Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) Bodz válasza Goblin12 (#57800) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Csőcsá!

Az.

HE560, HD800, Beyerek, a girhesebb hangú Audio-Technica fülesek pl.

Annyira NOS volt az elmúlt pár nap, hogy vettem már egy TDA1543 alapú, akksis dac-ot (Starting Point Systems DAC 3).

[ Szerkesztve ]

(#57802) bkercso válasza Bodz (#57801) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ez izgi! :K

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57803) pkaresz válasza Bodz (#57801) üzenetére


pkaresz
senior tag

Nekem is kell ilyen! :)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#57804) Bodz válasza pkaresz (#57803) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Megveheted teljes árán, de szerintem ne tedd... :D Van egy csomó licites is.

(#57802) bkercso: Szerintem is. Vagy 1 éve nézegetem, de csak a mostani nos téma adta meg az utolsó lökést. Aztán rögtön nyertem is egyet baráti áron. Vagyis hát remélem baráti lesz a hangjához viszonyítva.

[ Szerkesztve ]

(#57805) pkaresz válasza Bodz (#57804) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szerintem sem! :)
Köszi! :)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#57806) Bodz válasza pkaresz (#57805) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Sok sikert! :) Szólj ha behúztál egyet, hogy aztán várjam a te véleményed is. :D

(#57807) pkaresz válasza Bodz (#57806) üzenetére


pkaresz
senior tag

köszönöm.
Rendben.

Első hallgatás utáni vélemény?

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#57808) Bodz válasza pkaresz (#57807) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Lehet második vagy harmadik is, nem ragaszkodom az elsőhöz... :D Bár Christophe magabiztos. "If you don't fall in love with this DAC after listening to 2 or 3 of your favorite tracks with it, I'll refund your purchase without discussion."

(#57809) pkaresz válasza Bodz (#57808) üzenetére


pkaresz
senior tag

Jahh! :D
Tőled vártam! :)
Valóban magabiztos!
A hangkeltőd? :)
Ha publikus!
Ez aktuális? : https://logout.hu/blog/bodz/index.html

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#57810) Bodz válasza pkaresz (#57809) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Még csak tegnap reggel fizettem ki. :) Már írt, hogy hétfőn feladja, aztán pár nap Franciaországból.
Nem titok. Nyilván minden lehetséges variációban kipróbálom majd.

(#57811) pkaresz válasza Bodz (#57810) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ok!
Kicsit előre szaladtam, "gondoltam" már meg is érkezett!
Köszi!
Lehet itt lesz a lejtőm! :-)

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#57812) bkercso válasza Dyruscara (#57795) üzenetére


bkercso
nagyúr

Megint kitiltották a kedvemcünket? Mit mondott ismét? A vicc, hogy első látásra tudtam, ki az... Nem baj, visszajön hamar!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57813) sirdond válasza Bodz (#57810) üzenetére


sirdond
őstag

Közben én is lecsaptam egyre. Köszi a tippet Bodz-nak. Reméljük,hogy hétfőn tényleg feladja és a hét folyamán valamikor meg is érkezik.

(#57814) Spíler válasza bkercso (#57812) üzenetére


Spíler
őstag

Hasta La Vista Baby

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57815) Goblin12 válasza Bodz (#57801) üzenetére


Goblin12
őstag

Köszi, akkor vadászok tovább, erre az xduoo-ra, remélem beválik majd. :K

(#57816) #01758976


#01758976
törölt tag

Pár sor a klasszikus zenét kedvelőknek, akik hordozható dac/amp párost keresnek. Kevés tapasztalatom van, ezt majd a kitörő lelkesedésemnél kéretik figyelembe venni. Fülem viszont rendben, sok élő zenén edzve (jaj) 3 évtizede. Tudom hogyan szól, egy szimfonikus zenekar, szabadban és teremben, igaz ez kamara és népi zenekarokra is. Hallottam már két hordozhatót xduoot, és ifi nanot. Tömören, cenzúrázva magamat, megtiszteltetés volt nekik ez a pár mondat. Soha többé. Lényegre! Centrance dac portable. : Első próbára nem csap nyakon, nincs, hűha, de fél perc múlva a zenében vagy.  Igen jó tulajdonságai vannak, amik csak az örömödet szolgálják. Nagyon tiszta, realista, tényleg majdnem életszerű, hiteles testet ad hangszereknek, jó értelemben nyugodt, de egy ünnepi nyitánynál a fejed leszedi. Ahogy kell. A csendje is olyan, mint egy jó koncert teremben, nem csak megáll a hang, harapni lehet, hülyeség, de testes csend. Képzelhetitek a dinamikát  (mondjuk miuin usb poppingal küzdök, meg össze is omlik) A csend a mi legnagyobb szükségünk. Izoláció, nem tudom hol, milyen teremben kaphatnék jobbat. Vadászom a kamaradarabokat mindenfelé, mert lenyűgöző részleteket ismerek meg, akár eddig több százszor hallott műveknél is. Nagyon intim kamarával, meg a Meze 99c-vel.

