Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) _NCT válasza shteer (#39349) üzenetére


_NCT
őstag

Pont most néztem, headshot...

Mod: erre szokták azt mondani, hogy "ezt nem a hangyák hordták össze testvérem" ;]

[ Szerkesztve ]

(#39352) #65313280 válasza shteer (#39349) üzenetére


#65313280
törölt tag

A csávó 6:00-nál? :D

(#39353) shteer válasza #65313280 (#39352) üzenetére


shteer
titán

nem ismerted meg? ő mi.rik csak még a 13%-os testzsírszálalékával

;]

..szerintem jónak tűnik

(#39354) S e t h


S e t h
nagyúr

Példaértékű hozzáállás, mennyi kemény munkát munkát megúszott így!
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#39355) Woodslave válasza S e t h (#39354) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mint vmi félresikerült genetikai kisérlet eredménye :C :D vagy dragonball főellenség masodik fazis ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#39356) _NCT válasza Woodslave (#39355) üzenetére


_NCT
őstag

Az ilyenekhez odamennék, beleb*sznám a kést a bicepszébe és akkor keménykedhetne.... Milyen fasza is lesz, mikor majd le kell engedni belőle a trutyit, mert mondjuk lesz valami fasza daganata, vagy betegsége....

Megjegyzem erről is van videó neten, mikor a véres, redvás, trutyit kifolyasztják emberünkből.... Csak azt inkább nem teszem be ide...

[ Szerkesztve ]

(#39357) Silverr


Silverr
aktív tag

Ezt az egésszet undoritónak tartom igy nem is jártam utánna, de ha már itt tartunk világositson fel valaki. Ez idővel felszivódik a szervezetbe, vagy tényleg úgy kell leengedni egy idő után? :F

(#39358) _NCT válasza Silverr (#39357) üzenetére


_NCT
őstag

Kis része felszívódik, nagy része meg ott fog lötyögni míg le nem engedik....

Aztán pl. faszán be tud gyulladni, akkor kell leengedni....

Ha ennyire érdekel, akkor kaja előtt ne nézd meg és csak erős idegzetűeknek!!!! link

[ Szerkesztve ]

(#39359) Yeffy válasza Recon666 (#39350) üzenetére


Yeffy
veterán

elrontani nem fog semmit, csak idő kell neki, míg hatni kezd

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#39360) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

újfent tanács kellene tőletek. Sikerült elég sokat leadnom. A hasamon elég sok bőr gyűlt össze. Vannak olyan gyakorlatok, amikkel egy kicsit feszesebbé tudom tenni a bőrt ezen a részen? Lehet, hogy nagy hülyeséget kérdeztem, pls ne oltsatok le annyira... ;] :R

shteer: ez már megvolt... ;]

[ Szerkesztve ]

(#39361) shteer válasza Rabbitf_24 (#39360) üzenetére


shteer
titán

A segged folott huzd meg ketoldalrol es koss ra egy csomot :D

..szerintem jónak tűnik

(#39362) _NCT


_NCT
őstag

Kreatin HCL-t miért tiltották be?

(#39363) korcsillio válasza Rabbitf_24 (#39360) üzenetére


korcsillio
őstag

Nézzél valami terhesség utáni cuccot :DDD

(#39364) Rabbitf_24 válasza korcsillio (#39363) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

az a repedezés ellen jó, ez ellen nem, de kössz a tippet. :)

(#39365) Dicker válasza _NCT (#39362) üzenetére


Dicker
őstag

Mert túl jó. Vagy biztos drága lett volna megvenni a szabadalmat az eu gyártóknak. :))

Amúgy a synthol-hoz annyit, hogy van egy másik változata, amit rengeteg testépítő használ edzéseknél beadva, csak ott a sok olaj, meg alkohol helyén tápanyag, és egyéb jó dolog van, és az gyorsan felszívódik, így beépül. Ugyanúgy izomba adható, mindig abba, amit éppen edzenek. A hatásfoka egész kellemes, meg az ára is. :))

(#39367) Koczó93 válasza _NCT (#39362) üzenetére


Koczó93
őstag

Kintről kell berendelni :)

(#39368) _NCT válasza Koczó93 (#39367) üzenetére


_NCT
őstag

Protein bildernél van még raktáron, ők is elvileg söprik ki. Lehet bepróbálok egyet.

+ lassan elfogy a teszto fokozó is, pont 3 hétre elegendő. Minimális hatását érzem (bár sztem inkább placebo), lehet legközelebb külföldről DHEA lesz rendelve, ami legalább ér is valamit. Ha jól olvastam anno GOD is tolta, volt hatása.

