Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Excel a MS Office része.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro | Canon R8

(#2) Csupingo


Csupingo
veterán

Én 100 éve mach 3-at használok. Nem szoktam megvágni magam, szerintem teljesen rendben van. Idegenben már előfordult, hogy valamilyen eldobhatóval kellett beérnem, olyankor szinte elvéreztem a művelet után.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#3) moongoose válasza GreatL (#1) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog (1)

Mint egy falat kenyér..

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#4) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Lidl-ös 5 pengés. Az kb. olyan, mint a mach3, csak sokkal olcsóbb.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5) alcsa


alcsa
senior tag

Kikopott, mert nem volt ra kereslet. Most mar a 5-6 penges cuccok a menok, azokat veszik.

En attertem a Sensor 3 eldobhatora, altalaban akkor veszek mikor kapok valami akciot a 8 darabosra, hanem elegge draga.

(#6) PTM válasza Csupingo (#2) üzenetére


PTM
tag

Nekem is az van kb. amióta megjelent. Igaz, azóta nem is próbáltam mást, mert ez bevált.

(#7) TheLázs válasza alcsa (#5) üzenetére


TheLázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Csak a sokpenge kb. ránézel és eltömődik. Én a hajnyíróval rövidre, majd borotva kombót tolom heti 1x. Nincs olyan borotva kb. ami ne menne azonnal tele.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#8) Vladi


Vladi
nagyúr

Nézni kéne valami cserélhetőpengéset. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9) bkercso


bkercso
nagyúr

Én Mach3-aztam 20+évig, aztán ellustultam és napi 2x elektromos borotva. Így mindig van egy enyhe borosta, de nem zavaró. Cserébe nem kell habot lemosni, arcvizezni, nem karcol stb. A művelet maga 20-30s.

[ Szerkesztve ]

Oh yeah!

(#10) razorka777


razorka777
veterán

Én a fusion-t(az elemeset) használon 15 éve, nagyon bevált, már nem tudnék mással borotválkozni. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#11) Vladi válasza bkercso (#9) üzenetére


Vladi
nagyúr

napi 2-vel hogy lehet borosta? Te a télapó vagy? :F

Én is ellustultam, mostanában havi 2-vel nyomom. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#12) DonElvis válasza razorka777 (#10) üzenetére


DonElvis
tag

Az elemes fusion tnyleg nagyon jó, én azt viszem el magammal, ha elutazom. Normál használatra a Gillette ProGlide power styler-t ajánlom jó szívvel.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#13) Yahhher


Yahhher
aktív tag

Hello.
Én pár napna vettem egy Müllerben. 10es csomag, bortvával összecsomagolt verzió is volt.

Üdv B

(#14) bkercso válasza Vladi (#11) üzenetére


bkercso
nagyúr

Megszoktam, hogy sima az arcom, az elektromossal meg mindig van annyi, hogy kicsit szúrjon, így kell érteni. Messziről látható értelemszerűen azért nincsen. :)

Oh yeah!

(#15) adlersson válasza Vladi (#11) üzenetére


adlersson
aktív tag

Ha tudsz olyan elektromos borotvát, ami tükörsimára nyírja a szőrzeted, ne tartsd magadban, mert azonnal veszek belőle.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#16) nemlehet válasza adlersson (#15) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem már elvi szinten sem létezhet olyan elektromos mivel pengéssel is csak úgy lesz tükörsima a bőröd ha növés ellenében borotválsz és így gyakorlatilag a bőr szintje alá visszavágod.Mivel az elektromos meg jobbra balra alternál (vagy forog) azzal ilyet nem tudsz csinálni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#17) bkercso válasza nemlehet (#16) üzenetére


bkercso
nagyúr

Meg van előtte egy rács, és mögötte egy gap, majd a penge. Nem ér a penge a bőrhöz.

Oh yeah!

(#18) hohohohóó...


hohohohóó...
tag

Amazon árulja. Az tuti eredeti.
Nekem is volt/még megvan, de már rég csak elektromosat használok. Sokkal kényelmesebb és gyorsabb, alig van már különbség, ha egyáltalán van még.

(#19) UnA válasza bkercso (#14) üzenetére


UnA
Korrektor

Én meg inkább elengedtem ezt az egészet, és hetente egyszer közelítek az arcomhoz ilyesmivel, akkor is csak egy hajnyíróval... mert ez van itthon :)

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jó kérdés, én egy időben toltam ezt a penge borotválkozást, aztán nem...

