Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174351) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Jó pár éve 5-6 napokat edzek, hogy elosszam az izom csoportokat edzés tekintetében. Ez most már nem fér bele és le kell csökkenteni a napok számát. Valakinek nincs egy 2 vagy 3 napos edzésterve? :R

Köszi

(#174352) aelod válasza TomDeNemm (#174348) üzenetére


aelod
veterán

..és amúgy mit számít "mások" vagy a drognyúl véleménye? Nem kompetensek. Phil 7x nyert címet, lehet szeretni nem szeretni de ez van. Nem hiába nyerte meg ezeket a Sandow szobrokat. Gifted. Többi lényegtelen ki mit gondol róla. Brandon az elmúlt 10 év leggyengyébb mezőnyéből került ki győztesen. Én is találkoztam vele már 2x is váltottunk pár szót, szimpatikus jó arcnak tűnt de ez nem növeli azt az 1 címét.

#174351Jumbozorz

Push pull leget próbáltad?

Wood

De sajnos mindenkit nem lehet bannolni emiatt. itt van Angel is aki egyszer a csepeli birkózó olimpiai keret felkészítő edzője és dietetikusa máskor azt nem tudja hány gramm egy kupak zab :U

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174353) vaakuum válasza Cs1csó (#174350) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem merem lefotózni a reggeli vitamincsomagomat ... :O
Gyerekeim sem értik, hogy lehet egyben lenyelni az egész maréknyit :B
(1 béres multi, 1 béres porcerő, 1 béres mg+b6, 1 legalon, 1 zn+szelén, 2 lysine, 2 beta alanin, 1 multisalt, 1 omega3, 1 kurkuma+tömjénfa, 1 kurkuma+gyömbér, 3 k1k2D3) Ez ha jól számolom, 16 szem. :Y Aztán persze lehet játszani kellene a beviteli idővel, de úgy egyben betolom, és le van tudva. Ebédig szívódhat a turmix társaságában.
Mindenesetre most a jó idő miatt rövid napot tartva lenyomtam a mai edzést is... erre most ismét 20 óra regenerációs időt jelez a kütyü.
Voltam terheléses ekg-n a múltkor, dokinéni mondta, hogy életkorom és súlyom alapján 175 wattot kellene tekerni, amivel a pulzust és a vérnyomást is várhatóan ki tudjuk maxolni, és elnézést kért előre a terhelés miatt. Aztán 225 wattnál azt mondta, hogy bár még a vérnyomás is mehetne meg a pulzus is, de ne húzzuk az időt, szerinte nincs szívet és keringést érintő gondom. :DD Ez megnyugtat, így bátrabban merem növelgetni a terhelést akkor is, ha már a fülemen szedem a levegőt.

Pihenni meg nem mindig megy... van, hogy felébredek hajnalban, és nem bírok visszaaludni. de ha nem ébredek fel, akkor is kidob az ágy max 8 .5 óra után.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#174354) Xelo válasza vaakuum (#174353) üzenetére


Xelo
addikt

a gyomrodnak tuti nem tesz jót hogy ennyi mindent nyomsz le egyszerre, és így az is kérdéses miből mennyi szívódik fel. érdemes lenne elosztani a bogyókat. :K

(#174355) Jumbozorz válasza aelod (#174352) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

hm..megnézem. köszi!

(#174356) Angel2014 válasza Woodslave (#174343) üzenetére


Angel2014
addikt

Régen minden más volt!

Pl: régen volt mérlegem de elfelejtettem a grammot. Remélem nem baj, hogy megkértem valakit mérje le.

Pl: régen nem számoltuk a makrókat csak edzettünk a nyárra és időben kezdtük a vastagítást és a diétát is, ha volt jó koksz bekokszoltunk, így a makrókat sem kellett számolni, mert nem rakódott le a zsír.

Pl: régen az emberek is mások voltak, nem arcoskodtak ennyire, önzetlen segítőkész emberek voltak. Nem Bunny és a sok fittnes tanfolyam alapjait követte senki ahogy annak idején Arnold sem.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174357) aelod válasza Angel2014 (#174356) üzenetére


aelod
veterán

Még régebben meg az emberek a sarokba sz@rtak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174358) Angel2014 válasza aelod (#174357) üzenetére


Angel2014
addikt

Pont erről beszélek.

