Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58401) hoffman_ válasza Mr Bond 007 (#58400) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi a választ :)

igen, biztos vagyok benne, hogy azért még bőséggel 100e alatt is van bőven felfelé lépés számomra is. ennek ellenére nagyon rá vagyok kattanva a dac-amp témára, én már csak ilyen makacs vagyok, haha. előbb utóbb mindkettőt szeretném felfelé tornászni, így majdnem mindegy, hogy melyikkel kezdek. az 555 még teljesen jó, nem vérzik semmilyen sebből, ellenben dac-amp nincs. talán emiatt is ezt szeretném berakni a körbe. idővel, ahogy írtam, egy HD600-650 menne mellé, ha meghallgatás után is tetszik.

elég sokat néztem a topicot azóta, a Topping-nak van szép 3-as szettje, de nekem egy kombinált ketyere a szimpatikus. 20-30k körül vagy M3 és az általában említett társai vannak, utána nagy a szakadék, ahogy láttam. ami nagyon tetszik még, az az Audioengine D1, csak 3.5mm jack van rajta, amit annyira nem preferálok sajna. szóval még keresem az igazit, de 200 dollár alatt nehéz lesz.

ui.: az 555 "mod" ismerős, sose csináltam meg, talán most ráveszem magam :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#58402) bkercso válasza #56474624 (#58393) üzenetére


bkercso
nagyúr

Fairchild. Ilyet még nem hallottam. :)

hoffman_: HD555-re fejescserét szoktunk javasolni. Én legalábbis (nekem is volt). :K Maxell Retro DJ, ha belefér a füled, akkor jó választás olyan 7k körül. Bővebb ajánlásokért ld. a fejhallgatós topik összefoglalóját!

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58403) Zsombe válasza Zsombe (#58392) üzenetére


Zsombe
senior tag

Ebben a kérdésemben nem tud senki segíteni? :F

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#58404) Sinesol válasza Zsombe (#58403) üzenetére


Sinesol
veterán

A gyenge hangzás szerintem épp a fejhallgató miatt jelentkezik, az a Sony egyszerűen szörnyű. A fiio e10k talán jó lehet, a világos hangzása talán ellensúlyozza is a Sony mélytúlsúlyát valamennyire...bár szerintem azon a fülesen semmi sem segít. A Sennheiser-t fülest nem ismerem.

Mondjuk egy Dac vétele mindenképpen jó lehet, legalább lesz egy értelmesebb forrásod, viszont a fejhallgató gyengesége miatt kevés a valószínűsége, hogy javulást érzékelsz..bár ki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#58405) Bodz válasza Sinesol (#58404) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Találtam egy egész szimpatikus módszert. ;]

(#58403) Zsombe: Jó lenne hozzá a Fiio, de ugye pont most akarsz másik fejest venni, amihez meg lehet majd más kellene. Mondjuk én az XB600-ra egy forintot nem költenék.

hoffman_: Itt az aktuális jó vétel külső táp nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#58406) Sinesol válasza Bodz (#58405) üzenetére


Sinesol
veterán

Egészen alapos, bár szerintem pár literrel több benzinnel szakszerűbb lenne. :DDD

(#58407) #56474624


#56474624
törölt tag

Kipróbáltam a Presenterben az OPA2111-et az OPA2134 helyett. Itt még többet hoz a konyhára, mint a hangkártyában. Az LM4562 sem annyira rossz a Presenterben (még az elején nagyon világosnak hallottam, utána már nem), csak azzal van valami helikopter propeller-szerű zaj (mindkét LM4562-vel), de amúgy sem ér fel az OPA2111-hez, ami egy másik ligában játszik. Az LM4562 inkább afféle oldallépés az OPA2134-hez képest. Tisztábbnak érződik, de valamit meg elvesz a hangból, az OPA2111-ben az a "valami" is megvan.
A hangkártyába ideiglenesen visszatettem a 2xOPA2134+OPA2604 felállást, elképesztő, hogy az OPA2111-es Presenter mit hoz ki belőle. Lehet hagyom is benne, hangkártyába meg 2xLM4562+OPA2111 kerül. Bár valószínű inkább OPA2111-ből kéne még 1-2, csak kicsit drága. Bár eddig nem csalódtam benne sehol, nagyon zenei.

