Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) troller válasza Maxximus (#38300) üzenetére


troller
senior tag

"Van itt egy kollega, aki mar kabe -40 kilonal tart.
Ki Ő ?"

Rabbitf_24
A blogjában részletesen ír róla.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#38302) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Próbálta már valaki a HST edzésmódszert?

(#38304) adam432 válasza Coccolino_O (#38302) üzenetére


adam432
tag

Fél évvel azután, miután elkezdtem edzeni, kb. 1 éven át edzettem HST szerint, és elégedett voltam az eredményekkel. Szerintem ez a konvencionális, mindent heti 1x kell csak edzeni elv baromság.

„Si vis pacem, para bellum.”

(#38305) deniro2 válasza Maxximus (#38300) üzenetére


deniro2
senior tag

Extrém diéta mellé még +10kg izom? Hát, vannak céljaid...:)

(#38306) Ijk válasza Maxximus (#38300) üzenetére


Ijk
nagyúr

10 hónap alatt 62 kiló zsírt leadni, közben 10 kiló izmot felrakni? :Y

Az a lényeg inkább hogy csinálni kéne lassan valamit, nem csak tervezni. ;]
Ja és jövőhéten is csinálni tovább, meg azután... :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#38307) BÁ Nutrition válasza Maxximus (#38300) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Igazából ha pontos akarok lenni 62 kg zsírt szeretnék leadni és 10 kg izom vissza, így lenne a végcél 105 kg körül a 187 cm magasságomhoz. erre 10 hónap alatt szeretnék eljutni."

ott kéne kezdeni hogy reális célokat tűzzél ki. ez még komoly kémiai háttérrel is nagyon durván megviselné a szervezeted.

ill hogy én 140 kilóval fel nem engednélek a futópadra az tuti

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38308) #65313280 válasza _NCT (#38303) üzenetére


#65313280
törölt tag

Segítséget kértem a legjobb edzőtől, Kathi Bélától - NEM VAGYOK B*ZIIIII :DD :C

(#38309) Coccolino_O válasza adam432 (#38304) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Oké, akkor majd kérdezek tőled, kiakarom próbálni.

Más: Aki csirkemellfilét akar venni jó áron, az most menjen LIDL-be, 1300 Ft kilója. Én sajnos már nem találtam, elhordták.

(#38310) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#38307) üzenetére


Yeffy
veterán

:)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38311) _NCT válasza Coccolino_O (#38309) üzenetére


_NCT
őstag

Én hentesnél is annyiért veszem a Széll Kálmán téren, KFC mellett Petró Húsboltja a sarkon.

intr1cacy: kíváncsi lennék hogy ugatott Kathi Béla felette :DD

[ Szerkesztve ]

(#38312) hrvp válasza deniro2 (#38305) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ezt senki sem tudja rendesen számszerűsítve meghatározni. Kezdőként még könnyen jön az izom és hosszú kihagyás után is. Persze nem 10 kiló. Lényeg hogy baromi sokat akar fogyni izmosodni meg úgyis fog az edzéstől.

(#38307) BÁ Nutrition
+1
Arról nem is beszélve, hogy ahhoz előbb fogyni kéne 17 kilót, hogy 140 kilósan állhasson a futópadra.

Azért nem lesz ez könnyű menet, az elején gondolom pikk-pakk leugrik 10-15 kiló minimális erőfeszítések mellett, és amikor már kezd belefáradni az ember, akkor kell sokkal szigorúbban csinálni. Kemény 1 évnek néz elébe a kolléga, de én drukkolok.

(#38313) BÁ Nutrition válasza hrvp (#38312) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha nem akarja kinyírni magát akkor ez 3 éves projektnek sem gyenge

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38314) deniro2 válasza hrvp (#38312) üzenetére


deniro2
senior tag

Én megmondom neked számszerűsítve, hogy havi 6 kiló fogyás mellett mennyi az esély még 1 kiló izmot is felszedni: nulla...:) Egyébként hosszú kihagyás után is max akkor jön könnyen az izom, ha a kihagyás alatt ledarálta magáról az ember, amit korábban megszerzett, de az sem heti másfél kiló fogyás mellett... Egy teljesen kezdő sem fog felszedni havi 1 kiló izmot kémia nélkül, nehogy egy 41 éves ember, aki 105 kiló akar lenni...

