Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) jmuranyi válasza parandroid (#48100) üzenetére


jmuranyi
tag

44 éves voltam - két éve- amikor megtanultam teljes talppal guggolni.
Eltartott néhány hónapig, de hasznos, azóta nem húztam meg a vádlimat.
Más kérdés, hogy én inkább örömfutó vagyok,
jól esik hetente 2x, 3x kimenni 30-50 percet.
Jó levegő, motiváló csinos hölgyek, kutyák... ;]

(#48102) myckey


myckey
veterán

Én meglehetősen mobilis vagyok, laza, számottevő plasztikus izomzatom mellett is.
Szertorna, harcművészet, küzdősport megkövetelte gyerekkoromtól kezdve a mozgékonyságot. Ezekkel karöltve juniorban/ifiben sprinterkedtem is, rövidtávos váltóban is benne voltam ( nem én voltam a sztár, csapattársam volt OB / kerettag versenyző ), jól megvoltam a gumi testemmel. Versenyszerű testépítés mellett is nagyon jól jött a nyújtás.
Mindezek mellett volt jó pár sérülésem, kicsitől súlyosig, ez van. Lőrincz Olivért én nem ismerem, sztm még hallomásból sem, meglehet az én szegénységi bizonyítványom ( de ismerek másokat ). Én, a mai napig figyelmet fordítok ezekre a dolgokra, legyen az gerinctorna, mindenféle mobilizáló agy izom kapcsolatot segítő testgyakorlat, vagy nyújtás fascia fellazítás. Testedzést megelőzően is, a bemelegítésem részét képezi az aktív és passzív nyújtás is, gimnasztikával, némi izommunkával és sportág specifikus mozgásformával. Guggolás is megy, teli talppal, mígnem a combom és a vádlim találkozik.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48103) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Volt olyan mostanában, akinek ment az endomondo -> strava a taipiriikkel? Nekem csak azt írja folyamatosan, hogy queueing, de állítólag valakinek megcsinálta egy hét után. Az is lehet, hogy kevés a számítási kapacitásuk, és időrendben dolgozzák fel a kéréseket, azért késik ennyit. Jó lenne biztosan tudni, mert akkor áttölteném két ünnep között kézzel, ha nem megy.

Buliban hasznos! =]

(#48104) #91456768 válasza inf3rno (#48103) üzenetére


#91456768
törölt tag

Nekem sikerült nagy nehezen. Szenvedés az egész, vártam egy éjszakát és semmi. Pár nap múlva valamit kerestem stravan és fent volt minden.

(#48105) inf3rno válasza #91456768 (#48104) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hagyom hadd dolgozzon, márciusig még van ideje.

Buliban hasznos! =]

(#48106) tomcica


tomcica
Topikgazda

Mindig mondom az enyemeknek,hogy milyen laza a reggeli regeneralos futas.Nem szoktam mereni,de ma felvettem az orat,lassak szamszeruen is :K ;)

[kép]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48107) #91456768 válasza inf3rno (#48105) üzenetére


#91456768
törölt tag

Elég gyenge lett. Elkezdtem átnézni és hiányosan rakta át, van amit elkevert... Ezek után mindent le fogok menteni mappába.

(#48108) Vertigo18 válasza tomcica (#48106) üzenetére


Vertigo18
addikt

Baszki!!!

Egy EMBER!!! :Y

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#48109) inf3rno válasza tomcica (#48106) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát ez tényleg laza, talán még én is tudnám tartani. :D

Buliban hasznos! =]

(#48110) inf3rno válasza #91456768 (#48107) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja hát én már kimentettem az egészet, de kézzel feltöltögetni elég macerás ha tizesével kell. Én még a kommenteket is összeszedtem egy szövegfájlba az utókornak. Igazából úgy ahogy edzésnaplónak használtam a rendszert, meg benne van az is, hogy melyik verseny mikor volt. Másnak lehet, hogy nem ennyire fontos.

Buliban hasznos! =]

(#48111) HKorn válasza tomcica (#48106) üzenetére


HKorn
addikt

Gondolom szenvedtél végig mikor lesz már vége :DDD

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#48112) tomcica válasza HKorn (#48111) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Epp ellenkezoleg a vasarnap-hetfoi kombo utan olyan volt,mint egy joleso nyujtozkodas :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48113) Hi!King válasza tomcica (#48106) üzenetére


Hi!King
őstag

És mennyi volt az átlagpulzusod? A tippem 100...

