Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39751) kolosanyi válasza adam_ (#39748) üzenetére


kolosanyi
veterán

Összesen 4 alkalmad van a héten, vagy terembe tudsz ennyiszer menni? Ha az előbbi érvényes, akkor én 2 teljes testes súlyzós napot tartanék meg 2 kardió-törzs napot. Ha 4 termes napod van és mellé még egy alkalom belefér, akkor 3 súlyzós (nyomóizmok-húzóizmok-lab felosztásban) és 2 kardió-törzs nap. Én így csinálnám.

(#39752) Ijk válasza Woodslave (#39747) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bírsz te engem. ;] Különben sem kell itt az álszerénység hogy nem vagy izmos.

God Vazzeg: Cseszhetem a definíciót ha úgy nézek ki mint a giliszta. Láttam elég képet naturál testépítőkről a színpadon, olyan nyomorultul néznek ki szerencsétlenek, miközben offszezonban betöltve félistenek.
Meg aztán izomtömeg kell és van ott definíció 15% tzsvel is. Naturálban extrém diétában megy el az izom, aztán ha belegondolsz mennyit szenvedtél minden dekáért.
Az utolsó és legfontosabb szempont hogy nekem így tetszik a legjobban. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#39753) xcds válasza Ijk (#39742) üzenetére


xcds
őstag

Erről a képről ez ugrott be. 0:08-nál. :DDD
Jó forma. :K

(#39754) swoody


swoody
senior tag

Szerintetek hűtőbe tárolva zabkása+fehérje mennyi ideig örzi meg a minőségét?

(#39755) korcsillio válasza God Vazzeg (#39721) üzenetére


korcsillio
őstag

Haveromnak már meg adtam a címet ;)
Ő Kecskeméti

(#39756) Dicker válasza Tulku (#39719) üzenetére


Dicker
őstag

A Sparban meg a Cheesland van. Én ott mindig találok. Szerintem a Meggle-nél egy kicsit jobb. Igaz én is 10-esével veszem, mert van, hogy elfogy, de nagyon nem akadok fenn, hiszen minden sarkon van valami szemét bolt. Egy ilyen, meg egy kaja mellé lemegy. Főleg tojás mellé. De sok kajálás minőségét feljavítja. Legyen az akár egy mezei szendvics.

Amúgy én szóltam anno az üzletben, hogy ha van rá mód lehetne több darab, mert én heti rendszerességgel vennék x darabot. Hívták az üzletvezetőt, és túl is lett beszélve. Igazából ezzel csak te segítesz nekik, hogy jelzed a vásárlói igényeket, na meg ott hagyod a pénzed. :))

(#39757) God Vazzeg válasza Ijk (#39752) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, én is pontosan így gondolkozom! :K

(#39758) God Vazzeg válasza korcsillio (#39755) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Köszi :R

(#39759) brownus válasza God Vazzeg (#39721) üzenetére


brownus
veterán

gratula!! :)

(#39760) God Vazzeg válasza brownus (#39759) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dánke :R

(#39761) baluka6


baluka6
aktív tag

Aki ért a kémiához, a Kreatin HL és aKreatin etil-észter HCL között mi a különbség? Valamint az országban valahol kapható sima HCL?

(#39762) Sotho válasza baluka6 (#39761) üzenetére


Sotho
őstag

Valamint az országban valahol kapható sima HCL - háztartási bolt pl. ;]

(#39763) baluka6 válasza Sotho (#39762) üzenetére


baluka6
aktív tag

Zsír, ha van benne kreatin, akkor jöhet! :D

(#39764) #65313280


#65313280
törölt tag

Akit érdekel annak van egy eladó MP Assaultom (516g van még a 736g-ból), nekem ez nem jött be. :( Ugyanitt van még 425g májprotkós kreatin monohidrát is szaréhugyé'.

(#39765) _NCT válasza baluka6 (#39761) üzenetére


_NCT
őstag

Én itt vettem, igaz kapásból 2őt, lehet ki is fosztottam ezzel a készletet, mert már nem kapható, de írj rájuk, hátha lesz elfekvőben még....

