Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4013) cekkk válasza tomcica (#4011) üzenetére


cekkk
veterán

Na tegnap nekem sem ment a futás :(

Van most két sérülésem is, az egyik, hogy kidörzsölődött a belső combom, a másik meg a hólyag az egyik talpamon.

Én ilyen olcsó decathlonos nadrágban futok, de a ülepe nem olyan jól passzol rám, így kidörzsölődött a combom tegnapra már nem fájt, most megint kikezdte. Jövőre veszek valami márkásabb jobb nadrágot :DDD

A másik, hogy azt hittem elmúlt a hólyag, de a 3. kör (nem focipálya kör), elején előjött megint :W :o

Vasárnapig pihenek :D

Viszont tegnap a derekam fáradt el futás közben, azt milyen gyakorlatokkal lenne érdemes erősíteni?

A másik fáj a lábam első része picit a futástól, amit a képen pirossal jelöltem, próbálom én is elől leérkezni mint a poise running technikánál (ezért sokat kell még benne fejlődnöm), de pl ezt a részét a lábamnak mivel tudom erősíteni? :B :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.