Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57551) Samtya


Samtya
senior tag

Felhozok néhány kábelgyártót, melyek egészen kiterjedt termékpalettával rendelkeznek.
Lehet szemezgetni, hátha megtetszik valami:

Vention

Vention Ali Store
Vention Amazon Store

------------------------------------------------------------

Ugreen

Ugreen Ali Store

------------------------------------------------------------

KabelDirekt (német)

KabelDirekt Amazon.de Store

(#57552) Bodz válasza Samtya (#57551) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Véleményt is szeretnél pár Vention és Ugreen termékről?

(#57553) Samtya válasza Bodz (#57552) üzenetére


Samtya
senior tag

Jöhet, nem próbáltam egyet sem. Szarok? :))

(#57554) Samtya válasza Bodz (#57552) üzenetére


Samtya
senior tag

No answer from Petrograd...

Biztosan belinkeltem megint valami Fos-t. ;]

(#57555) Bukk900 válasza Samtya (#57551) üzenetére


Bukk900
őstag

Vention az USB kábelem, elégedett vagyok vele és olcsó is.

(#57556) zsocy válasza Bukk900 (#57555) üzenetére


zsocy
őstag

Nekem is van több Vention usb-m, szépen átviszi az adatot :)

(#57557) Samtya válasza zsocy (#57556) üzenetére


Samtya
senior tag

Még a végén kiderül, hogy mindenkinek van már, csak nekem nincs.

(#57558) Patice válasza Samtya (#57554) üzenetére


Patice
nagyúr

Ha van egy szar kábeled, akkor cseréld le egy Fos-ra. :DDD :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#57559) PodMAN


PodMAN
senior tag

A Schiit-ek mellé jó lesz ez a Fos :)

(#57560) #71562240


#71562240
törölt tag

Többen hivatkoznak itt gyártótól kért és kapott sample/minta opampokra. No, ez engem nagyon érdekelne, kérem, oktasson ki valaki, hogyan lehetséges ez.
Ki kaphat mintaopampokat, milyen "jogalapon", mekkora mennyiséget adott kategóriájúból, milyen magas kategóriájúból lehetséges ilyesmi, mi a konkrét teendő, ha valaki (mint például én) nagyon szeretne minta opampot kapni..., szóval, hogy hogyan működik ez az egész, ha egyáltalán működik.
Őszintén szólva input és output opamp célokra kellene 5db OPA2111 vagy OPA2107 (motiváltabb vagyok a 2111 irányába), esetleg keverve őket, és DAC I/V konverterébe kellene 4db OPA602 vagy AD843, lehetőleg inkább utóbbi. Klassz lenne, ha nem kéne mindet megvennem. Tehát két gyártóra, a TI-re és az AD-re vonatkoztatva érdekelne, hogy a magamfajta egyszeri mezei embör tudhat-e minta opampokat kapni, és ha igen, hogyan.
Előre is köszönöm a kioktatást.

(Egyébként, hátha valakit érdekel, 2+1+1 OPA2134-et és 1 NE5532-et akarok lehetőleg OPA2111-ekre cserélni, esetleg vegyítve OPA2107-tel, ha anyagilag nyerek a vegyítéssel, illetve 4db OPA604-et akarok lehetőleg AD843-ra, esetleg OPA602-re cserélni.)

[ Szerkesztve ]

(#57561) gyenesmartin válasza #71562240 (#57560) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Átlagember már nem kaphat sample-t. Csak céges vagy iskolai címre küldenek (legalábbis a Ti). Ha le tudod beszélni a főnököddel akkor talán küldenek oda.
OPA 2107 helyett meg lehet próbálni Ti gyártmányú RC4559-est is. Hasonló hangjuk van szerintem, csak sokkal olcsóbb.

(#57562) Bodz válasza Samtya (#57553) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ám legyen, valamennyire csak a topikhoz kapcsolható a téma.