(#38315) hrvp válasza deniro2 (#38314) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ekkora súlynál az elején rengeteg víz lemegy, akár 10-15 kilónyi is az első hetekben(!), tehát jelentős súlyvesztés várható, ne abból indulj ki, ahogy egy 80 kilós embernél zajlik a diéta, itt közel 160 kilóról van szó.

(#38316) deniro2 válasza hrvp (#38315) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem a súlyvesztés itt a kérdés, hanem a párhuzamos izmosodás... Nem mondom, hogy lehetetlen, hogy az első 1-2 hónapban némi izom is jöhet, de az megy is a levesbe a késöbbiekben, nemhogy még ilyen mértékű pozitívban zárjon valaki...

(#38317) Maxximus válasza hrvp (#38315) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen,lehet kicsit elrugaszkodott gondolat volt.Meghajlok a nálam tapasztaltabbak előtt. A 3 évvel ezelőtti fogyásom is 155-ről kb.123-125 kg-nál dőlt meg, egyszerűen nem tudtam tovább menni és "kiégtem" fél év után, ahogy mondtátok. Elmentem nyaralni 2 hétre és annyira lelazultam, hogy onnan indult el a romlás.
Igen, módosítom a célkitűzésemet 16 hónapra a 60 kg zsír le és reálisan 6-8 kg körüli izommal is boldog leszek, a lényeg, hogy nem versenyen induljak, hanem ne lógjon rajtam a bőr mint batman-en a lebernyeg. :DDD

szóval akkor ezt itt lezárom, felállítom a táplálkozási és edzési tervemet és elkezdem csinálni. Majd hétvégente jelentkezem, hol tartok. ;)

Köszi mindenkinek a tanácsokat. :R

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#38318) Maxximus válasza troller (#38301) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi,elolvasom. :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#38319) Woodslave válasza Maxximus (#38317) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ott rontod el (illetve nem te csaka rendszer xar) hogy olyat eröltetsz magadra, ami nem kedvez az életstilusodnak, aztan egy idő utan nem tudod folytatni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#38320) BÁ Nutrition válasza Maxximus (#38317) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

2-3 lépcsőben kellene megvalósítanod. szal lemész egy 130ig kb, aztán pihensz 2 hónapot, majd újabb 3-4 hónap fogyás, utánna pihenés, amíg el nem éred amit szeretnél.

ekkora változás fizikailag és mentálisan is megvisel minden téren. ezért kell pihenőket beiktatni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38321) Sotho válasza Maxximus (#38317) üzenetére


Sotho
őstag

Az is napi 1100 kcal deficit 16 hónapon keresztül átlagosan (a fogyás).

[ Szerkesztve ]

(#38322) Maxximus válasza Woodslave (#38319) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen, ezt szeretném lezárni a majd 20 évet. A szaros pénzhajhász életstílusomat amiben mindent alárendeltem,hogy megfeleljek és közben testileg szépen leépülök. Most talán még egy last minute-ban (így 41 évesen) tudok változtatni és az életstílusom és normális kerékvágásba kerül.....vagy elbukom ismét...de megpróbálom akkor is.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#38323) Shadowbull


Shadowbull
addikt

ugy latom hogy konszenzus alakult ki abban a kerdesben, hogy a -60 kilo 10 honap alatt mennyire realis :) Semennyire.

Az elejen jol fog menni az tuti, szerintem az elso 20 kilot konnyen lepergeted majd. Utana lesz kemeny.

Arra szamits hogy ha sikerul is a 100 kilot elerned, elkepzelheto hogy plasztikazni kell majd a borod.