(#39369) Dicker válasza _NCT (#39368) üzenetére


Dicker
őstag

Nyugodtan vedd kintről. Legalább tudod mit veszel, meg adnak ajándék adagot is. Itthon mit kapsz? Elmondom én. Áfát. :DDD
Azt hiszem Koczó is onnan rendelt, és ő is kapott egy 24-est, a 48-as mellé. Ízben a lime-ot ajánlom, ha bírod a citromost, reggelente nagyon jól esik a gyomornak is. Bár most volt black friday, így adta további ajándékot is bb táska, meg musclepharm kulacs volt az biztos. :)
Ja, és ez folyamatosan szedhető.

(#39370) _NCT válasza Dicker (#39369) üzenetére


_NCT
őstag

Ezt rendeltem:

MT CreaCore 293 g (293 g, Limonádé)

Kapásból 2 db-ot szóval ha nem jön be, lesz 1 eladó :D

Kérdés: nagyobb adagnak van-e értleme? Tudom h ezzel nem kell feltölteni meg semmi, csak kíváncsiság. Hamarabb megérzem-e a hatását?

Remélem nem átb@szás és tényleg azt kapom amit veszek, mert nem 2 ft.... Gyorsan hozzá is csaptam egy 100% ON Whey Gold-ot banános-epres ízben, így asszem nem rendelek 2 hónapig semmit most.....

Valószínű jól van a teszto szintem, hamár a 2. teszto fokozó sem nyújt akkora "élményt" mint vártam. Reggel és napközben ugyanúgy van merevedésem mint eddig, szexel se vót baj eddig se.

Nagyobb agressziót vártam, bár az így is megvan ha az ember BP-en él és tömegközlekedéssel jár nap mint nap.... Valószínű amit én keresek, az már nem a legális dolgok között lenne. De annyit meg nem ér, DHEA sincs agyonra dícsérve, meg sok helyen azt olvasom hogy 30 alatt annak se sok értelme van..... 26 leszek lassan, de úgy néz ki még ráérek ezekkel.

Ha nagyon nem bírok magammal, lehet hogy jövőre kintről valami prohormon-t kipróbálok....

Az a baj hogy kezdem magamon azt észrevenni, hogy ha nem szedek valami sz*rt, már nem is érzem jól magam, hiányzik a rituáléhoz :DD Pedig tudom h ez gáz, nem ennek kéne az elsőnek lenni..... Nembaj, jövőre talán majd felnövök....

[ Szerkesztve ]

(#39371) Dicker válasza _NCT (#39370) üzenetére


Dicker
őstag

Nálad mást írnak. Mondjuk nem értem mitől másabb egyik másik kreatin termék. Mondjuk ennél most elég kellemes az egyet vesz, egyet ajándékba kap akció. :) Te fizettél mind a kettőért?
Én előtte, később már utána is, és reggel szedtem. Úgy bevált. Nálad napi egyszer, és edzés után írják. De én tenném elé is. Nem hinném, hogy ne használna.

(#39372) _NCT válasza Dicker (#39371) üzenetére


_NCT
őstag

Máshol vettem nem itt, az előbb említett boltban. Mind2őért fizettem persze, ez még mindig Magyarország :D

(#39373) Dicker válasza _NCT (#39372) üzenetére


Dicker
őstag

Ott dobálják utánad. Itt meg még pénzt is kérnek érte. Tiszta szégyen. :DDD

Szerk.: Én mondjuk toltam hozzá ilyet is. Ugye az atp a kreatinoknál elég sok szerepet játszik. Így ezzel eléggé meg lehetett dobni a hatását, mert megnöveltem vele az izmokban lévő foszfát mennyiséget, amit edzések során fel tudtam használni.

[ Szerkesztve ]

(#39374) kolosanyi válasza Dicker (#39365) üzenetére


kolosanyi
veterán

És mi van azzal, aki egész testes edzést csinál? :DDD

(#39375) Dicker válasza kolosanyi (#39374) üzenetére


Dicker
őstag

Azok végigszúrják magukat. :))
Profi szinten ritka az egész testes edzés. Náluk ez egy reggel/este kezelést jelent. Ami elviselhető. Bár egymagában nem nagyon használják, lévén, hogy ez csak tápanyag nagy részt, és tolnak mellé valamit, ami növeli a fehérjeszintézist is. Mondjuk ez alap. Illetve én csak váll, és tricepsz/bicepsz használatot láttam. Máshova nagyon nem is hinném, hogy adják. Nem is lenne kellemes mondjuk egy vádliba adni, ami meg volt edzve remegésig, ott a sportcsík befigyelne az biztos.
Na meg csak ezek vannak lemaradva a legtöbb embernél általában. :)