(#48114) tomcica válasza Hi!King (#48113) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nem vittem ovet :N biztos alacsony,vegig az orromon lelegeztem es igen alacsony be-kielegzes ment percenkent (ilyen 10-10lepes mire belelegeztem,10-10lepes mire ki)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48115) válasza inf3rno (#48103) üzenetére



addikt

Én kb 1 hónapja indítottam el a syncet, de azóta sem ment át semmi. Pedig még pár dollárt is dobtam nekik, hátha meggyorsítja, de ugyanúgy queuing van, hetek óta.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#48116) norby_42 válasza tomcica (#48106) üzenetére


norby_42
aktív tag

Na végre, ezek a számok már ismerősek :)

Eat pasta, run fasta

(#48117) inf3rno válasza (#48115) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jó, akkor majd feltöltöm valamikor a héten kézzel, ha ez tényleg ilyen.

Buliban hasznos! =]

(#48118) myckey válasza LanyUs (#48073) üzenetére


myckey
veterán

Volt 180 alatt, de fölött is, becsületesen. 4Peaks of Pilis volt kiírásban, én ezt megvariáltam.
33km+ / 2000 --, szintemelkedés lett.
( BurgerKing UltraBalaton Trail, 110km és kb 2200 szintemelkedéses )

Nem aludtam rá sokat, bő 3 órát, korán autóztam Pilisbe. Barátomhoz bementem, Ő vitt tovább Pilisszentkeresztre, majd hozott vissza. 9 óra előtt indultam neki, pedig 4:30 kor már keltem, és 17:30 után állítottam meg telefonon a rögzítőt. 6 óra 34 -et írt amit mozgással töltöttem.
Leggyorsabb amit tudtam futni, az 4perc/km volt, az egész távból kb. 8-10km volt ahol futó mozgást vagy valami hasonlót tudtam imitálni.
Ez nem terepfutás, inkább hegymászás volt. kb. 170m volt alja, 760m körül meg teteje. 2x másztam fel Dobogókőre, 3x Pilis körül, 1x Prédikálószékre,plusz a csúcsok, amikre ki kellett menni. Tisztességes vidék, 40-50%-os fel és le részekkel tarkítva.
Görcsöltem is, szó szerint, pláne hogy csak egy gélt meg egy szeletet és pár szem mogyorót vittem, meg a 1.5L iso. TrainingPeaks szerint el is ment 7200 kalória, Badacsonynál 6000 fölött ment el, pedig az 10km-rel több volt, meg jól futható, teljesen más tempóval-körülményekkel.
Norris előzetesen szerencsére tájékoztatott, hogy vizet találok Dobogókőn, amiért hálás köszönet ismételten ! Nyomvonallal is segített, de én mentem fejem után. :B

A haladást a sok navigálás és tájékozódás(meg minden egyéb) rendesen gátolta, sikerült beleraknom 11km+ jelzetlen útvonalat, ebből akadt olyan is, ami még a trackemen se volt rajta, de még térképet sem látott, sőt sztm embert sem. Úttalan utakon. Ráadásul a 40% + -- , hgy oldalakon adtam ezt elő, lejtmenetben. Volt ám esés, kelés, csúszás, négykézláb és minden más, de semmi sérülés, ilyenkor örül a fejem, hogy laza és mozgékony vagyok, és a húsom felfogja amit lehet. A terep az változó volt, volt itt minden ami kellhet a szórakozáshoz, de a nagy részét nem ajánlanám csak elvetemültebb embereknek.
De ha már emberek...csajokkal igen jól elvoltam, pedig elméletileg egyedül indultam neki. 3 csoportnak is adtam útbaigazítást, miután segítséget kértek... nevetgéltünk stb. ( fájdalmas volt a búcsú ), akadt még 1-2 aki megjegyezte hogy "húde", csak úgy menet közben.
De a végére összeakadtam egy olyan társasággal is, akik arra tévedtek, ahol én is csak seggencsúszva jöttem lefele... meredek, semmilyen jelzést és embert nem igen látott, ráadásul besötétedett, és leszállt a köd is. Nem találták a helyüket, szegények ( nagyon rossz az ilyen helyzet ) Így csatlakoztam hozzájuk, levezettem őket a hegyoldalról, a turistajelzéssel ellátott útvonalra, aztán békességben elváltunk. Az utolsó 1-3km ben lett volna esély a futásra, de "sofőröm" szólt hogy nagyon ne kezdjek neki, mert még nincs a célban. Nem lenne jó szétfagynom odakint...így aztán nem szakítottam meg magam. Végére még találtam egy kézműves cukrászdát is a településen :C Ez most ilyen lett, magamnak csináltam, ezért is szeretem ezt a kiírást, saját magamat tudom szívatni, úgy állítom össze az utat, ahogy nekem tetszik. Mátra sokkal könnyedebb volt mint ez, pedig az állatok ott is majdnem letaroltak a bozótosban. ( képekre jobb egér, katt, nagyít )

Pilis -tetőn...

