Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38112) Agony


Agony
aktív tag

(#38106) emvy

Nem fogyok folyamatosan, mert részben ahogy Dani is írta, időnként visszacsalom. :) Részben pedig azért, mert szerintem a szervezetem kissé bestagnált. Minden nap reggel ugyanazokkal a feltételekkel felállok a mérlegre és ha 71 kg alá megyek jön a pizza, palacsinta, fagyi... ha pedig pár napig 72-73 kg közé kerülök, akkor visszaáll az alap étrend. Én most az áprilist lapoztam vissza, ott minden nap deficitben volt.

(#38108) inf3rno

Pont most voltam egy random vérvizsgálaton, ott semmiből nem látszott hiány, egyedül a vese működésben volt egy kis plusz, de az is épp hogy felső határértéken volt, ami szerintem a magas fehérjebevitel miatt van, abból talán érdemes lenne visszavenni, mert futáshoz 1,5-1,8 tskg fehérje is elég lenne, ami nekem 100-120 g lenne a jelenlegi 160-180 helyett.

Valószínű amúgy az energiahiány és a regeneráció lesz a trükk, mert épp most jöttem meg futásból és olyan ócska volt, hogy még az elettől is elment a kedvem. 4:33-as átlag ment olyan pulzuson mint máskor 4:10 alatt és az is nagyon nyűgösen. Szegény óra a végén ki is írta, hogy Vo2max visszaesett 58-ról 55-re és szívesen venne 3 nap teljes kihagyást.... szóval ja, marad a pihenés, max hétvégén ha nem szakad az eső, akkor bringázgatok egy kicsit, mert UB-ra nem szeretnék benézni semmi túlterheléses sérülést.

Start with a whisper, end with a scream!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.