Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39101) Woodslave


Woodslave
nagyúr

„Mivel az IFBB rendezi a világ legnagyobb és legrangosabb versenyeit (Arnold Classic, Mr. Olympia) ezért sok versenyző, aki most a WBPF-nél indult, ismét szívesen venne részt IFBB eseményeken is. Ennek vetettünk véget a kiadott határozattal. A két év eltiltást úgy kell értelmezni, hogy az a versenyző, aki részt vett a budaörsi eseményen, két évig nem indulhat IFBB versenyein. A két év letelte után a versenyzőnek negatív doppingtesztet kell produkálnia, mivel a WBPF versenyzői doppingellenőrzés nélkül indulhatnak a versenyeiken."

a qrva életbe annyira tudtam hogy a Mr.O versenyzők naturálok, így még sokkal szánalmasabb amit "elértem" az edzéssel :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#39104) God Vazzeg válasza Woodslave (#39101) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon nevetségesek ezek a dolgok :(

(#39105) korcsillio válasza Dicker (#39045) üzenetére


korcsillio
őstag

:R

(#39106) Ijk válasza Woodslave (#39101) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondjuk kíváncsi vagyok mi lesz a szabvány teszto érték, amivel mondjuk meg lehet tartani egy 130 kilós száraz tömeget. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#39107) Woodslave válasza God Vazzeg (#39104) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én elhiszem hogy politika, meg van az a pénz meg minden, de a qrva anyját nyilatkozik egy marketinges (?) ilyen baromságot. Mit akartak ezzel sugallni? Csak azt hogy az IFBB a faxa ahol senki nem doppingol? :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#39108) God Vazzeg válasza Woodslave (#39107) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egyértelműen ez van a háttérben. De amúgy is a magyar sportpolitika nagyon gyenge, simán elhiszem hogy ezek betartatják a hülye szabályokat is, amit máshol egyáltalán nem vesznek komolyan. Ezt csináljuk mindenben, az uniót is csak mi vesszük ennyire komolyan, minden ország xarik rá :D

(#39109) koxx válasza szasanyi (#28766) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ma jött meg az ON rocky road. Azt kell mondjam, hogy eddig ez a legfinomabb amit eddig ittam. A peaket leváltottam :) Vitaminból szintén ON opti men, meglátjuk milyen.
Holnap tesztelem a MP assaultot, remélem tényleg olyan jó mint ahogy olvastam.

(#39110) Sholom


Sholom
tag

Golfkönyöke volt itt már valakinek? Azt mondta ma az orvos hogy az lesz nekem és hogy pihentessem, ne bodyzzak inkább úszás. Meg hogy ezzel nem lehet mit tenni, maximum megműteni

(#39111) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#39101) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak a magyar ifbb versenyek naturálok, szúrópróba szerűen ellenőrzés is van. nem tudtad? :U

ezért van az hogy egy magyar bajnokságban kb van 10 versenyző az összes férfikategóriában együttesen, hozzátéve a fitness vonalat ill a gyerek kategóriákat már van versenyzőjük azért, ja mondjuk most indították ezt a díszbuzi kategóriát is a vv krisztofel szintű embereknek, úgyogy elvannak :D

nyilván egy Prága, vagy Madridi versenyen vagy arnold classic jurópon szóba sem jöhet semmilyen ellenőrzés
képmutatás volt ezt kiírni.

főleg úgy hogy tudok olyan elnökségi tagot a magyar szövetségnél aki annyira tele volt verve kokszal 2 éve hogy besárgult tőle a feje. májfunkciók gondolom rendben voltak ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39112) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#39111) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Erről én is tudnék mesélni de inkább hagyjuk. Képmutatás az egész :K

(#39113) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#39111) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt hittem a Mr. O. is az ezek után ;] :D

nevetséges komolyan :C de legalább ne mondana egy ilyet :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#39114) Woodslave válasza Sholom (#39110) üzenetére


Woodslave
nagyúr

golf, tenisz, ami akarsz :K Attól függ mennyire súlyos, de én elvagyok velük.

a bal karomból teljesen elmúlt. Erősítettem marokerősítő, kis gumiszalagokkal ujjnyitogatás (nem tudom értelmesebben leírni)

jobb karom már xarabb (de ez tenisz, de jelentős különbség nincs) Pár hete visszaszoktam a gurtnira felhúzásnál, de nagyon rossz lett, kegyetlenül fáj most a belső fele (nem tudom mi lehet az oka, talán máshogy húz a súly gurtnival) Most elhagytam megint, alakulgat...