Aki járatosabb tőlem a technikában, majd cáfol vagy megerősít, én bomba vételnek tartom.. have fun!
Hamár eddig elolvastál [itt a jutalom.] Minden idők egyik legjobb tele. Ilyen az mikor a hangmérnökök a szólistára súlyoznak. Hadd jegyezzem meg: cselló Hegedűs Olga.

(#57817) s4tch válasza #01758976 (#57816) üzenetére


s4tch
veterán

:C

Melyik Xduoo-t hallottad? Az XD-05 nálam is képben van.

(#57818) bkercso válasza s4tch (#57817) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ha jól értem, a Xuduoot leszólta.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57819) pkaresz válasza Bodz (#57806) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Egy beújítva! :)
Köszi, hogy szóltál!

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#57820) s4tch válasza bkercso (#57818) üzenetére


s4tch
veterán

Én is hasonlóan értettem, pont ezért érdekel, melyiket hallotta a kolléga :)

(#57821) dudLee


dudLee
tag

Sziasztok!
A héten érkezik a fülesem ami egy beyer custom studio. Jelenleg egy creative SBZ-vel rendelkezem.
A kérdésem az, hogy 40k ig érdemes esetleg lecserélni egy másik dac amp-ra és ha igenakkor tudtok is esetleg ajánlani valamit, amt itthonról is betudok szerezni?
Előre is köszi :)

(#57822) #01758976 válasza s4tch (#57820) üzenetére


#01758976
törölt tag

A 05-öt. Magamnak vettem, de jött a centrance. Nagy bajom nem volt vele, nem úgy mint az ifivel.A notimat simán felhozta a telefonom szintjére, telefonon egy picit több lett a részlet. Viszont meg kell jegyeznem a Xiaomin van fejes beállítás, ami szerintem szimplán csak high gain, így telefonon már nem volt markáns különbség. Meg talán csak két napot hallgattam. A héten meg visszatér hozzám, egy GermanMaestro fejessel. Akkor majd újra hallgatom.

Az ifi nano, viszont olyan pocsék volt, hogy több alkalommal sem hittem el, hogy ennyire fika. Két külön példányt is hallgattam. A tulajaik meg tök jól elvoltak vele a modern zenéikkel. Nekem soha.

Bodz: Hogyan vagy el egy ilyen hang nélkül? Plátói kérdés, mert látom: Fájdalmat okoztál magadnak, most meg világtalanul bolyongsz a hangok tengerén, keresed örömöd, de semmi, aprópénzre cserélted. Most meg hallgatózol a sötétbe, kutatod, de alig van már remény. A főnyeremény az enyém. Ha már zenei flatline-d simul, csörögj rám, kölcsön adom pár hétre:) Komolyan: Jelentem a pezsgőt megittam tiszteletedre.Utoljára köszönöm meg a dac-ot. Élj soká, sikerben.

Ps: Winter is coming.

(#57823) Tomacko válasza pkaresz (#57819) üzenetére


Tomacko
senior tag

Ha ez volt az ami 12:45 kor ért véget, akkor már nem bánom, hogy nem licitáltam rád :)

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#57824) pkaresz válasza Tomacko (#57823) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Igen a 12:45 ös.

Köszi! :)

Legyen szerencséd!
Holnap hajnalban,4:45 kor is van egy!
Az esti már most drága.?
Miként is van ez?

Nem jól értelmeztem valamit?

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#57825) Bodz válasza Goblin12 (#57815) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nem rendeltél már egyet régebben Franciaországból? Vagy keverlek valakivel?

(#57816) hárásó: :C Mondtam én, hogy a legjobb hordozható dac, amit hallottam.
Néha nagyon hiányzik, persze. De a célnak megfelel jelenleg az áráért jó hangú SMSL X4 is.

(#57821) dudLee: Kezdj egy erősítővel, ráérsz később is dac-ot venni, a Z nem rossz.

Jól rázizzentetek a DAC 3-ra, látom szerettek licitálni. :)

Jé, Prodigy Cube. Vagy 1000 éve nem volt belőle eladó itthon.

