Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174451) Cs1csó válasza HUTCHDB (#174446) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nagyobb lesz a péló az nem elég, te kis telhetetlen! :DDD

(#174452) aleister válasza Cs1csó (#174443) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem is! Persze itt is képbe jön az ízlés kérdése, de amit a cikk ír, miszerint egy nem extrém mód kisportolt emberről feltételezi a másik nem, hogy egészséges, hogy van akaratereje, képes megvédeni, stb, az teljesen rendben van szerintem.

HUTCHDB:
Én szedtem korábban. Szemre nem vettem észre pozitív változást, s mivel nem mértem magam, így hitelt érdemlően semmiféle fogyasztó hatást nem tudok megerősíteni. Ettől még lehet, hogy működik.

Flash:
Vegyél helyette creatine malate-ot.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#174453) pelgrim_v1 válasza bigmasterg (#174450) üzenetére


pelgrim_v1
tag

https://shop.biotechusa.hu/products/black-burn-90-megakapszula?utm_source=CJ&utm_medium=affiliate&utm_campaign=8280252&utm_content=14522375&cjevent=c7f3b23db9c911ec8399c50f0a18050d&cjdata=MXxZfDB8WXww

Nekem ez bevált mikor nagyon el kezdett lassulni a fogyás. Persze én bőven hozzá is mozgok

Más kérdés:

Sok gyakorlatomnál van 3x10 be állítva de ezeknél a harmadik sorozat utolsóját már nem mindig bírtam szabályosan

De mikor át tértem a 12-10-8 -as sorozat számokra akkor mind a 30 ment szabályosan

Van valamilyen negatív vagy pozitív hatása ha így csinálom vagy jó így is ? A végén ugyan az a mennyiség lesz

[ Szerkesztve ]

(#174454) Cs1csó válasza aleister (#174452) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az a legrosszabb, hogy "kigyúrja" magát aztán:
- 10 lépcső után már fújtat mint egy gőzmozdony
- alig nyújt - vagy akár a nyújtás ellenére is - iszonyat kötött alig tud mozogni

Ez az ami nagyon rossz irány.

(#174455) Angel2014 válasza OPiiPO (#174449) üzenetére


Angel2014
addikt

Igen.

Levették az oldalt amit linkeltem annak egy ketós termékében olvastam.

De itt is olvashatsz róla.

[link]

Meg itt is.

[link]

És pl ilyen szerekkel a vérben megemeljük a ketózist és jobb és gyorsabb lesz a zsírégetés.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174456) Angel2014 válasza Angel2014 (#174455) üzenetére


Angel2014
addikt

Pl ez is az.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174457) HUTCHDB válasza bigmasterg (#174450) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igazából a “szer” hatására lettem volna kiváncsi, nem a kalória deficit szükségességét kérdőjeleztem meg.
Azt, hogy a placebo hatás jelen van-e, vagy sem, az is irreleváns számomra.
Számtalan weboldal állítja a zsírégető hatását, viszont érdemi tanulmányok erre a “képességére” nem térnek ki.
Kicsit furcsa (és így fals) párhuzam pl. a koffein (kávé), ami nekem használ, de ugye nem közvetlenül, hanem az élénkítő hatása az, ami miatt jobb (több) aktivitásra vagyok képes, (NEAT) így átvitt értelemben segíti a diétámat.
Az L-Carnitinről még ilyen jellegű tanulmányt sem találtam.
Ami furcsa, az az, amit az előbb írtam, vagyis, hogy sok sok oldal zsírégető hatást titulál neki, és a táplálékkiegészítő, edzés közben fogyasztandó italok között is, No.:1 !

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#174458) aleister válasza HUTCHDB (#174457) üzenetére


aleister
veterán

Nyugodtan vedd meg, ha ennyire izgat, mert a felhasznált mennyiségét tekintve az egyik legolcsóbb tápkieg. 200 gramm elég kb fél évig, és 5500 forint. Ha esetleg nem jön be, ennél többet is kidob egy random testépítő feleslegesen.
Legjobb egyébként is magadon kikísérletezni az ilyet, mert sok kiegészítő eléggé függ az adott szervezettől.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#174459) HUTCHDB válasza aleister (#174458) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Értem amit mondasz, és igazad is lenne, ha az elmúlt években nem dobáltam volna ki a pénzt szó szerint ezerszer, feleslegesen.
Éveken át szedtem főleg diéta alatt a Scitec Hyper Carnitinjét, és most is gondolkodtam rajta, hogy veszek, de látom, hogy kb 9.000 forint. Egyébként az emlékeimben az maradt meg, hogy aerob mozgásnál izzadtam tőle, jelentsen, illetve érjen is ez bármit.
A kérdés nyilván arra irányult volna, hogyha "mihaszna" a termék, akkor inkább veszek az árából húst, zöldésget, gyümölcsöt.
Mondjuk lehet, hogy most be van szűkülve a tudatom a diéta eredményességére koncentrálok, közben meg az egyéb hatásai miatt is megérné megvenni.
Kicsit érdekes dologra bukkantam a neten egyébként tegnap este, miszerint 5-15 gramm (5-15 szem/nap a fenti Scitec termékből) kellene belőle naponta, (ha egyéb dolog már ki van maxolva) akkor esetlegesen valamennyit még segítHET, de inkább az energizáló, vagy agyi és egyéb szervi működésekre gyakorolt hatása miatt, és nem a "zsír, energiává történő átalakítása" miatt.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#174460) aelod válasza HUTCHDB (#174459) üzenetére