De ha már itt vagy..és méregetjük a zabot.

Az hol van , hogy bizonyos testsúlyú emberek mennyi zabot kell ennie reggelire? Ugyan annyit eszünk ha pl edzünk, és ugyan annyit ha csak ülő munkát végzünk?

Pl nekem edzés nélkül 158 kilóra hány grammot javasolnál reggelire?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174359) Cs1csó válasza vaakuum (#174353) üzenetére


Cs1csó
félisten

Huh esetleg oszd el vagy ez csak a reggeli csomag? Ginsenget vagy Ginko-Bilobát szokták ajánlani.
Amúgy esetleg addig csökkenteni a terhelést amíg reggel nem tudsz frissebben ébredni. Annak nincs értelme, ha akár a pihenés akár az edzés mennyisége miatt (túl kevés, túl sok) fáradt vagy. Pont az lenne a lényege az edzésnek, hogy akkor ténylegesen elfáradsz de emiatt jobban tudsz aludni, jobb a közérzeted, jobb az emésztésed, az állóképességed stb.

(#174360) Cs1csó válasza Angel2014 (#174358) üzenetére


Cs1csó
félisten

158 kg a testsúlyod? :Y Ez kb. bármilyen magassághoz túl sok.

(#174361) aelod válasza Angel2014 (#174358) üzenetére


aelod
veterán

Miért kéne bárkinek is zabot ennie reggelire? De ha egy konkrét számot akarsz olvasni akkor legyen 60g.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174362) S e t h válasza Cs1csó (#174360) üzenetére


S e t h
nagyúr

Volt már több száz is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#174363) Cs1csó válasza S e t h (#174362) üzenetére


Cs1csó
félisten

A testsúlya?! Huh. Van egy munkatársam "gyúr" de amikor feljön a 2X10 lépcsőfokon már úgy szuszog mint egy mozdony. Szerintem ez már nem a jó irány, nagyon nem.

(#174364) Angel2014 válasza Cs1csó (#174363) üzenetére


Angel2014
addikt

189cm

92 kiló is voltam. De itt nem edzettem.

Ezen 155 vagyok. [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174365) Cs1csó válasza Angel2014 (#174364) üzenetére


Cs1csó
félisten

A 113kg-os képen nem nézel ki rosszul, a magasságodhoz az úgy gondolom rendben lehetett.

(#174366) Angel1981


Angel1981
veterán

Sziasztok!

8mm-es átmérőjű lapsúly rögzítő tüskét keresnék emberi áron - az eredeti Technogym 25.000 / db. :(((

Tudna valaki valahol?
Köszi előre is!

(#174367) aelod válasza Angel1981 (#174366) üzenetére


aelod
veterán

..két Angel van már? :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174368) aelod válasza Angel1981 (#174366) üzenetére


aelod
veterán

Hirtelen ilyeneket találtam [link]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174369) vaakuum válasza Angel1981 (#174366) üzenetére


vaakuum
addikt

ha csak saját otthoni használatra kell, akkor barkácsmegoldással egy ilyen, két csavaranyával meg egy nagyalátéttel közöttük az egyik végére. Kb 4-et is tudsz belőle csinálni.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#174370) m3tr0 válasza -Skylake- (#174300) üzenetére


m3tr0
senior tag

Korábban sportoltál valamit? Vagy edzettél korábban?
Azért kérdezem,mert én is hasonló alkattal kezdtem.
183 cm vagyok és 82 kg-ról indultam...most heti 3x járok funkcionális edzésre 3 hónapja és most kezd látszódni bármi kis eredmény,pedig a tökömet elhagyom minden edzésen. :DDD
Szóval ez a csak fogyni szeretnék 10-15 kg-ot véleményem szerint nem ideális elgondolás.
Persze ha van amúgy megfelelő izomzatod már,amit most csak elfed a fókazsír akkor értem.

Én ugye magamból indulok ki. Tipikus skinnyfat alkatom van/volt.
Korábban súlyzós edzéssel is próbálkoztam de ott még ennyi eredményt sem tudtam felmutatni,mint most 3 hónap után.

