Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58451) Bodz válasza kromatika (#58444) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha jól emlékszem itt meg a fejhallgatós topikban is megkaptad a tanácsot, hogy erősítőt vegyél. Pl. Hová lett az U7? Jobb dac, mint az E10K. Most komolyan, minek kérdezel, ha úgyis a saját fejed után mész?
A Q5 egy D osztályú erősítő hangfalakhoz beépített dac-kal. Nem lennél előrébb. A 01 jobb ugyan, mint az E10K, de még mindig nem a megfelelő választás a K701-hez.

(#58448) duo: Tascam 2x2. HUFnews3 kupon -2000 Ft a Muzikernél, ha ez segítség.

[ Szerkesztve ]

(#58452) duo válasza Bodz (#58451) üzenetére


duo
őstag

mindenképp segítség. :R (csak értékesítem az u7-et.)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58453) Bodz válasza duo (#58452) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha tényleg sok már, akkor meg legyen a Logilink. :K

(#58454) moti07


moti07
tag

Sziasztok! A számítógépet szeretném összekötni egy házimozi erősítővel ehhez szeretnék egy usb-s DAC-t venni. Most egy Asus Xonar DG hangkártya van a gépben ennél szeretnék valamivel jobb hangminőséget kapni. Kb. 30 ezret szánnék rá. Tudnátok ajánlani valamit ebben a kategóriában?

(#58455) zsocy válasza moti07 (#58454) üzenetére


zsocy
őstag

Milyen bemenetet szeretnél használni az erősítőn? Ha koaxot vagy RCA-at akkor szerintem ez érdekes lehet neked, árban körülbelül jó is lenne.

(#58456) moti07 válasza zsocy (#58455) üzenetére


moti07
tag

Koax-ot de van rajta digitális bemenet is.

(#58457) kromatika válasza Bodz (#58451) üzenetére


kromatika
veterán

Igen jól emlékszel."Most komolyan, minek kérdezel, ha úgyis a saját fejed után mész?" Azért mert meg van az U 7,és a kaptam egy Filo 10K is ajándékba.Nem szeretnék két eszközt,tehát külön dac és külön füles erősítő nem játszik,mert sokat hordozom a notit.A Filo-nak erősebb a fejes kimenete,az meghajtja a K701-et.Viszont az U7 meg jobban szól,de egy kicsit kevésnek érzem a füleshez ahogy írtad.Csak a dolby módban elég hozzá az meg úgy nem igazán jól szól.Ezért veszek hamarosan ami ezektől mind jobb,nem kell neki külső táp,usb ről menjen,és viszonylag kis méretű legyen. U7 től nem nagyobb.Köszi meg nézem amiket ajánlottál.

[ Szerkesztve ]

(#58458) Tim82 válasza kromatika (#58444) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az SMSL Q5 Pro-n nincsen füles/fejes kimenet, nem is nagyon értem, hogy került bele a kalapba fejhallgatós használathoz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58459) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

Egy HyperX Cloud II fejessel rendelkezem amit USB-n keresztül csatlakoztattam a PS4-emhez. A virtuális 7.1 működik, viszont eléggé halk. Megpróbáltam hangosítani a fejes alap hangkártyáján, de nem reagál semmit, a PS menüjében a max hangerő pedig kevés. Hogyan tudnám hangosítani? Erősítővel lehetséges ennek a problémának a megoldása?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#58460) Bodz válasza kromatika (#58457) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Aham, így már értem. Akkor irány az Xduoo XD-05 pl.

(#58459) ImACeltic: Igen. Esetleg egy BlasterX G1, az lerobbantja a fejedről. Gondolom ps4-ről is.

[ Szerkesztve ]

(#58461) kromatika válasza Bodz (#58460) üzenetére


kromatika
veterán

:R

(#58462) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Köszi Bodz a tippet!

Esetleg van valakinek tapasztalata vele PS4-en, hogy valóban ott is megnöveli a hangerőt a cucc?