[ Szerkesztve ]

(#58408) crowgun válasza Bodz (#58324) üzenetére


crowgun
tag

Ez egy Musiland 02 US Dragonhoz képest mekkora előrelépés?

(#58409) Bodz


Bodz
Topikgazda

19,3%. ;]
Érdekesebb hangja van, mint a 02-nek. Pl. jóval határozottabb a mély. Én lecserélném. Persze attól is függ a dolog, hogy mi a többi eleme a láncodnak.

[ Szerkesztve ]

(#58410) crowgun válasza Bodz (#58409) üzenetére


crowgun
tag

A jelenlegi munkahelyi rendszer upgrade-jén gondolkozom azóta, mióta megláttam ezt az AR DAC-ot. A Dragon jelenleg a saját dobozában érkezett USB kábellel van a laptophoz kötve, épp amilyen kedvem van aznap, egy Slx 681 EVO vagy SRH840 van szolgálatban utána (most egy NAD Viso HP 50 is érkezőben :)) ). Tudom, hogy ez nem szerencsés ez a cserélgetés, ha egy fix rendszerre akarunk optimalizálni, ezért volt ilyen homályos a kérdésem, amiért meg is lettem büntetve. :U

Szóval az AR-ben és egy USB kábelben gondolkozom.

[ Szerkesztve ]

(#58411) J97


J97
tag

Jelenleg 2 db PCM2704 alapú DAC -ot használok. Egyet a BX5 monitorokhoz, neki gyengébb a jelkimenete, egyet pedig a fejhallgatókhoz, HD681F és Sennheiser HD451, neki erőteljesebb a kimenete. Feltételezem itt van fejhallgatóhoz erősített kimenet. Pontosabb adatom nincs róla. Természetesen érződnek a hibái de ennek ellenére megelégedéssel használom őket. Most viszont tervezek kicsit komolyabbra váltani ami megfelelő lenne az igényeimnek.

- Természetesen a hangja illik mind a monitorokhoz és a két fejhallgatóhoz. HD451 van többet használva a
kényelem miatt.
- Lehetőség szerint könnyen lehessen váltani a fejhallgató és monitor kimenetek között.
- Nem kell driverekkel vacakolni (pattogás, recsegés, inkompatibilitás stb.), linux alatt működjön tökéletesen.
Windows 8.1 -et csak játékra használok, természetesen azon is működjön rendesen.
- Ne legyen érzékeny az USB portra ahogy anno ezt a Dr. DAC nano tette, néha az őrületbe kergetett, erre a
PCM2704 nem háklis.

Amit elsőre kinéztem az X-Fi HD. Régen is szemeztem már vele de végül nem lett. Viszonylag könnyen beszerezhető itthon is, elvileg mind windows mind linux alatt jól működik külön driver nélkül. Hogy a kimenetei között miképp lehet váltani azt nem tudom. Vagy egyszerre kitolja a jelet a line out kimeneten is és a fejhallgató kimeneten is vagy ha csatlakoztatva van a fejhallgató akkor csak arra tol jelet és ha kihúzom akkor megy a vonali kimenetére. Hátrányként ott van a 44.1, linuxon kell valami resampler. Sokat hallgatok zenét spotifyn is, ott vajon, hogy lehet megoldani a 44.1 -re való resamplerelést?

A másik szimpi amit itt láttam ebben a topikban az új favorit a logilink UA0211. Kimenetek között kapcsolgatni lehet, hangerő szabályzás, 44.1, felhasz vélemények alapján hangja még kellemesebb is a xfi hd nál. Viszont macera az amazonról rendelés bár nem zárkózom el előle teljesen. Viszont a driver vacakolások windows alatt aggasztanak. Nem szeretnék ezzel pöcsölni. Linux alatt egyáltalán működik? Erről sincs infó.