Egyéb tanácsot nem tudok adni, semmi krém meg hasonlókat nem alkalmazok/tam, de a youtube-n rengeteg videó meg egyéb van ezzel kapcsolatban. Ami még érdekesen fájdalmas, de kicsit hasznos volt az a foam roller - alkarra nem túl egyszerű, de megoldható

ja és kerüld azt a végrehajtást, ahol fáj, meg lehet minden gyakorlatnál találni a kímélő fogásnemet. A fentin túli célzott alkar edzés (fordított fogású bicepszezés) nem segített, utána nagyon tud fájni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#39115) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#39113) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak a magyar bajnokságról beszéltem
kb 2005től van így asszem, Janesz is már ilyenen indult. 2006ban :F

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39116) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#39115) üzenetére


Woodslave
nagyúr

értettem :K

most láttam képeket egy versenyről, ahol hosszú ujjú felsőben voltak :C :Y

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#39117) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Könyék problémára:

Cakk egy tipp, pihentessétek, majd ha csillapodott a fájdalom, kezdjétek el megerősíteni. Nagyon jól erősíti a könyék ízületet például a szűk fekvő (diamond push up). A lényeg az, hogy hegyesszögben hajlik a kar, a fura helyzet miatt van ilyen hatása az ízületre. Illetve a különböző mérlegszrű gyakorlatok szintén jók. Ahogy szépen lassan eljut oda az ember, hogy elég erős lesz hozzá, annyira megedződnek a szalagok, ízületek, hogy elvileg elmúlnak az ilyen problémák.

------------------------------

Ma tesin felmérték a fekvenyomást meg a helyből távolugrást. Ide vonatkozna egy kérdésem. Nem fejlődik az állóképességem, miért lehet? Direkt iktattam be magas ismétlésszámú edzéseket, de megint csak 30 ismétlés ment (60 kilóval kell nyomni a srácoknak). Egyszerűen úgy besavasodok, hogy nem bírok többet csinálni. Ezzel mit lehet kezdeni? (Továbbra is folytatom a magas ismétlésszámú edzést, ezt biztosan tudom, hogy kell.) Egyébként fáradt vagyok nagyon, hajnal 3-ig tanultam megint, szóval valamennyi talán ment volna még, de nem hiszem hogy 1-2-nél több.
Érdekes egyébként, hogy a nyomóerőm fejlődött. Utána megkaptuk a termet, így edzettem egyet. Nehezített fekvőt csináltam, 30 kiló súly volt rajtam pluszban (még sose próbáltam ennyivel, 5 épp belement kétszer, könnyítettem utána). Majd megpróbálkoztam a kézállásból nyomással. Nekem ez eddig nagyon nem akart összejönni, de most képes voltam 3 * 1-re. Örülök is, nagy sikerélmény nekem. Emlékeztetőül 115 kiló vagyok, szóval ez nekem eléggé megterhelő (meg ugye gyenge is vagyok még). A többi most nem lényeges, de mindenesetre furcsállom, hogy direkt magas ismétléssel dolgozom, de nem az állóképességem fejlődött, hanem a maximális erőm, aminek örülök, csak nem értem. Igaz, hogy lassan, kontrolláltan végzem a gyakorlatokat, holtpontokon 1 sec tartással, hogy ne lendületből menjen, de mégse ezt vártam. :)

(#39118) norbi2010


norbi2010
őstag

Vettem ma egy Mega Daily One Plus-t, de ez valami k.rva büdös. Ez mennyire normális? :F

(#39119) jézusom válasza norbi2010 (#39118) üzenetére


jézusom
addikt

Ha a vitaminszagot érzed, akkor punci vagy. Amiben van B-vitamin az ilyen, továbbá a vizelet neon-sárga lesz. Azért nem kell UV-lámpával budira menni.

(#39120) Tamoo válasza norbi2010 (#39118) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor megnyugodtam. Nem csak az enyém. Viszont az az érdekes, hogy most dobálom be a negyedik dobozzal és csak ennek az egynek van ilyen hullaszaga. Pedig már átraktam egy másik dobozba is. Öcsémmel egyszerre vettük, az övének csak a szokásos vitaminszag, de az enyémtől meg lehet fulladni. Egyébként engem nem izgat.

[ Szerkesztve ]

(#39121) _NCT válasza norbi2010 (#39118) üzenetére


_NCT
őstag

Mind1ik ilyen. Lenyeled és kész.