Vention
OTG (a kupak nélküli változat): semmi baj vele, teszi a dolgát szépen mindennel (pendrive, dac)
Micro usb kábel: 1.2A a max. Megmérték nekem, mert lassan töltött vele a teló. A hangjára nem voltam eddig kíváncsi. :D Micro kábelből csak Juicebitz (más néven is kapható), van többféle színben, hosszban itthon.
3.5-6.3 mm átalakító: 3 hét alatt elkezdett kopni az "aranyozás", durván 2 hónap után oxidálódik is
3.5 mm elosztó: ez okés eddig
USB A-B kábel: Hát nem egy Supra, semmi érdekes hangra, de tartaléknak van belőle.

Ugreen
OTG: Működik vele ugyan minden, DE a DACportable és pl. a HRT dSp (csak miattad próbáltam ki most ezzel is) érezhetően gyengébben szól, van valami furcsa torzítás szerű a hangjukban.
Bluetooth dac: Olcsó, működik, árát megéri, hangja nem nagy durranás.
3.5 mm hosszabbító: olyan kerek hangja van neki, de nem torzít, áráért okés

[ Szerkesztve ]

(#57563) Samtya válasza Bodz (#57562) üzenetére


Samtya
senior tag

Elsősorban 3.5-ös fejhallgatókábelek miatt kerültek a látóterembe ezek, de ebben a topikban jogos az USB/OTG téma.
A 6.3-as átalakító kopása durva.

(#57564) Sinesol


Sinesol
veterán

Az M-Audio Super Dac hátulja ugyanúgy néz ki, mint a Logilink, de vajon be is van kötve az a 12V tápcsatlakozó? Külön lehet hozzá venni tápot?

[ Szerkesztve ]

(#57565) Bodz válasza Samtya (#57563) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Cordial vagy Roland Black. ;)

(#57564) Sinesol: Be van. Tápot is kapni. De mért nem Logilink néven veszed olcsóbban, táppal együtt?

[ Szerkesztve ]

(#57566) Sinesol válasza Bodz (#57565) üzenetére


Sinesol
veterán

Mert egyszerűen nem találtam Logilinket külföldön értelmes helyen, ahol tudok kartyammal online fizetni. :)
Amúgy 32k volt, szóval még annyira nem is vészes a Logilink árakhoz képest. Habár még plusz a táp ára..na de mindegy most már.

Azert tettem fel egyébként a kérdést, mivel ha jól emlékszem irtad a Logi bemutatásnál, hogy a Super Dac-hoz nem adnak tápkábelt és ebből gondoltam, hogy lehet akkor a nyákon be sem kötik.

[ Szerkesztve ]

(#57567) Bodz válasza Sinesol (#57566) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Akkor nézzünk neked egy jó 12V-os kínai lineáris tápot vagy valami szerényebbre gondoltál? :)

(#57568) Sinesol válasza Bodz (#57567) üzenetére


Sinesol
veterán

Meghallgatom a lehetőségeket. :K

(#57569) PuMbA


PuMbA
titán

Tavasszal két koncerten voltam és gondoltam, hogy írok egy beszámolót hangminőség szempontjából.

Papp László Sportarénában közép tájt ültem a küzdő tér közepén pont a felszerelés mellett: [link]. 5 ember volt végig bent a koncert közben és mindenre figyeltek, nagyon profik voltak. A képen látszik az egyik mérő mikrofon is, a másik éppen csak lemaradt a kép bal oldaláról. A legbaloldalibb monitor felső részén ment a spektrum a koncert alatt, az alsó része pedig, ha jól tippelek EQ, mert az fix volt végig és gondolom az volt a végső beállítás. Szóval mindent megtettek, hogy jól szóljon a dolog és kihozták, amit lehetett, de több résznél érezhető volt a nem teljesen jó akusztika. Amikor beszéd volt a zenék között az annyira visszhangzott, hogy nagyon oda kellett figyelnem, hogy mit is mond, szóval közép tartományban voltak gondok. Az akusztikától eltekintve viszont nagyon jó volt a részletesség és úgy összességében hangminőség. A cintányér különösen tetszett. A kép jobb felén egyébként megbújik egy rosszul látható 48000-res kijelzés :)