A Saucony Xodus iso 3 jól muzsikált, 0km es volt, de nem hagyott cserben, bár a Tempesta GTX jobb lett volna,(körülmények miatt) még agyonig használt állapotban is, sztm. Az elején a sarok emelése picit fura volt, kevesebb mértékű.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48119) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

kemény vagy :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#48120) norby_42 válasza myckey (#48118) üzenetére


norby_42
aktív tag

Szép:R

Ködös időben úttalan utakon bolyongani... Hú, de rég voltam ennyire fiatal :)

Eat pasta, run fasta

(#48121) LanyUs válasza myckey (#48118) üzenetére


LanyUs
senior tag

De gyönyörű, amikor a zúzmara megáll a fa ágakon!!! Szép képek! :C A táj láttán mindig honvágyam van vissza az erdőbe, de lehet, hogy nem melletted kellene elkezdeni :) Kicsit átcsapna suvivor jellegbe. Olyan mindent vagy semmi feelingje lenne :D Gratulálok! Szép volt!
Azért csak-csak belebotlasz mindig más fanatikusokba is! :)

(#48122) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Nekem meg megjött a Garmin 245.ennek örömére megcsináltam az idei célt.a napi 10 K 170m szint utamon egy év alatt 1:28bol 0:58 lett. Ez nekem nagy szó.amikor ez 1:08 alatt ment,akkor a balcsin sík úton volt 0:58.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#48123) tomcica válasza myckey (#48118) üzenetére


tomcica
Topikgazda

aaaz igen :R :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48124) tomcica válasza bajnokpityu (#48122) üzenetére


tomcica
Topikgazda

gratula neked is :K :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48125) #76500480


#76500480
törölt tag

Nektek az óra hány lépést ír 10kre lebontva? Rendre 13-15 távra 13k körüli számot kapok. (150 cm lépéshossz) Fejlődéshez rövidebbeket kéne lépnem, hosszú láb/rövid kar alkattal? 4:30 as átlagnál nagyon leragadtam...( vagy a pulzust nem akarom 150 fölé vinni?! :U )

(#48126) ígyvanferi válasza #76500480 (#48125) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nyilván a tempótól függ. 6-os ezrekkel 10k fölötti is lehet, de ha odalép neki az ember, és 40 perc alatt lepörgeti, az mindjárt csak 7k.
150 cm-es lépéshosszal meg sehogy sem jön ki a 13 ezer lépés 15 km alatt.
Szerintem ezzel kár foglalkozni, majd alakulni fog a lépéshossz/lépésfrekvencia magától, ahogy gyorsulsz, és nem fordítva. 150 alatti pulzussal már önmagában elég jó a 4:30-as tempó (a max. pulzus persze nem mindegy).

(#48127) bajnokpityu válasza #76500480 (#48125) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem ma 1.04 átlag lépéshosszt irt. ennek megfelelően 10k-ra 10k lépést kb. de én 98kg vagyok, 194cm-el, dagadt, lassú, nem tipikus futóalkat, és nem sík úton megyek. :D

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#48128) Hi!King válasza #76500480 (#48125) üzenetére


Hi!King
őstag

Én nem nagyon nézem a lépésszámot, így lépésszám/percet tudok mondani, múlt pénteken tempófutás 4:40-es átlaggal (bemelegítés-levezetés is volt benne) 176 lépés / perc (14600 lépés 17.77 km-en, mai hosszúfutás 172 lépés/perc 5:34-es átlaggal, 30 km-en, 28724 lépés.

Rövid intervalloknál 180-190 között szokott lenni a lépésszámom. Ja, és a magasságom 195 centi, relatív is hosszú a lábam.

Ez alapján inkább rövidebbet lépsz hozzám képest hasonló tempóban. Viszont korábban itt jópáran leírtuk a lépéseinket, és elég nagy volt a sórás, szerintem nem csak a magasságtól függ az otpimális.