Vélemény? Melyikkel járnék jobban?

[ Szerkesztve ]

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58412) bkercso válasza J97 (#58411) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az UA0211 fejeserősítője kicsit kemény hangú, de DAC-ként nagyon jó benyomást tett rám, amolyan "árán felüli" szerintem. De a beépített erősítőjéről is nagy elprelépés lenne. CM6631A az USB-vevője, ami Linux alatt drivert nem igényel, megy egyből. Az X-Fi HD-t még nem hallottam.

Amazon.de-ről miért macera rendelni? Ingyen kiszállítják.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58413) Tim82 válasza J97 (#58411) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amit elsőre kinéztem az X-Fi HD. Régen is szemeztem már vele de végül nem lett. Viszonylag könnyen beszerezhető itthon is, elvileg mind windows mind linux alatt jól működik külön driver nélkül.

Ezt meg tudom erősíteni tapasztalatból.

Hogy a kimenetei között miképp lehet váltani azt nem tudom. Vagy egyszerre kitolja a jelet a line out kimeneten is és a fejhallgató kimeneten is vagy ha csatlakoztatva van a fejhallgató akkor csak arra tol jelet és ha kihúzom akkor megy a vonali kimenetére.

Utóbbi, ha emlékezetem nem csal.

Hátrányként ott van a 44.1, linuxon kell valami resampler.

Szerintem pont Linuxon megoldja magának az oprendszer/zenelejátszó, legalábbis nem emlékszem, hogy ott ilyesmire szükség lett volna, Windows-on kellett valóban.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58414) J97 válasza bkercso (#58412) üzenetére


J97
tag

Lehet rossz [helyen] nézem de nekem azt írja MO -ra nem szállít.

A Logilink potija rendes poti amúgy vagy mint az X-Fi HD nál a rendszer hangerőt szabályozza?

(#58413) Tim82: Akkor csak kihúzom a fejhallgatót és máris átáll a hangszórókra. Ez sem rossz megoldás bár a kapcsoló tényleg kényelmesebb lenne a login.

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58415) Bodz válasza crowgun (#58410) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Jó lesz a UA1. :)

(#58414) J97:

[ Szerkesztve ]

(#58416) Bodz


Bodz
Topikgazda

Sabaj Da3. Szimmetrikus kimenetű dac/amp kb. 80 dollárért. Talán ennyire olcsón még nem volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#58417) hoffman_ válasza Bodz (#58416) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ennél a márkánál maradva a PHA1 és PHA2 típusáról van bármi tapasztalat? illetve a D3 is egész pofás. elég olcsóak, ezért merült fel bennem a kérdés alapvetően. utóbbi kifejezetten tetszik 70eur körül.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#58418) J97 válasza Bodz (#58415) üzenetére


J97
tag

Megnéztem köszi! Az amazontól is lehet rendelni, ami jobb mintha számomra ismeretlen eladótól tenném de ott épp out of stock. Igaz oda van írva, hogy hamarosan újra érkezik és akkor jelzik, hogy újra van raktáron illetve küldik. Gondoltam berendelem miért is ne, majd szólnak amikor elérhető. Viszont ahogy nézem annak ellenére, hogy out of stock már kérné a bankkártya adatokat és vonná is le az összeget. Egyelőre nem adtam meg hiszen még arról sincs infóm mikor érkezik és mikor kezdik a kiszállítást, tehát mikorra kapom meg az árut. Érdekes, hogy nem tudom lerendelni így és majd a rendelésem fizetéssel véglegesíteni amikor már konkrét infó van az elérhetőségéről. Az se tetszik, hogy se paypal se utalásra nincs lehetőség. Szívem szerint virtuális kártyával fizetnék de az megint egy plusz út a bankba, plusz ügyintézés. Aztán ott a szállítás. Én de. 10 kor kezdem este 19-20 -ig meló. Párom szintén ugyanez, így a lakcímemre nem kérhetem legfeljebb a melóba ami szintén plusz macera ha jön a futár mire engem a portán előcsörtetnek, hogy menjek átvenni plusz nem is szeretik ha oda rendelek. Általában online rendeléseim úgy bonyolítom, hogy közeli foxpostra vagy postapontra kérem és érte megyek de itt ilyenre sincs lehetőség. (Vagy van? Én nem láttam.) Bocsi, hogy hosszúra sikeredett ha már kérdezték leírtam, hogy miért is macerás nekem az amazon.

