így is ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80211) Woodslave válasza Fandango (#80209) üzenetére


Woodslave
nagyúr

köszi mobilról voltam azórta meg elfelejtettem :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80212) userxy válasza GoTReX (#80207) üzenetére


userxy
őstag

Ha én 8 ora arokasas utan azt erzem, hogy mosott szar vagyok. Akkor a jó isten is mondhatja, hogy milyen jó utana edzeni akkor is azt mondom, hogy az en szervezetem nem tamogatja.

(#80213) Apollyon válasza Apollyon (#79591) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Kijavítom magam, mert hülyeségeket beszéltem. A lifefitness gépek jók, a HOIST gép a hulladék.
Illetve van pár Hammer Strength, az is jó.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#80214) deniro2


deniro2
senior tag

Na, mi van pateszok? ;] 10 hónap kihagyás után, 2 hete újra edzek... :) Nem írtam ide a kihagyás alatt, mert -sokakkal ellentétben- én komolyan veszem, hogy ez egy gyúrós topik és, ha nem gyúrok, akkor semmi dolgom itt... :)
Az izmaimat zsírra cseréltem, hasam 95 cm, karom konyhásnéni style 41 cm... Innen szép feállni:) 4 hét felvezetés után folytatom is a dolgot egy laza 10 hét diétával. Már várom. Vagy nem.

(#80215) Dani82 válasza Zola007 (#80202) üzenetére


Dani82
senior tag

én karoztam vérvétel után. Kicsit fájt a vénámnál, dehát háborúvangeccc :DDD ja nem lett kék :)

Deniro: Viszlát! ;]

[ Szerkesztve ]

(#80216) GoTReX válasza userxy (#80212) üzenetére


GoTReX
őstag

A kérdés nem is ez userxy. Fos de megtartott edzés fáradtan ,vagy pihentetés kihagyással. Van hogy 8 ora alvás után is azt érzem hogy tré vagyok, aztán a pörgés továbbvisz ,mert le kell menni. Érted kb mire gondolok?:) De hagyjuk is,már igy is többet beszélünk róla ,mint ami benne van....

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#80217) Woodslave válasza Dani82 (#80215) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ;]

Gotrex: agyban dől el. Ha akarod megcsinálod tök mindegy mi van :o :D persze lehet nem ér semmit de legalább megtetted :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80218) Radnix válasza deniro2 (#80214) üzenetére


Radnix
senior tag

Na akkor kicsit zsírosabban indulsz, mint én 2-3 hónapja :D Én csak 89-ig mentem béllel :))

u.i.: vagy keress rá a "dadbod" kifejezésre a topicban, és lehet rájössz, hogy nem is kell a diéta :D

[ Szerkesztve ]

(#80219) deniro2 válasza Dani82 (#80215) üzenetére


deniro2
senior tag

Ne viszlátozzál Dániel, mert szólok az orvosodnak, hogy tiroxin helyett urológiára küldjön napi 6x... ;]

Radnix: nem jártam sikerrel a badbod-dal, 4 találatot ad, mikor épp erről beszéltek, de nincs több... Felhasználóra nulla.

[ Szerkesztve ]

(#80220) HussarF válasza deniro2 (#80219) üzenetére


HussarF
addikt

*dadbod

[link]

(#80221) Woodslave válasza deniro2 (#80219) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Menj plasztikai sebészhez :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80222) deniro2 válasza HussarF (#80220) üzenetére


deniro2
senior tag

Na majd megnézem, bár fogalmam sincs miről van szó...

Wood: Ne égess a faszbukos szarokkal, csak azért kaptad meg te is, mert alapból fasztarisznya ismerőseim vannak... :B Épp most mondom a zasszonynak, hogy közel állok hozzá, hogy törlöm az összes parasztot a picsába, inkább 10 normális ember legyen, akivel közünk is van egymáshoz, mint x szarosztó idegen fasz... Persze ez rád nem vonatkozik, te vagy a kedvenc online ismeretlen ismerősöm :K

[ Szerkesztve ]

(#80223) kk831228 válasza deniro2 (#80222) üzenetére


kk831228
addikt

Settings---> Acount settings--->Security settings-->Acount--> Deactivate... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#80224) szőröscica


szőröscica
addikt

HIIT volt a ma esti edzés.

(#80225) kolosanyi válasza HussarF (#80171) üzenetére


kolosanyi
veterán

& (#80172) Dexar007

Ha nem tudod felvenni, nem tudod kontrollálni se rendesen. Ha nem tudod kontrollálni, akkor onnantól az nem edzés, hanem időzített bomba. Kérdés? :U

(#80226) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#80225) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez hulyeseg :U
abban a sikban kerr uralni a sulyt ahol mozogsz vele

pl guggoloversenyen van direkt olyan allvany ahol a nyakadba rakjak a sulyt, semennyit nem kell menned vele sehova.

de felolem te futhatsz vele 100 metert is ha attol jol erzed magad. csak akkor at kell terni a pekedzesre meg a zacsko kiflire

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#80227) GoTReX


GoTReX
őstag

Szerintem nagyon komoly,gondoltam megosztom veletek! Norway ;)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#80228) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#80226) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tőlem mindenki úgy teszi kockára az egészségét, ahogy akarja, de nehogy már egy profi állvány meg a macskajancsi segítők egyenrangúak legyenek... :U

(#80229) Zola007 válasza GoTReX (#80227) üzenetére


Zola007
veterán

az komoly
csaj 2:39-nél 225 kilóval
csóka 3:39-nél 365 kilóval
elég kemény
Közben meg ha ruhában szembejön az utcán, azt se mondod meg hogy képről láttak konditermet