(#48129) tomcica válasza #76500480 (#48125) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ki kell epiteni a felso pulzus zonakat,akkor menni fog az jooooval gyorsabban is :K
4:30-as iram 150-es pulzussal az nagyon szep alap,erdemes idonkent 4-6het elezest csinalni

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48130) tomcica


tomcica
Topikgazda

Apropo reggeli laza,aki ugy volt vele h a mai reggeli kocogasra jott volna,mert milyen "emberi"
annak itt a delutani melo:

20km: benne 10km 4:30-4:10 elofaraszras,es onnan ez a valtogato -> 800m kopkodos es kb 600m tempos.Pulzust nem mertem,de 175 alatt nem igazan volt az atlag ;] (kb. 165-185)
maradek 3.X km totyoges.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48131) #91456768 válasza inf3rno (#48110) üzenetére


#91456768
törölt tag

Nekem is fontos, épp ezért még a hónapban feltöltöm rendesen.

(#48132) Peterhappy válasza myckey (#48118) üzenetére


Peterhappy
őstag

Aztadurva ember, megariszpekt :R

@bajnokpityu: az nagyon derék, neked is jár a gratula pacsi!

[ Szerkesztve ]

(#48133) Peterhappy válasza tomcica (#48130) üzenetére


Peterhappy
őstag

Pedig már épp kezdtem megkérdőjelezni, hogy talán mégsem egy messzi-messzi galaxisból érkeztél..

Gratulálok amúgy a Tomcelebséghez, nagyon jók lettek a videók!!! Széles vigyorral néztük mindkettőt végig.
De hogyhogy ennyi idő után, csak most jutottak el hozzád forgatni? Most találtak csak nálad alacsonyabb riporternőt? :D

[ Szerkesztve ]

(#48134) tomcica válasza Peterhappy (#48133) üzenetére


tomcica
Topikgazda

;] megoldottuk volna samlival :DDD egyetlen kovetelesem volt a riporttal kapcsolatban,megcsinaljuk,de utana eljonnek mindketten (Monika es Maurice - riporterno es operator) egy vasarnapi valtogatora.Ez meg is tortent,szepen megdoltek,ahogy azt illik.
A csajnak amugy 1:40 alatt FM-je van (1:37-38 valami ilyen).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48135) Peterhappy válasza tomcica (#48134) üzenetére


Peterhappy
őstag

Na azért mondjuk jár a kalapemelés nekik :K

(#48136) Chuck Norris válasza myckey (#48118) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Gratula, szép volt. Én előtte nap láttam annyi futós kislányt az erdőben mint arányaiban még soha sem, nem is gondoltam, hogy ez ennyire felkapott rendezvény.

(#48137) myckey válasza Chuck Norris (#48136) üzenetére


myckey
veterán

Vasárnap, Dobogókőn rengetegen voltak a dél körüli órákban, 2x másztam fel, és másodjára dugig volt minden parkoló, a vendéglátó egységek előtt ha nem volt 10m+ sor, akkor egy sem. Mindenki beöltözve, én meg a kompressziós szárban és a technikai picsagatyában, csodálkoztak is rajtam ( nem is találkoztam egy emberrel sem, aki "rövidben" lett volna, egyik csajszi "sikított", mikor meglátott :DDD ( természetesen felsőtestben rendesen felöltöztem, csősál, satyek, kesztyű, egy réteg hőtartó és a mellény, volt nálam kámzsa is, meg dzseki, de nem kellett, lábamból is egy 5-10cm es sáv látszott ki, nem sok maradt ki a technikai cumó alól. ) 2x jött volna velem csaj társaság....mert hogy én majd tudom merre lesz az arra . Lebeszéltem őket, mert olyan szakaszok jöttek, amihez még nekem sem volt sok kedvem, hát még nekik....sőt mondtam, hogy erre máskor se jöjjenek, ha jót akarnak. :)
Már a Mátrában is voltak páran, mikor ezt az eseményt intéztem, most is találkoztam teljesítőkkel, nem is eggyel. Reggel volt egy férfi páros, egyszerre indultunk parkolóból, mondták jönnek velem....aztán közöltem velük, milyen úton tervezem csinálni a napot. Az egyik megkérdőjelezte az elmeállapotom, kb. :DDD

Mindenki
Köszönöm !