Szóval első körben az étkezést próbáld rendbe tenni, aztán igenis valamit edzeni kell. :D
Tudom ajánlani a helyet ahová én is járok, itt van a 11-ben és én is a nulláról kezdtem január 3-án, 18 évesen.
Szóval hajrá.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#174371) BÁ Nutrition válasza Vitee (#174307) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Pl a krumpliban sincs tul sok kaloria, eleg laktato is csak nem mindegy hogy keszited el. Eleg sokat lehet belole enni erosebb dietaban is. Amit mostaneban bevetek az a cukkini. Kb annyit megehetsz amennyit csak birsz. Szinte kaloriamentes.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174372) m3tr0 válasza m3tr0 (#174370) üzenetére


m3tr0
senior tag

Tudom ajánlani a helyet ahová én is járok, itt van a 11-ben és én is a nulláról kezdtem január 3-án, 18 évesen.

Akarom mondani 38. :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#174373) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Srácok. Kis véleményt kérek.
November óta lefogytam 40+ kg-t és március vége óta gyúrok is hogy valami formát kezdjek el adni a testemnek
Most viszont valami újat tapasztaltam. A jobb karom nem tudom teljesen egyenesre nyújtani csak marha nagy fájdalom árán. Enyhén hajlított formában csak a szokásos izomláz jellegű érzés van. Ez normális vagy valamit nagyon el rontottam? Mivel lehetne csökkenteni ezt a fájdalmat
Push pull leg edzéstervem van és furcsa mód tegnapi leg day után jelentkezet

(#174374) Angel2014 válasza pelgrim_v1 (#174373) üzenetére


Angel2014
addikt

Ez kevés..

Mióta edzel . milyen gyakorlatokat és ismétlésszámot csináltál kezdetben. Mekkora súlyokkal?

Nyújtás , fehérje és magnézium trillógia a megoldás, Meleg vizet kerüld.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174375) pelgrim_v1 válasza Angel2014 (#174374) üzenetére


pelgrim_v1
tag

3 hete minden nap.

Nap 1 mell váll tricepsz
Fekvenyomás 3x8

Tárogatás 3x10
Vállból nyomás 4x8
Oldal emelés 3x10
Lórugás 3x10
Tricepsznyújtás fekve 3x10

nap 2 bicepsz hát

Döntött törzsű evezés 3x8
Fűrészelés 3x8
Felhúzás 3x10
Bicepsz rúddal (kétkezes) 3x8
Koncentrált bicepsz (egykezes) 3x10
Fordított fogású bicepsz (kétkezes) 3x8

nap3 comb vádli has
Kitörés 3x10
Hasprés 3x10 (ezt úgy csinálom hogy egy prés jobbra egy közepén egy balra hogy az oldalsó részeket is feszítsem és egy ilyen hármas sor számít egynek)
Gugolás (súllyal) 4x10
Vádli feszítés (pipiskedés , súllyal) 3x10

Súlyok viszonylag kevesek még, kétkezesen általában 30kg van fent (tricepsznyújtásnál pl fekve csak 20) még egykezesnél 7kg (lórugásnál mondjuk csak 5)

Illetve minden nap a sorban egyet kiválasztok amit aznap utolsó gyakorlatnak csinálok és azt aznap bukásig (tegnap hasprés volt (négy és fél szett sikerült belőle)

Ez mellett fő állásban targoncás vagyok és mellette futárkodom kerékpárral (átlag 500-600km össze jön)

Diétázom, makró tápanyagot és kalóriát számolok

Mivel idő hiányában otthon végzem (vettem egy padot illetve egy 50kg-ig skálázható készletet ami egyenlőre elég, majd ha kell nagyobbra váltok) így ezekhez az eszközökhöz kell hozzá terveznem az edzést . Annyi időt minden nap szakítok hogy azt az egy órát rá szánjam, bemelegítés, gyakorlatok, lenyújtás.