Ma elfogyott az Anotest teszto fokozó, 3 hétig toltam, nem vettem észre változást. Igaz hogy a héten 26-ba léptem de úgynéz ki pont jó a teszto szintem, mert lóf@sz változást se érzek már a 2. adag teszto fokozó után sem, ráadásul nem tribulus-t hanem DAA-t vettem, de kárvót.

Asszem pár évig várok még ezekkel.....

(#39766) Koczó93


Koczó93
őstag

Naturál motivációs videó

Tudom ők girhesek :DDD

(#39767) #97716736


#97716736
törölt tag

Üdv néktek gyúrósok!
Először írok ide... Azt olvastam az egyik MD újságban, hogy edzés után a fehérje mellé, lehet ( érdemes ) szedni kukoricakeményítőt ( Vitargo ). Na most ezt hogyan kell alkalmazni, mennyi grammot kell bevinni a szervezetbe?
Előre is köszi a válaszotokat!

(#39768) Dicker válasza Koczó93 (#39766) üzenetére


Dicker
őstag

Nem girhesek ezek, csak buzk, és nem naturálok. ;)
A videó amúgy már volt itt szerintem.

(#39769) xcds válasza Koczó93 (#39766) üzenetére


xcds
őstag

Sztem ezek is kokszolnak...

(#39770) _NCT válasza Dicker (#39768) üzenetére


_NCT
őstag

+1. Az a cuppogós b*zi az elején a legirritálóbb.... Bohócok ezek, nem sportolók...

(#39771) emiki6


emiki6
veterán

Sziasztok!

Starting Strength-szel találkozott valaki közelebbről?
Mivel érdemes kiegészíteni (idővel)?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#39772) Koczó93 válasza Dicker (#39768) üzenetére


Koczó93
őstag

Úgy emlékeztem hogy idézőjelbe tettem a naturált. De ezek szerint nem :D azt a cuppogós gyereket ütném én is amúgy :D

(#39773) GyurosAki válasza emiki6 (#39771) üzenetére


GyurosAki
tag

Nagyon jó edzésterv. Szépen jön az erő és a tömeg. Ha pedig valami miatt ki kéne hagynod 1-2 hetet, nem esel össze annyira mintha 4x12-s szétizolálós edzést nyomnál. Én kicsit átírtam, mert sok volt a guggolás, felhúzás, fekvenyomás egy napon, de így is tuti. Én csak ajánlani tudom :K

(#39774) emiki6 válasza GyurosAki (#39773) üzenetére


emiki6
veterán

Most végeztem az elsővel. Azon lepődtem meg milyen gyorsan letudtam. Így elsőre beraktam mellé egy kis "húzóckodást" meg hiperhajlítást.
A gugolásnak elfelejtettem utánanézni, úgyhogy egy rudat vettem a nyakamba és azzal gugoltam.
Holnap lehet nehezen fogok majd járni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#39775) kolosanyi válasza emiki6 (#39771) üzenetére


kolosanyi
veterán

Már a kezdetekben javaslom, hogy csinálj köztes napokon törzs (ez nagyon fontos!) és kardió programot. Ezen kívül semmivel, annyi, hogy szerintem ne evezést csinálj, hanem húzódzkodj (szépen lehet azt is nehezíteni ha már jól megy).

Szerk.: Ja és fektess nagy hangsúlyt a tökéletes technikára. Evidens, de adott is lényeges. Ne emelj a súlyon, csak mert a terv azt mondja, vagy az ego megköveteli. Olyan súlyt válassz, amit teljes mértékben kontrollálni tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#39776) God Vazzeg válasza #65313280 (#39764) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Assault mennyi? Melyik íz? Kméten jársz? :)

(#39777) #65313280 válasza God Vazzeg (#39776) üzenetére


#65313280
törölt tag

Dinnyés, 4ezret gondoltam érte. Sajnos nem járok arra (akkor beugranék edzeni is :) ), de postázni tudom.

