Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47567) Peterhappy válasza LanyUs (#47566) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, tudom, csak továbbgondoltam :)
Szerintem ez baromira nem szégyen, mindenkinek meg kell találnia azt, ami motiválni tudja és ha működik a dolog, kit érdekel, mi az?! Sokkal boldogabb lennék, ha szégyellnem kellene azt, ami motivál, de lenne, ami működik.

Pár éve elliptikust használtam itthon, bármeddig el voltam rajta, míg ment valami film/sorozat vagy csak zene, ez így igaz. Futással is így voltam korábban, bárhová és bármeddig elfutottam, míg zene volt a fülemben (és míg bírta a térdem...). Az utóbbi időkben viszont bármilyen fülest is próbáltam, legkésőbb 10-15 perc elteltével elkezdett kicsúszkálni a fülemből és ettől mindig azonnal idegállapotba kerültem és az életkedvem is elment.
Talán be kellene ruházni egy komolyabb futófülesre, csak már így is egy vagyont költöttem futásra, mégis itthon ülök...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.