[ Szerkesztve ]

(#174376) Qtya123 válasza pelgrim_v1 (#174375) üzenetére


Qtya123
őstag

Jól értem, hogy szünet nélkül minden egyes nap edzel? Mikor regenerálódsz így? Nem csoda, hogy fáj, ha így belecsaptál a közepe.

Amúgy csak kíváncsiság képpen kérdezem: valami baleset történt, hogy több mint 40 kg-ot fogytál ilyen rövid idő alatt? Gondolom nem 160 kg-os ember voltál, hiszen az nem annyira összeegyeztethető azzal, hogy biciklis futár vagy.

(#174377) pelgrim_v1 válasza Qtya123 (#174376) üzenetére


pelgrim_v1
tag

145 voltam arról fogytam 103 vagyok jelenleg (és még így is van rajtam felesleg hiába vagyok 195cm)

Hát a válás segített az első 20kg -ba az biztos . Utána már csak a motiváció hogy végre olyan formát csináljak magamnak amiben jól érzem magam. (Amúgy csak 27 vagyok :D )

Szerencsére hatalmas a mozgás igényem (főleg mióta újra szingli vagyok) így nem okoz gondot fulladásig tekerni a kerékpárt. Bár most júniustól motorra váltok szóval a kerékpár helyett hajnali 30 perc futást tervezek

Igen, minden nap. Ezért választottam a push pull leg edzést. Mivel így is matekoznom kell hogy minden nap hogy legyen erre egy órám (mert kb 250+ órát dolgozok havonta) így inkább ez. Élvezem is amúgy hozzá teszem. Viszont 2 órát már ki menedzselni nem tudnék hosszabb edzésre úgy se hogy a következő nap mondjuk nem edzek

24. Nap volt a tegnapi és eddig a kellemes izomláz mellett nem jelentkezett semmi amúgy. Első ilyen alkalom a mostani.

Én is csinálom azt a hülyeséget hogy minden nap csinálok egy képet és amúgy meg is lepődtem hogy bár minimálisan de látszik a timelapson a változás már és ez csak még jobban motivál

[ Szerkesztve ]

(#174378) Hangfalképű válasza pelgrim_v1 (#174375) üzenetére


Hangfalképű
tag

Nekem kicsit úgy tűnik, hogy beleestél a kezdők egyik tipikus hibájába, hogy a sok edzés a jó. Egyáltalán nem, főleg ha a munkádban túlhajtod magad. Oké, targoncásként feltételezem sokat ülsz a gépen és kevesebbet pakolsz, de a havi 250+ óra nagyon sok (12 óra/nap) és emellett még futárkodsz is. Én amondó vagyok, hogy kicsit vegyél visszább a dologból, hagyj több időt a regenerálódásra, lehet jobban járnál ha heti három teljes testes edzéssel (és 8 óra alvással naponta).
A tested már jelzett a karod által, hogy túledzésben vagy (DOMS sem kizárt), ha pakolászni is kell bent, akkor kurva sok az edzésenként 3 széria bicepszre mindezt heti kétszer, pihenőnap nélkül. Ha tovább folytatod krónikus túledzésben leszel, amihez hetekre meg kell állnod, hogy kipihend magad. A bukást meg felejtsd el főleg így, ahogy most csinálod...

[ Szerkesztve ]

(#174379) pelgrim_v1 válasza Hangfalképű (#174378) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Futárkodással 250. Lehet hogy igazatok van és push pull leg széria után be iktatok egy pihi napot mindig

Eléggé maximálisan vagyok a dolgokba ha valamibe bele vágok, néha túlságosan is :DDD

Amúgy ahogy utána olvastam a dolgoknak én is DOMS-re gondolok mert a bicepsz edzés után 2 nappal jelentkezett a dolog

[ Szerkesztve ]

(#174380) Runemaster válasza Angel2014 (#174374) üzenetére


Runemaster
csendes tag

Én erre a meleg víz dologra kíváncsi lennék, hogy miért kell kerülni és milyen értelemben.