Keresgéltem neten, de nem igazán találtam rá választ.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#58463) Spíler válasza ImACeltic (#58462) üzenetére


Spíler
őstag

Gondolom nem használnák konzolokhoz ha xar lenne,kipróbálod és ha nem tetszik visszaküldöd.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58464) duo válasza Bodz (#58453) üzenetére


duo
őstag

koszonom! a penz fogja eldonteni. de e ketto valamelyike lesz.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58465) ribizly


ribizly
veterán

Kis update a latency témában:
Nagyon sok dolgot tettem azóta az OS-el. Van egy rakat oldal, ami ezzel foglalkozik és adják a releváns vagy nem releváns ötleteket. Egy biztos, ha gond van akkor 99%-ban a hálózati kártya és annak a drivere körül van a probléma, illetve a vírusírtó / tűzfal (ami ugye a hálókártyánál matat). Ami még szóba szokott kerülni az a VGA és annak a hangkártya funkciója, amit érdemes letiltani (a drivert fel sem rakni).
Amit tettem, az az, hogy legyalultam az összes nem használt driver-t (eszközkezelő: hidden devices), meg letiltottam az összes létező, de nem aktívan használt eszközt, valamint minden amit csak lehetett ment USB2.0-ba. Még egy dolog történt azon felül, amit itt ajánlott Bodz: minden driver-t feltoltam a latest-re.
Na azóta no problem. :C

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#58466) Patice válasza ribizly (#58465) üzenetére


Patice
nagyúr

És milyen a hangja?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#58467) ribizly válasza Patice (#58466) üzenetére


ribizly
veterán

Rendes hangalakkal még nem tudtam kipróbálni, csak HyperX cloud-al, de azzal nagyon dögös. :)
Ha majd meglesz az Edifier R1900, akkor arról is beszámolok. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#58468) #56474624


#56474624
törölt tag

Néhány napja már a 2 maradék LM4562-t is OPA2111-re váltottam (így prodigy hd2-ben a maximális 3 db, presenter2-ben 1, utóbbiba ennyi is megy). Nem került kevésbe, de megérte az árát. Most visszatettem az LM4562-ket. Sok helyen olvasni, hogy az LM4562 és az OPA2111 a basszust leszámítva mennyire hasonló. Nos, ez nem igazán állja meg a helyét az én tapasztalataim szerint. A basszusban valóban van különbség az OPA2111 javára, de ezen kívül a magas is jóval kifinomultabb, a közép is jobb, minden. Érzéssel zenél, miközben nem mutat kevesebb információt, sokkal hallgathatóbb darab. Olyan picit, mintha az LM4562 és az OPA2134 legjobb tulajdonságait egyesítenénk, de mindkettőnél folyékonyabb, hallgathatóbb, zeneibb hang. Teljesen mindegy, milyen műfaj, de leginkább komolyzenén jön ki a 2111 "többlete". Az LM4562 nagyon elmarad zongorán pl., olyan digitális íze van, lelketlen az egész előadás, de a 2134-nek szintén digitális íze van az OPA2111 mellett. Mindezt ráadásul úgy, hogy az erősítőben és a hangkártyában a buffer maradt az opa2111.

[ Szerkesztve ]

(#58469) bkercso válasza #56474624 (#58468) üzenetére


bkercso
nagyúr

Elég 1 rossz OPA a láncba. :) Ezért (is) drága játék a hifi.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58470) J97 válasza Bodz (#58441) üzenetére


J97
tag

Az normális, hogy az amazonról megrendelt DAC -ról még mindig nincs infó? Kb. egy hete adtam le a rendelést. Akkor hamarosan beérkezik státuszon állt a termék. Rendelést követően egy visszaigazoló email érkezett a rendelésről, amiben annyi szerepelt, hogy a beérkezésről illetve a kézbesítésről küldenek további infót. Eddig még semmi, a termék státusza sem változott a honlapjukon. Amazon profilomba belépve annyi változás van, hogy ott a rendelésem mellett most az áll, hogy még egy kis időre van szükségük, hogy tudjanak bármit is becsülni.