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80230) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#80226) üzenetére


Zola007
veterán

Ilyen kell nektek tökikéim:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80231) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#80228) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha nincs epkezlab segito nyilvan nem nyomok nagy sullyal, sot inkabb egyeltalan nem nyomok egykezessel. de ez nincs osszefuggesben h uralod-e a sulyt vagy sem. a nyomas sikjaban kell uralni mert az az egesz celja

egy kiflit nyilvan barmilyen iranyban uralok de az meg nem dolgozza meg az izmokat.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#80232) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#80231) üzenetére


Zola007
veterán

Túlbonyolítjátok ezt az egészet.
Ha valaki ennyire komoly súlyokkal nyom egykezessel és nincs állandó megbízható spottere, akkor elő kell venni az agytekervényeket és van rá megoldás.
Az egyik kő egyszerű pl. ez:

Nem kell hozzá más csak egy racsnis rögzítő heveder.
A jobb minőségűből, aminek a racsnija fixálható ~3000 ft 2db, mellé társul több mint 1000 kg teherbírás.
Felhurkolod a súlyzóra, aztán felrakon a tetszőlegesen beállított Smith-keret rúdjára

Azért kell racsnis, mert akkor elég felemelni a 60-70 kilós egykezest a padra, aztán a racsnival beállítod tetszőleges magasságba.

Aki nem bízik a hevederben, ugyanez kivitelezhető lánccal és hegymászó bilinccsel. Na annak a teherbírása meg durván 5000-8000 kg, annyit meg a terem összes súlya nem nyom együtt szóval lehet nyomogatni spotter nélkül.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80233) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#80231) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor ne kiflivel eddz. ;] :DDD

Mindegy, hagyjuk. Én továbbra is úgy gondolom, hogy a felvétel is hozzátartozik a gyakorlathoz. De valaki leírta az egyszerű megoldást, géppel kell akkor nyomni azt kész.

(#80232) Zola007
Na, ez is jó.

[ Szerkesztve ]

(#80234) GoTReX válasza Zola007 (#80229) üzenetére


GoTReX
őstag

Nagyon komolyak. Annyira semmi súlyokkal nyögök ezt nézve hogy hihetetlen.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#80235) Ijk válasza Zola007 (#80232) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak amikor eldobják az 50 kilós egykezeseket, össze ne koccanjanak a heréknél. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#80236) Zola007 válasza Ijk (#80235) üzenetére


Zola007
veterán

nem kell eldobni.
Alsó holtpontra van beállítva, ha bukást elérted, egyszerűen elengeded. Arra kell csak vigyázni fejen ne vágjon mikor felülsz, de ahhoz sem kell gépészmérnöki diploma ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80237) Ijk válasza Zola007 (#80236) üzenetére


Ijk
nagyúr

A fejem a francot sem érdekel. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#80238) Zola007 válasza Ijk (#80237) üzenetére


Zola007
veterán

Végre valami, amiben egyetértünk ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80239) tomi0816


tomi0816
tag

Sziasztok!
Erre tudnátok válaszolni? Nagyon zavar :F

(#80240) BÁ Nutrition válasza tomi0816 (#80239) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nyomjal egykezesekkel. akkor egyforman fog terhelodni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#80241) kolosanyi válasza tomi0816 (#80239) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja, egykezesek, vagy esetleg olyan gép, amelyiknek két független karja van. Így biztos ugyanakkora terhelés lesz mindkét oldalon, viszont az se baj, ha van valaki, aki rá tud nézni a rudas nyomásodra, fekvőtámaszodra és szól ha ferdén aszimmetrikusan nyomod.

(#80242) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

A bodybuildingbolton eredetiek a termékek?

(#80243) Zola007 válasza ginola (#80242) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem igen
Van itt boltjuk Debrecenben, voltam már náluk párszor, igazinak tűnik a cucc, csak szerintem szlovák vagy lengyel forrásból szerzik be

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80244) shteer válasza ginola (#80242) üzenetére


shteer
titán

nem. illegálisan foglalkoztatott vietnámi gyerekmunkások csomagolják át a scitec-et az ott kapható márkák zacskóiba.

..szerintem jónak tűnik

(#80245) Woodslave válasza shteer (#80244) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:DDD :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80246) ginola válasza shteer (#80244) üzenetére


ginola
addikt

Ez annyira nem vicces, mert garantált eredeti és náluk vett termékek köszönő viszonyban sincsenek egymással! Holott elvileg ugyanazt vettem, a csomagolás is más, és a kupak lezárása meg végképp!

(#80247) Woodslave válasza ginola (#80246) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is ott néztem ki kreatint, mert nincs kedvem házhoz szállítással vacakolni, mondjuk nem hiszem hogy a FA nutrition termékeit hamisítanák :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80248) HussarF válasza Zola007 (#80243) üzenetére


HussarF
addikt

Lengyelországban nagyüzemben gyártják a hamisítványokat, amivel egész Közép-kelet Európát elárasztják. Persze lehet, hogy csak ÁFÁ-t csalnak, de én onnan soha nem rendelnék az tuti.

(#80249) KoVee84 válasza Woodslave (#80200) üzenetére


KoVee84
senior tag

"RAKODNI" ;]

Aki használ myfitnesspalt, mondja már meg nekem, hogy hogyan tudok úgy activityt felvenni, hogy ne egyesével kelljen a gyakorlatokat kiválasztanom :F

[ Szerkesztve ]

(#80250) pocokxx válasza KoVee84 (#80249) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Multi-add jobb felső sarokban. ? Illetve tudod copy-pastezni is, ha egyszer beírtad.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.