Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58601) bkercso válasza Patice (#58600) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az SMLS X-USB-ben alapból én látok leválasztó trafót, ha arról van szó. Vagy jobb trafóval jobban szól vajon?

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58602) Polllen válasza bkercso (#58601) üzenetére


Polllen
nagyúr

Anno Zoltán mondta nekem, hogy az egyik alkatrész cseréjével nagyon jó minőségi ugrást lehet elérni az x-usb-nél. És hogy gyárilag odafigyelhettek volna erre.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#58603) bkercso válasza Polllen (#58602) üzenetére


bkercso
nagyúr

Szerintem az oszcillátorra gondolt. Az X-USB-ben lévő trafó a legelterjedtebben alkalmazott SPDIF-trafó. Én is ilyet használok és szerintem elég jó. :B Na de majd foglalkozom a kérdéssel...

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58604) tretyak


tretyak
aktív tag

Sziasztok!

Átnéztem a véleményeket és az ajánlott DAC-okat, egyelőre a Logilink UA0211 tűnik a befutónak, viszont van egy kis gondom a beszerzéssel. Többen írták az Amazon-t, a németen 72€ környékén van, onnan viszont ha jól látom nem szállítanak Mo-ra. Co.uk-ról igen, viszont onnan jóval húzósabb, kb 85£ lenne - ti honnan rendeltétek? Az utóbbi áron már itthon is láttam jónak tűnő darabokat, a gari egyszerűbb, pár nap alatt megjönne, ha meg mégse tetszik, 14 napon belül visszaküldöm.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#58605) Polllen válasza bkercso (#58603) üzenetére


Polllen
nagyúr

Már nem emlékszem rá.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#58606) Bodz válasza tretyak (#58604) üzenetére


Bodz
Topikgazda

SEDIVA Deutschland & amazon.de. Inkább az Amazontól vedd, 88,58 euro a vége.

(#58597) MasterMark: Ez sem biztos, hogy bugos. Lehet csak nálad van valami gond.
Ha lecseréled, akkor mennyit szeretnél költeni?

[ Szerkesztve ]

(#58607) tretyak válasza Bodz (#58606) üzenetére


tretyak
aktív tag

Köszi-ezt hogy nem találtam meg...
Amúgy az általad is linkelt hardverapros muziland hogy viszonyul ehhez? Tegnap már én is elmentettem, csak a driver elég problémásnak tűnt.

(#58608) Bodz válasza tretyak (#58607) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ezt nem szokták látni az emberek. :)
A 04 MX-re gondolsz? Azzal az szokott a baj lenni, hogy firmware verziótól függően működik valamelyik driverrel. Használt cucc esetén viszont már kitapasztalta valószínűleg a gazdája, így nem kell idegeskedni.

(#58609) malwy


malwy
senior tag

Sziasztok újra!

Vettem új gépet, Gigabyte GA-AB350-Gaming 3 alaplappal.
Hangfal: Mackie MR6 mk3
Táp: be quiet! Pure Power 10 CM 600W

Az új integrált is zúg, de ez csak akkor, ha le van terhelve a gép (pl. Furmark).
Musiland US3 DAC is ugyanúgy átviszi, mindegy melyik USB-be dugom...

Tényleg az az USB izolátor vagy optika adhat csak felmentést. Mi okozhatja ezt? Miért ennyire érzékeny ez a hangfal?

(#58610) Bodz válasza malwy (#58609) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Régebben beszélgettem valakivel, aki kb. ugyanezzel a problémával küszködött (csak MR5-tel). Szimmetrikus kimenetű interfész megoldotta a gondot. Persze nem állítom, hogy nálad is biztosan ez lesz a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#58611) kristof_ válasza malwy (#58609) üzenetére


kristof_
tag

Kérnék egy kis segítséget, hátha valaki már találkozott ilyen problémával. Vettem egy Creative Sound Blaster X-Fi HD-t, rákötöttem hátul a hifimre, illetve egy jack szétválasztóval a fejhallgatómra. Viszont ha hosszabb ideig ki van kapcsolva a gép, bekapcsolás után nem érzékeli a mikrofont. Újraindítás után mindig megjavul. Újratettem már a drivert, de nem javult semmit a helyzet és elég idegesítő a hiba.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#58612) MasterMark válasza Bodz (#58606) üzenetére


MasterMark
titán

Hát nem egy Tablányit. :DDD

Patice: Köszi, a Tablán már gondolkodtam, de nagyon drága. De ha nem lesz semmi más akkor lehet beruházok majd rá.