#48121LanyUs

Annak a csoportnak nem örültem, akiket a végén a hegyoldalból vezetem le a jelzet szakaszra. Nem szeretem az ilyet, elég magamra vigyázni. Nem is értettem, hogy keveredtek oda. Nem piskóta a sötétben, ködben, abszolút meredek hgy oldalon lefele kavarni, ahol még nyom sincs. :N

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48138) tomcica válasza myckey (#48137) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szep tajkepek stb...stb...HOL VANNAK A KEPEK A CSAJOKROOOOOL?! ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48139) bajnokpityu válasza tomcica (#48138) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a jó kis nyuszik meg a crossfites 3:40esek akik leszkandereznek :P

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#48140) tomcica válasza bajnokpityu (#48139) üzenetére


tomcica
Topikgazda

van kondi(m) johetnek :K jelszo: ALL NIGHT LONG ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48141) LanyUs válasza myckey (#48137) üzenetére


LanyUs
senior tag

Régebben montival csapattam ilyen helyen! Bozót, vadrózsa ... Az esetek 100%-ban lassú deffekt volt a vége. A vadrózsa tüske minden alkalommal megtalált. Volt, hogy letépte rólam a felsőt vagy épp a szemem verte volna ki ha nincs rajtam szemüveg.
Úgy érzem ezt Neked nem kell bemutatni... :D Lehet gyalog is mész lefelé olyan tempót, mint én bringával :)

(#48142) ígyvanferi válasza tomcica (#48138) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na ez az! Szép-szép az őszi, ködös erdő, de igazán csak akkor az, ha egy formás női fenék is ott van.

myckey: legközelebb úgy kellene ezt csináld, hogy miután útbaigazítottad a csajokat, akiknek távolodtukban egyik kezeddel intesz egyet, miközben ők hátra-hátrapillantva egy utolsó pillantást vetnek rád, a rövidnadrágos kedves őrültre, másik kezedben ott a telefon és épp véletlen azt a ködös tájat örökíted meg, amibe szép lassan belevesznek (de még csak éppenhogy) a fenekeikkel. Én legalábbis így képzelem el a jelenetet.

(#48143) tomcica válasza ígyvanferi (#48142) üzenetére


tomcica
Topikgazda

vagy valami rejtett kamerat inditson el...mittomen 2020-ban mar megoldhato BARMI IS ;] ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48144) norby_42 válasza tomcica (#48138) üzenetére


norby_42
aktív tag

Azt mondod, hiányzik a képről a nagy_fene_köd ?

Eat pasta, run fasta

(#48145) LanyUs


LanyUs
senior tag

Na mi van srácok kevés a tempó? Ideje gyorsulni! :) Biztosan van az a határ, amikor beszűkül a tér és arra koncentráltok csak, hogy levegőt kapjatok :D Adok én Nektek nézegetni, mikor otthon vár az asszony :P Elektromos pálcát a feneketekbe!

(#48146) tomcica válasza norby_42 (#48144) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#48147) emvy


emvy
nagyúr

Hetvegen tolok egy felmaraton felmerot. Eleg remiszto a dolog, mert hetek ota romlanak a szamaim, es fogalmam sincs, hogy miert. Nem tunik ugy, hogy beteg lennek, de az oram 55-os VO2maxot mutatott kb. masfel honapja, es most 52-t.

while (!sleep) sheep++;

(#48148) myckey


myckey
veterán

#48141LanyUs
Ahol mentem néha, lefele....ott a tempót az esés adta. De arra még lábon se volt egyszerű, nem hogy kerékpárral, Isten ments, hogy ott bárki is kerékpárral, nem nem. Már az is fáj, hogy belegondoltam. Nyomok akadnak a testen és ruhán, kap az ember a természettől . ( kézi mosás jön, technikai göncökre, ez is fájni fog )

Más
Csajokkal kapcsolatban mulya voltam, ennyi opcióból illett volna egyet kettőt kihasználni.
Technika is van, sőt praktikákat is be lehetne vetni, de sztm nagyon bűvészkedni sem kellett volna , talán. Majd jobban odafigyelek, van hova fejlődni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48149) myckey válasza emvy (#48147) üzenetére


myckey
veterán

Milyen tempó van bekalkulálva?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48150) emvy válasza myckey (#48149) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem tudom. Pulzus alapjan fogok futni, szerintem 168-170 korul futok az elso 10-12 km-en, es utana elengedem 180-ig, majd az utolso par km-en meg ami belefer. En azt gondolom, hogy 4:30 koruli tempo kellene, hogy kiessen ebbol, de fogalmam sincs, oszinten szolva. Ami bekavarhat, az a nedves felulet/palya, ha csuszkalok, akkor nyilvan lassabb leszek. Ezenkivul nem tudom, hogy a frissitest hogy fogom megoldani.

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.