Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58251) ribizly válasza Bodz (#58249) üzenetére


ribizly
veterán

Ezért is kérdeztem, hogy mi a mérvadó. :U
Tesztelés alatt. Ha minden jól megy, akkor majd ma lesz rá időm és lehetőségem, hogy kicsit jobban megkínozzam a rendszert.

@(#58248) Cyrin
Ez egyébként nem egy rossz ötlet alapvetően. Megfontolom, hogy nap közben egy ilyen menjen, amikor meg gaming van akkor ott a Windows. Egy gond van csupán:
Igazán akkor volt zavaró pattogás, amikor játszottam és közben ment a conference call skype-on (majd teamspeak-en majd discord-on) és durván be is laggolt a rendszer. :(( Szóval nem elvetendő ötlet, hogy legyen egy linux is a gépen, de attól még nem oldódnak meg a gondok. :(

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#58252) Ixion77 válasza fericske (#58243) üzenetére


Ixion77
őstag

Ha ladder dac, akkor:
+Soekris új R2R dacjai
+Metrum amethyst
+EC Design Mosaic
+Schiit Bifrost multibit vagy Gungnir multibit
+DIY lehetőségek

Hasonló cipőben járok én is. Jó lenne ha lenne lehetőség valahol kipróbálni őket és aztán venni mindenkinek azt, amely legközelebb áll a személyes izléséhez, de sajnos nem ismerek ilyen lehetőséget.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#58253) pendre54 válasza ribizly (#58242) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Pedig sokan ugorhatnánk arról a magas helyről. ;] Nálam egy Audio-GD NFB-15-ös DAC-al kezdődött a Win 10-es kálváriám, amire csak az lett a megoldás, hogy kénytelen voltam eladni. Röviden a történet lényege:[link]
Azután jött, a jelenlegi TEAC UD-301-es DAC, ezzel jól elvoltam az áprilisi CU frissítésig, de azóta képtelen vagyok megszólaltatni, a TEAC saját gyári ASIO driverével. Ennek a sztorija röviden itt:[link]
Mivel épp most vagyok egy új SSD vásárlás kellős közepén, így pár napon belül, egy tiszta Win 10 telepítés következik, már előre parázok attól, hogy milyen meglepit fog tartogatni. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58254) ribizly válasza pendre54 (#58253) üzenetére


ribizly
veterán

Kemény. Tényleg fel kell hagyni az informatikával és el kell menni pásztorkodni a hegyekbe. :D

@(#58250) PuMbA
Come On! :N
Az már tuti, hogy a tűzfalat le fogom tiltani, hogy legalább az ne zabálja az erőforrást. De egy VGA cserét nem indukálhat semmi. :) Akkor inkább megválok a DAC-tól, mert ennyit már nem ér nekem ez az egész és marad a belső kártya.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#58255) Polllen válasza pendre54 (#58253) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem a win10 felismerte alapból a nad-t, de hangot nem adott ki. Szerencsére tudtam telepíteni a gyári driver-t minden gond nélkül.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#58256) krichd1 válasza fericske (#58243) üzenetére


krichd1
addikt

Vedd meg mindet, aztán küldd vissza azokat amik nem tetszenek. :D
Egyébként először jó volna olyasmiket kipróbálni, amit nem túl messziről letét ellenében haza tudsz vinni és kipróbálni. Bár tudom, hogy mindig csábítóak a csak külföldről beszerezhető egzotikumok, biztos van közöttük jó is. :)

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#58257) fericske válasza krichd1 (#58256) üzenetére


fericske
addikt

De én ott vagyok ahol neked külföld...

(#58258) krichd1 válasza fericske (#58257) üzenetére


krichd1
addikt

Akkor viszont nem értem a problémát.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#58259) #16820480


#16820480
törölt tag

Rég jártam erre, igazából csak beugrottam, nézelődés közben megakadt a szemem ezen, nem tűnik rossz árnak: Aune S6, németektől jön DHL-lel.

(#58260) Ixion77 válasza #16820480 (#58259) üzenetére


Ixion77
őstag

Nem rossz az ár, kivéve, ha figyelembe veszed a Chord Mojo-t. Az hasonló árban van, kisebb, hordozható, és állítólag jobb a hangja mint az Aune S6-nak. Legalábbis Sennheiser HD-650-nel

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#58261) Bodz válasza Ixion77 (#58260) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A Mojo világosabb hangja jobban illik a 650-hez. Ennyi. Csöppet túl van tolva amúgy is. :)
Az viszont igaz, hogy az S6 szimmetrikus füles kimenete az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#58262) bkercso válasza smallmer (#58238) üzenetére


bkercso
nagyúr

Jack-elosztóból fémházasat az árnyékolás miatt. Aranyozás nem annyira fontos szerintem.

