Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1357) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Biztosan volt már, sőt ha jól látom éppen ilyesmiről van szó,de nekem a kereső nem adott semmi épkézláb találatot arra, hogy van-e valami cipő ami kifejezetten ajánlott lenne aszfalton futásra.

Egy elég olcsó lépőben futkároztam eddig,de ugy tünik mostmár nem adom le ezt a szokásomat, ugyhogy beruházok valamire amiben lesz lábam még évek múlva is, szóval a kérdés adott...
(Gondolom számít, hogy heti 3 alkalommal futok 6-8km-t, és ebből a szempontból -azthiszem szerencsémre- mindössze 65kg vagyok. Ami kevésbé jó hír, hogy eléggé befelé dőlő a lábfejem, ugyhogy valami ez ellen jól tartó darab kellene azthiszem. Persze nem értek én ehez, azért is vagyok itt:D.)

Köszi vagyok előre is :R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.