Tudom problémás vagyok! :D X-Fi HD van a melóhellyel azonos utcában levő sztech boltban is. Lerendelem személyes átvétellel, 2-3 nap mire beérkezik, ebédszünetben kiugrok érte 10 perc, kifizetem elhozom, este haza viszem és ott van. Garanciális problémám akadna vele az szintén viszonylag hamar megy, ellenben az amazonon a gari ügyintézés feltételének még utána se néztem. Ez is idő. Most akkor jön a futár érte ott kell lenni át kell adni, pk. -t ki fizeti, mennyi idő a csere/javítás, stb. A hazai M-Audio Super DAC meg már jócskán túl van a keretemen max 25-26k -t szánok az egészre.

Kérdés tényleg annyival jobb a Logilink az X-Fi HD -tól, hogy a fentiek függvényében érdemesebb inkább azt venni, mint a HD -t? Ha ennyire egyértelműen igen a válasz akkor átgondolom a fenti macerát. Esetleg más itthon elérhető alternatíva?

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58419) Bodz válasza hoffman_ (#58417) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Azokról nincs. Ezek csak erősítők. Ha nem kell dac, akkor inkább SAP-8, az már bizonyított. A D3-ról 1 ember írt eddig a topikba, a Musiland 01 2012-nél jobbnak tartja.

(#58418) J97: Igen, ez így működik, mindenféleképpen előre fizetsz. Postapontra, Foxpostra sehol máshol sincs lehetőség külföldi rendelés esetén.
Jobb a Logilink, mint az X-Fi HD.
Túl sok mindent nem lehet itthon venni 2x000 pénzért. Van még Xonar U7 MKII, AVX-en SMSL M3, a Fiio E10K. Mind működik Linux alatt is. Kicsit drágábban (Muzikernél kuponnal 32500) esetleg Scarlett Solo 2nd Gen, aminek elvileg javítottak a füles kimenetén (persze ettől még nem biztos, hogy is lett), de még nem hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#58420) maci1234


maci1234
tag

Üdv...tapasztaltak és hozzáértők válaszát várom. A kérdés rövid: SMSL Sanskrit 6th Anniversary Edition vagy Pro-Ject DAC Box E? Az ár egyforma lenne. Köszi.

A zenéhez hangszer is kell!

(#58421) duo


duo
őstag

Sziasztok, technikai kérdés: milyen DAC-ot ajánlatok egy dt770 pro 80ohm és smsl sap8 közé 40.000FT ig?

köszönöm szépen!
duo

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58422) J97 válasza Bodz (#58419) üzenetére


J97
tag

Focusrite még szimpi, már nézegettem korábban is. Van esély rá, hogy a közeljövőben meg tudod hallgatni, esetleg valaki más itt a fórumról?

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58423) sas55 válasza duo (#58421) üzenetére


sas55
aktív tag

Nekem SMSL Sanskrit 6th van a láncban. :)) Nekem tökéletes stx hangkari után öröm hallgatni(itteni ajánlás volt, bevált) Eq-ra nincs szükség.

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#58424) duo válasza sas55 (#58423) üzenetére


duo
őstag

köszi!

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58425) Bodz válasza maci1234 (#58420) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Sanskrit.

(#58421) duo: Hát lehet vagy 6-7 értelmes dolgot venni ennyíért. Valami egyéb óhaj esetleg? Poti, kimenetek, bemenetek, külső táp, stb.