Bodz: Köszi a teszteket! :)

Ba cy lus: Ezek nem túl kiemelkedő OPÁ-k. :) Magamat ismétlet: próbáld ki az OPA1642-t vagy OPA2209-et! Ezek kb. azonos árban sokkal jobb hangot adnak. Az LM4562 számomra kifejezettem uncsi volt.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58263) #16820480 válasza Ixion77 (#58260) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, én a headfi-nek lassan annyira fogok hinni, mint az avonline-nak, annyi hülyeséget lehet ott olvasni :) De ez amúgy egy asztali DAC, több kimenettel, bemenettel.

(#58264) bkercso válasza #16820480 (#58263) üzenetére


bkercso
nagyúr

head-fi +1, én már régóta így vagyok vele. De a többivel is: leginkább a saját fülére hallgasson az ember!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58265) #56474624 válasza bkercso (#58262) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azok nem dip8-asok. Az opa2111 szerintem elég jól szól, nem gondolkodom a cseréjében. A 2604 helyett is dip8-ast szeretnék.

(#58266) PuMbA válasza ribizly (#58254) üzenetére


PuMbA
titán

Az informatika tényleg ilyen :) Én, mint programozó látok belőle valamennyit és próbálom minél alacsonyabb szintre szorítani az informatikai kitettségemet. Olyan alaplapot veszek, amin a legkevesebb vezérlő, port van; nincs NAS-om, miniPC-m és hasonlók segéd kütyük stb. Hálistennek nincs is gondom a számítógépemmel már évek óta, azon a bizonyos BIOS mizérián kívül.

[ Szerkesztve ]

(#58267) Polllen válasza #16820480 (#58259) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kezd ez is alakulni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#58268) dime27 válasza ribizly (#58254) üzenetére


dime27
őstag

Nem tudom nálad mi lehet a gond de nekem egy fika Asrock Deskmini 110-el ill pentium g4560-al ment sokáig az a DAC és soha semmi bajom nem volt ill itt is szintén win 10...sajnálom h nem megy őszíntén! :K :U :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#58269) bkercso válasza #56474624 (#58265) üzenetére


bkercso
nagyúr

Akkor OPA2228 vagy LME49860. Táplálástól is függ, milyen a karakterük, mindenesetre felbontásban jobbak az OPA2111-nél és az OPA2604-nél - szerintem.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58270) fericske válasza krichd1 (#58258) üzenetére


fericske
addikt

A használt cuccoknál ritka, hogy kipróbálási/visszaküldési opció legyen, az eladótól függ csak.
Többszáz kilómétereket utazgatni, időpontot egyeztetni meg nem igazán éri meg, az a próbaidőtartam sem optimális ami így létrejöhetne, meg a cuccaimat is hurcolászni kéne.
Lutri lesz valamilyen szinten, de ezzel tisztában vagyok.

(#58271) Bodz válasza fericske (#58270) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Legyél bátor, Ares. :D Armature Cronos néven is kapható egyébként.
Audio-gd Singularity 19-ről is olvasgass, ha van még kedved.

[ Szerkesztve ]

(#58272) fericske válasza Bodz (#58271) üzenetére


fericske
addikt

Meglesz, köszi a tippeket.

(#58273) #56474624 válasza bkercso (#58269) üzenetére


#56474624
törölt tag

A leírások alapján a 2228 valószínűsíthetően nem jó irányba változtatna a tonalitáson, nem akarok még több basszust. Az LME49860-at akkor próbálnám ki, ha az LM4562 kiesett, jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a 2 db OPA2111-gyel több mint 8k-t költöttem utóbbi egy hétben opampra, ezek után az LM4562 1000 Ft alatti ára még nem lépi át az ingerküszöbömet. :)
Tehát gyakorlatilag már kicsivel többet költöttem el opampokra, mint amennyiért használtam vettem a hangkártyát.
És még mennyi opampot ki lehetne próbálni, de hát egyáltalán nem biztos, hogy a végén azt mondanám, megérte a dolog. Itt nincs elállási jog, ha sikerül is eladnom valakinek, azon is bukom valamennyit.
A 2111-nek alaposan utánaolvastam, mire számíthatok, az bejött, pont a zavaró dolgokon változtatott kedvező irányba, de ezzel sem mentem biztosra; a biztos az, amikor előtte kipróbálhatom saját rendszerben. Csak itt ilyen nincs.

