Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46301) Balli


Balli
őstag

Egy Rolex nagyítós dátumablaka tisztán zafírból van? Eleve úgy alakítják ki a zafír üveget, hogy alapból ott legyen, vagy utólag varázsolják oda valamilyen módon?

Athens 2004

(#46302) WiZARD válasza Balli (#46301) üzenetére


WiZARD
addikt

Ragasztva van a nagyító, le lehet szedni, illetve lehet "bármilyen" órára ragasztani.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#46303) Ra3 válasza Balli (#46301) üzenetére


Ra3
őstag

Az órákba való zafírüveget úgy tudják költséghatékonyan előállítani, hogy rudat csinálnak belőle a megfelelő átmérőben és szeletelik. Van lehetőség arra is mindenféle domború formákat alakítsanak belőle, de az eléggé megdobja az árat.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#46304) Zozzer888 válasza Ra3 (#46303) üzenetére


Zozzer888
addikt

Szóval ilyen nagyítót - mondjuk Dzsana mesterrel - bármelyik órámra tetethetnék?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#46305) Ra3 válasza Zozzer888 (#46304) üzenetére


Ra3
őstag

Hát hogy ő tesz-e azt nem tudom, de pont a héten rakatott Pesten valaki ha jól emlékszem, mert kicsi volt a dátumjelző. Szerk.: itt volt róla szó.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#46306) Ra3


Ra3
őstag

érdekes Poljot

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#46307) runner 125 válasza trassher (#46271) üzenetére


runner 125
nagyúr

Frankó. :))

Ilyet már én is akartam csinálni. :D Majd valamikor lövök is.

Egyébként pár hete találtam itt PH!-n egy frissen nyitott topikot, ami pont erről szól(t), de a minap kerestem, de nem találtam.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#46308) trassher válasza runner 125 (#46307) üzenetére


trassher
addikt

Köszi :) Sajnos be vagyok oltva fényképezés ellen. :( Ezzel a telefonnal mások olyan képeket csinálnak hogy csak pislogok.
Amúgy milyen topikra gondolsz?

Szerk.: Hm érdekes lehet, nem találkoztam vele eddig.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#46309) runner 125 válasza trassher (#46308) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ami pont ilyen fotókról szól. Foglald össze egy képbe a "mindennapi cuccaidat".

Óra, telefon, kulcs, kés, stb.

Tényleg nem rég nyílt, de nem találtam.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#46310) Zozzer888 válasza Ra3 (#46305) üzenetére


Zozzer888
addikt

Köszi:) Jó tudni, hogy lehet ilyet:) (és ilyen áron:) )

Runner 125 : Pakold ki a zsebed, vagy vmi hasonló jellegű topic volt, már én is belebotlottam egyszer :D

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#46311) Dzsana válasza Zozzer888 (#46304) üzenetére


Dzsana
senior tag

Zolikám, már ragasztottam át dátum nagyítót rossz plexirõl jóra.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#46312) ronin s8 válasza Balli (#46301) üzenetére


ronin s8
senior tag

Maga a nagyító plexiből van.

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#46313) csabulaxi válasza Dzsana (#46311) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Leesés vagy eltávolítás után marad valami nyoma vagy gond nélkül eltüntethető az üvegről?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#46314) Balli


Balli
őstag

Köszi az infókat. Tévesen gondoltam tehát, hogy valamivel azért komolyabb lehet a Rolexeken a legendás nagyító, mint egy egyszerű pár dolcsis plexi szimplán ráragasztva

Athens 2004

(#46315) Miamiquake válasza csabulaxi (#46313) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Dzsanánál nem marad.
Ő csak ránéz, leesik és közben még a szerkezet is ledobja magáról a koszt + be olajozza magát a megfelelő helyeken. ;]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#46316) ronin s8 válasza Balli (#46314) üzenetére


ronin s8
senior tag

Hát ez meg úgy van, hogy elég jó az úgy is. Valami nem attól lesz jó vagy rossz, hogy azt mi úgy gondoljuk. :U

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#46317) WiZARD válasza Balli (#46314) üzenetére


WiZARD
addikt

Jajj te. Ha a Rolex így csinálja, akkor így tökéletes, ez nem lehet kérdés :)

Mellesleg lehet, hogy egy "egyszerű pár dolcsis plexi szimplán ráragasztva", többnyire mégse tudják még ezt se leutánozni rendesen a gagyigyártók, nem nagyítanak annyira mint az eredeti.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#46318) Csigusz 1 válasza ronin s8 (#46312) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Szerintem inkább üvegből.
Legalábbis amit az LBS-ben nekem felragasztottak, az üveg. (Ellenőriztem a fogamhoz kocogtatva :) )
De logikusan gondolkodva is abból kellene lennie, mivel kiáll az óraüveg síkjából, ezért több ütődés, koccanás éri. Ha "puha" plexiből lenne, elég hamar átláthatatlanná karcolódna...

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#46319) ronin s8 válasza Csigusz 1 (#46318) üzenetére


ronin s8
senior tag

Lehet ;) A pontos összetételt úgysem tudjuk megvitatni itt. A lényeg, hogy nem zafír. :P

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#46320) runner 125 válasza Zozzer888 (#46310) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jaja, közben a topikkeresős topikban belinkelték.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#46321) Zozzer888 válasza Dzsana (#46311) üzenetére


Zozzer888
addikt

Jó hát mindent én se tudok :D Nem felhívás volt am, csak elgondolkodtam egy pillanatra... :D

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#46322) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ez meg éri az árát?