Switch Tax

(#58613) Bodz válasza kristof_ (#58611) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Driver nélkül próbáltad már? Win 7-től felfelé nem kell hozzá.

(#58614) TripleB


TripleB
senior tag

Bodz ajánlására nézegettem az SMSL SAP-8-at, de vajon az SAP-9 milyen lehet?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#58615) tretyak válasza Bodz (#58608) üzenetére


tretyak
aktív tag

Eszembe nem jutott volna arra kattintani...
Jaja, arra, a driveres gondokat találtam én is, illetve a lejátszó része fölösleges, csak egy plusz hibalehetőség. Cserébe futárral megoldható egyszerűen, megvan rajta a két kimenet, és még állítólag jól is szól :D
Szerk.: egyébként ezek mennyire szeretnek droidos telefonnal OTG kábellel működni? Gondolom nem nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#58616) Bodz válasza TripleB (#58614) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Eddig minden SMSL cucc, amibe TPA6120-at tettek kínai barátaink az kicsit ideges, világos hangú volt. Csak elmélkedek, nem hallottam, lehet ez kivétel. Örülne mindenki, ha kipróbálnád... :)

(#58615) tretyak: A Logilink jobban szól amúgy. Tán megy a 04 telefonról is.

(#58612) MasterMark: Azért kérdeztem, mert nem tudom (tudjuk). :D Ha tablányi nem is, de legalább 1-2 deáknyi?

[ Szerkesztve ]

(#58618) TripleB válasza Bodz (#58616) üzenetére


TripleB
senior tag

A mW dolgok a 250 ohm-hoz a SAP-8-nál jobban állnak, nem? :)
Most egyébként van már újra SAP-8 a német Amazon-on.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#58619) Spíler


Spíler
őstag

Sziasztok!
Ma kaptam meg az SMSL X4 DAC/AMP-ot(köszi Bodz),kb.2dkg az egész,nagyon pici,telefonról és PC-ről is kiválóan szól.Nem igényel külön drivert,plug and play cucc.Bátran ajánlom,ha praktikus és jó hangú készüléket keres valaki kis pénzért.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58620) kristof_ válasza Bodz (#58613) üzenetére


kristof_
tag

Kipróbálom mindenképp, holnap beszámolok, hogy jobb lett-e.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#58621) MasterMark válasza Bodz (#58616) üzenetére


MasterMark
titán

Inkább egy, kettőt max. ha tudna Dolby Digtial Live-ot vagy DTS Connect-et. (Ami egyébként tisztán szoftverfüggő szóval bármi tudhatná elvben.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#58622) bkercso válasza malwy (#58609) üzenetére


bkercso
nagyúr

Gyenge a tápja és beesik az USB-feszej. Szerintem.
Külső adapteres USB-HUB is megoldás lehet talán.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58623) malwy válasza bkercso (#58622) üzenetére


malwy
senior tag

Ezen elvileg van külön DAC USB port, ráadható +0,3V is.
De amúgy valóban, külső adapteres USB-HUB is lehet, hogy jó lenne, hiszen kivesz egy tényezőt. (De már eladtam a DAC-ot, hnap adom fel postán, úgyhogy ez sem fogom tudni kipróbálni :( )

(#58624) Bodz válasza TripleB (#58618) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Őszintén szólva nem néztem, de a SAP-8 ésszerű keretek közt bármilyen fejhallgatóval jól boldogul. Ja, és ebben nincs 6120, meg meglepően jól, árán túlmutatóan (csak ellövöm ezt a közhelyet is) szól. Annyira jól, hogy biztos vagyok benne, ihletett merítettek bőven máshonnan, csak még nem találtam meg az eredetijét.
De továbbra sem beszéllek le a SAP-9-ről, mivel nem hallottam. :) Lehet csodálatos meg minden.

(#58621) MasterMark: Egy U7 kb. mindent tud, amit eddig írtál. MKII DDL-t már nem. Abban nem vagyok biztos, hogy hangban előrébb lennél-e, mint most. Sokan rávágnák, hogy há de biztos jobb a Hivox. Én inkább kipróbálnám azért.

[ Szerkesztve ]

(#58625) Patice válasza bkercso (#58601) üzenetére


Patice
nagyúr

Igen, az rémlik, hogy azt mondta jobbra cserélte és kinyílt a hangja.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#58626) kristof_ válasza Bodz (#58613) üzenetére


kristof_
tag

Nem javult semmit sem driver nélkül. Újraindításig nem érzékeli a mikrofont.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#58627) Bodz válasza kristof_ (#58626) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Eszköz figyelése (vagy valami ilyesmi a neve) be van pipálva?

