Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39401) KoVee84


KoVee84
senior tag

Délután feltolok egy új listát az fb-s csoportba. Tele karácsonyi ajándéknak tökéletes dolgokkal! :D ;]

(#39402) deniro2 válasza _NCT (#39387) üzenetére


deniro2
senior tag

Rá van írva a dobozra, hogy mi van benne...:)
Többieknek: én ezt vettem
Haloról: első második

(#39403) korcsillio válasza KoVee84 (#39401) üzenetére


korcsillio
őstag

:C

(#39404) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#39402) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

és ez jó?
mit vársz tőle?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39405) Rabbitf_24 válasza Kidus (#39400) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

sok ment le viszonylag gyorsan, vizet ittam amennyit csak tudtam, ed lehet hogy így is keveset.. :(

(#39406) Radnix


Radnix
senior tag

Ma rendel Dani baratunk: myproteinorder@gmail.com ide irjatok neki

(#39407) Hege1234


Hege1234
addikt

ilyet próbált már valaki ?

[link]

mennyi kg-hoz van tervezve ?

(#39408) _NCT válasza deniro2 (#39402) üzenetére


_NCT
őstag

4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3-17b-diol

Én azt megertem teljesen de tegnap ezen kívül 2 masik terméket is találtam aminek a dobozara ez volt itva.

Ezért kérdezem h honnan tudod h az a tuti.

(#39409) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#39404) üzenetére


deniro2
senior tag

Majd elválik... Leírások alapján jó, a turinabol prekurzora, kb. azt lehet várni 100mg halotól, mint 50-60mg turinaboltól...

MMA87 Nem teljesen értelek... Egy rakás terméket lehet kapni ezzel a hatóanyaggal, nyilván nincs 100%-os biztosíték semmire,. A review-k jók ennél a cuccnál meg a gyártónál is.

[ Szerkesztve ]

(#39410) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#39409) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a turinabol prekurzora :Y
az meg mi a rosseb ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39411) _NCT válasza deniro2 (#39409) üzenetére


_NCT
őstag

Termeszetesen Halodrol-ra kerestem, nem mas termekekre. Csak korabban azt irtad h januarba kezded a rendes halodrol-t igy azt hittem tutifix 1000%-osan a regi halodrol-t tolod (amit jol tudok h mar nem.lehet kapni, csak nagyon jo klonokat??)

(#39412) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#39410) üzenetére


deniro2
senior tag

Az imént linkeltem... Tudod, ha ilyen piros színű szövegre kattintasz, akkor elvileg megnyílik egy másik oldal... ;] :)

Typically halodrol is made from Oral Turinabol using reducing agents such as sodium borohydride. The reaction method determines the ratio of isomers produced – which can be anywhere from 50:50 to 95:5 in favour of the 3b-ol.
This 3-hydroxyl is intended to be metabolised by the body back to a 3-ketone; h-drol is taken as a “prohormone” (precursor) to Oral Turinabol.

MMA87: ja, klónról van szó, gáspáros halot akkor sem szednék, ha még lehetne kapni, mert 8 éve nem gyártják, így a szavatossága elég kérdéses lenne... :)

[ Szerkesztve ]

(#39413) _NCT válasza deniro2 (#39412) üzenetére


_NCT
őstag

Mennyi ido a shipping?
Majd írhatnal valami blogot vagy beszamolot ne csak annyit h "jóvót, izmos lettem, topik zárható" ;]

[ Szerkesztve ]

(#39414) KoVee84 válasza deniro2 (#39412) üzenetére


KoVee84
senior tag

Komolyan nem értem miért nem vesztek valami normális cuccot. Jó tudom, azok között is van egy csomó gagyi hamisítvány, de jó helyről kell venni...

(#39415) Barell válasza _NCT (#39413) üzenetére


Barell
senior tag

"jóvót, izmos lettem, topik zárható"

Fekszek, sírok. :DDD

(#39416) GyurosAki válasza BÁ Nutrition (#39410) üzenetére


GyurosAki
tag

BÁ: [Link]
"Érdemes még megemlíteni, hogy a turinabol használata során a véralvadás lelassul (fibrinolitikus tulajdonság), az esetleges vérzések hosszabb ideig tartanak a szer használata alatt."
Ez vajon vonatkozhat a halora is? :F
KoVee, az a baj, hogy mindenki azt mondja, hogy ez jó helyről van... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39417) _NCT válasza Barell (#39415) üzenetére


_NCT
őstag

Örülök hogy örömet okozhattam :)

Nemsokára én is sírni fogok, megyek edzeni, 4 órát sikerült aludnom, úgy érzem ha ma nem használ az Assault, akkor soha....

(#39418) Radnix válasza KoVee84 (#39414) üzenetére


Radnix
senior tag

ott a pont :D

(#39419) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok. Brownie ízesítésü fehérje létezik? Melyik gyártónál? Asszony ivott valahol, bejött neki de nem találjuk hogy melyik márka lehet

(#39420) Dicker válasza Sholom (#39419) üzenetére


Dicker
őstag

Ezt tudom, de ebben van szója is, ha jól rémlik, de nem hiszem, hogy ez lenne, mert ennél különbet csinálok reggelente a wc-n...
De Elite Whey-ben van egy csokis változat, ami még esélyes lehet. 5 lbs kiszerelés, és Chocolate Fudge.