Bécsben volt a másik, de nem érdemes beszélni róla. Azt hittem, hogy ott van valami színvonal, de totál katyvasz hangzás volt. Torz, összemosódott hang, ráadásul az akusztika szinte minden tartományban rossz volt. A hangerőt sem sikerült beállítani normálisan. Kicsit meg is legyezte a fülemet, mert a vége után éreztem, hogy végbement nálam egy kis hallásrombolás, de 20-30 perc után már normalizálódott a fülem.

(#57570) #71562240 válasza gyenesmartin (#57561) üzenetére


#71562240
törölt tag

Köszi szépen.

A kívánt típuson már nem változtatok, legfeljebb annyit, hogy az AD843 elsődlegessége helyett mégis inkább az OPA602-t fogom keresni az I/V-be. Az RC4559 nem jelentene előrelépést, én meg előrelépni akarok.

(#57571) bkercso válasza PuMbA (#57569) üzenetére


bkercso
nagyúr

Na igen, a fejlett és igénytelen nyugat... :DD Akkor biztos nem magyarok hangosítottak bécsben.

kammerer: Az, hogy melyik hogyan szól, nagyban függ a táplálástól (végfoktól elszűrt tápvonal) és egyéb trükköktől, így nehéz általánosítani. Jó hangúak és megfizethetőek még az OPA1641/2/4 vagy az OPA209/2209/4409.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57572) Bodz válasza Sinesol (#57568) üzenetére


Bodz
Topikgazda

1. Veszel egy normálisabbnak gondolt, olcsó kapcs. üzeműt.
2. A kínaiak.
3. Abasco.

(#57573) krichd1 válasza #71562240 (#57560) üzenetére


krichd1
addikt

Amiben ilyen sok műveleti erősítő van, azzal én nem foglalkoznék. :)

(#57571) bkercso: Bécsben bármi lehet, él ott már mindenféle népség elég nagy számban.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#57574) bkercso válasza krichd1 (#57573) üzenetére


bkercso
nagyúr

+1 amúgy

Igen, de biztosan nem magyarok voltak! :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57575) Giot


Giot
addikt

Sziasztok!
Megérkezett az ABASCO táp a Topping D30-hoz. De nem indul vele a DAC. Elméletileg minden stimmel, de nem kapcsol be....
Visszadugva a gyárit működik. Kifogtam volna egy hibás darabot, vagy elkerülte volna valami a figyelmem?

(#57576) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Remélem jó helyen járok.
Rákerestem a topikban, de nem igazán találtam ezekről a cuccokról semmit:
[link]

[link]
Amire kellene:
A gépház elején lévő jack csati feladta a szolgálatot, és keresek valamilyen alternatívát, amivel a fejhallgatóm jack kábeleit rá tudom kötni a gépre.
Az alaplapi csatlakozó nem játszik, arra a hangfal van kötve.
A linkelt átalakítók megfelelnének nekem? Nincsenek nagy igényeim, de azért az szeretném, hogy a mostani hangzás ne romoljon. Egy Creative HS800 headsetem van, szóval nem komoly fejhallgatóhoz kell.

#KeepFightingMichael

(#57577) Ribi válasza Giot (#57575) üzenetére


Ribi
nagyúr

Feszt mértél rajta? Esetleg terhelve?

(#57578) MASSlag


MASSlag
tag

Sziasztok!