De lefogyni nem lehetetlen, meg lehet csinalni, itt szamtalan ember megtette, ha nem is ilyen extrem modon. Kitartas a lenyeg es elszantsag. Meg nemi esz es gondolkodas.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#38324) Woodslave válasza Maxximus (#38322) üzenetére


Woodslave
nagyúr

inkabb a diétadra gondoltam. 41 évesen 150kg-san nem a profi testépitő karrier és diéta lenne célod, hanem megtalalni egy olyan módszert, ami lehetőséget ad a fogyasra, de nem xarsz bele fél év utan, mert a csaladoddal nem tudsz egy jó vacsorazni, vagy a haverok esznek jóizúen, te meg parolt csmellett eszel brokkolival.

olyat kell talalnod, hogy ne bukj el :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#38325) Maxximus válasza Sotho (#38321) üzenetére


Maxximus
őstag

Még valami.
Használja valaki a NOOM progit?
Vagy a JetFit-et?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#38326) Ijk válasza Shadowbull (#38323) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem csak élettanilag irreális, hanem teljesen életszerű hogy aki 160 kilóra behízott, az egyik napról a másikra életmódot változtat, úgy ami még egy elhivatott embernek is évek kitartása mire átáll egy ilyen aszkéta életvitelre szépen fokozatosan, úgy hogy egyre magasabb elvárásokat támaszt magával szemben. Az ilyen projektek eleve bukásra vannak ítélve.
Az szokott működni hogy nincs tervezgetés, hanem először elkezd sportolni, úgy hogy minden héten megcsinálja. Aztán sok év alatt kialakul ha megvan a kellő motiváció és akaraterő.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#38327) Maxximus válasza Woodslave (#38324) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen, teljesen jogos amit írsz. Megfontolom a célkitűzésemben a "realitást". viszont ha kitűztem a célom konkrétan, akkor nincs az az Isten ami eltántorítana tőle.

Na, megyek is. Első lépésben a párom vett egy most a benzinkúton kapható fejszét amit fel kell avatni (kandallóba fát kell aprítani), meg lesz az első edzés. FAVÁGÁS :K ;) Mint aerob mozgás. nem is tudom mikor csináltam ilyet utoljára..mindig csináltattam,de most ennek is vége.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#38328) Maxximus válasza Ijk (#38326) üzenetére


Maxximus
őstag

Tökéletesen igazad van. Ha magamat olvasnám én is egy pöcs hangembernek tartanám magam....sok ilyet lehet olvasni,látni a sok okoskodót hogy így-úgy majd megcsinálják...meglátjuk én ilyen leszek e?. Na megyek tényleg most már.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#38329) Radnix válasza Maxximus (#38322) üzenetére


Radnix
senior tag

Még mindig jobb, könnyebb, mintha fordítva csináltad volna, és most akarnál megtollasodni :K

Piszok kemény munka lesz, sok-sok vérrel és verítékkel. Nem szabad feladni semmi áron! A nagy cél szükséges, de nem elégséges. Érdemes több, kisebb célokra felbontani a munkát, így megőrizheted a motivációt, és folyamatosan sikerélményeket fogsz szerezni.

"Get shredded or die trying"

(#38330) Dicker válasza Shadowbull (#38323) üzenetére


Dicker
őstag

Hülyeség, amit mondasz.

A bőr rugalmassága genetikailag változó, hatalmas tévhit, hogy plasztikázni kell. Ez csak akkor igaz minden esetre, ha a zsír is plasztikai úton tűnt el.
A 60 kiló sem irreális. Én ismerek egy 130 kilóról 75-re lefogyott embert fél év alatt. De ő verseny szintre fogyott, így legyen a tényleges zsírveszteség 35-40 kiló, mert a mérlegelésre sok víz is lement értelemszerűen, és szerintem nem ő az egyetlen. :)

(#38331) Radnix


Radnix
senior tag

Nyertem ma egy 45 perces hátmasszázst. :C
(Ha most hétvégén vásárolt valaki bérletet, akkor részt vett a sorsoláson, ahol jó kis nyereményeket osztottak ki, sajnos a wellness hétvégét nem én "vittem haza")

(#38332) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Lenne egy kerdesem a nagyokhoz:
-Lehet ugy csinalni a melledzest, hogy egyik heten a 45°-al kezdem, a masik heten pedig a vizszintes fekvenyomassal? Vagy inkabb kethetente valtogassam? A felso resz fejlesztese lenne a cel.