(#39123) norbi2010 válasza jézusom (#39119) üzenetére


norbi2010
őstag

Nem tudom milyen a vitaminszag. :F
(#39120) Tamoo & (#39121) MMA87: kösz, ez azért megnyugtatott :D

(#39124) Dexar007


Dexar007
veterán

Szerintetek golfban letezik dopping?

Give me your cum,bull!

(#39125) mocsanisi válasza Mr.RiK (#39059) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szerintem nem vagy az átlaghoz képest izmosabb, amivel amúgy nem is lenne baj. A baj az hogy roniecoleman-nak hiszed magad, és saját magaddal nem vagy tisztában. Eléggé elferdült énképed van...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#39126) Karesz0995 válasza norbi2010 (#39118) üzenetére


Karesz0995
tag

Én is ma vettem, direkt megszagoltam de semmi..semleges szaga van :D

(#39127) Yeffy válasza Woodslave (#39101) üzenetére


Yeffy
veterán

szánalmas... :N

God: naa, mesélj már, plz. jöhet pü-ben is :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#39128) deniro2 válasza Tamoo (#39120) üzenetére


deniro2
senior tag

Úgy hallottam, újabban orrszarvú seggből vonják ki a vitaminokat a szájteknél, ez az új gigahipernanomátrix... ;) Akinek nem büdös, dobja ki, mert az még a régi, seggmentes változat...

[ Szerkesztve ]

(#39129) Coccolino_O válasza norbi2010 (#39118) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Lenyelni kell, nem szagolgatni. Napi rinya rovatunkat olvashatták.

(#39130) jézusom válasza norbi2010 (#39123) üzenetére


jézusom
addikt

Egyébként így belegondolva, talán azért érezni jobban, mert kapszulás. Préselt tablettánál talán nem érezni úgy.

(#39131) norbi2010 válasza Coccolino_O (#39129) üzenetére


norbi2010
őstag

Én k.rva anyámat,nem vettem még multivitamint, nem tudtam hogy ez normális.

(#39132) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#39117) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a baj hogy "gyenge" vagy, ezért nem megy nagyon több. én belenyomok a 60ba szvsz 70-80 körül ha jó formában vagyok, nem edzek erre külön, csak olyan kevés a súly hogy bemelegítésnek is épphogy megteszi.
szerintem a 100ba is 30 környékén tudnék nyomni valahol. a Kati Béláék meg azon versenyeztek anno hogy egy levegővel ki tud többet nyomni 200ba ;]
Mészáros nyert 13 ismétléssel asszem

szal próbálj meg erősödni és lehet jobban fog menni. néha nem is árt váltogatni a kettőt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39133) Recon666 válasza norbi2010 (#39118) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Az enyém is ritka büdös, szóval teljesen az. Ha kevés vizet iszol sötét lesz tőle a vízeleted, én ezzel állítottam be a napi vízmennyiségemet, pár nap alatt kivilágosodott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39134) norbi2010 válasza Recon666 (#39133) üzenetére


norbi2010
őstag

Köszi, erre figyelek majd. :R

(#39135) Tyer


Tyer
őstag

Na mindjárt megyek is a terembe edzeni, Nickelback majd dübörög a fülembe...
Muszáj mennem, hogy olyna testem lehessen, mint Mr.RiK-nek. Ajánlom nektek is, mert fél év mulva itt le lesz mindenki gyalázva :))

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39136) _NCT válasza Recon666 (#39133) üzenetére


_NCT
őstag

Napi 4-5 litert iszok (vizet) és még úgy is színezi ON Performaxx a vizeletem az első 1-2 órában.

(#39137) Morris


Morris
veterán

Az én Mega Daily One plus-om is büdös! De szedem, mert kemény vagyok! :)