(#39376) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Inkább crossfit, meg saját súlyos, de azért beírom ide is, csak offban, szálkásításhoz van akinek jól jöhet még ez (pl nekem :D ). A héten csak egy edzést csináltam meg, rohadtul nem volt időm. Most a vonat indulása előtt kinéztem az ablakon, szép idő volt, épp szabad volt fél órám még, gondoltam mozgok valamit, mert nem állapot ez így. Futottam 2 kilométert, majd csináltam burpee puli up-ot tabata interval protokoll szerint. Mire a 8. kör végére értem, teljesen végem volt mindenhol. Az egész edzés nem volt több 20 percnél, de fasza volt.

(#39375) Dicker
Lelki szemeim előtt egy tűpárna képe tűnt fel. :DD
Érdekes egyébként, fene böködné magát tápanyaggal, inkább kajálok egy jót. Persze én nem vagyok hc, meg izmos se...

[ Szerkesztve ]

(#39377) Tyer válasza Rabbitf_24 (#39360) üzenetére


Tyer
őstag

A képeken még nem látszik. Még többet fogytál???

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39378) Dicker válasza kolosanyi (#39376) üzenetére


Dicker
őstag

Egy jobb kúra alatt nem tudsz te bevinni 4-500 g fehérjéket. Az értelme itt kezdődik, nem ilyen 200 grammal, meg alatta. :)

(#39379) hrvp válasza _NCT (#39370) üzenetére


hrvp
aktív tag

Mióta is edzel? Fél éve? Még lenne legalább 1 éved eljutni odáig, hogy ilyeneket ki kelljen próbálnod, hogy adjon egy kis pluszt, nemhogy már most az legyen a baj, hogy nem működik...

(#39380) kolosanyi válasza Dicker (#39378) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, érthető. Azon a szinten már más szabályok vannak érvényben, minden trükkre szükség van a bevitelhez. Én mondjuk hiába mennék fel a most tartott ~g/tskg fölé, semmi értelme nem lenne. De hát izmos se vagyok.

(#39381) _NCT válasza hrvp (#39379) üzenetére


_NCT
őstag

1 éve bohóckodom, normálisan 3-4 hónapja. Kíváncsiság hajt mindig.... Persze jobb lenne lehet, ha ebből a pénzből terembérletet vennék....

(#39382) Rabbitf_24 válasza Tyer (#39377) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

még azóta is hál Isten. :)

(#39383) SchumiBácsi válasza _NCT (#39381) üzenetére

Vagy valami pipec kis eszközt/öket.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#39384) Koczó93 válasza Dicker (#39369) üzenetére


Koczó93
őstag

Én kaptam két 48asat meg 24 adagost is :D lehet hogy direkt küldték el az első rendelésem hogy máskor is tőlük rendeljek :D

Más: Gasparinak a halodrol(az a fajta amit ma is lehet rendelni) próbálta valaki? Egy jó ideig még nem tervezek ilyeneket de azért érdekelne 1-2 vélemény róla :)

(#39385) Dicker válasza Koczó93 (#39384) üzenetére


Dicker
őstag

Az előfordul. :)) Én is kaptam már 1+1 akcióknál 2+2-t. Pedig csak 2+1-t írt ki, mert nem minden darab után járt ajándék. Darabja meg 6-7 ezer között van. Plusz gondolom ezer + pár száz forint volt a szállítás, mert ez belefér a borítékos csomagolásba.

(#39386) deniro2 válasza Koczó93 (#39384) üzenetére


deniro2
senior tag

az új gáspár halodrolnak semmi köze a régihez, nem prohormon, csak valami növényi szar...
a rendes halot januártól fogom tolni.

[ Szerkesztve ]

(#39387) _NCT válasza deniro2 (#39386) üzenetére


_NCT
őstag

És te honnan tudod, hogy az eredetit kapod?

(#39388) SchumiBácsi válasza Dicker (#39255) üzenetére

Na pár lépéssel közelebb a megoldáshoz:

Eredeti állapothoz képest kicsit átdolgozott, és 180°-ban fordított skótpad, direkt a franciarúdhoz méretezett villa, mely a tricepszezésnél is hasznos, ilyenkor a skótpad kivehető, a főtartója pedig bedönthető a pad alá.
Az addonhoz tartozik még két súlytartó oldalt, és két markolat a villa közelében amely a lábazásnál lesz segítségre. Ez még nem a végleges állapot, de a véglegeshez már hasonló ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#39389) _NCT válasza SchumiBácsi (#39388) üzenetére