Elore is koszonet. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#38333) Woodslave válasza wertigo1984 (#38332) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem lehet :(

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#38334) Radnix válasza Woodslave (#38333) üzenetére


Radnix
senior tag

Fogadjunk hogy ezt is a Zorbánviktor tiltotta meg :D

(#38335) Hege1234 válasza Maxximus (#38271) üzenetére


Hege1234
addikt

160kg -nál sztem a legnehezebb az hogy tudjon alkalmazkodni a bőr
ezért fontos elnyújtani a diétát

ha jól akarod csinálni akkor a mostani "étrendedet" el kell felejteni

napi 5-6 étkezés
csirke,hal,rizs,rengeteg zöldség
estére cottage cheese(lassú felszívódású)
ha már erre azt mondod hogy unalmas akkor viszlát! :DDD
napi 5l víz

nem tudom meddgi szoktál fenn lenni de ha 22:00 ig fennvagy érdemes addig elhúzni a kaját
és az lesz az uccsó étkezés arra jó a cottage cheese
kb 14:00 ig mehet a szénhidrát utánna csak fehérje + zöldség

úgy lődd be a kaját hogy kb 1kg-ot adj le hetente (ha 1 héten egyszer leméred magad 1 hónap után tudsz kalkulálni hogy hozzáadnod vagy elvenned kell a szénhidrátból a fehérjéből ne
azért 1 hónap mert első 1-2 hétben tuti ingadozni fog)

2.5g fehérje/kg = 400g (sztem 300g fehérje is elég)
3g szénhidrát/kg = 480g
40-50g zsír jöjjön azért hozzá (valami "normális" olaj a rizsre pl: oliva)
sok vitamin (mega daily one,omega3,c-vitamin)

edzés után mindenképp gyors felszívódású fehérjepor
+ lehet nem ártana egy gyors felszívódású szénhidrát pl carb-f is

ha a kitartásod nem csökken akkor a cél meglesz lehet nem olyan gyorsan mint szeretnéd de.....

én drukkolok!

olvasásra sztem töltsd le a sárga kapszulát abban minden alap infó benne van

(#38336) wertigo1984 válasza Woodslave (#38333) üzenetére


wertigo1984
őstag

O de kar... :O :DDD , ha ezt a Zorban nem engedi, akkor majd megrazom a pofonfat azt ala zavarom. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#38337) Radnix válasza Hege1234 (#38335) üzenetére


Radnix
senior tag

Ezek után teljesen felesleges lenne letöltenie a sárga kapszulát, mivel ugyan ez van benne leírva, csak bő lére eresztve. :U

De akkor maradjunk a realitások talaján:
Szerintem 100-110 kg-ig röhögve lefogyhat kisebb változtatásokkal is:
Étrendnek első körben: a szénhidrátot ki kell dobni, csak egyetlen étkezésben legyen, lehetőség szerint ez az étkezés a közvetlen edzés utáni időszakra essen, ilyenkor viszont amit akar.

A nap többi szakában: fehérje, zsír, rost tartalmú ételek (ezt nem fejtem ki bővebben).
(Víz, meg vitaminok, halolaj, stb: hozzá tartozik az egészséghez, hasznos, kell, de felesleges rá több szó, a cél szempontjából nem olyan relevánsak)

Súlyzós edzést el lehet kezdeni heti 3-szor, legjobb lenne természetesen személyi edzővel, sőt mivel a lé megvan rá, kifejezetten ajánlott, mivel így már az elején bevésődnek a helyes gyakorlatvégzési mozdulatsorok.

Ha ezt betartja, nem lesz nasi 1, nasi 2, nasi 3, "bekapok egy falat kekszet/csokit/valamit" és az edzésre is lelkiismeretesen időt fordít, akkor garantált a siker.