(#58274) bkercso válasza #56474624 (#58273) üzenetére


bkercso
nagyúr

Igen, ez ilyen. :) Én is többet költöttem OPÁ-ra, mint amennyit hajlandó lettem volna, ha előre kiszámolom. És a nagyját így is termékmintaként kaptam. Viszont nagyon sokat hozott! Főleg, hogy több féle táplálással is kipróbáltam őket.

Próbálj venni/készíteni/készíttetni A-osztályúsító adaptert, az is sokat számít. Mondjuk 1-3 kohmos ellenállásokkal (kimenet és az egyik tápláb közé).

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58275) PapauZ


PapauZ
aktív tag

Sziasztok!

A minap beraktam a Denon RCD-M40-embe egy CD-t, és valahogy nem volt az igazi: a magasak valahogy túl élesek voltak, meg az egész nem stimmelt...
Beraktam rögtön ugyanazt a CD-t, ugyanazzal a számmal a laptopba (Foobar -> Wasapi -> HDMI -> Samsung TV -> Toslink a Denonba), és hirtelen klasszisokkal jobb lett az eredmény.
Létezik, hogy külön-külön DAC chip lenne a CD-lejátszó, illetve az optikai bemeneteknek? Vagy csak valami belső szoftveres marhaság lehet?

Tudom, nem egy többszázezres valamiről beszélünk, de létezik, hogy tényleg ekkora különbség van ugyanannál a lemeznél.

[ Szerkesztve ]

(#58276) #71562240 válasza #56474624 (#58273) üzenetére


#71562240
törölt tag

bkercsonak is

Bár sokkal kevesebb hallgatásos tapasztalatom van opa-ügyben bkercso-nál, egyéb hifis tapasztalataimat is felhasználva bátorkodnék tamáskodni az általa javasoltakkal szemben az OPA2111 szintjéhez képest. Az OPA2111 háromszor-négyszer olyan drága típus, mint a bkercso által javasoltak. Nem véletlenül annyival drágább! Tetemesen jobb a hangja!
Én sokszor furcsállkodva figyelem a filléres opampokkal kísérletezők következtetéseit, egészen filléres típusokat alkalmasint használhatóbbnak tartva komoly árfekvésű és minőségű típusoknál.
Az biztos, hogy az opampok árazása nem olyan letisztult, mint általában a hifiben, ahol sokkal kiszámíthatóbban és kiszámíthatóbb arányossággal szokott jobb lenni a drágább (főleg azonos gyártón belüli termékvonalaknál). Ám az opampok terén sincsenek csodák, én úgy tapasztalom, amellett, hogy a logika is ezt diktálja, és az olvasmányok is. Látom, hogy filléres opampok cserélgetésével próbálkoznak sokan ötről a hatra jutni, egyikük egyik típusra mondja, hogy milyen csodatevő a másik típushoz képest, másikuk meg fordítva. Te is okkal dödögtél egyet azon, hogy mennyire kiszámíthatatlan a sok olvasmány az opampokkal "tesztelőktől". Erre mondtam, hogy a tesztkörülmények is kiszámíthatatlanok. Adott áramkörben cserélgetik a "tesztelők" az opampokat, miközben természetesen - ahogy értelemszerűen bkercso is okkal hangsúlyozza -, minden mindennel összefügg az adott áramkörben, amellett, hogy adott opamphoz adott hangolású áramkör jár, hogy az opamp azt mutathassa, amilyen.

Szóval én azt gondolom, hogy jól döntöttél (nem véletlenül javasoltam). Például az OPA2111, 2107... árszintjén kezdődik az opampoknak az a régiója, ahol már a hangminőség a hifi kategóriába illeszthető. Az alatt a tucat, ipari szint, hiába vélnek találni némelyek gyöngyöket a "szemétdombon". Ezek a népszerű, csodatévős 1000 forint körüliek biztos, hogy nem szólnak jobban, pontosabban, biztos, hogy gyengébben szólnak, biztos, hogy hátralépés lenne az OPA2111 szintjéhez képest. Más árkategória, más hangminőségkategória. Én leteszem a voksomat amellett, hogy bármely ellenkező híreszteléssel ellentétben a hangreprodukcióra szolgáló opampok esetében sincsenek csodák, az árazás elég pontosan követi a hangminőséget - természetesen a szokásos exponenciális függvény szerinti a korreláció. A kollégák lépegetnek oldalra, folyton kincset találva az ezerforintosak között - mások ellenben éppen azt találják kincsnek, amit az egyesek ledorongolnak. Én azt bátorkodom mondani, egyik se kincs, mindegyik ezerforintos kb annyit ér, mint az ára. Az ötezer forintos is jellemzően annyit ér - persze az exponenciális árfüggvény mentén. Az ezerforintos szint a belépő szint. Nincsenek csodák - legfeljebb három napig. Dual opampban ötezer forint körül, single-ben 3500 forint körül kezdődik a "hangminőségi szint", az ezerforintos szintű opamp "áruházihifi-szint" - mindegyik.
Ha még nem mondtam volna, nincsenek csodák. A minőséget opampban is meg kell fizetni. Szóval, ne engedj a szirénhangoknak. :)

