Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41273) Zoty4 válasza Danika256 (#41268) üzenetére


Zoty4
őstag

En most fogyasi fazisban vagyok, fogyni akarok, nyilvan nem evekig, ahhoz meg energia deficit kell. Mellesleg eleg faszan osszeallitott dietat csinalok, ket hetes holnap er veget (4kg-) napi 1000kcal. Kb 1 nap volt a ket het alatt hogy ehseget ereztem, pedig heti 3 komditerem, es 2-3 futas van. 1000kcalban benne van 1 adag feherjeturmix is. Tok jol megy a fekvenyomas is, meg minden, total nincs faradtsagerzetem. Szoval nem ertek veled egyet.
Nyilvan jovo hettol nem ilyen extrem modon csinalom, 1500-2000kcalra fogok beallni, es lesz hogy csalok is, de ha rendes kajat eszel es osszevalogatod, akkor boven eleg ennyi.
nyilvan ha mekis sultkrumplit meg mekis shaket eszik iszik vki akkor a napi 3000kcalbol se jon ki es ehezni fog.
igazad van abban h napi 4-5 etkezes kell, de 4-500kcalbol boven megvan egy jo etkezes
titok a sok rost, es feherjedus taplalkozas es akkor ehseg sincs es izom se epul le :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.