Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39201) brownus


brownus
veterán

tegnap este kar edzés volt, és a jobb bicepszemen fogmosás után, feszítéskor ilyen furcsa kis giliszta formájú bizbazok jelentek meg!?!? (kb 2-3 ncm területen) le is akartam fotózni, mert itt ezt most senki se fogja elhinni max azt, hogy már kora reggel beszívtam, nekik ezt üzenem ;]
mire előkaptam a telót visszahúzódott, mondjuk tegnap durván odabasztam nekik, lehet tútótam... nem gondoltam volna, hogy az én szintemen ez lehetséges :D

szóval mi a franc lehetett az? miután megmasszíroztam a felkaromat eltűntek... az alkaromban vannak ilyen kis bogyó formájú izék ha ráfeszítek, de arra azt mondják normális, aki izmos annak van ilyen :D lol

azt jutott most eszembe, hogy magnézium hiány lehet az ok??
elfogyott a multivitaminom is pár napja, de nem hinném, hogy pár nap kihagyás számítana!?

ahogy látom, többünknek is vannak kisebb-nagyobb fájdalmai... ez a hét, nem az a hét... hétvégén pihenni fogok!

[ Szerkesztve ]

(#39202) _NCT válasza brownus (#39201) üzenetére


_NCT
őstag

Teee, gelesztás :DD

Én meg felfáztam, fáj az egész medencém, meg a herék körül ilyen nyilaló fájdalom... Lehet nem papucsban kellett volna tegnap fát vágni a -2 fokban :DD

[ Szerkesztve ]

(#39203) brownus válasza _NCT (#39202) üzenetére


brownus
veterán

huuuu, ezt a műsort, omfg, volt ami überelte anettkát :DDD

ja, és segíccsé, ne vicceld el :)

(#39204) _NCT válasza brownus (#39203) üzenetére


_NCT
őstag

El nem tudom képzelni miről beszélsz amúgy :D

Ha lefényképezted volna, jó lett volna :) (Múltkor Mr. Rik is megdöntötte a nézettséget itt :DDD)

(#39205) Coccolino_O válasza brownus (#39201) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Valószínűleg elérted fizikai határaidat. Immáron felkerültél a topik dicsőségfalára. Leszel szíves elhagyni a házat topikot. ;]

(#39206) KoVee84 válasza _NCT (#39204) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nekem már most hiányzik az izomgolyó srác :C

(#39207) kolosanyi válasza KoVee84 (#39206) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem nem. Jóindulattal próbálok segíteni, de csak folytatja a marhaságait, meg fikáz mindenkit a topicból. Valahogy nem vagyok rá kíváncsi...

(#39208) Woodslave válasza brownus (#39201) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet egy ér? :D Egyébként nekem is volt már ilyen, nem tudom mi lehet, de én le is tudtam fotózni (ide akartam a egy bélféreg képet linkelni, de akkor nem vetted volna komolyan hogy nekem is van ilyen :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#39209) shteer válasza python1 (#39200) üzenetére


shteer
titán

En inkabb edzeni mentem volna, megvolt az elso koccanasos balesetem.

Idiota egyiranyuban elozott mikozben parhuzamos parkolast vegeztem, az autom orra termeszetesen belefordult az ove oldalaba.
Vihetem fenyeztetni, lokos + sarvedo kidekoralva. :W

..szerintem jónak tűnik

(#39210) _NCT válasza shteer (#39209) üzenetére


_NCT
őstag

Legalább kiflibe hajtogattad az autójával együtt? ?

(#39211) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Úgy döntöttem vagy 2 hét pihi. Plusz megrendeltem a Biotech Arthro Guard izületvédőt és meglátjuk mit csinál 1 vagy 2 hét alatt. :/

(#39212) Tamoo válasza Recon666 (#39211) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ennyi miatt te kihagysz? Soha nem leszel izmos. :N Én már annak is örülök ha egyszerre csak egy valamim fáj. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39213) Recon666 válasza Tamoo (#39212) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hát az az igazság, hogy nem tudom mi van a vállammal nem fáj, de mintha meg lenne dagadva. Lehet túlerőltettem, nem tudom. Azért akarok min egy hetet adni neki, hogy mi történik, visszahúzódik vagy nem. Mert tuti, hogy tegnap vállazásnál jóval hamarabb elfáradt mint a bal. Nem akarom, hogy még nagyobb baj legyen belőle. Egy hét még belefér, addig regenerálódok egy kicsit legalább. :P

[ Szerkesztve ]

(#39214) brownus válasza _NCT (#39204) üzenetére


brownus
veterán

tessék:

bocs, az a kurva kölök meg az asszony is mindig odapofátlankodik.... :( :DDD

ja, innen van :D

(#39215) shteer válasza _NCT (#39210) üzenetére


shteer
titán

"Plusz megrendeltem a Biotech Arthro Guard izületvédőt és meglátjuk mit csinál 1 vagy 2 hét alatt. :/"

Semmit.