[ Szerkesztve ]

(#39421) KoVee84 válasza Radnix (#39418) üzenetére


KoVee84
senior tag

De most nem? Nagyjából ugyanazt érzem ezekkel a külföldön kapható cuccokkal kapcsolatban, mint annó a C listás kábszerekkel. Aki izmosodni akar, az koxolni fog, aki meg naturálba tolja, az semmihez sem nyúl.
A kettő közötti dolgot meg én szimplán csak buziskodásnak hívom! ;]

[ Szerkesztve ]

(#39422) GyurosAki válasza KoVee84 (#39421) üzenetére


GyurosAki
tag

Megint érik a goksztéma. A jelen állás azt mutatja, hogy csak akkor leszel izmos ha szúrod magad. Ha nem akkor nem. Ha abbahagyod, összeesel és megint nem vagy izmos. Viszont sokan mondják, hogy a kúra után úgymond továbbmennek a "lendülettel". Értem én, hogy visszaesés tapasztalható a kúra után de ha normálisan, körültekintően levezetünk, akkor nem hiszem el, hogy 1-2 hónapon belül ugyan úgy néznénk ki mint a kúra előtt. Most az, hogy genetika meg ki hogy reagál mire azt hagyjuk ki ebből.
Valamikor még BÁ írta, hogy meg vagyunk vezetve. Lehet erre gondolt... :U

(#39423) deniro2 válasza KoVee84 (#39421) üzenetére


deniro2
senior tag

Ha már szemes cuccoknál tartunk, írjál már légyszi pár márkát, amiről úgy gondolod, hogy tuti az van benne és olyan mennyiségben, mint a dobozon feltüntetett...
Csak kíváncsi vagyok, mert én egyet sem ismerek, amiről az idevágó fórumokon egyértelműen pozitív a vélemény lenne...

[ Szerkesztve ]

(#39424) KoVee84 válasza deniro2 (#39423) üzenetére


KoVee84
senior tag

Thaiger és Alpha Pharma ;)

[ Szerkesztve ]

(#39425) xcds válasza GyurosAki (#39422) üzenetére


xcds
őstag

Pedig tök jól leírtad, hogy működik. :DDD Annyi a titka, hogy aki olyan izmos, mint Bá meg egy-két ember itt, az rendszeresen tol vmit. Tehát egy kúrának nem sok értelme van. Koksz nélkül is lehet izmosnak lenni, amennyire az ember genetikája engedi.Van aki koksz nélkül izmosabb lesz, mint más koksszal, de két különböző embert és genetikát nem lehet összehasonlítani.

(#39426) BÁ Nutrition válasza xcds (#39425) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én marhára nem tolok rendszeresen semmit, de rendszertelenül sem.. +tervben sincs.
:U

ja ráadásul izmos se vagyok, max mr rikhez képest :B

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39427) xcds válasza BÁ Nutrition (#39426) üzenetére


xcds
őstag

Én kérek elnézést. :B Akkor viszont megnyerted a genetikai lottót. :)

(#39428) BÁ Nutrition válasza xcds (#39427) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most mondhatnám hogy az egyik legxarabb itt a genetikám, de hagyjuk...

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39429) Radnix válasza BÁ Nutrition (#39428) üzenetére


Radnix
senior tag

De ami az erőt illeti azért nem :D

(#39430) BÁ Nutrition válasza Radnix (#39429) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az is csak itt nem :)

az a durva hogy sokan fel sem tudják fogni hogy mennyi kokszot bevernek azok akik amatőr szinten komolyabb versenyeredményeket érnek el. a komolyabb alatt mondjuk már egy szuperbadi 5ik hely is értendő. ehhez képest egy sima qra kb egy lepkefinggal van egy szinten. közben meg Misi ugyanúgy el van könyvelve kogszosnak stb. pedig igazából God is naturálnak tekinthető az amatőr versenyzőkhöz képest.

de amikor azt nézzük hogy ki izmos akkor azt a Kathi Bélától számítjuk felfelé ;]
ezért is van az hogy januárban azzal kezdődik minden év hogy na majd idén kigyúrjuk magunkat, de sosem leszünk izmosak, mert nem baxunk magunkba 2-5 millió ft kogszot évenként :U
sőt még az egész topic se tolt be annyit az elmúlt ~7-8 évben mióta ide írogatok

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39431) Dicker válasza BÁ Nutrition (#39430) üzenetére


Dicker
őstag

Egy megbízható, és max pár darab hgh kerül ennyibe, amit írtál, ami mondjuk nem csak át van matricázva hgc-ről. Arról ne is beszéljünk, hogy milyen újdonságok vannak, meg mennyiért. Még a génjeidet is átírják. Lehetsz dagadt, vagy vékony, még melleket is kérhet bárki, minden kinő. :))
Nálam a Genotropin volt a plafon, ameddig elmentem. Aztán abbahagytam mindent rá egy évre, (ami nem scitec :DDD ) és nem estem össze, csak szimpla 8-9 kilót vesztettem, de így is megálltam 120-nál. Úgy látszik az kényelmes a szervezetemnek.