_NCT
őstag

És ebbe hol kell beszállni? És mennyit fogyaszt 100-on? :D

(#39390) Dicker válasza SchumiBácsi (#39388) üzenetére


Dicker
őstag

Én nem ezt a tárogatót tenném oda, hanem a hosszabb könyöktámasz nélkülit, mert azzal nagyon jót lehet vállazni is, ha fordítva ülsz be.
Illetve a scott pad így furcsa, hogy ott a tartója. Biztos kell az oda? Mármint a két villa. Szerintem a padra is le tudod tenni, illetve ha befejezted ki is lehet onnan fordulni a rúddal, mert tartani tudod, akkor is, ha elfáradsz, megemelni nem kell, csak oldalra kilépsz vele. Nagyon útban lesz az fekvenyomásnál. Vagy teljesen eltüntethető? Szóval semmi se lesz útba, se függőlegesen, se vízszintesen?

(#39391) SchumiBácsi válasza _NCT (#39389) üzenetére

Ez még csak prototípus és csak winyón létezik :D. A skótpadra lehet készül még egy lábtámasz és egy pici fellépő, ha nem egyenes lábbal akarok állni, de ezt ki kell kísérletezni még hogy lesz a legoptimálisabb.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#39392) Radnix válasza SchumiBácsi (#39388) üzenetére


Radnix
senior tag

Nem semmi! Kávét is tud majd főzni? :DDD
Guggolni nehéz lesz vele... :P

(#39393) hrvp válasza Dicker (#39390) üzenetére


hrvp
aktív tag

+1

(#39394) SchumiBácsi válasza Dicker (#39390) üzenetére

A kondigép nagy része már megvan egy ideje, csak lemértem és bevittem PC-re.

A másodlagos villa elméletileg a fekve-nyomásnál nem lesz útban, mert jelenleg a csigarendszer felőli villán teszem ezt, egy ideg még. Ha kész lesz a nagyobb villatávolságú padom, ezen a gépen a fekve-nyomó funkció megszűnik. 1ébként amikor nincs bicepszezés a skótpad lejön és a lábgép kerül fel, azon támaszkodik a lábam is fekve-nyomáskor.

A villát azt újraszámolom még, mert lehet hogy a legalacsonyabb magassága még magas a bicepszezésnél. Tricepszezésnél viszont különösen jó volna, mert amikor hanyatt fekszek, így értettem az ölbe tett franciarudat a pihenőkor, ha lesz rajta majd 30-40kiló, kinyomja a belem :DDD Csak legyen kész addigra :))

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#39395) Barell


Barell
senior tag

Egy kérdés. Melyiket ajánlanátok inkább? Volumass 35 vagy Myomax Hardcore?

Illetve ha valakit esetleg érdekel van egy eladó régi fajta tehát a tejsavós Brutal Gainerem. 3.6 kilós, 300 gramm hiányzik belőle. Eper ízű. Ha bárkit érdekel 9 ezerért tovább adom, a gond csak az hogy Ócsán (BP-től 25km délre) tudom átadni időhiány miatt.

(#39396) Koczó93 válasza deniro2 (#39386) üzenetére


Koczó93
őstag

Nem tudtam hogy a régi is beszerezhető :DD

(#39397) #65313280 válasza deniro2 (#39386) üzenetére


#65313280
törölt tag

Milyet vettél?

(#39398) _NCT válasza Barell (#39395) üzenetére


_NCT
őstag

Myomax mer a Kathi Béla is attól lett nagy :)

Meg amúgy is: "csak a szájtek" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39399) Dicker válasza Barell (#39395) üzenetére


Dicker
őstag

Na csak nem ihatatlan az eper? :DDD
A kettő között meg ég és föld a különbség nem is egy kategória. Így szerintem neked a jumbo tökéletes választás. :DDD

(#39400) Kidus válasza Rabbitf_24 (#39382) üzenetére


Kidus
őstag

Lehet hogy tul gyorsan sokat fogytal?
Ket dolog van ami segit hogy ne redosodj be, az egyik hogy szep lassan fokozatosan fogysz, a masik pedig hogy sok vizet iszol es nem szaradsz ki. Lehetoleg a ketto egyutt.
Masrol nem tudok, lehet hogy van valami csodaszer meg krem ami segit hogy rugalmasabb legyen a bor de osszemenesnel ez nem hiszem hogy szamit, van a neten biztos info errol, jartak mar joparan ugy, hogy hihetelen tulsulybol fogytak sokat, turj infot rola hogy idovel javul-e meg mik az eselyek, ha mashogy nem megy szike segit rajta vegso esetben.

Assuming Control

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.