(#39778) NorBuilder válasza kolosanyi (#39712) üzenetére


NorBuilder
csendes tag

Nootropil.
Én már mindent próbáltam, de ez a legjobb. Esetleg megdobhatod egy kis ginkgoval, meg reerginnel. Ez a két utóbbi szabadon vásárolható, a nootropil vényköteles, de elmégy a háziorvoshoz és felírja. Napi 2, durva esetben napi 3. Attól függ, mennyit kell tanulnod. 60 szemes kb 1500 Ft.

(#39779) _NCT


_NCT
őstag

Kérdezek erősen offot. Mi a pöcs*met vegyek barátnőmnek karácsonyra? Butagyúrós létemre semmi értelmes nem pattan ki a fejemből...

Wellness hétvége már megvan, de azon kívül szeretnék neki valami nempulcsi,nembögre,nemtörölköző dolgot.... Lehetőleg nemdrágán.... Wellness hétvége az olyan snassz, személyes dolgoknak tudom h jobban örülne, mint minden nő.

Amire eddig gondoltam:

-digitális képkeret, rajta képeinkkel
- valami ékszer, belegravírozva a nevünkkel, stb....
-3D képgravírozás üvegbe, egy közös fotóról, megvilágítással (g*cidrága, ezt a sor végére tettem)

Ezen kívül fogalmam sincs.... Árban nem akarok elszállni, max 10-15k. Hajvasalót pl rohadtul szeretne, de ez megint ilyen null személyes dolog....

[ Szerkesztve ]

(#39780) Morris válasza _NCT (#39779) üzenetére


Morris
veterán

Én a digitális képkeretre szavazok. Lehet
én is meglepem egy ilyennel az asszonykát. :)

[ Szerkesztve ]

(#39781) emiki6 válasza kolosanyi (#39775) üzenetére


emiki6
veterán

"törzs (ez nagyon fontos!) és kardió programot"
Ajánlj egyet / néhányat.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#39782) wertigo1984 válasza _NCT (#39779) üzenetére


wertigo1984
őstag

Kb en sem tudom hogy mit vegyek asszonynak. :( Parfum es kenceficek kilove, mert uzletvezeto egy ilyen boltban, testereket es mintakat halomszam hozza haza. Auto nem kell mert van neki is, telefonja is (jo nagy), megvan mindene. :((( Gondoltam arra is, hogy adok neki 50 rugot, azt koltse amire akarja.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39783) Silverr válasza wertigo1984 (#39782) üzenetére


Silverr
aktív tag

Az a legrosszabb megoldás, hidd el. Meg kell lepni akármilyen aprósággal, pénzt nem jó adni később ebből probléma lehet :(

(#39784) Tyer válasza wertigo1984 (#39782) üzenetére


Tyer
őstag

Vegyél neki egy wellness hétvégét... Ahol persze van konditerem...
Vagy fizesd be egy masszázsra...Vagy a 2 együtt.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39785) gooool válasza wertigo1984 (#39782) üzenetére


gooool
őstag

Én mindig is az egyszerűség és funkcionalitás híve voltam...egy finom vacsora és egy gyorsan oldható masni a cerkára...ha ez nem személyes és nem csal könnyet a szemébe, akkor semmi... ;]
Vagy vegyél neki egy zacskó Skittles-t és rakd a boxeredbe...(ugyebár "Fejd meg a szivárványt!") :DDD

Üdv, Balázs

(#39786) Ijk


Ijk
nagyúr

Én mindig megkérdeztem barátnőmet hogy mit szeretne, ha tetszik neki valami akkor azt megvesszük.
Én legalábbis utálom a meglepetéseket, és nem volt kedvem soha kidobni pénzt az ablakon hogy ha nem tetszik neki csak azért örüljön mert tőlem kapta.
Különben is ha már elmentem vele vásárolni az önmagában ajándék volt, amennyire szerettem ruhaboltba járni, így ki is bújtam mindig ez alól. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#39787) korcsillio válasza wertigo1984 (#39782) üzenetére


korcsillio
őstag

Gravírozott műpé.... ;)
Személyre szóló :DDD

(#39788) wertigo1984 válasza Tyer (#39784) üzenetére


wertigo1984
őstag

Szallodaban dolgozom, de ez nem is jutott meg eszembe, neked is es Silverr , Gooool koszi :R

Korcsi ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39789) korcsillio válasza wertigo1984 (#39788) üzenetére


korcsillio
őstag

Én már vettem asszonynak csak nem karácsonyra :DDD

(#39790) _NCT válasza Ijk (#39786) üzenetére


_NCT
őstag

Na ezaz ami az enyémnél nem működik, "legyél kreatív" ez a jelige.... Esküszöm, mintha valami tanárt hallanék diplomamunka előtt...