aelod
veterán

Ha a zsírégetés miatt vennéd, ne vedd. Pénzkidobás. Ami igaz a tápkiegek legtöbbjére. Az izzadás mértéke meg nem mérvadó egyáltalán.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174461) HUTCHDB válasza aelod (#174460) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Itt egy leírás pl. #174458aleister által linkelt termékhez tartozóan:

Acetyl L-Carnitine
A karnitin valamennyi formája hozzájárul a zsír energiává történő alakításához, viszont a kutatások azt mutatják, hogy minden egyes megjelenési formának megvannak a saját előnyei, ezért az Acetyl L-carnitine több kedvező hatást biztosít egyetlen termékkel. A karnitin hozzájárul a karcsúbb és egészségesebb test eléréséhez, támogatva a zsírégetést és az energiaszint növelését. Úgy tartják, hogy javíthatja a sportteljesítményt, a férfi szexuális funkciót és az általános jó közérzetet."

Szóval azonnal meg kell venni, ez egyértelmű! :K

Ezzel nagyon egyet tudok érteni, hogy "Pénzkidobás. Ami igaz a tápkiegek legtöbbjére."
Én viszont a creatint, a fehérje"port" (egyes esetekben a praktikussága miatt), halolajat, és egy minőségi multivitamint (Animal pak) igen jó termékkiegészítőnek tartom.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#174462) aleister válasza HUTCHDB (#174459) üzenetére


aleister
veterán

5-15 gramm az eddig olvasottak alapján szerintem sok. A vastagbélben történő bomlás miatt állítólag "halszagot" okozhat 3 grammtól már. Továbbá alapesetben az embernek pár milligrammra van csak szüksége (tán 50 mg körül).
Ha kipróbálod mindenképp max 2 grammal kezd.

Én elég izzadós vagyok. Nem tapasztaltam, hogy ez növekedett volna carnitin szedés alatt.
A termogenikus zsírégetőknél szokták mondani a megnövekedett testhőt, izzadást.

Igen, a tápkiegek nagy része pénzkidobás. Az illúziók sportja ugye. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#174463) aelod válasza HUTCHDB (#174461) üzenetére


aelod
veterán

Szóval azonnal meg kell venni, ez egyértelmű!

Nyilván ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174465) aleister válasza Richmondeo (#174464) üzenetére


aleister
veterán

Nekem a hónalj annyira nem vészes, ellenben a mellkasom, hátam izzadósabb. Ami elég ciki, mert nyáron átizzadom elől/hátul a pólókat. Simán felveszek a póló alá egy atlétát, így nem üt át. Persze így kicsivel melegebb van a +1 réteg ruha miatt, de ez van.
Nem szedek rá semmit. Ha esetleg kipróbálod ezt a zsályát, akkor jelezz majd vissza kérlek, hogy mi lett a tapasztalat. :R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#174467) Cs1csó válasza Richmondeo (#174464) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia 2 "módszer" van amit én ismerek:
1. Izzadásgátló GÉL (nem krém hanem a gél!) pl. : Old Spice vagy Gillette (nyáron az adott nap utolsó zuhanyzása után szoktam bekenni)

2. Valamilyen lézeres beavatkozás ami "elsüti" az izzadság mirigyet (elvileg nem gond a szervezeted ha szükséges máshol fog "többet" izzadni.