[ Szerkesztve ]

(#57826) TheZukker


TheZukker
tag

(Épp két éve kerestem itt valamit, amit azóta se találtam meg, és éppen két éve hazudtam magamnak azt, hogy majd beleásom magamat a témába. Akkor pénzhiány okán elmaradt, most talán tényleg rászánom magam. :D )

Szervusztok tehát újra!

Egy Superlux HD660-hoz és egy frissen vásárolt, Vsonic VSD3S füleshez vennék laptop mellé valami hangjavítót. Nem tudom, hogy elég-e egy DAC, kell-e mellé erősítő is, vagy esetleg egy kompakt megoldásban megoldható-e, de valamit mindenféleképpen szeretnék (főleg, hogy a laptop jack csatija elkezdett zajos lenni).

Gondolom fontos az is, hogy legfőképp könnyű jazz, blues, indierock, alterrock, funk és ehhez hasonló könnyűzenei műfajokat hallgatok.

Árban legfeljebb 20-30 ezerre gondoltam, ha alatta van decens alternatíva, akkor az se baj. :DDD (Bár tudom, hogy egy-két plusz ezres sokszor csodákra képes az alacsonyabb árkategóriákban.)

A segítséget, válaszokat előre is köszönöm!

Szerk: a hordozhatóság nem követelmény, a füleshez is itthon, asztali felhasználásnál kellene.

[ Szerkesztve ]

(#57827) Klepti


Klepti
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy DAC-t, kb ilyesmi az elképzelés:
-fixen lenne asztalon, így hordozhatóság nem szempont
-USB bemenet, és 2 kimenet (van erősítő a hangfalakhoz meg a fejhallgatóhoz, jó lenne, ha kapcsolóval tudnék váltani közöttük, és nem kéne átdugdosni)
-hangzásilag lehetőleg valami flat szerűt szeretnék, semmiképpen sem V karakteriszitkát
-nem vagyok járatos, így első nekifutásra olyan ~30k-t szánnék rá, ennyiből lehet találni kielégítő alternatívákat?

Előre is köszi a segítséget!

(#57828) s4tch válasza #01758976 (#57822) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi ismét. Attól tartok én is, hogy a telefonhoz képest nem lesz hatalmas durranás az XD-05. Írj a viszontlátásról is, nagyon érdekel.

Melyik Xiaomi ez? Nekem Mi3 volt, az mondjuk szarul szólt. Szerintem a fejes profilok EQ-znak is rendesen, hallatszik rajta, hogy szoftveres a beavatkozás.

(#57829) #01758976 válasza s4tch (#57828) üzenetére


#01758976
törölt tag

Redmi 3s fejlesztőivel. Hanghatásoknál, a Mi fejesre állítva. Mondjuk így belegondolva, lehet simán félrevisz engem, mert a fejesem baromi megbocsájtó. Többször próbáltam hd600, 400s, és dt 990-el, de tök szar volt. Gyenge minőségű felvételeknél már rég elvéreztek, mikor az enyém még élvezhető volt. Ezt a funkciót, persze sosem néztem. Akkor most + 1 a mezének :)

Meg valahol olvastam, az a chip került bele mint a Mi Note-ba. Bár ezt csak valami fórumon rebesgették, állítólag ez volt, ez ment bele.

[ Szerkesztve ]

(#57830) bkercso válasza #01758976 (#57829) üzenetére


bkercso
nagyúr

A chip szinte mindegy ebben a kategóriában. Ha rossz valami, azon a jó chip nem segít. ;) Marketingnek jó, másnak nem.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57831) #01758976 válasza bkercso (#57830) üzenetére


#01758976
törölt tag

Igazad van, lényegtelen is. Azt tudom, hogy sokáig csodálkoztam én is, miért ennyivel jobb a fejes telefonon mint notin. Én ezt a magyarázatot adtam magamnak. És most is így hallom. Ha rádugom egy ötéves lenovo telefonra, ott is bőven jobb, minden más általam hallott fejesnél, elfogadható szinten van. Redmi 3 s-en meg pláne. Így meg igazad lészen, mert a fejes könnyebben hajtható a többinél, és sokkal megbocsájtóbb is. Nem a telefon a lényeg.