[ Szerkesztve ]

(#58277) krichd1 válasza #71562240 (#58276) üzenetére


krichd1
addikt

Ha valami olcsó, akkor az a baj, ha valami drága, akkor az a baj. Ha valamiből kevés van, akkor az a baj, ha sok van belőle, akkor az a baj. ;]

Azért lelövöm az egész opamp cserélgetős történet végét, vigyázat Spoiler!!!, olyan eszközöket kell venni, amiben nem kell a műveleti erősítőket cserélni. :)

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#58278) Bodz válasza #71562240 (#58276) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Maci, neked Muses 02 vagy 03 kell. Nem is értem mit szórakozol mással... :D

[ Szerkesztve ]

(#58279) dime27 válasza krichd1 (#58277) üzenetére


dime27
őstag

[link]

;) :DD

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#58280) #71562240 válasza krichd1 (#58277) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha nincs baj, az a baj.

Sokmillióért vannak olyan készülékek, amikben nincs mit cserélgetni.

(#58278) Bodz: Nem vagyok én olyan fennhéjázó.

[ Szerkesztve ]

(#58281) Tulku válasza bkercso (#58274) üzenetére


Tulku
veterán

OPA 2209-et mindenkinek...kis forrasztgatás és lest DIP8-ad, a hangja kárpótol mindenért...nagyon sima, nagy terű, részletes, minden bántó emeléstől mentes kiváló ár-érték arányú cucc...csak azért nem ajvékoltam róla, mert Bkercso kérte, hogy ne hangoztassam boldog-boldogtalannak (azt hiszem e kettő lefedi a népesség nagyobb hányadát) de mivel a Maestro is ajánlja hát csak megerősíteni tudom...

(#58282) #71562240 válasza Tulku (#58281) üzenetére


#71562240
törölt tag

"kiváló ár-érték arányú cucc..."

Így.

(#58283) Golota válasza Tulku (#58281) üzenetére


Golota
aktív tag

Kifejezetten metal zenékhez, arcbamászós-odab...szós OPA létezik? :D Olyan érdekelne...

(#58284) bkercso válasza #71562240 (#58276) üzenetére


bkercso
nagyúr

Több okból is lehet drága egy OPA. Kis DC drift, kis bias áram, kis fesz- és áramzaj stb. Hifiben más számít. Hogy mi? Aki tudja, írjon cikkeket, mert kíváncsi vagyok!

Muses? Azt nem ismerem még, de az OPA128 is jó, én azt használok. :)

Tulku:
Már táltam jobbat... :D

Golota:
Inkább a táplálással adható él a hangnak, ha ezt keresed. Vagyis készülékfűggő inkább, nem OPA-függő. De egy jö OPA minden zenével jó. OPA1642 pl. enyhén agresszív tud lenni a legtöbb kapcsolásban.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58285) Golota válasza bkercso (#58284) üzenetére


Golota
aktív tag

Táplálással=tápegységgel? Most, hogy a Panda kiesett, a Matrix RIP erösítöjével vagyok összekötve, ebbe nem biztos, hogy invesztálnék. Az OPA-t meg fogom nézni, köszi!

(#58286) PodMAN válasza pendre54 (#58253) üzenetére


PodMAN
senior tag

A Teac új, kimondottan Win10-es driverével (1.0.10b) próbáltad?

[link]

(#58287) bkercso válasza Golota (#58285) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem tápegységre gondolok, hanem a lokális tápszűrésére - ha van -, és arra, hogy a tápvonalat, amiről az OPA is táplálódik, mi használja még (végfok stb.). Ez készülékfüggő.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58288) ribizly válasza Bodz (#58249) üzenetére


ribizly
veterán

Hali!