(#174469) HUTCHDB válasza Richmondeo (#174464) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ezt is próbáltam már, de évek óta nem szedtem.
Ha használ, akkor szedd! :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#174471) HUTCHDB válasza Richmondeo (#174470) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Köszi a tanácsot, bár én úgy fogalmaznék, hogy csak az az egyetlen módja a fogyásnak, ha kalóriadeficitbe kerülsz... semmi más.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#174472) Cs1csó válasza Richmondeo (#174468) üzenetére


Cs1csó
félisten

:D Nem, ez csak "krém" ilyet használok:
[link]
Az illat lényegtelen az a fontos hogy GÉL legyen

[ Szerkesztve ]

(#174474) Angelina87 válasza Vitee (#174432) üzenetére


Angelina87
tag

Szia, akkor te is a csúsztatással érvelsz :) +1 :)
az a bajom szerintem, hogy lefekvés előtt én még eszem, meg éjszaka sajnos többet kívánok enni, és amikor fölkelek, dél körül... akkor meg csak kóvájgok egész nap :)
BÁ Nutrition: Köszi, tudom, hogy gyilkos, olvastam sok helyen, h temetőműszak.. de sajnos most ez adatott.
Egyébként meg jó lenne váltanom lassan, mert 4. éve taposom az éjszakázást... és 5-nél több nincs tervben !!!! :U

" A világon vendég vagyok."

(#174475) flash-


flash-
veterán

tudnátok nekem ajánlani "jó áron" (kb 5-6e/kg )tejsavó fehérjét? (2-3kg kiszerelésűt)intenzitásra-minőségre a protein buzz, scitec -biotech ami bejön(főleg scitec,abból negyedévente volt a normál áron 2820g kiszerelés, már úgylátom egy ideje nincs ilyen akciójuk,nagyon lepukkantak..), van valami ezekkel egy minőségű ami jó árban van?
(ilyen nutriversum féle híg-gyógyszerízű íz nem jött be,meg a "doktor" görény se :D )
(korábban myproteint is próbáltam de ott most nincs tejsavóra akció és kissé az nekem "híg")
vagy ha finom "intenziv" ízt szeretnék akkor ennyiért nem fogok találni?
(banán,yoghurt,eper ilyesmi ízek érdekelnének :B )

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#174476) Xelo válasza flash- (#174475) üzenetére


Xelo
addikt

ha kicsit visszaolvasol nemreg linkeltem az akcios gasparit, biotech scitec stbnel jobb minosegu. finom, intenziv.

[ Szerkesztve ]

(#174477) flash- válasza Xelo (#174476) üzenetére


flash-
veterán

ó a Gaspari, abba még "dopping is van" :DDD
viccet félretéve volt korábban magyarországon egy amatőr kerékpáros dopping botrány, a forma a gaspari glutaminra fogta :) (azt állítja önköltségen bevizsgáltatta, és találtak benne 2 féle cuccot :DDD
hát persze,
köszi a tippet, be is rendelem!
valahogy mostanában nagy hiány van a táplálékkiegészítők terén úgy látom, mindenestre az "alap cuccok" hiánycikkek...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#174478) Angel2014 válasza Woodslave (#174404) üzenetére


Angel2014
addikt

Egy: 10-20 éve edzel? Fogadok tudok olyan gyakorlatot mutatni, hogy neked is fájni fog a karod 10-20 év edzés után! Szóval a srácnak rá eddzeni kéne könnyebb súllyal sok magnéziummal és sok nyújtással. Mellé BCAA és fehérje fogyasztással.

Kettő: Én világ életemben abban bíztam és hittem, hogy az edzésnél igen is fontos az izomláz.

A vér növeli a sejtek térfogatát.
A hegesedést fehérjével építjük fel és ettől nő az izom is.
A vérbőség jobb fejlődést és erőt képez az izomzatban.

De ez a sok új cáfolat és a két hónapos Fittness iskola megcáfolja az évtizedekig alkalmazott old scholl edzést.
Nekem mégis jobban tetszettek azok a formák a mostaninál.
Erőben és állóképességben is ütik a mostani generációt.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174479) Woodslave válasza Angel2014 (#174478) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor csinálok izomlázat bárhol amikor akarok nem nagy műveszet. :U

az nem feltétlenül gyakorlat hanem inkább mennyiség függő. Abban hiszel amiben akarsz én nem akarlak meggyőzni semmiről. Nekem az a célom csak, hogy amikor annyi idős leszek mint te ne legyek 160 kg és ne szakadjon el a combbicepeszem attól fékez egyet a busz. No offense nem bántásból írom. Innentől kezdve fullra lexarom milyen gyakorlatot tudnál mutatni amitől izomlázam lesz :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#174480) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

esetleg ez is jó lehet a Gasparitól?
[link]
nem bírom rávenni magam több mint két kiló csokisra

[ Szerkesztve ]

(#174481) Xelo válasza Aksomatic (#174480) üzenetére


Xelo
addikt

persze ez is jo csak lassabban emesztodik (van benne kazein meg tojas feherje is), es egy adagban aranyosan kevesebb a feherje az intraprohoz kepest (25g/38g vs 24g/32g).

