Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67077) tomcica válasza LanyUs (#67075) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A csapattal megcsinaltam plusszba a vasarnapi kozoson amivel ok specifikusan keszultek,ez 24-28km (ketszer volt 30km,es ketszer volt dupla edzes ossz 40km) a leggyorsabb fiukkal. 3:45-4:25 kozotti munka.
Het kozben nem gyujtottem extran km-t,nem mintha nem lenne igy is eleg edzes...es nem csinaltam semmi hosszu futast plusszba,csak tempok,resztavok,emelkedozes szokasos mennyiseg.
Hatodik lettem azon a versenyen.
Amelyiket megnyertem az 34km volt,ott az elso lyukaszto pontra elobb ertem oda,mint a szervezok,igy meg kellett varnom oket (nehany perc) addig odaert aki uldozott az is...onnan mar nem volt egyszeru ujra ellepni,na azt megnyertem.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.