Majd egyszer jövök valami R2R 15 - R2R 11 - NFB-11.28 összehasonlítással.
A 11.28 csak 1,5 hétig van nálam. Szóval ha valami óhaj, sóhaj, kérdés van róla, akkor lehetőleg addig tegyétek fel! :)

[ Szerkesztve ]

(#58628) pkaresz válasza Bodz (#58627) üzenetére


pkaresz
senior tag

:R

Várom! :)

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#58629) friday13 válasza Per Degaton (#58527) üzenetére


friday13
csendes tag

Na, megérkezett a AR-UA1. Köszönöm az ajánlást, tényleg jobb mint az E10K :D

Nem vagyok olyan profi hogy a hangjáról érdemben tudjak nyilatkozni, meg aztán a AD500X is vadi új, de ami rögtön feltűnt, hogy sokkal tisztábban és több részlettel szólalnak meg a magasak és mélyek is határozottabbak, kicsit több is lett belőlük az E10K-hoz képest. Talán ha egy szóval kéne leírni akkor azt mondanám hogy kifinomultabb lett a hangzás, viszont a különbség nem olyan nagy mint vártam. Szerencsére Linux-al is megy rendesen a szerkezet

Úgy tűnik, számomra rendben lesz ez a AD500X/AR-UA1 párosítás, legalább is amíg meg nem hallgatok valami jobbat. Mélyekből lehetne egy kicsit több, de nem vészes, viszont azt hozzáteszem, hogy én főleg jazz-t/smooth jazz-t/blues-t és akusztikus hangszeres zenéket hallgatok, és csak néha pop-ot, rock-ot. Metált és elektronikus zenét egyáltalán nem.

Per Degaton: Köszi, hogy kitapostad nekem az utat. Nálam már minden flottul ment. Kicsit megijedtem amikor item location: Ireland után azt írta az Ebay hogy free china post shipping. Rögtön írtam is nekik, hogy nem erről volt szó. Azt írták minden ok lesz. Fizetéstől számítva egy héten belül megérkezett, EU Courier-el küldték Manchester-ig, onnan DHL Express hozta egy nap alatt, így vám áfa nem volt.

(#58630) Zigge


Zigge
újonc

Sziasztok!
Kb egy hete érkezett meg a kintről rendelt Chrod Mojo-m.
Az előtt egy házilag épített erősítőm volt RCA inputtal (tehát DAC nélküli). A régi erősítővel tök jó mély hangjaim voltak és a magasak is kellemesek voltak. Viszont most a Mojo-val alig van a normál zenéknél mély és a magasak is ércesek kicsit. Persze ha bass boosted számokat hallgatok, akkor minden oké, de szerintem az nincs rendben, hogy jelenleg a szomszéd Ladája erősebb mélyeket add le a rendes számoknál mint a Mojo, mert ez gyakorlatilag lepkef*ng. Ha nem fülelek akkor szinte a dob nem is hallatszik.
Mivel digitális kimenetként van beállítva a gépnél is, igy nagyon equalizerrel se tudok rámenni (bár ennek szükségessége sztem már eleve gáz).
Van valami tippetek, hogy mi lehet a gond? :F
Vagy valakinek van tapasztalata a Mojo-val?
Esetleg arra, hogy az ilyen digitális kimeneteknél, hogy lehet a hangszínt szabályozni van ötletetek?

(#58631) ribizly válasza Spíler (#58619) üzenetére


ribizly
veterán

Előttem vitted el, így én végül rámentem amazon.de-ről. :D

Mondjuk én rendeltem hozzá egy VE Monk fülhallgatót is.
Remélem ez így egyben már jó lesz.
Ha nem akkor lesz még egy HyperX Cloud-om hozzá. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#58632) Patice válasza Zigge (#58630) üzenetére


Patice
nagyúr

Eddig miről szólt a géped?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#58633) bkercso válasza Zigge (#58630) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem kellene befolyásolnia a digitz EQ-zhatóságot a digit kimenetként való használatnak. Vagy hol akarsz EQ-zni? Win alatt? Vannak erre is szoftverek. Az mindegy szerintem, hogy digit kimenetként használod-e vagy sem (nyilván eszközfüggő lehet, de meglepődnék, ha nem így lenne).