Telefonhoz és munkahelyre keresnék egy SRH440 mellé DAC/Erősítő kombót.
Első körben egy FiiO K1-et akartam venni, de nem nagyon bízom a telefon USB csatlakozójának a tartósságában. Eddig két telefonom is (Nokia 920, Sony Z1C) az USB szétkopása miatt lett használhatatlan (az alaplapba volt préselve, nem forrasztva, állítólag ez ma már jellemző), pedig csak esténként a telefon töltésére használtam. Emiatt elgondolkodtam egy Bluetooth-os megoldáson.
Mit tud egy ilyen, mondjuk egy FiiO K1-el szemben? (vagy úgy egyáltalán a BT-s cuccok) [Elecom LBT-PHP500AVBK ]
Köszi a választ!

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#57579) Giot válasza Ribi (#57577) üzenetére


Giot
addikt

Nem nem mértem, ilyesmire nem vagyok berendezkedve :) . Áramerősség nagyobb, (1.4A vs 1A) de az elméletileg nem jelent gondot.

(#57580) Ribi válasza Giot (#57579) üzenetére


Ribi
nagyúr

Igen, de viszonylag nehéz megállapítani, hogy van-e baja bármiféle mérés nélkül.
Esetleg van egy led + 2-10k ellenállás, megnézni, hogy ad-e ki egyáltalán áramot. Vagy valami 24V lámpa?

(#57581) Bodz válasza Giot (#57575) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Megráztad? Nem kotyog benne valami?

(#57582) Bodz válasza guftabi96 (#57576) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Megfelelnnének, de sajnos nincs velük tapasztalat. Ezzel viszont van, megéri az árát, egy átcímzkézett SB Play.

(#57583) Bodz válasza MASSlag (#57578) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Inkább ezt nézegetném, ha már bt. Nyilván az E3 is szarabb, mint kábellel, de hát ez már csak így szokott lenni. :(

[ Szerkesztve ]

(#57584) Giot válasza Bodz (#57581) üzenetére


Giot
addikt

Valami halk koytogás hallatszik ha kicsit jobban megrázom. A gyári doboz nyomott volt de nem vészes, amibe csomagolták az sérülés mentes.

(#57580) Ribi: Beszélek haverral kimérjük. Inkább csak arra voltam kiváncsi hogy benézhettem e valamit.

(#57585) #71562240 válasza bkercso (#57571) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ó, jelen esetben a táplálással (és egyéb trükkökkel) minden rendben van.

(#57573) krichd1: Legalább három készülékről van szó.
CD-játszó I/V-je 2+2 szimpla, oputputja 1 duál.
Erősítő előfokja csatornánként 1-1 duál plusz egy puffer duál.
Phono 1 duál.
Majdnem 400ezer forintnyi készülék. Vagy nem is majdnem.
Foglalkoznál velük. Nagyon is. Szeretnél.

(#57586) MASSlag válasza Bodz (#57583) üzenetére


MASSlag
tag

Jónak néz ki (mondjuk kicsit nagy darab), de ennyit nem nagyon áldoznék egy hordozható cuccra, amit amúgy is zajos környezetben használnék. Kb.a fejhallgató ára az amit nagyon max ráköltenék, ha vezeték nélküli (~32k).
Van esetleg tapasztalatod, hogy mennyire használódik el a telefon USB-je az ilyen használattól? (zsebben hordás)
Nyilván kábelről mindennek jobb hangja van, ezért próbáltam egy olcsóbbat egy drágábbhoz hasonlítani, de sosem hallottam még ilyen BT-s cuccot.

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#57587) Bodz válasza Giot (#57584) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Valami eltört, engedett a forrasztás. TME cseréli, legutólsó embernek ilyen hibával már vissza sem kellett küldeni, csak kapott egy másikat.

(#57586) MASSlag: Ha sokat zsebben hordod, akkor biztosan feszíti az usb aljazot, ami csökkentheti az élettartamát. Saját tapasztalatom nincs, zsebre nem vágok dac-ot.