MMA87: nem, higgadtan kezeltuk a dolgot. Ha nyero helyzetben vagyok, minek rontsak rajta :)
Rendorok is korrektek voltak, bar nem kapkodtak el a kierkezest

..szerintem jónak tűnik

(#39216) _NCT válasza shteer (#39215) üzenetére


_NCT
őstag

+1 Majd legjobb esetben 1-2 honap mire erzed h hasznal-e vagy sem...

(#39217) shteer válasza _NCT (#39216) üzenetére


shteer
titán

Nalam elfogyott az egesz doboz, de hiszem, hogy attol nem faj a vallam ferdepados egykezes nyomas kozben. Es senki ne merje megcafolni ;]

..szerintem jónak tűnik

(#39218) KoVee84 válasza kolosanyi (#39207) üzenetére


KoVee84
senior tag

Senkit ne fikázott, magát istenítette :DDD

(#39219) megint én


megint én
őstag

Sziasztok! A hasizmot, milyen gyakran szabad edzeni?

(#39220) Casanova* válasza megint én (#39219) üzenetére


Casanova*
veterán

minden nap reggel az ágyból kelve egy felülés. :D heti 2-szer elég hasra edzeni. egyik alkalommal alsó,másik alkalommal pedig felső hasizomra.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#39221) Dicker válasza brownus (#39201) üzenetére


Dicker
őstag

Visszér?

(#39222) Tamoo válasza megint én (#39219) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem akkor fejlődik ha legalább heti 4-5ször edzem. De olyan hasgyakorlatok érnek valamit ahol 10-12 ismétlés környékén már beszarsz. Az ilyen 50 lebegő felülésnek stb. értelme sincs nálam. Csak sok hasazással nagy terheléssel kezdett lassan alakulni valami. De ez valszeg genetika is.

(#39223) _NCT


_NCT
őstag

Tegnap kimaradt az Anotest adagom, viszont helyette k*rtam egy jót. Akkor most a napi teszto szintem növelését pótoltam is? :DDD

(#39224) Tamoo válasza _NCT (#39223) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem. Még lentebb vagy. Viszlát!

(#39225) Coccolino_O válasza _NCT (#39223) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mivel csökken, miután elélvezel, nem valószínű.

(#39226) _NCT


_NCT
őstag

Nem jól tudom, hogy a nemi élet kedvezően hat a tesztoszteron termelődésre?

Mintha még anno Tulku is írt volna ilyet.....

(#39227) Tamoo válasza _NCT (#39226) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Pont azt írta, hogy nem kellene annyit fűrészelni.

(#39228) Coccolino_O válasza _NCT (#39226) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Írta, csak az ellenkezőjét.

(#39229) _NCT


_NCT
őstag

A sárgák ezt írják:

És végül, ez tetszeni fog ;)

Az általános hiedelem szerint a szex rontja a sportteljesítményt, azonban a rendszeres ejakuláció éppenséggel pont, hogy növeli a szervezet saját tesztoszteron termelését! Mi persze mindenképp azt javasoljuk, hogy ezt partner bevonásával oldd meg :)

Akkor megint hazudtak? :(

1 napnál nem bírom tovább amúgy sem szex nélkül, mert 24 óra elteltével még a legyet is röptében....

[ Szerkesztve ]

(#39230) Silverr válasza _NCT (#39226) üzenetére


Silverr
aktív tag

Kicsit bele kell csak gondolni szerintem és magadtól is rájössz, hogy ellenkezőleg hat. Erre még tanulmány sem kell. ;)

(#39231) kolosanyi válasza Casanova* (#39220) üzenetére


kolosanyi
veterán

Te hogy izolálsz felső meg alsó hasat? :F

megint én
Szerintem meg a törzs a legfontosabb. Igaz, hogy nem látványos, mint egy 50-es kar, de erős törzs nélkül sehova nem tud fejlődni az ember. Hibás szemléletnek tartom a heti egyszer lábemelünk 4 sorozatot, egyszer haspréselünk 4-et bukásig azt kész szemléletet. Szerintem érdemes minden edzésbe beépíteni törzs programot is.
Ja, és törzs program nem egyenlő az elülső has edzésével. Oldalsó has, bordaközi izmok, alsó hát, farizmok, csípóhajlítók...

(#39230) Silverr
Fordítva hat? Akkor a sport van pozitív hatással az ejakulációra? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39232) Casanova* válasza kolosanyi (#39231) üzenetére


Casanova*
veterán

pl. egyik nap lábemeléseket csinálok, másik nap felüléseket. ennyi! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#39233) shteer válasza Casanova* (#39232) üzenetére


shteer
titán

Nem fajdul meg a labad attol a sok emelgetestol?