(#57832) bkercso válasza #01758976 (#57831) üzenetére


bkercso
nagyúr

A telefon mellett szólhat, hogy talán az analóg audio részt közvetlen az akksiról táplálják, nincs kapcsolóüzemű DC-DC-konverter közben, mint a notinál...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#57833) #01758976 válasza bkercso (#57832) üzenetére


#01758976
törölt tag

Ezt én nem tudom. Már az AC/DC-t sem értem. :) Viszont most meghallgattam a telefon többi profilját, és tényleg egy rakat szar, kemikália az egész. Hiába a megbocsájtó füles, bűn rosszak. Jó útra lép viszont a fent leírt beállításra. Ha lenne kéznél egy hibát nem tűrő hd 600 hamar fény derülne a turpisságra. Azonban így két lehetőség marad, kisimítja a feltételezett hibát a füles, vagy tényleg high gain. Belegondolva már bizonytalan vagyok, de tök mindegy, ebben a felállásban egyszerűen jobbnak vélem a notinál, sokkal. Csütörtöktől úgy is itt az Xduoo, majd jól összehallgatom azzal. Két estét rászánok, aztán meg csak a Centrance és a sikerélmény. :)

(#57834) Bodz válasza TheZukker (#57826) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Logilink UA0211.

(#57827) Klepti: Milyen füles, erősítő, hangfal? Ennyiért nem lesz több vonal kimenet.

[ Szerkesztve ]

(#57835) Goblin12 válasza Bodz (#57825) üzenetére


Goblin12
őstag

Nem keversz én lennék, csak még mindig nem jutottam hozzá. :O mindig közbe jön valami :(

(#57836) Engineer086


Engineer086
Modder

Röviden én is beszámolnék a Meridian Directorral töltött első hétvégémről.
Röviden: elképesztő javulás!
Hosszabban: a Xonar DS-hez képest testesebb, erőteljesebb, mégis pontosabb, feszesebb mélyek és a magas tartomány is tisztább lett. A sztereó tér nagyobb, pontosabb lett, a jelenlétérzet javult. Ha George Bensont hallgatva lehunytam a szemem, olyan érzésem volt, mintha itt játszana a nappalimban.
A következő lépés az USB kábel cseréje lesz, jelenleg egy egyszerű Hama madzaggal van bekötve, biztos vagyok benne, hogy további javulás várható!

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#57837) Sinesol válasza Bodz (#57834) üzenetére


Sinesol
veterán

Amúgy fura dologra lettem figyelmes, néha halkabb, halkul a bal oldal az AKG-nál, főleg a basszus tűnik el nagyon, de amikor kihuzom és visszadugom a Dac/Amp-ba, akkor ujra jó lesz, bár néha még igy is halkabb marad.
3.5 és 6.5 millis csatiknál is előjön.

Elsőre megijedtem, hogy fejesnek van baja, viszont miután a ki/be dugás után elmult a probléma, nehezen tudom elképzelni, hogy a fejesnek lenne baja. Nem túl valószínű az sem, hogy meg van törve, mivel akárhogy mozgatom a kábelt semmi sem törtenik, viszont igy total random fel ora mulva, vagy lehet fél nap mulva megint halkabb a bal oldal. Ekkor kihuzom, bedugom és megint jó, bár nem mindig elsőre...
Cal! fejessel ezt nem csinálja, lehet csak az AKG sok neki...

Lehet valami oxidreteg van a jack csatlakozókon, vagy csak kevés az erő egyszerűen?
Az oké, hogy a minőség szarabb, de még arra sem képes, hogy konstansan egyenlő hangerővel hajtsa mindkét oldalt?XD

Garival vesződni semmi kedvem, elvileg nemsokara jön az erősítő, szóval sokat nem fog érdekelni az a jack csati, de azert jo lenne tudni mi lehet a gond...

Hja még most ahogy néztem, van még némi furcsaság, olyan 60-70% körülre van tekerve a poti, kb ez a minimum amire tekerni kell és szóval ilyenkor az analóg be/kimenetet jelző led elkezd pislákolni, aztán feljebb tekerve már világít is...pedig nem is kéne vilagitania sem. Cal! mellett maxon se vilagit...
Lehet haldoklik a fejestől ez a kis cucc? XD

Úgy érzem vannak itt minőségi gondok az építésben. XD

[ Szerkesztve ]

(#57838) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

A múlt heti nézelődésem eredménye végül egy FX Audio DAC-X6 lett, ami ma meg is érkezett (pénteken rendeltem, wow), kipróbálni még nem volt alkalmam, viszont kibontás után már feltűnt, hogy a táp nekem rövid lesz (kb. 110 cm a vezeték). Tudnátok ajánlani hozzá valamit itthoni üzletből, ami már viszonylag jobb minőségű is, de nem kerül annyiba, mint maga a DAC?