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58634) Spíler válasza ribizly (#58631) üzenetére


Spíler
őstag

Esküszöm nem én voltam,én Bodz-tól vettem át :D
Próbáltam sok fejessel/fülessel,végül a Senni PX100 II-nél maradtam,nagyon passzol a kettő egymáshoz.Szerintem.Persze biztos jó lesz a Clouddal is.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58635) kristof_ válasza Bodz (#58627) üzenetére


kristof_
tag

Mindenféle beállítással próbáltam, de sehogy nem javult meg. Köszi a tippeket, de ma inkább visszaviszem és valami már megoldás után nézek.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#58636) Fandango


Fandango
veterán

Megérkezett a DAC, még ismerkedek vele. :))

(#58637) Patice válasza Fandango (#58636) üzenetére


Patice
nagyúr

:C Pofás. :)

Úgy is mondhatnám, hogy "holy Shiit..." :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#58638) Yofej75 válasza Fandango (#58636) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ha nem tetszik, karcos vagy bármi kis hibája lenne és szívesen átveszem :))

Grat, tetszetős cucc!

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#58639) Zigge válasza Patice (#58632) üzenetére


Zigge
újonc

Az utóbbi 2 évben simán csak az alaplap gyári Realtek-es analóg kimenetét használtam amit rá kötöttem az épített erősítőmre (ami a hangszínhez amúgy nem nyúlt).

[ Szerkesztve ]

(#58640) Zigge válasza bkercso (#58633) üzenetére


Zigge
újonc

Eddig a Realtek beállításai között volt egy minimálisan finomhangolva a hangzás, így az egységes volt böngészés és lejátszó esetén is. A DigitKimenetnél ilyet nem tudok a vezérlőpultban
A VLC-be szórakoztam az EQ-val, de az is fura volt a Mojoval. Gyakorlatilag mikor felnyomtam az alacsonyabb frekvenciákat, akkor egy hangosabb mély hangnál lehalkult a zene többi része. Mintha kilenne automatán egyenlítve. Ilyet kb csak a SoundLock-nál tapasztaltam eddig. :D

(#58641) bkercso válasza Zigge (#58640) üzenetére


bkercso
nagyúr

Értem és sajnos nem tudok hozzászólni. :B

Ehhez lazán kapcsolódó téma, de nem lehet, hogy hozzászoktál az EQ-s mélykiemeléshez, a Mojo viszont korrektül szól, ezért szokatlan?
Ha mindenképp EQ kell Neked, mert szereted, és szoftveresen nem találsz megfelelőt, akkor építhetsz egyet. Akár passzívat is, csak az csökkenti a jelszintjét a ki nem emelt tartománynak, de attól még a mélyeket maxra kivezérelheti. A kapcsolásban tudok segíteni.

VLC-ben pipáld ki (mármint deaktiváld) az auto gain-t és akkor nem csinálja.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58642) Bodz válasza friday13 (#58629) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Per Degaton most lövi le magát. Csak őt szivatták a szállítással... :D
Grat hozzá amúgy! Az AR kifejezetten combos mélyben, ha többre vágysz, akkor abból másik fejhallgató lesz a nyerő.

(#58636) Fandango: Szuper. Látom a Roland Black hozzád is befurakodott. :)

(#58630) Zigge: Szerintem semmi baj a Mojo mély tartományával. Inkább csak máshoz vagy szokva.

[ Szerkesztve ]

(#58643) Fandango válasza Bodz (#58642) üzenetére


Fandango
veterán

Bizony, bizony, annyira ajánlottad már itt többször, hogy gondoltam, rosszul nem járok vele. A Bespeco USB is az ajánlásod alapján lett. :R

Egyébként nagyon jó vételt volt így a DAC, gyakorlatilag zsír új készüléket kaptam olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#58644) Per Degaton válasza friday13 (#58629) üzenetére


Per Degaton
tag

Akkor szerencséd volt, az enyém ugyanis még mindig nem jött meg... :)

(#58642) Bodz: Hát igen :D

(#58645) tretyak válasza Bodz (#58616) üzenetére


tretyak
aktív tag

Köszi, megrendelve, most várjuk a csodát :)

(#58646) Patice válasza Zigge (#58630) üzenetére


Patice
nagyúr

Azért kérdeztem, hogy eddig hogyan volt összekötve a PC-d az erősítővel, mert eddig csak jókat olvastam a Chord Mojo-ról és furcsálom, hogy így hallod.