"Nem érdemes minden puskaport az elején ellőni" Nem mindenki ironman, vagy mániákus önsanyargató, véleményem szerint jobb kisebb teljesítményt nyújtani hosszútávon, mint teljes gőzzel napok/hetek/stb alatt kiégni.

szerk: edzés után igen, hasznos a fehérje shake, sőt akkor is, ha esetleg megkívánna valamit, milliószor jobb mintha jönne a nasi.

fontos: ha van kedv/energia/kellő elhivatottság kardiózni: bicikli vagy ellipszistréner jöhet szóba. futógép majd mázsa alatt

[ Szerkesztve ]

(#38338) Hege1234 válasza Radnix (#38337) üzenetére


Hege1234
addikt

a kaja részére igaz :)

edző sztem felesleges az a pénz mehet a csirkére+ a kiegekre :)

mivel a harcművészethez jobban passzol a fegyencedzés
(nem kell a fika tudom mi véleményetek róla)
a súlyzós edzésekhez nem sok közöm van

(#38339) Hege1234 válasza Radnix (#38337) üzenetére


Hege1234
addikt

160 kilóval amúgy sem kell futni mert csak szétassza az izületeket

(#38340) kolosanyi válasza Hege1234 (#38338) üzenetére


kolosanyi
veterán

"mivel a harcművészethez jobban passzol a fegyencedzés"

Nem értek egyet. Harcművészethez erő és robbanékonyság kell, lehetőleg felesleges tömeggyarapodás nélkül. (Akárcsak a labdajátékokhoz.) Ezt el tudod érni saját súllyal is, meg súlyzóval is, igazából tök mindegy. Mondjuk a tömegelést is meg tudod oldani saját súllyal, meg súlyzóval egyaránt. Ez utóbbival viszont nem szoktak itt velem egyetérteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#38341) deniro2 válasza Hege1234 (#38335) üzenetére


deniro2
senior tag

480g ch-val fogyni fog, mint a gyertya... ;] Nem akarom újrakezdeni a ch vitát, de ez a szorozgatás bizonyos tzs fölött kapitális balfaszságokat eredményez... Ráadásul a 3x nekem pl tömegeléshez is elég...

(#38342) venge válasza wertigo1984 (#38332) üzenetére


venge
tag

Nekem egy héten két melledzésem van, az egyiken ferde pad, szűknyomás, vízszintes, majd csigás keresztezés, a másik alkalommal vízszintes, negatív, ferde padon tárogatás, tolódzkodás.
Na, ez kikészíti a csöcsöket!

(#38343) wertigo1984 válasza venge (#38342) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszi :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#38344) Yeffy


Yeffy
veterán

kösz a receptet fater, remek lett a hús.
bár picit moddoltam, de frankó lett :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38345) wertigo1984 válasza Yeffy (#38344) üzenetére


wertigo1984
őstag

Fincsi ugye? Mivel moddoltad?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#38346) Shadowbull válasza Dicker (#38330) üzenetére


Shadowbull
addikt

igy van van, egyeni dolog, de a kor elorehaladtaval a bor rugalmassaga csokken. Jobb belevenni a szamitasba, mint utolag csodalkozni.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#38347) Shadowbull válasza Hege1234 (#38335) üzenetére


Shadowbull
addikt

"sztem 300g fehérje is elég"

300g feherje teljesen felesleges, koxos allatoknak kell ennyi. Siman eleg lesz neki 150g korul.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#38348) Yeffy válasza wertigo1984 (#38345) üzenetére


Yeffy
veterán

bizony. :K
a baconbe nem beletekertem, hanem rátettem a csíkokat, a sajtot meg csíkokban vágtam rá.
de nagyon adja :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38349) megint én


megint én
őstag

Nagyon lusta vagyok így este, de nem mertem kipróbálni, milyen amikor összeöntöm az epres fehérjét, a maradék csokissal, a citromos glutaminnal, a banános tömegnövelővel és ízesítetlen BCAA-val. Így most külön-külön mindegyiket ki kell kevernem :C

(#38350) Tulku válasza wertigo1984 (#38332) üzenetére


Tulku
veterán

Vàltoztatni kell folyamatosan !
Soha ne csinàlj kétszer ugynanazt mindig variàld...a lényeg a test becsapàsa ne tudjon alkalmazkodni, megszokni semmit. 30 fokkal kezdj de egyszer egykezessel màskor kétkezessel aztàn ha van gép akkor azzal. 3 hetente ugyan ahhoz a gyakorlathoz visszatérni nem bűn de àllandóan ugyanazt csinàlni nem célszerű.
És persze kezdhetsz fekvenyomàssal is akkor 30 fokos tàrogatàssal folytasd...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.