(#58422) J97: Nem valószínű, hogy a közeljövőben meg tudom hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#58426) hoffman_ válasza Bodz (#58419) üzenetére


hoffman_
nagyúr

jogos-jogos. köszi! a D3 a dac-amp léte miatt tetszik. egy rövid head-fi reviewt találtam, az alapján a 20e huf körüli igen kellemes vétel.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#58427) duo válasza Bodz (#58425) üzenetére


duo
őstag

Szia Bodz! Szeretnék tudni erről a 6-7 típusról, esetleg egy pár szót mi az erősségük, gyengéjük.(hangban) És így ezzel egy "sorrendet" is állits fel kérlek, melyik lehet a legnyerőbb a dt770 pro 80ohm +sap8 láncba. Esetleg usb kábel típust is hozzá. Ami minimum legyen, rca, poti nem kell, de ha épp egy olyan típus hangja lesz a nyerő nem baj, maximum felteszem 100%ra hangerejet, es úgy marad. Nagyon szépen köszönöm!

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58428) Bodz válasza hoffman_ (#58426) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Akkor hajrá, én mindig támogatom a bátor felfedezőket. :D

[ Szerkesztve ]

(#58429) Bodz válasza duo (#58427) üzenetére


Bodz
Topikgazda

SMSL Sanskrit, Logilink UA2011, VMV Magic, Topping D30, Steinberg UR12, X-Fi HD USB. De biztos kihagytam párat.
Mindről van tapasztalat a topikban.
Szerintem legyen a Magic, az jó páros az erősítővel. Vagy Tascam 2x2. Ennek szimmetrikus kimenete van, a SAP-8-nak meg van ilyen bemenete, szóval mér is ne... Kellemes, nem fárasztó, tiszta hang. Ez 41900 HUFnews3 kuponnal Muzikertől, külföldről pár ezerrel még olcsóbb.
Á, usb kábel. Azt mennyiből? RCA van? TRS-->XLR kell (csak a 2x2 esetében).

[ Szerkesztve ]

(#58430) hoffman_ válasza Bodz (#58428) üzenetére


hoffman_
nagyúr

haha, köszi :D igazából totálisan harmadrangú jelenleg, csak kipakoltam költözés után végre a PC sarkot és ilyenkor mindig elkap a kütyüláz. elkezdem nézni, hogy hol kéne kezdeni valami újat ... talán Halloween alkalmából valami szellem idepottyantja, ha addig elhatározom magam :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#58431) duo válasza Bodz (#58429) üzenetére


duo
őstag

Köszi , sanskrit 6th lesz, tudok itthon venni most egyet 23k környéken használtan. Ehhez kell akkor usb kábel, és rca kábel. Ha ajánlasz abból is, azt veszem.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58432) pkaresz


pkaresz
senior tag

Sziasztok!

Aki DAC ot keres, merem ajánlani a DAC 3 ast, amely 16 bites. Egy sAp 8 al erősítve.
Az R2R 15 DAC ot amely 32 bites, fejes erősítővel egyben.
Nagyon szeretem mindkettőt! :)
DT880 600 ohmos fejessel!

Aki egyből biztosra akar menni! :K

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#58433) bkercso válasza pkaresz (#58432) üzenetére


bkercso
nagyúr

Starting Point Systems?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58434) Tim82 válasza bkercso (#58433) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az első igen, a második említett DAC meg Audio-GD.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58435) pkaresz válasza bkercso (#58433) üzenetére


pkaresz
senior tag

Igen ez az!

(#58434) Tim82: Pontosan! :)

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#58436) Bodz válasza hoffman_ (#58430) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Addig előkerülhet még más ajánlott cucc is. :D

(#58431) duo: Roland Black. USB-ből milyen hosszú kell?

Musiland Monitor 06 Plus. Első Sabre DAC náluk emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#58437) zsizsef válasza Bodz (#58419) üzenetére


zsizsef
senior tag

A Sabaj D3-at nem is adtam volna el mert jó volt a "hangja". De sajnos a füles és rca kimenet egyszerre működött. A gyerek meg gyakran használja a fülest. Ha valakit érdekel a vevőt privát üziben megadom, ha venni akar ilyen dac-ot.

