Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73950) FollowTheORI válasza Zola007 (#73943) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én a multkor olvastam erről valami cikkben hogy pont ezért érdemes néha váltogatni és visszafelé csinálni vagy külön napokon bizonyos testrészeket.

Pl Lábnap... ugye pl lenyomsz egy guggolás/lábtoló/feszítő/hajlító gyakorlatsort, aztán a vádlira állő/ülő... csak épp mire ide jutsz a vádlit már nincs energiád megdolgozni, ezért lehet épp a vádlid elmaradott (sokak problémája ez, lehet pont ezért)
Ezért vagy azt csinálod hogy máskor előbb a vádlit edzed le és utána kezded a guggolást...stb vagy feszítő/hajlítót és így mindig rotálod mivel kezded.

Vagy abszolút kiteszed másik napra a vádlit.

Nyilván ez minden testrészre igaz.

Én most ezt fogom egy ideig kipróbálni, szóval nem 2x edzem egy héten ugyanazt, de vannak részek amiket szétválasztok, amit eddig egy napon edzettem.
Így aztán lehet hogy 3 helyett 6 edzésnap lesz, de fele annyi programmal. Így azis lehet nem 1,5 óra lesz egy edzés hanem csak pl 45 perc. :)

De majd kiderül beválik e... most épp beteg vagyok egy ideje valami masszív szarral. Szóval előbb még visszaszoktató alapozás is kell majd... :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.