(#174381) pelgrim_v1 válasza pelgrim_v1 (#174375) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Amúgy ha van építő jellegű kritikátok a kialakított tervemhez szívesen fogadom. Még hülye kezdő vagyok. Szempont volt hogy otthon a rendelkezésre álló eszközökkel tudjam megcsinálni (50kg-ig skálázható súlyzó készlet és pad) a nagyon nagy súlyozást egy okból kerülöm bár több gyakorlatnál szerintem menne nagyobb súllyal (pl gugolás , fekve nyomás stb) az az hogy teremmel ellentétben baj esetén nincs nálam senki aki levegye rólam a súlyt így inkább a sorozatok és ismétlések számával játszok/emelem

(#174382) Cs1csó válasza pelgrim_v1 (#174379) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, nekem a vesszőparipám a kellő pihenés (regeneráció) ami ugye elsősorban alvás. Ha ennek az időnek a kárára csinálsz bármit az kontraproduktív lesz. Persze ezt lehet az alváson kívüli dolgokkal is segíteni: megfelelő tápanyag bevitel, stressz mentes környezet stb.

(#174383) pelgrim_v1 válasza Cs1csó (#174382) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Szerencsére kicsi az alvás igényem. 5-6 órával működök

(#174384) Hangfalképű válasza pelgrim_v1 (#174383) üzenetére


Hangfalképű
tag

Ha komolyan gondolod a gyúrást, ideértve a hobbiszintet is, akkor vagy rászoksz a napi 8 óra alvásra vagy felejtsd el az egészet.
Regenerálódás/Edzés/Táplálkozás. Ha bármelyik nem valósul meg megfelelően, bachatod az egészet. Neked jelenleg az egyharmada van meg a nagy egészből. Az edzés túl sok a munkád mellett (meg amúgy is), a regenerálódásod kevés. A kajálásodról nem tudunk semmit, de talán jó.

[ Szerkesztve ]

(#174385) Cs1csó válasza pelgrim_v1 (#174383) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez szerencsés, de - saját magamon tapasztalom - ez függhet az adott nap/hét terhelésétől. Tehát ha van egy lazább nap/hét akkor akkor nincs annyi alvásigény, vagy fordítva meg is nőhet az igény.
Volt olyan amikor toltunk a haverokkal egy 50-60km-es biciklizést nyáron mit mondjak nem kell este ringatni, pikk-pakk elaludtam. (napi szinten biciklizem de csak 5-10km-t munka, bolt stb.)
Egy húzósabb munkanap - nincs megállás folyamatos pörgés, aztán utána még mondjuk 1 óra intenzív edzés - után biztos nagyobb lesz az alvásigény mint egy "álmos" vasárnap amikor esetleg nincs más dolgod mint enni, filmet nézni a fotelből kanapéról, olvasgatni, zenét hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#174386) pelgrim_v1 válasza Hangfalképű (#174384) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Nem az hogy nem akarok 8 órát aludni hanem hogy nem tudok. 5-6 óra után kivág az ágy hogy "ki aludtad magad bazdmeg menj dolgodra"

(#174387) Angel2014 válasza pelgrim_v1 (#174375) üzenetére


Angel2014
addikt

Jó bedobtad magad a mélyvízbe. Ne csodálkozz.

Sok ez egyszerre kezdésnek.

Változtatnék az edzésen is.

Kardiót se látom.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174388) pelgrim_v1 válasza Angel2014 (#174387) üzenetére


pelgrim_v1
tag

A futár kerékpározást szánom annak és ha motorra váltottam azt fogja felváltani a futás

Edzéshez szívesen fogadok javaslatokat/kritikákat.

[ Szerkesztve ]

(#174389) Angel2014 válasza pelgrim_v1 (#174388) üzenetére


Angel2014
addikt

Korod nem írtad, de szétosztanám.

Ha fiatal vagy:

Mindenből 3 vagy 4 gyakorlatot csinálnék. 4 sorozatban 16-14-12-10

Hétfő: Mell és Bicepsz.has, kardió.

Fekvenyomás , 45 fokos nyomás , tárogatás, Padon,

Kétkezes rúddal bicepsz. Kalapácsos bicepsz egykezessel, Koncentrált bicepsz.

Has. Gépen 5x20 3x20 lábemelés.

30 perc kardió.

Ez az egész megvan másfél óra alatt.

Kedd: Váll Tricepsz.