[ Szerkesztve ]

(#57588) Ribi válasza Bodz (#57587) üzenetére


Ribi
nagyúr

Aztán az eredetit meg szétszed, megjavít és máris van 2.

Általában a borda nincs rögzítve, csak a stab IC lába tartja, de az nem erre van kitalálva és törik.
Bár akkor jobban zörögne.

(#57589) kammerer: Mármint mi alapján nem jelentenek előrelépést?
Mi volt az ami miatt jobb az általad említett?

[ Szerkesztve ]

(#57589) #71562240 válasza bkercso (#57571) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nézegettem egyébként az általad mondottakat is, de azok se jelentenének előrelépést - függetlenül attól, hogy nekem DIP8 foglalatokba kellenek.

(#57590) Giot válasza Bodz (#57587) üzenetére


Giot
addikt

Nekem bekérik, gyorsan reagáltak.

(#57591) MASSlag válasza Bodz (#57587) üzenetére


MASSlag
tag

Kösz a segítséget! Akkor csak valami BT-s lesz.

Még egy rövid kérdés.
Ezt az egész BT-s hangátvitelt úgy kell elképzeli, hogy van egy bizonyos részeltesség ami fölött limitál az elérhető sávszél? Mert akkor olyat keresek majd amit nem fog vissza a BT (még éppen nem szól jobban kábelről)

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#57592) Tim82 válasza Bodz (#57583) üzenetére


Tim82
nagyúr

SMSL B1 nem volna jó?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#57593) bkercso válasza #71562240 (#57589) üzenetére


bkercso
nagyúr

Vegyél átalakítót sbay-en SO8 és DIP8 közé!
DIP8-ban amúgy még az LME49860 is egész jó darab, meg az OPA2228

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57594) Sinesol válasza Bodz (#57572) üzenetére


Sinesol
veterán

Nem túl vészes a kínaia lineárisok ára sem, viszont mennyire megbizhatóak ezek?
Jobbak annyival az Abasconal, mint amennyivel drágábbak?

[ Szerkesztve ]

(#57595) krichd1 válasza Sinesol (#57594) üzenetére


krichd1
addikt

Pár éve még elég rossz trafót tettek ezekbe.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#57596) bkercso válasza Sinesol (#57594) üzenetére


bkercso
nagyúr

A kínai R-core trafókkal voltak gondok (felrobbantak), de a toroidok okésak, úgy hallottam. Bár én továbbra is annak a híve vagyok, hogy a gyári kapcsolóüzemű adaptert kell megszűrni, hogy ne legyen zaja.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57597) #71562240 válasza bkercso (#57593) üzenetére


#71562240
törölt tag

Bár felmerült a kutatásaim során egy-két SOIC típus, amelyek miatt gondolkodtam rajta, de végül nem veszek átalakítót, egyrészt mert minden pénzt az előrelépésre akarok költeni, másrészt mert a DIP-esek között megtaláltam azokat a típusokat, amelyekre jó szívvel költök nem túl sok pénzt, árban kb. harmadúton a 2-3 dolláros olcsók és az OPA627/637...-szintűek között, de hangminőségeredményben inkább "kétharmadúton" levők közül.