Nekem erről az Airplane c. film jut eszembe. :D Két óra múlva tud saccolni? :D

Valakinek van esetleg infója a termék elérhetőségéről? Gyártják még, esetleg készlet hiány van stb.? Az amazon.com -on pl nem is kapható ez a termék.

We found 0 results for "Logilink UA0211"

Érdemes várni még?

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58471) J97


J97
tag

LogiLink UA0210 Hi-Fi USB Audio Amplifier róla mit tudni? Belőle még van 1 db az amazonnak.

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58472) Bodz válasza J97 (#58470) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Normális. Olyan terméket rendeltél, ami nincs raktáron. Én ilyen esetben 3 hetet szoktam várni, aztán törlöm a rendelést, ha semmi infó.
Amcsi Amazonon sosem volt. Ott Syba akármi néven fut.

(#58471) J97: Nem tudunk róla semmit.

[ Szerkesztve ]

(#58473) J97 válasza Bodz (#58472) üzenetére


J97
tag

Náluk is már csak a kis tesó van Syba néven kint. (Itteni UA0210 -es megfelelője). Várok még egy kicsit de sokáig elhúzni sem szeretném a beszerzést. Azon gondolkoztam, hogy a héten vagy jövő héten elzarándokolok a hitspacebe és kipróbálom az új solo -t. Kollégámmal beszélgettünk és ő is élből a focusrite -ot ajánlotta, igaz neki csak a hangfal kimenetével volt dolga, fejest nem próbált róla.

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58474) duo


duo
őstag

Nos. néztem de úgy láttam itthon nem is kapható a fenti logilink. csak rendelésre és csak két nem túl bizalomgerjesztő helyen láttam.(itthon)
elsődleges cél továbbra is a tascam (ahogy fentebb írtam ha meglesz a keret)DE most olvastam hogy linuxxal többnyire megy de néha nem (hogy ez konfiguráció/diszrófűggő nem tudom. más sem.)
egyszer ez a fórum
illetőleg. ez
Az a lényeg hogy ha nem megy akkor visszaküldöm értelemszerűen, és választok mást.
de így hogy ez a logilink vagy van vagy nincs, mást vennék. Segítsetek a B tervben! 30ezer körül.

azt szeretném hogy ne csak egyből kelljen választanom.
(aztán ha ennyiből csak egyből lehet, hát elfogadom, de azért na.)
:R

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58475) Dorien válasza J97 (#58473) üzenetére


Dorien
veterán

Musiland 01 US Mark2 nem jó? [link]
Elég bika fejeskimenete van, de nincs potmétere. Egy ilyet rá lehet dugni később: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#58476) #56474624 válasza bkercso (#58469) üzenetére


#56474624
törölt tag

Na igen. :) Amúgy ebben a felállásban, amiben teszteltem, a 2 db OPA2134 adott jobb hangot (ehhez amúgy közelebb áll az opa2111 hangja, hallatszik, hogy egy család). Pontosabban az LM4562 transzparensebb, de lelketlen, "csak" a zene hiányzik belőle, a 2134-ből azért jóval kevésbé, azzal azért még el lehet lenni. Bár valóban, inkább komolyzenén jön ez ki, Mozart zongoraszonátákon például.

[ Szerkesztve ]

(#58477) J97 válasza Dorien (#58475) üzenetére


J97
tag

Volt Musilandom 01 US -em, igaz nem a Mark2. Szerettem, egész kellemes volt a hangja, nagyon kényelmesen lehetett váltani vele fejhallgató és hangfal kimenetei között. Sajnos linux alatt nem működik, ezért is váltam meg tőle.

Találtam ilyet a focusrite oldalán:

This applies to All Focusrite Products

None of our products are supported for use on Linux.