(#57839) Goblin12 válasza Bodz (#57825) üzenetére


Goblin12
őstag

Még 1 kérdés, ehhez az Xduoo TA-03-hoz, milyen USB kábelt kellene venni? :R

(#57840) Klepti válasza Bodz (#57834) üzenetére


Klepti
tag

A fejhallgató egy Sennheiser HD 650, a fejhallgató erősítő pedig egy custom darab.
A hangfal/erősítő pedig semmi extra, legtöbbször fejhallgatót használok, csak gondoltam, ha már vennék egy DAC-t akkor jó lenne, ha nem kéne oda-vissza dugdosni.
Szerinted kb milyen árkategóriában nézelődjek akkor, és miket tudnál ajánlani? (akár egy és két kimenetes témában is)

(#57841) Bodz válasza Sinesol (#57837) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Tönkreteszed a dac-ot, ejjjj... ;]
Elég fura, hogy csak azzal csinálja. :F

(#57839) Goblin12: Mini usb-t. :D Supra mondjuk? Sok, kevés? Nem tudom mennyit költenél.

(#57840) Klepti: Ó, a HD650 alá a végtelenségig lehet tolni a forrást. Nagyon olcsón ott a használt Steinberg UR12, VMV Magic, Musiland 01 MK2 vagy 02, aztán feljebb az akciós Z20, és így tovább.

[ Szerkesztve ]

(#57842) Klepti válasza Bodz (#57841) üzenetére


Klepti
tag

Ez a Myryad Z20 nagyon megtetszett, neked van esetleg tapasztalatod vele?

(#57843) Bodz válasza Klepti (#57842) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Van. Nekem semmi bajom vele, egy letisztult, viszonylag kiegyensúlyozott hangú dac.

(#57844) Klepti válasza Bodz (#57843) üzenetére


Klepti
tag

Köszi a segítséget, meg is rendelem :)

(#57845) Bodz válasza Klepti (#57844) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szívesen. :)

Amúgy most már lesz vagy 4-5 Z20 tulaj, akiről tudok, szóval a driverekről pár dolog. A Myryad weboldalán lévőnél frissebb Win 10-hez ez, de lehet próbálkozni ezzel is (ám ennél nem garantált a siker). Utóbbi a legújabb tudtommal, ami létezik CM6631A-hoz. De működik a Win 10 CU sajátjával is, szóval nem muszáj szórakozni telepítgetéssel sem.

[ Szerkesztve ]

(#57846) Bukk900 válasza Bodz (#57845) üzenetére


Bukk900
őstag

Ez a Z20 működik android telefonról?
Csak kíváncsiskodom, ez inkább oldalra lépésnek gondolom a DA-300-ról, mint előre...

Amire felfigyeltem mostanában zenehallgatás során, hogy alig érzek mélységét a zenében.
Olyan, mintha a szemem előtt lenne egy széles vászon és arról jönnének le a hangok mindenfelől.

Nem tudom, hogy milyen mélységű teret kellene hallanom egy fejhallgatótól, de néha túl közelinek találom és távolból szinte semmi... ez lehet a Denon hiányossága?

(#57847) Bodz válasza Bukk900 (#57846) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Fogalmam sincs.
Tulajdonképpen jól gondolod, kategória ugrás nem igazán lenne. Főleg csak más.

Van a Denonnál nagyobb terű dac is, ez tény, de nem szűkös, egysíkú, sőt... Egy árnyalatnyit javíthatsz a helyzeten a Cordial cseréjével, ez a legolcsóbb megoldás. Sokkal többet meg bármi mással.
Nincs bekapcsolva a crossfeed az erősítőn? :D

[ Szerkesztve ]

(#57848) Bukk900 válasza Bodz (#57847) üzenetére


Bukk900
őstag

A tér elég nagy , széles, levegős, csak mélységben van hiányérzetem, lehet bennem van a hiba.
A Denon használható USB transzportnak egy MomentDAC meghallgatáshoz?
Crossfeedet nem használom, elillan a szellősség.

(#57849) Bodz válasza Bukk900 (#57848) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Eddig is így érezted vagy tényleg csak mostanában kezdődött?
Sajnos nem, a koax és az optika bemenet rajta. 15k körül van egy X-USB Amazonról, az teljesen korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#57850) krichd1 válasza Bukk900 (#57846) üzenetére


krichd1
addikt

Ha jó tér mélységet szeretnél, illetve úgy általában korrekt térleképezést, akkor ne fejhallgatózz, vagy legalábbis ne fejhallgatóktól várd ezt.

Amúgy zárt kategóriában például a NAD Viso HP50, Meze 99 Classic hasonló áron jobb ebben a Spirit Classicnál.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.