..szerintem jónak tűnik

(#39234) kolosanyi válasza Casanova* (#39232) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezzel nem izolálsz, inkább az elülső hasra fekteted a hangsúlyt. Nem tudod leválasztani a mozgásról a felső meg az alsó részt, erről magad is megbizonyosodhatsz, hisz lábemelésnlél is biztosan érzed a felső részt is. Viszont ezekszerint teljesen kihagyod az oldalsó részt, ami szerintem hiba.

(#39235) Silverr válasza kolosanyi (#39231) üzenetére


Silverr
aktív tag

Hát nem igy forditva gondoltam :DD
Egyébként régen mikor olvastam Arnold könyvét azt irta, hogy a sulyzós edzés pozitiv hatással van a sexuális életre. Hát nem tudom, én nem igy veszem észre. A rúd áll ha kell de libidó egyenlő a nullával egy két éve. Nem tolok semmit, lehet csak egyszerűen öregszem? :((( :F

(#39236) kolosanyi válasza Silverr (#39235) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szedj fej egy jó csajt, mindjárt lesz kedv. :DDD
Egyébként az szerintem nagyon is igaz, hogy a szexuális életre jó hatással van a sport. Csak sajnálni tudom az olyat, aki még annyi fizikummal se rendelkezik, hogy keményen megdöngessen egy csajt, pedig van ilyen. Panaszkodott már haver arra, hogy a csaja keményen szereti, de ő meg elfárad közben, én meg csak homlokráncolva néztem... :(

(#39237) Dicker válasza _NCT (#39229) üzenetére


Dicker
őstag

Nem a tesztoszteronra, hanem a növekedési hormon termelődésre hat negatívan.

(#39238) _NCT válasza kolosanyi (#39236) üzenetére


_NCT
őstag

Azért a csajok is elfáradnak szex közben (igen, ott lent is). Mind1ik csaj szereti keményen, de ha rendesen meg van forgatva, 20 perc után már nyivákol, hogy jajj pihenjünk... Én meg állok ( szó szerint :D) hogy "mivan b@zdmeg, keményen akartad nem?"

Az ilyen nagyszájú picsákat kell úgy megrakni, ahogy Pierre bácsi szokta a tanmesékben :DD

(#39239) nepszter1


nepszter1
addikt

Milyen övet ajánlotok ? Mert a mostani terembe nincs sajnos

(#39240) Tamoo válasza nepszter1 (#39239) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

ezzel népszerű lennél

(#39241) Dicker válasza nepszter1 (#39239) üzenetére


Dicker
őstag

Igazi bőrből készült övet.

(#39242) Koczó93 válasza nepszter1 (#39239) üzenetére


Koczó93
őstag

Ezzel is népszerű lennél :DD

(#39243) Casanova* válasza shteer (#39233) üzenetére


Casanova*
veterán

már nem fájdul meg a lábam! :N

(#39234) kolosanyi : oldalsó részre fölösleges edzenem,úgy sem látszik annyira,ahogy le kéne szálkásodnom rendesen,hogy látszódjon. hasra azért edzek,hogy lapos,erős legyen. meg azért kicsit látszódjanak a hasizmok. :P

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#39244) venge


venge
tag

Kathi Béla az Édes életben... :)

(#39245) brownus válasza Dicker (#39221) üzenetére


brownus
veterán

nem ér volt, de visszér lehet felkarban is? a bicepsz belső felén voltak ezek a kitüremkedések,
azon gondolkozom, hogy tavaly karácsonykor már kissé részegen majdnem leestem anyáméknál a kisszobában levő galériáról, és jobb kézzel kaptam el a korlátot, és durván megütöttem a jobb kar bicepsz belső felét (hozzácsapódtam a korláthoz), majd egy hónapig ott volt egy mélyedés, benyomódás. gecire fájt, nem is tudtam terhelni pár hétig... :(
lehet emiatt!?

(#39246) baluka6 válasza venge (#39244) üzenetére


baluka6
aktív tag

Meg a senkiházi Berki... Elég lett volna ha csak Bélát mutatják.

(#39247) Dicker válasza brownus (#39245) üzenetére


Dicker
őstag

Kiss Jenő se hennázta a vállára a visszereket.

De akkor lehet pattanás volt, vagy rátaláltál a bicepszedre? ;]

(#39248) brownus válasza Dicker (#39247) üzenetére


brownus
veterán

Utobbi :)

(#39249) Radnix válasza venge (#39244) üzenetére


Radnix
senior tag

Most lebuktál! :D Pedig ezt senki sem nézi, mint a Győzike showt se annak idején :D

(#39250) kolosanyi válasza _NCT (#39238) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ennyi! :D

(#39243) Casanova*
Na, pontosan ezért mondom én hibás szemléletnek ezt. Törzsre nem azért kell edzeni, mert látszik. Erős, stabil törzset kell építeni, a későbbiekben nagyon sok problémától megkímélheti magát az ember ezzel. Arról nem is beszélve, hogy nagyobb súlyokkal is csak akkor tud dolgozni az erősödni vágyó, ha nem csak a végtagok erősek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.