(#174482) aleister válasza Woodslave (#174479) üzenetére


aleister
veterán

Akkor csinálhatnál a vállaimban, mert eddig nekem nem sikerült. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#174483) Woodslave válasza aleister (#174482) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Fogsz egy 10kgs tárcsát két kézzel. Előre emelés teljesen fej fölé. 100 ismétlés addid nem teszed le. Irj holnap :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#174484) aleister válasza Woodslave (#174483) üzenetére


aleister
veterán

Sajna épp most jöttem ki edzésről. Pénteken visszatérünk rá. :)
Ha szombaton dögrováson leszek, vendégem vagy egy finom kávéra/sörre/stb. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#174485) bigmasterg válasza aleister (#174484) üzenetére


bigmasterg
addikt

Csak az izomláz magában semmit sem ér, egyáltalán nem egyenlő a fejlődéssel.
Nem kell hogy célja legyen az edzésnek. Leginkább a következő edzésen hátráltat.

(#174486) Angel2014


Angel2014
addikt

Sajnos ismét egy tragikus hírről kell beszámolni. Elhunyt Cedric McMillan! A halál oka - megbízható források szerint - szívroham!
Nyugodjék békében! 😞

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174487) aleister válasza bigmasterg (#174485) üzenetére


aleister
veterán

Igen, tudom.
Ettől függetlenül zavar, hogy az életben nem volt a vállamban izomláz. Máshol igen, ott nem.

Angel2014:
RIP!

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#174488) Cs1csó válasza aleister (#174487) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha izomláz érzeted nem is volt, de mondjuk amikor felemeltél pl. az asztalról egy villát vállból tehát merev karral akkor pl. ha nem ment na az már mutatja, hogy jó volt az edzés. :DDD

(#174489) Angel2014 válasza aleister (#174487) üzenetére


Angel2014
addikt

Leírnád hol jobba fejlődés?

Ott ahol van volt vagy ott ahol nem volt ott elmered némileg.

Amúgy kis súly nagyobb szériák és kevesebb pihenőidő.

Azt is írd le milyen válledzést csinálsz és mivel kezded.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174490) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#174486) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Eleg szomoru :((
Nyugodjon bekeben

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174491) marked one94


marked one94
őstag

Én nekem se volt izomláz nagyon a vallamban meg is kinez valahogy :F ja es kb 3-4 gyakszit csinálok ra :U
[kép]

You'll Never Walk Alone

(#174492) S e t h válasza Angel2014 (#174486) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt a jó életbe, ez még április elsején is erős lett volna, hát még így.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#174493) Angel2014


Angel2014
addikt

goodboy007 Képe vele örök emlék lesz. :((

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174494) aelod válasza S e t h (#174492) üzenetére


aelod
veterán

3x is találkoztam vele, beszéltünk is. Engem ez most nagyon megrázott. Óriási kedvencem volt a pali.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174495) S e t h válasza aelod (#174494) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem is tudom hirtelen hová tenni, talán az agyam nem akarja elfogadni, hogy egy olyasvalaki halt meg, akinek még nem kellett volna, a megjelenése nem determinálta őt erre. Ha fogadni lehetett volna rá ki esélyesebb az elmenetelre, akkor messze nem rá gondoltunk volna, persze a genetikai hátteret nem látjuk.
Szimpatikus tagja volt az elitnek, egy igazi egyéniség, űrt hagy maga után.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#174496) aelod válasza S e t h (#174495) üzenetére


aelod
veterán

Felfoghatatlan.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174497) Woodslave válasza aelod (#174496) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ráadásul most nem is nagyon volt aktív vagy nekem nem rémlik hogy utóbbi versenyeken részt vett volna. Bár az off season lehet megterhelőbb. (már ha bármit lehet feltételezni, de azért mostanában ez már túlzás)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#174498) aelod válasza Woodslave (#174497) üzenetére


aelod
veterán

Tavaly covidos lett, utána meg kórházba került ott majdnem meg is halt. Mesélt is róla az egyik interjúban. Elvileg készült versenyre...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174499) abrtom87 válasza aelod (#174498) üzenetére


abrtom87
tag

A covid + ‘versenyzés’ (itt arra gondolok ami vele jár) nem egy életbiztosítás. Inkább pihenhetett volna egy évet. Még covid nélkül is simán meghalt szívrohamban egy Nasser, Atwood, stb. Sok ilyen haláleset van itthon is, csak nem annyira híresek hogy nagy hír legyen. Angel tudna mesélni, ö sok elhunytat ismert az alapján amit ír.

[ Szerkesztve ]

(#174500) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Gyors kérdés.

Ezek az okosórák mennyire számolják pontosan a kalória égetést?

Mármint én örülnék neki a legjobban ha egy bő egy órás súlyzós edzés le égetne 359 kcal-t de számomra elég hihetetlennek tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.