(#58438) Bodz


Bodz
Topikgazda

Nem sok embert érinthet itt rajtam kívül, de azért megemlítem, hogy Aune S6-hoz elérhető (még csak a kínai oldalon) a 4.11-es XMOS driver. ami végre nem csak gyártó által digitálisan aláírt, hanem WHQL minősítésű is.

[ Szerkesztve ]

(#58439) duo válasza Bodz (#58436) üzenetére


duo
őstag

USB-ből min 1.5m kell

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58440) J97 válasza Bodz (#58425) üzenetére


J97
tag

Végül csak rászántam magam az amazonos rendelésre. Értesítenek ha beérkezik és megkezdik a kézbesítést. Nagyon kíváncsi vagyok a cuccra! :D

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58441) Bodz válasza duo (#58439) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Gondolom ne essünk túlzásba. Elektron jó lesz.

(#58440) J97: :K

(#58432) pkaresz: Merre tovább? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58442) duo válasza Bodz (#58441) üzenetére


duo
őstag

Koszi Bodz! egy megfeleloen tavoli idopontban jovok majd a xonar U7 upgraddel. csak elobb keresek egy kis penzt. 😋

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58443) pkaresz válasza Bodz (#58441) üzenetére


pkaresz
senior tag

Én most jól érzem magam! :D
:R

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#58444) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni.Laptopom jelenleg usb-n össze van kötve egy filo 10 dac-al.Ezen hallgatom az AKG 701 fülesem.Milyen minőséget képviselne egy S.M.S.L Q5 Pro D osztályú Sztereó erősítő + DAC.?Ez használható lenne a laposommal és a fülesemmel?Ill még szóba jöhetne egy MUSILAND Monitor 01 US Mark 2 DAC is.Melyik lenne a nagyobb előre lépés?

(#58445) hm74 válasza #56474624 (#58407) üzenetére


hm74
aktív tag

Hol lehet kapni OPA2111-et?

(#58446) #56474624 válasza hm74 (#58445) üzenetére


#56474624
törölt tag

HQ elektronikában biztosan.

(#58447) dunc


dunc
nagyúr

Megvan a FiiO E10K Olympus2 cuccos, egy àlom. Egyenlőre csak egy pio fejessel probàltam, ami 32 ohm, szeretnèm egy izmosabb fejessel kiprobàlni.

(#58448) duo válasza Bodz (#58441) üzenetére


duo
őstag

Nos, a zsebem, a konfigurációm és egyéb körülmények (linux kompatibilitás)
alapján a xonart ezek valamelyike váltaná:
hangerőszabályzó gomb elengedhetetlen, és jó lenne jack/xlr kimenet. ( ha jól gondolom akkor a prodipe-ok jobban szólnának úgy mint rca-val.)

ezek jönnek számításba
Logilink UA0211
Steinberg UR12
Focusrite scarlett solo v2
Tascam US-2X2 -> de ez már nagyon a teteje. igazából valamelyest túl van a lehetőségeimen. de ha annyival jobb akkor bevállalom.
a kiválasztáskor az áron kívül figyelembe vettem azt is hogy itthonról beszerezető legyen.

kérdésem a következő a prodipe pro5 v3-as monitorjaimhoz melyik illene legjobban?

(hitspaceben muzikerben láttam m-audio behringer kártyákat is ilyen árfekvésben. azokat nem próbálta senki és azért nem ajánlottak vagy próbálta és azért nem?

segítő válaszokat előre is köszönöm!

üdv: duo

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58449) xEon1337


xEon1337
őstag

Sziasztok!

EU-ból most be lehet valahol szerezni az SMSL SAP-8-at? Csak kintről látom, de nem szívesen fizetnék vámot meg áfát.. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#58450) s4tch válasza xEon1337 (#58449) üzenetére


s4tch
veterán

Német amazon szokta tartani, de úgy látszik, most tőlük is kifogyott... Itt és itt találtam belőle, a szokásos amazonos árhoz képest elég drágán. Most esett a dollár, én bevállalnám aliról, áfával is megáll 23e alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.