(#39432) BÁ Nutrition válasza Dicker (#39431) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor voltál 127 kiló szárazon? ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39433) Dicker válasza BÁ Nutrition (#39432) üzenetére


Dicker
őstag

131, 13-4%-al. :)) Naturálon. :DDD
Most 120 vagyok 15-el. De télre belefér. Már csak a metroszexuális strandformát hozom egy diétával tavasszal.
Kép kellene? :))

(#39434) Radnix válasza Dicker (#39431) üzenetére


Radnix
senior tag

Meddig ment a genyótropin, és milyen dózisban? Mennyibe fájt? Had essen le az állunk :D

(#39435) BÁ Nutrition válasza Dicker (#39433) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja, de lehetőleg olyat küldj amin nem ismerünk fel valakit, szal Molnár Petis stb képek kilőve ;]

radnix: ha jól emlékszem kb 1000-1500 egységenként
napi 4-24 között tolnak, attól függően kinek mennyi pénze van, meg mennyire hülye

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39436) kolosanyi válasza Dicker (#39433) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha ez valóban igaz, mutáns vagy. :D

(#39437) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Fontos kérdésem lenne: Miért kell dobálni a súlyt, és üvölteni edzés közben??? MiÉrT?

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#39438) Woodslave válasza Dicker (#39431) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt hol olvastad? ;]

elismerésre méltó amúgy ez a téveszméd, hogy itt bárki bármit elhisz neked :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#39439) Radnix válasza Miamiquake (#39437) üzenetére


Radnix
senior tag

mert hc vazze

(#39440) BÁ Nutrition válasza Dicker (#39431) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mi az a hgc? :F
te gyúrsz amúgy? ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39441) kolosanyi válasza Miamiquake (#39437) üzenetére


kolosanyi
veterán

MERTHARCOSOKVAGYUNKSPÁRTAVAN! :DDD

(#39442) #65313280 válasza Miamiquake (#39437) üzenetére


#65313280
törölt tag

Amint a példa is mutatja, ettől izmos lehetsz. ;]

(#39443) Sotho válasza Dicker (#39431) üzenetére


Sotho
őstag

Még a génjeidet is átírják.
Ezt költői túlzásnak vesszük. ;]

(#39444) _NCT


_NCT
őstag

1.5 adag Assault ATTA! 4 óra alvás után elég faszán ment az edzés, 1.5 óra végére igaz így is elfáradtam mint a fos, de jóvót. Csak jó valamire ez a szar.....

(#39445) deniro2 válasza KoVee84 (#39424) üzenetére


deniro2
senior tag

ja, ezeket most éppen jobbnak mondják, de ugyanúgy underground labosak, semmi garancia nincs rá, hogy tartják a minőségüket, ráadásul maga a minőségük megítélése is csak szubjektív felhasználói összehasonlításokból származik, azt, hogy mennyi bennük a szemét, senki nem tudja...
A divatos szemes cuccok (stana, meta, tbol, etc) hatását simán lehet hozni prohormonokkal (esetenként metil csoport nélkül is), amiket legális cégek gyártanak, ellenőrizhető körülmények között, ráadásul, ha más nem is, de Patrick Arnold (a ph-k kvázi atyja) rendszeresen vizsgálja a minőségüket. Pl. a Shredded Labs Hexadrone-ja és M1-e bukott is nála a közelmúltban, elöbbi 70%-os hatóanyag tartalommal, utóbbi DHEA-val és a gyártó vissza is fizette a pénzt annak, aki visszaküldte a cuccát...
Árakban is jobban állnak a prohormonok, ráadásul a legtöbb shopban tudsz vásárolni paypallel és reklamálhatsz, ha valami gondod van...
Nyilván, aki komolyan akar kokszolni, az nem prohormonokkal szórakozik, hanem magába szúrja amit gondol és vállalja, hogy ukrán pincékben kotyvasztott valamivel a seggében éli az életét, de szerintem itt a többség nem ezen a pályán játszik:)

(#39446) adam_


adam_
senior tag

Az edzésre kerékpárral elmenni, és annak végeztével kerékpárral hazajönni, ami kb. 15-15 perces tekerést vesz igénybe, mennyire jó / hasznos az izomépítés szempontjából?

[ Szerkesztve ]

(#39447) BÁ Nutrition válasza adam_ (#39446) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Arnold is bringával járt terembe, úgyhogy nem ronthatod el ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39448) _NCT válasza adam_ (#39446) üzenetére


_NCT
őstag

Ha lábazol akkor pont jó.

(#39449) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Látom Dani82 kapott egy kis eltiltást :D
Fehérjét fog valaki rendelni mp-től?

(#39450) shteer válasza zenwalk (#39449) üzenetére


shteer
titán

Az eltiltásból hátralévő idő: 8 nap, 22:14:42

valamelyik moderátor nem kapott kedvezményt ;]

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.