(#39138) GyurosAki válasza Dicker (#38962) üzenetére


GyurosAki
tag

Áá fekvőtámaszozni mindenki tud :D Bezzeg a muscle up
(#39081) mokus1: Lehet vásárolni csak iszonyat drága ésvagy recept kell hozzá. Egészségügyben dolgozók egyszerűbben hozzájuthatnak. Nekem is anyám hozta anno a kórházból Izmosabb mondjuk nem lettem tőle :DDD
Dexar: Tiger Woods megműttette a szemét. Csalt. Ennyi. :D
jézusom: Gondolj bele! A tabletta felületén is az egész bogyót alkotó anyag van. Kapszulánál csak a kapszula szagát érezheted.
Rik: kolosanyi mindent leírt. Ha nem foglalkozol ezzel a témával eleget, akkor ne várd, hogy eredmények is legyenek. A többiekkel meg ne foglalkozz. Igaz teljesen jogosan szapulnak, de az a lényeg, hogy te hogy érzed magad a bőrödben. Én is 3 év alatt magamra pakoltam 20 kiló izmot. Ami mindenképp kurvajól hangzik, csak így is a 186 centimhez 82 kiló vagyok ami pedig elég szarul hangzik és néz is ki :D Mégis ha belenézek a tükörbe, nem azt a nyeszlett meztelencsigát látom akit 20évig láttam. Tudom, hogy a mostani forma se egy nagy szám de lesz ez még jobb.

(#39139) Recon666 válasza _NCT (#39136) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nekem is, de utánna jó, előtte végig sötét volt. :DDD

(#39140) P00By válasza koxx (#39109) üzenetére


P00By
nagyúr

Annak hasonló az íze, mint a mars csokinak igaz? Az urva finom! :K

Elkezdtem ezt a pain&gaint megnézni. Egy kezemen meg tudom számolni hány filmet nyomtam ki a felénél, de ez is erre a sorsra jutott...borzalmasan rossz film :(

(#39141) deniro2 válasza P00By (#39140) üzenetére


deniro2
senior tag

Pedig jó az... :)

(#39142) #65313280


#65313280
törölt tag

Ha angliai webshopból rendelek prohormongokszot azt itt a vámon gond nélkül átengedik vagy rám rúgják érte az ajtót?

[ Szerkesztve ]

(#39143) _NCT válasza P00By (#39140) üzenetére


_NCT
őstag

1x nézhető film. De ez az Elysium se jobb....

intr1cacy: na ez engem is érdekelne.... Nem azért mert vennék (úgyse fogadják el a SZÉP kártyát :DD) csak érdekesség...

Mondjuk úgy tudom mocsanisi is külföldről hozta, s nem csukták le még érte.... Vagy nagyon fullos fogdából írkál ide :D

[ Szerkesztve ]

(#39144) P00By válasza _NCT (#39143) üzenetére


P00By
nagyúr

Az sem, de azt végig tudtam nézni :D

(#39145) deniro2 válasza #65313280 (#39142) üzenetére


deniro2
senior tag

Tudtommal egyik sincs tiltólistán... Egyébként sem valószívű, hogy kibontják a csomagot. Nekem usankából simán megjött, senki nem piszkálta...

(#39146) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#39132) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azt mondod, hogy max erő ha fejődik, akkor ez is jobb lesz? Érdekes, mert pontosan ez történt, de ugyanúgy savasodok. :D Meg 115-be 3 megy, szóval nem értem, hogy a 60 miért okoz problémát ilyen tekintetben (mondjuk a fekvenyomás mindig is az egyik gyengém volt, hosszú karok és erőben se vagyok a topon). Meg az reális, hogy 50%-a az egyismétléses maxomnak ekkora ismétlésszámmal menjen? Lehet ki kéne próbálnom valami savasodás gátlót vagy nem tudom. Esetleg még magasabb ismétlésszám tartományban edzés? Ha sűrűsödik a kapilláris hálózat, javul a tápanyagellátás, talán ez is dobhat valamit. Meg mondjuk nem ártana kialudni se magam már...

Szerk.: Kathi Béla meg... Hagyjuk, állat, én én sose leszek olyan erős. :N

[ Szerkesztve ]

(#39147) _NCT válasza deniro2 (#39145) üzenetére


_NCT
őstag

Te nem azt írtad itt régebben, hogy a prohormonokat nem ajánlod?? Vagy nem Te voltál? Még asszem mocsanisi idejében ment nagyon ez a téma....

(#39148) drogery válasza #65313280 (#39142) üzenetére


drogery
tag

[link] II.
;)

(#39149) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#39146) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a lényeg hogy neked az nehéz ilyen ismétlésszámnál.
én se nyomok bele 50et a 100ba, akkor sem ha ráállok, és csak ezt erőltetném. legalábbis szerintem nem érném el.

mi a célod? mennyit akarsz belenyomni egyeltalán?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39150) deniro2 válasza _NCT (#39147) üzenetére


deniro2
senior tag

Én a superdrolról beszéltem... Azt tényleg nem ajánlom kezdőknek, különösen nem agyatlanul, haveraszonta alapon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.