Néztem korábban azokat is, amelyeket most javasoltál (természetesen köszönöm a javaslatokat), de azok se jelentenék azt az előrelépést, amiért bele fogok majd vágni a "projektbe". Olyan típusokat választottam a meglévőknél és az aktuálisan ajánlottaknál egyértelműen két-három hangminőségosztállyal feljebb levő árkategóriában, amelyek nem csak az opampok hangminőségében, de a készülékeim hangminőségében is egyértelmű ugrást fognak hozni, adott esetben közel a kategóriaugráshoz. Legalábbis az output és input opampok esetében ilyen "ugratást" szinte bizonyosan el fogok érni, az I/V converter esetében vannak kétségeim, mások tapasztalatait olvasva bizonyos opampokkal ugyanezen készülékben. Merthogy a készülékeimben levő típusok ugyan alaptípusok, de nagyon ügyesen, megfontoltan odatervezettek, tehát hasonló kategóriájú opampokkal legfeljebb csak karaktert tudnék változtatni, szintet ugrani nem.
Szóval nem kísérletezgetni akarok az azonos kategóriaszintű opampok között, hanem egyértelmű szinte(ke)t lépni olyannal, ami a konkrét készülékeim szintjére is alapvetően ki fog hatni - és alkalmasint az offseteket, biasokat tekintve is beleillik az áramkörbe -, valamint egyértelmű képem van a hangjuk szintjéről és karakteréről. Egyébként eme topikban is (meg a hangkártya-topikban is) és más számos helyen is alaposan utánanéztem, hogy milyen típusok jöhetnek szóba, kb. 50-60 "sláger" típust számbavéve. A szimplában a 8-12dolláros árszinten, a duálban a 18-20dolláros árszinten tudtak olyan típusok feltűnni, amelyekre potenciálisan ráharaptam, ezek fölé nem megyek árban, de alá sem, úgyhogy az ezen árszintek fele, harmada, negyede, ötöde árszintjein biztosan nem fogtok tudni olyat javasolni, amire ráharapnék, mert azokon rég (és eleve) túl vagyok a koncepciómban. :)
A cél tehát az OPA2111, esetleg, "ha minden kötél szakad" OPA2107, szimplában pedig elvileg az AD843 lenne, de inkább az OPA602 lesz, hogy ne kavarjak bele a megszokott BB hangkarakterbe az AD-vel, illetve hogy ne adjak esélyt holmi oszcillációnak az AD elég magas slew rate-je/sebessége/sávszélessége miatt - de még lehet, hogy mégis az AD843 lesz, ezen még majd tipródom, mert jobb képességű.

(#57598) bkercso válasza #71562240 (#57597) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az OPA627 kifejezetten egy nem túl jó darab... Az adapter ([link]+[link]) meg nem drága.

egyértelmű képem van a hangjuk szintjéről és karakteréről
Ez aligha lesz, mert olyannyira függ a felső kategóriában már a táplálástól és az A-osztályúsítástól.

Na, majd meghallgatom az OPA2111-et és az OPA2107-et újra, a jobb tápokkal. Addig is az OPA2140-et (van single, dual és quad is belőle) ki ne hagyd! ;) I/V-be az AD844-ről olvastam jókat. Bár kaptam már belőle mintát, de még nem próbáltam ki, mert az ellenállás lenyűgözött... :Y

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57599) bkercso válasza bkercso (#57598) üzenetére


bkercso
nagyúr

AD845-öt próbáltam anno az OPAtesztben (igaz, nem I/V-ben), de messze nem érte el az OPA1642 szintjét. Ez még az AD8610/20-at is lekörözi. Az ár lazán korrelál a hangminőséggel... :K

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57600) Bodz válasza MASSlag (#57591) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Tény, hogy a bt sávszélessége nem valami acélos, de még talán nem is ez a legfőbb gond. Belepofázik a kapott hangba az adó, a vevő, ráadásul a bt fülesekbe hajlamosak trágya dac-ot tenni. El kell férnie kis helyen az elektronikának, akksinak is. Ez egy külső eszköznél kevésbé probléma nyilván.
Leegyszerűsítve a dolgot még jelenleg sem alternatívája a vezetékes megoldásoknak a bt szerintem.

(#57592) Tim82: Akár, jó ötlet, csak nem feltétlen egy zseb barát megoldás. :D Táskába oké lehet. Német Amazonon 57 euró.

(#57594) Sinesol: Változó. Régebben ez volt ajánlva Logilinkhez. Mondjuk ha peches vagy, akkor erre is rájön az áfa, akkor meg összesen már elköltötted egy jobb dac árát.
Abasco - kínai összehasonlítás még nem volt tudtommal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.