Melltől nyomás, Állig húzás, Előre emelés, Oldalt emelés, És gépen hátra tárogatás.

Tricepsz: Fekve homlokhoz engedés egyenes vagy francia rúddal. Ha van tolodszkodó gép ülve, Csigás letolás rúddal, és kötéllel is.

Has és 30 perc kardió. Ami 120 pulzussal sétálnék.

Szerda: Mell: egykezes súlyzókkal nyomás. Ugyan ez 45 fokos padon, és Pullower.

Bicepszre csinálnék egy csökkenő sorozatot az megvan 5perc alatt.

Egykezes súlyokkal egyszerre és csökkented 2 kilónként. Pl kezded 24 kilóval 1 egyből mész a 22 kilóra és kettőt húzol bele mész egyből a 20 kilóhoz és három ismétlést csinálsz 18 ba négy és így tovább 10 sorozatig.

Has: és 30 perc kardió.

Csütörtök : Hát: Mellhez vagy tarkóhoz húzás csigán. Ülve evezés. Döntött törzsű evezés rúddal. Állva csigás letolás.

Vállra meg csigán csinálnék gyakorlatokat állig húzást is, oldalt emelést is állva kötéllel hátra húzást. Vagy gépen tárogatnék.

Tricepsz: Itt csinálnák lórugást , állva vagy ülve tarkóhoz engedést. Nonstopp egy gyakorlatot.

Has és kardió.

Péntek csak lábnap, de akkor ami a csövön kifér.

Guggolás, Hajlító, feszítő, kitörés, vádli.

Has és itt nem kardióznék.

Ha idősebb vagy hasonlóképp a szériákkal de naponta egy héten csak egy izomcsoportot csinálnék.

Hétfő: Mell has kardió.

Kedd: Hát has kardió.

Szerda: Váll has kardió.

Csütörtök: Bicepsz Tricepsz. has kardió.

Péntek: Láb has.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174391) pelgrim_v1 válasza Angel2014 (#174389) üzenetére


pelgrim_v1
tag

És akkor hétvégén meg pihi ha jól értelmezem
27 vagyok amúgy.

(#174392) Angel2014 válasza pelgrim_v1 (#174391) üzenetére


Angel2014
addikt

Így van.. :K

125-ös pulzus pedig a zsírégető zónád a kardióhoz az életkorod miatt.

Így mehet a heti két izomcsoport is, de jó az egy is.

Letolás. Hátra.

Hátsó váll kötéllel.

Hátsó váll gépen

Bicepsz sokkolás

Ez a bicepsz edzés amit írtam.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174393) Angel2014 válasza Angel2014 (#174392) üzenetére


Angel2014
addikt

Letolás Hátra

Hátsó váll kötéllel

Hátsó váll gépen.

Bicepsz sokkolás 10 ismétlésig Nonstopp.

Talán így jó lesznek a linkek is.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174395) marked one94 válasza pelgrim_v1 (#174391) üzenetére


marked one94
őstag

Én csak annyit tanácsot adok hogy angelre ne hallgass.

You'll Never Walk Alone

(#174396) pelgrim_v1 válasza marked one94 (#174395) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Jelenleg mivel be vagyok szorítva az otthoni eszközparkba nem is tudnék. Meg úgy érzem amit le írt az eléggé medium szint már

[ Szerkesztve ]

(#174397) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Erről az Aldiban kapható súlyzó készletről mi a véleményetek?
Csak 17 kg súly van hozzá, de az acéltárcsás.
2db egykezes súlyzóból 1db hosszú súlyzót lehet építeni belőle.
23.000ft.

Szerintetek megéri az árát? Természetesen otthoni edzéshez kellene.
Kezdő vagyok, csak pár hónapja járok edzeni, ezt vegyétek figyelembe.

Köszönöm a választ előre is.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#174398) Woodslave válasza marked one94 (#174395) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :C

Srácok nem tudom kinyújtani a karom. Angel: sokkoló bicepsz program :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#174399) aelod válasza Woodslave (#174398) üzenetére


aelod
veterán

LoL

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174400) OPiiPO válasza Woodslave (#174398) üzenetére


OPiiPO
addikt

:))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.