The Scarlett range and iTrack Solo are Class Compliant USB Devices, and may work in a Linux-based setup that support this class of device, but we do not offer support for doing this and cannot verify the performance you may experience.

Illetve több fórumon is olvastam postokat ahol adódtak problémák linuxxal való használat során. Valakinek tapasztalat?

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58478) Dorien válasza J97 (#58477) üzenetére


Dorien
veterán

"És a jó hír az, hogy Linux és OSX támogatás is adott az új vezérlőchip-nek hála." [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#58479) Bodz válasza duo (#58474) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A 2x2 egy ismerősömnél hibátlanul működik Linux (most éppen naprakész Ubuntu Studio 17.04) alatt. Nekem se volt gondom vele (Zorin).
Azért az U7 egyáltalán nem rossz, tehát nem feltétlen előrelépés az itthon kapható 30k-s cuccok nagy része.

[ Szerkesztve ]

(#58480) Bodz


Bodz
Topikgazda

J97, ezt láttad már? Arra nem emlékszem, hogy a vonalkimenet fix vagy szabályozható.

[ Szerkesztve ]

(#58481) J97 válasza Dorien (#58478) üzenetére


J97
tag

:) Óóóó :) Most olvasom a linkelt írást róla! No meg jó érzéssel nosztalgikus hangulattal is gondolok vissza a 01 US -emre. Jókat írtak róla és a kinézett X-fi HD -től szintén azt írták, hogy jobb tulajdonságokkal bír hangban. A kérdés ha rádugom a gépre linux alatt simán felismeri mint class audio eszközt, kiválasztható a mixerben és tudom teljes értékű DAC ként használni?

#58480: Aham. Gondolkoztam rajta de sokan írták, hogy eléggé magasba húz és sziszeg. Igaz szimpi, hogy az opamp cserélhető és el lehet vele szórakozni de ott van még a TENOR chip, ami a Dr. DAC nanoban is volt. Na az elég háklis volt az USB portokra, engem nagyon bosszantott. Mondjuk jó pont még a külön táp is. Ettől függetlenül jó választás lehet mondjuk a linkelt musi 01 US remark2 függvényében is feltételezve, hogy az linux alatt is gond nélkül üzemel?

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58482) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Lehet hülye vagyok, de gondoltam eladom az iBasso DX50-es DAP/DAC kombómat és veszek egy XDuoo XD-05 DAC/AMP-ot. Utóbbi csak univerzálisabb, bár hangzás terén lehet visszalépés lesz, de majd kiderül. Füleshez-fejeshez szánom csak, DAC-om van már elég. :)

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#58483) s4tch válasza HUNNIA1920 (#58482) üzenetére


s4tch
veterán

Ha meg szeretnéd hallgatni, és Gyöngyös felé jársz, nálam van egy XD05.

(#58484) HUNNIA1920 válasza s4tch (#58483) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Köszi, de már késő. :D

Egyébként olvastam a véleményedet róla, ezért is voltam vele úgy, hogy bepróbálom. Sajnos nem sok mindent találtam róla, leszámítva 1-2 külföldi leírást, bár ott sem írtak róla rosszat.

Látatlanba mondom, hogy szerintem még mindig jobb választás (remélem) egy ilyen külső eszköz + telefon, mint pl. egy LG V30 200-250eFt-ért. Egy kis nyűgöt nekem megér, minthogy vegyek egy egybe eszközt, ami nem hogy drágább, de szerintem nem is szól úgy.
A DX50-est meg annyit nem használom és a mai Android-os rendszerek is már jóval modernebbek, használatuk is barátságosabb.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#58485) s4tch válasza HUNNIA1920 (#58484) üzenetére


s4tch
veterán

:D

Te lőtted le a hardverapróról azt az egészen olcsó példányt? Annyiért nulla kockázatot vállalsz, kb. ingyen volt...