Hajnyíró, majd Philips, majd végül egy Xiaomi szettet kaptam, és heti 1x letolom a szürke pofámat :D

Nekem amúgy a DM sajátmárkása vált be, nagyon remek. Balea Man Revolution 5.1

[ Szerkesztve ]

-

(#21) nyunyu


nyunyu
félisten

Pont ez a bajom nekem is, hogy kezd elfogyni az 5+ éve vett 12db-os Mach3 készletem, újonnan meg elég brutális ára van, plusz azt olvasni, hogy mióta a Gilette lengyelben gyártat, azóta a tartósságuk a béka segge alá konvergált.
Azt meg elég luxusnak érzem, hogy a 800Ft/fej borotvát 2-3 használat után ki kelljen dobni, mert kicsorbul.

(Mach3 Turboval kezdem, ami +50% áráért adott a Mach3-hoz egy 2 használat után elkopó krémezőcsíkot.
Aztán rájöttem, hogy ha Nivea gélt használok Gilette helyett, akkor a jóval olcsóbb Mach3-mal ugyanúgy tudok borotválkozni...)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22) UnA válasza nyunyu (#21) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem a Mach3 bevált, nem látom, hogy rosszabb lenne a minősége - csak már ellustultam, és inkább szőrös vagyok :)

(#23) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog (1)

Én is heti egy hajnyiró + borotva kombóra tettem a voksom. Gyorsan eltömődnek és nem bírják az államnál a szakállam.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#24) Normi™ válasza adlersson (#15) üzenetére


Normi™
őstag

Philips OneBlade nagyon konvergál az általad keresetthez.Nekem viszonylag erős szőrzetem van,de a OneBlade kb. olyan végeredményt ad mintha nővekedéssel azonos irányba húznám le komolyabb pengéssel.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#25) DrBubo77 válasza DonElvis (#12) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Én egy ideje már elemes Fusion borotvát sem látok. Még szerencse, hogy a mostani nyél még bírja.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26) nyunyu válasza Normi™ (#24) üzenetére


nyunyu
félisten

Pont a héten dohogott az egyik kolléga, hogy milyen drága a pót penge a OneBladehez, még nagyobb lehúzda, mint a Gillette legdrágább pengéi.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27) Normi™ válasza nyunyu (#26) üzenetére


Normi™
őstag

Igen,elég drága,viszont nekem tovább bírja mint egy hagyományos penge.Ráadásul kétoldalas is.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#28) Normi™ válasza Normi™ (#27) üzenetére


Normi™
őstag

Plusz ugye borotvahab sem kell,én nagyon after shave-et sem használok,pedig érzékeny a bőrőm.Így már nem sokkal drágább mint a hagyományos penge.Ráadásul ki sem csattogok tőle.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#29) fogselyem


fogselyem
tag

A nagyobb kínai, vietnámi "mindent adunk olcsón" boltokban lehet venni.

Én is a Sensort vagy a Sensor Excelt használom, a több pengés Gillette csodáktól mintha hamarabb borostásodnék, szőrösödnék.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#30) adlersson válasza nemlehet (#16) üzenetére


adlersson
aktív tag

Azért csodálkoztam én is, mert géppel szerintem is alapértelmezett valamennyi borosta, függetlenül a borotválkozások számától.

Marad hát a borotvakés meg a fenőszíj. ;]

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#31) dugo_ válasza Vladi (#11) üzenetére


dugo_
veterán

Osztálytársam már 14 évesen úgy nézett ki, mint valami tesztoszteronozó testépítő, iskolai kirándulás napján megjelent frissen borotválva, de pár órával később percekig vizslatta a szerb határőr, hogy biztos ő van-e az útlevelében... :DD

(#32) UnA válasza dugo_ (#31) üzenetére


UnA
Korrektor

Van ilyen is, meg az ellenkezője is: nekem kb. 30 éves koromig nem nagyon nőtt szakállam, talán későn érő típus vagyok :D

(#33) Narxis válasza Csupingo (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1 remélem nem szüntetik meg.

#32 biztos alacsony a tesztoszteron szinted. ;]

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#34) cskamacska válasza Vladi (#11) üzenetére


cskamacska
addikt

"Én is ellustultam, mostanában havi 2-vel nyomom."

Szerintem ha lenne IT-s akinek nincs punciszőr az arcán, azt be sem engednék az őrök. :P
Aki tovalépett ezen, azt meg a titkárnénik kísérik be direkt. ;]

TheLázs: Ha heti többször lehúzod, akkor nem tömődik el annyira. Fontos még a jó pamacsos habozás előtte, bár ez minden vizes borotválásra igaz. A gélek és instant habok botrányosan rosszak a pamacsoláshoz képest.

Én a tubusos borotvahab + pamacs + Gilette Blue 3+-nál kötöttem ki, borotválkozás után pedig bő szappanos lemosás. Arcvíz vagy ártott vagy nem használt amellett hogy drága (fertőtlenítés a feladata, nem a pacsuli), fertőtlenítő-ápoló tej/krém pedig hosszadalmas, esetleg gusztustalan és nem praktikus ha fel sem szívódik, pláne melegben.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.