Ő rohadtul szereti a kis apróságokat, ami egymásra emlékeztet bennünket... Digitális képkeret meg szerintem is jó, sok kép fér rá, bárhova kiteheti stb....

Tegnap este kitettem a cerkát a radiátorra, bejött a szobába és megkérdezte: "úristen, te mit csinálsz?" Mondom neki: "melegítem a vacsorád" ;] Nem tartotta romantikusnak :(

[ Szerkesztve ]

(#39791) Ijk válasza _NCT (#39790) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyszer betalálsz nála valami jó ajándékkal, utána már együtt veszitek. ;]
Kb. mint a radiátoros eset, amire nem voltunk kíváncsiak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#39792) _NCT válasza Ijk (#39791) üzenetére


_NCT
őstag

Ne hazudj, tudom hogy szebbé tette az estédet ;)

Az még kicsit odébb van amúgy...

(#39793) xcds válasza Ijk (#39791) üzenetére


xcds
őstag

Mi bajod a radiátoros sztorival? :DD

(#39794) venge válasza xcds (#39793) üzenetére


venge
tag

Lehet, hogy megéhezett! ;] Bocsi, magas labda volt! :)

(#39795) kolosanyi válasza NorBuilder (#39778) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi.

(#39781) emiki6

Törzs. Kardióhoz meg bármi mehet, futás, bringa, úszás, négyütemű fekvő, szökdelések, interval edzés stb.

(#39796) Yeffy válasza wertigo1984 (#39782) üzenetére


Yeffy
veterán

...Auto nem kell mert van neki is...

az lol, tudtok élni. nekem kell, ha gondolod, meglephetsz nyugodtan ;] egy bbw-vel az anyóson :P

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#39797) wertigo1984 válasza Yeffy (#39796) üzenetére


wertigo1984
őstag

:K ;)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39798) emiki6 válasza kolosanyi (#39795) üzenetére


emiki6
veterán

A törzshöz mondanál valamit, hogy miből, hányszor hányat az adott napon?
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#39799) kolosanyi válasza emiki6 (#39798) üzenetére


kolosanyi
veterán

Például csinálj elülső, oldalsó és hátulsó hidat (a sokak által ismert híd). Elülső és oldalsó verziót statikusan (kezd mondjuk fél perccel és folyamatosan növeld az időtartamot), több sorozattal (3-4-nél több felesleges), hátulsót meg szériákban (ehhez pl a fegyenc jó progressziós alapot nyújt). Guggolást nagy súllyal meg én nem csinálnék addig, amíg a törzs meg nem erősödött, helyette ott az elől terhelt guggolás. Felhúzást szintén hanyagolnám az elején még. Biztos sokaknak fura ez a fene nagy óvatoskodás, de a saját tapasztalatomból indulok ki, nekem sikeresen szétment ugye a derekam. Helyette valami komplex láb gyakorlatot tennék be, pl bolgár guggolást. Véleményem szerint ez 1-2 hónap alatt megedzi a törzset annyira, hogy fokozatosan el lehessen kezdeni a nehéz súlyos guggolást meg a felhúzást (felsőtesttel nincs ilyen gond szerintem). Én a hidakat és a kardiót venném köztes napokra, tehát hétfő-szerda-péntek súlyzós nap (lábra ugye elől terhelt és bolgár guggolás), kedd-csütörtök kardió (egyéni, a lényeg, hogy változatos legyen), illetve hidak.

(#39800) Woodslave válasza Yeffy (#39796) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is a karácsonyi ajándékon agyalok (mondjuk 15 év után már nem lehet egy nőnek örömet szerezni ;] :D - ma x ha elmosogatok ) de az autó mint olyan lehetőségként sem merült fel :U :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.