Arra azért számíts, hogy az XD05 nem épp apró darab. Nálam határeset, hogy ezeket mennyire praktikus hordozni. Hosszabb utakon nem fog zavarni: pénteken egy órát ültem buszon, letettem magam mellé az ülésre, elfért bőven. De ha BKV-n nyomnám, nem tudom, hová pakolnám.

[ Szerkesztve ]

(#58486) OPiiPO válasza HUNNIA1920 (#58484) üzenetére


OPiiPO
addikt

Kifejezetten szeretem a az LG V10 mindentegybe svájcibicska stílusát. Sokat járok külföldre, nagyon nem hiányzik még egy doboz. Ráadásul amíg FiiO-vel toltam, sajnos volt néhány céges nem fogadott hivásom, ez így már nem fordulhat elő.
De kinek a pap, kinek a paplan ;)

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#58487) HUNNIA1920 válasza s4tch (#58485) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Elnézést kérek előre is, de ezt az off téma-aktív téma dolgot sosem értettem igazán, ezért nem váltogatok. Ha zavarja a topik gazdát, majd átrakja off-ba. :R

Igen, én voltam. :)
Nem érdekel annyira a mérete, ha "régen" Pocket PC-ről is tudtam zenét hallgatni, akkor erről is fogok tudni. Egyébként a DX50 is olyan, mint egy kisebb szendvics.
Akartam is kérdezni (bár ne tenném), hogy op-amp cserét próbáltál? (Apa kezdődik) :D

OPiiPO: Igen, igazad van, ezért sem rosszak azok a telefonok, de az áruk (újonnan) nekem kicsit húzós.
Elvileg a telefon + külső DAC esetében is lehet hívást fogadni, nem? Gondolom ha hívnak, akkor a zene elnémul, legalábbis remélem.

Szerk.: s4tch: lemered tenni magad mellé a buszon és ha elalszol mellette? Ezek szerint felétek még becsületes világ van. :D

[ Szerkesztve ]

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#58488) OPiiPO válasza HUNNIA1920 (#58487) üzenetére


OPiiPO
addikt

az új áruk engem is zavar, általában ezért is várok 4-6 hónapot az első áresésig

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#58489) s4tch válasza HUNNIA1920 (#58487) üzenetére


s4tch
veterán

Használd egészséggel! :C Annyiért tényleg ingyen volt.

Opa cserén gondolkodom. Írtam anno az észrevételek között, hogy esetenként előfordul, hogy bántó a magas tartomány. Erősen valószínű, hogy a jelenséget az XD05 erősítő része okozza. Rákötöttem a vonal kimenetet a Myryad Z40-re, és úgy nincs sziszegés. Könnyen lehet, hogy egy másik műveleti erősítővel ennyit finomodna a hang.

A head-fi topikban két opát javasolnak, állítólag mindkettővel jobb lesz a hang:
- MUSES02
- Burson V5i-D

Qrvára nem értek ehhez a területhez, úgyhogy kérdezem a szakikat: ezeket hamisítják? Az alin lehet kapni 15 dollárért ilyet (kép alapján ez nem ugyanaz, mint a fenti linken... :F ), 10-ért ilyet, máshol inkább 40 körül van (pl ebayen).

(#58492) bkercso válasza s4tch (#58489) üzenetére


bkercso
nagyúr

Igen. Szerintem hamisítják.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58493) Sinesol


Sinesol
veterán

Resonessence Concero Hd-ról van valakinek tapasztalata?

Egy sikertelen ebayes licit alkalmával utánaolvastam és egyrészt szinte mindenhol az egyik legjobbnak irjak le árkategoriajaban, másrészt meg a leirtak eléggé egybecsengenek az elképzeléseimmel, szóval gondolkodom rajta erősen, főleg, hogy most elég jó akció van rá egy svéd boltban. Bár még igy sem épp olcsó, de emészthető, talán. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58494) duo válasza Bodz (#58479) üzenetére


duo
őstag

na ezt igy nem is mondta még senki.
nekem debian9 van. nagyjábol olyan friss mint a 17.04-es ubuntu. (4.11-es backportolt kernel)
akkor elivleg mennie kell majd.
köszönöm szépen!