De nekem talán kezd összeállni a kép:

- Hozzá vagy szokva a Realtek analóg hangjához. Ami finoman szólva hagy maga után kívánni valót. Általában addig szokták megfelelőnek tartani, amíg valami sokkal jobbat nem hallanak.

- A Mojo-nak utánaolvastam, nem tudtam egyértelműen eldönteni még, hogy amikor USB-n van a gépre kötve, akkor a gépről kapja-e a tápot, vagy az akksiját használja.

Szerintem előbbi, erre abból következtettem, hogy később írtad a mélyeknél mintha lehalkulna... Ezt olyankor tapasztaltam - jellemzően gyenge rendszereknél - amikor egyszerűen "elfogy a nafta a láncból". Nem elég stabil tápot kap, kevés mögötte a kapacitás és a sok mélyhangot csak úgy tudná kipréselni magából, ha lenne mögötte elég töltés, mondjuk kondiban tárolva. Ezt valszeg nem kapja meg a PC-dtől, ezért az erőtlenség, és a mélyhang hiány.

A probléma a PC-d tápja, nem elég stabil audio felhasználáshoz.

Én akkor kaptam jó mélyeket, amikor elég jó tápokat kezdtem el használni a DAC-omhoz, vagy elég jó tápolású DAC-ot használtam. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#58647) bkercso válasza Patice (#58646) üzenetére


bkercso
nagyúr

A VLC-ben van dinamikakompresszió, hogy esti filmezésnél a robbanás ne szakítsa le az emeletet, szerintem az be van kapcsolva...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58648) Patice válasza bkercso (#58647) üzenetére


Patice
nagyúr

Ez is lehet, de én kis naív ilyeneket fel sem tételezek ha minőségi zenehallgatásról van szó. :U

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#58649) Sinesol


Sinesol
veterán

Na végre megjött a Concero HD.
Egyelőre még csak ismerkedem vele, az is elég hogy rájöjjek hogy működik együtt a távirányítóval. :DDD
A doboza nem tul csicsas, benne a felső részben a Dac volt egy selyemszerű szütyőben, az alsó részben papirok és egy usb kábel. Maga a Dac meglepően nehéz, elég masszív érzetet kelt, saccra kétszer annyit nyom mint a Logilink, pedig méretben alig valamivel nagyobb.

Távirányítóként az Apple Ir remotet lehet használni, ezt meg is vásároltam hozzá, viszont nem éppen azokra a gombokra reagál, amit a gyartoi oldalon leirtak. A hangerő gombra pl. nem a filtereket váltja, hanem pl. a számokat lépteti Foobarban. Mondjuk ez nem feltétlen a gyartó hibaja, ahogy neztem több verzió is van ezekből a távokból, lehet az egyel előbbi verzióval működött a leirtak szerint...na mindegy nagyjából kisakkoztam melyik gomb mit vált ki a cuccból. :DDD

A hangjáról egyelőre keveset tudok mondani, mivel még túl sokat nem tudtam hallgatni eddig, viszont valami olyan érzés igy elsőre, amikor először vettem hifi fülest a korabbi gamer fejesek után. :K Pedig sok cuccot kipróbáltam, volt mindig előrelépés, de sose volt meg az a nagy ugrás, ami anno az első jobb fejesnél.

Sokkal jobb tér, tisztábban szól az egész, valahogy jobban belevon a zenébe és érdekes módon azok zenék, ahol korábban túl erősek voltak a magasak, vagy ködös/nyomottak a mélyek, most teljesen élvezhetően szólnak, na meg valahogy teljesen máshogy szól minden, sokszor mintha körülöttem lenne a zene, bármilyen furcsa is ezt mondani. Erősen olyan érzésem is van, mintha más fejest is hallgatnék mint eddig. :)

Annyi biztos, hogy nem bántam meg a vásárlást, ritka hogy ilyen ugrásban lehet az embernek élménye.
A bolt nagyon segítőkész volt, ha bármi problémám volt, az elküldött mailekre pár perc mulva válaszoltak.
Az külön szerencsés, hogy a külföldi rendelés ellenére semmi plusz költséget, áfát nem kellett fizetnem.

[ Szerkesztve ]

(#58650) zsizsef válasza Bodz (#58606) üzenetére


zsizsef
senior tag

Megrendelve. UA0211 vs Prodigy Cube (OPA 2134). Valamelyknek a jövő héten menni kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.