Na szóval nem oldódott meg a skype + gaming probléma. Érdekes, mert Discord-al nincsenek ilyen problémák... :F
Egyébként más esetben nem hallottam gondot, sőt úgy vettem észre, hogy a system lag-ok is megszűntek, de ezt majd idővel fogom úgyis csak észlelni.

Amúgy maga a hang az nagyon rendben van. Igaz eddig nem is igazán figyeltem oda mindenre, de most határozottan komolyabban szólnak bizonyos effektek, háttérzenék mint előtte. A gaming meg a voice nem változott érzésre, de az nem is volt cél... :D

Long story short:
Nem oldja meg a problémákat az említett 2 módszer. :(
Majd írok a Microsoft-nak, Nvidia-nak meg az Eset-nek is. :D

Hali,
Gyuri

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#58289) Bodz válasza ribizly (#58288) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nem gyanús egy kicsit, hogy a Skype itt az igazi probléma? :)

[ Szerkesztve ]

(#58290) pendre54 válasza PodMAN (#58286) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, még nem próbáltam, de ha minden igaz, akkor holnap érkezik egy vadi új SSD, és azt követi egy tiszta Win 10 telepítés, ott lesz a próba, addig már nem piszkálom a mostanit. Viszont megköszönném, ha linkelnéd azt az oldalt, ahol ez elérhető, mert én eddig innen szedtem le, más forrásról nem tudtam:[link]

Közben megtaláltam az oldalt. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58291) Bodz válasza pendre54 (#58290) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Tessék. Bár szerintem ez annyira nem új driver. Bőven Win 10 CU előtti a dátum alapján. Teac cucc hiányában nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#58292) pendre54 válasza Bodz (#58291) üzenetére


pendre54
addikt

Én ezt találtam, amit linkeltek, ez 2017. márciusi driver, valóban egy hónappal a CU megjelenés előtti, majd meglátjuk tiszta telepítés után, hogy muzsikál:[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58293) ribizly válasza Bodz (#58289) üzenetére


ribizly
veterán

Sajnos ma kiderült, hogy nem. :(
Megy a gép ~5 órája és mostmár ott tartunk, hogy a foobar simán a lejátszás közben beszaggat, leáll a zene.
Ez nagyon kellemetlen ebben a formában.
Bizonyára a valósidejű hálózati kapcsolatot monitorozó tűzfal/vírusirtó ami itt a gondok jelentős részét okozza. Most írtam az ESET-nek. Meglátjuk mit válaszolnak, mert hiába lövöm le a tűzfalat (ami az epfw module elvileg) az nem oldja meg a problémát. :F

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#58294) Bodz válasza ribizly (#58293) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Mi lenne ha legyalulnád teljesen egy próba erejéig? Addig valahogy elleszel a Defender - Win tűzfal párossal. :D Gondolom a beállításokat el lehet menteni, így csak a telepítgetés kerül majd némi időbe.

(#58295) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok adott egy pioneer fejhallgató, amit laptopon használok zenehallgatásra, több hangerőt, mélyet, és dinamikát szeretnék, melyik DAC t ajánljátok? Elvileg nem lesz mozdítva, de nem bánnám ha telefonhoz is tudnám használni, köszönöm a segítséget, ár nem tudom nem vagyok képbe, 15-től felfele gondolom.

(#58296) Bodz válasza dunc (#58295) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

[link] + [link] :D
Viccet félretéve. Mennyit szeretnél költeni? Durván olyan 12 a beugró (SMSL X4).

[ Szerkesztve ]

(#58297) dunc válasza Bodz (#58296) üzenetére


dunc
nagyúr

Hát 12 nél többet, :DDD és fontos a Magyar vásárlási lehetőség. :) Amúgy azt se tudom, hogy eszik vagy isszák? Ezeket jackra kell kötni saját akksival? Tehát nekem fejhallgató erősítő kell?!

[ Szerkesztve ]

(#58298) Bodz válasza dunc (#58297) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Van olyan is, igen, az csak erősítő. De neked inkább egy dac/erősítő kombó kell, ami kiváltja a laptop, telefon gyenge hangú integrált megoldását. Ezt usb-n tudod használni.
Kivéve ha valami baromi jó hangú telefonod van. Olyan??

[ Szerkesztve ]

(#58299) dunc válasza Bodz (#58298) üzenetére


dunc
nagyúr

Telefon P9 tiszta hangzás, de halk.
Ilyesmi kütyű kell?

[ Szerkesztve ]

(#58300) Bodz


Bodz
Topikgazda

Ilyesmi. Mivel itthonról vásárolnál elég korlátozottak a lehetőségeid. Akkor ez a 40k körüli összeg legyen?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.