OFF zorin milyen használatban?

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#58495) Engineer086


Engineer086
Modder

Sziasztok!
Musiland Monitor 03 US típussal van valakinek tapasztalata? Itt a topikban ha jól látom még nem került terítékre, de lehet csak nekem kerülte el a figyelmem.. Win10 alatt működik normálisan? (Meridian direct után ez elég fontos kérdés)
Köszönöm!

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#58496) Bodz válasza J97 (#58481) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Minden az igényeidtől függ. Ha lemondasz a potiról meg a kapcsolós váltásról a kimenetek közt, akkor teljesen jó lehet a 01 US is.
Vagy megvárod a Logit, esetleg betalál a Scarlett Solo. :)

(#58489) s4tch: Hamisítják. A drágábbakat, mint a Muses meg még nagyobb eséllyel.

(#58493) Sinesol: Kizártnak tartom, hogy ez legyen a legjobb dac 850 dollárért. Igen komoly vasak vannak ilyen áron.

(#58494) duo: Kezes. Gyors, logikus, általában stabil, szerintem szép is.

(#58495) Engineer086: Jól ismerjük. :) Van driver, elvileg hibátlanul működik 10 alatt is. Viszont hangban inkább vissza lépnél a Director után.

[ Szerkesztve ]

(#58497) J97 válasza Bodz (#58496) üzenetére


J97
tag

Kolléga jegelte nekem a musit. Elhozom tőle ma holnap és kipróbálom. A potiról és kimenet váltásról le tudok mondani. Inkább kényelmi szolgáltatás de nem létszükséglet. Hangerőt eddig is OS alól szabályoztam. Ha jól értettem a musinál mindkét kimenet egyszerre működik. Ha lekapcsolom a hangfalakat végül is mehet rá a jel, a fejest meg be tudom dugni mikor kell és ki is tudom húzni ha nem. Inkább a linux alatti működése a kérdés. Azt írták elvileg működik.

BX5 -höz tudsz ajánlani RCA - TRS vagy RCA - XLR kábelt ami jó ár/érték aránnyal bír? Jelenleg egy 3,5" jack TRS van, házilag készített, még a hangfalakkal együtt vettem.

Loginál van egy olyan előérzetem, hogy vagy erősen készlethiányos vagy ki is futott. Sehol se látom, ebayen is sold out státuszban van, amerikai amazonon is csak a kistesó elérhető más néven, angol amazonon német eladó hirdeti, illetve van az a pár német amazonos magán eladó aki még árul. Itthon azon a pár helyen mindenütt szintén kifogyott/érdeklődjön állapot van. Egy helyen találtam raktáron MO -n ahol elvileg van is de ott fel is verték az árát 40k -ra. Ettől persze még nem kizárt, hogy hamarosan elérhetővé válik újra a termék.

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58498) Bodz válasza J97 (#58497) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Gyakorlatilag is. :)

neo d+ RXM Class B, Roland RCXM, Cordial CFU MC.

Ez nem újdonság. Eddig sem lehetett túl sok helyen kapni a Logit.

[ Szerkesztve ]

(#58499) J97 válasza Bodz (#58498) üzenetére


J97
tag

Cordial ismerős volt. Megnéztem nekem is ilyen kábelem van.

[Ilyen] mint ez csak az XLR csatik helyén Neutrik TRS van. Érdemes őt lecserélni vagy elég lehet egy jobbféle RCA jack átalakító. Vagy nem érdemes ezzel szórakozni és rendeljem be valamelyiket az általad írtak közül?

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#58500) Bodz válasza J97 (#58499) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ahogy neked jobb. :) Én nem szórakoznék, simán megvenném a Rolandot mondjuk, jobb kanóc, mint a Cordial.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.