(#46323) pohár válasza -secret- (#46322) üzenetére


pohár
félisten

hamisítvány, innentől kezdve 20ft-os se ér

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46324) -secret- válasza pohár (#46323) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem hiszem, hogy sokan veszünk 2 millióért órát. :D

[ Szerkesztve ]

(#46325) Miamiquake válasza -secret- (#46324) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Én pedig egy olyan világban hiszek, ahol SENKI nem vesz/hord HAMIS ÓRÁT. :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#46326) runner 125 válasza pohár (#46323) üzenetére


runner 125
nagyúr

Soha nem értettem egyesek miért akarnak többnek látszani, mint ami.

Most komolyan, mekkora király az, aki felvesz egy ilyet, próbálja elhitetni h origi és kiszáll egy Swift-ből.

Szerintem sokkal nagyobb égés, kellemetlenség az, ha valaki többnek akar látszani, minthogy vásárolna egy kisebb presztízsértékű, de eredeti órát.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#46327) Cha-b válasza -secret- (#46324) üzenetére


Cha-b
senior tag

nem, de ha nincs rá pénz nem az a megoldás, hogy vesz az ember egy gagyit. :) Nekem sem lesz az életben ilyenre pénzem, de eszembe sem jutna ilyet hordani.

CSAKAKISPEST!!!!

(#46328) pohár válasza -secret- (#46324) üzenetére


pohár
félisten

akkor keressen olcsóbbat, ennyi... :D
én elvből sem hordok például hamis ruhát, ha nincs pénzem mondjuk egy drágább cipőre, hát spórolok...

az szép látvány tud lenni, amikor kibolyhosodott Diesel, meg Energie pólóban feszítenek az utcán, aztán ér 500ft-ot a kettő :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46329) -secret- válasza pohár (#46328) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nyilván egy cipőér én sem adok ki 40.000-ret... mondjuk kínait sem veszek, max edzeni. :D
Egyébként van ugyan ebben a stílusban valami más márka ami még sem rolex? Csak kinézet ugyanez.

Nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#46330) Zozzer888 válasza -secret- (#46324) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ebay-on lehet látni 300-tól induló Rolexeket, akár hasonló kinézettel. Jó persze, 300 se 20, de az eredeti. Ha csak a formája tetszik, meg hogy automata, akkor érdemes megnézned az Orienteket.

De ha ilyesmiben gondolkodsz, akkor úgy tudom az irányjelzős forumnak van replikás topicja, ott tuti tudnak segíteni

szerk.: Látom közben írtál:
ezeket érdemes meglesni

szerk2.:
Vagy itt van ez: Tudor

Én úgy tudom, hogy a Rolexé a márka és igencsak közel vannak.

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#46331) #76385920 válasza -secret- (#46329) üzenetére


#76385920
törölt tag

Omega Seamaster Aqua Terra
Tag Heuer Carrera

Ezek hasonlítanak rá, meg még egy csomó más márkának van hasonló órája... :)

[ Szerkesztve ]

(#46332) pohár válasza -secret- (#46329) üzenetére


pohár
félisten

a spórolást úgy értettem, hogy összespórolom rá :D
mikor még középiskolás voltam, így vettem 33-ért az ART-omat... 40-ért is veszek simán, ha olyan, meg megéri

Famalac... ami nem 2 millió, csak 800 ezer :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46333) Zozzer888 válasza -secret- (#46329) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ez eléggé hasonlít:) Persze színben nem:)...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#46334) Tothgera30 válasza -secret- (#46329) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Seiko 5?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46335) -secret- válasza pohár (#46332) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig már írni akartam neki, hogy instant buy. :))

(#46336) #76385920 válasza Zozzer888 (#46333) üzenetére


#76385920
törölt tag

És persze a Tudor-ok. (Másodvonalas Rolex) :)

Vétlárról nem volt szó! :P

[ Szerkesztve ]

(#46337) csabulaxi válasza -secret- (#46329) üzenetére


csabulaxi
senior tag

[link]

180ezer ft

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#46338) Miamiquake válasza -secret- (#46329) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Citizenek Seikok a 80-as 90-es évekből vannak hasonlók, ilyen áron.

Állíts be egy szűrőt vaterán, ezek legyenek benne: ár limit, használt, és település.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#46339) csabulaxi válasza -secret- (#46329) üzenetére


csabulaxi
senior tag

[link]

SEIKO Automatic SARB035

400$

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#46340) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

[link]

Grand Seiko Automatic SBGR051

[link]

SBGA011

Mondjuk ezek Rolex árban vannak. :DDD

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#46341) Wg5113 válasza csabulaxi (#46337) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Erre én is gondoltam,csak nem a legalacsonyabb árfekvésű.

(#46342) OTika válasza csabulaxi (#46339) üzenetére


OTika
aktív tag

Eztetet a cép órát hol találtad a neten? :P

(#46343) Miamiquake válasza -secret- (#46335) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Rövid átnézés alapján:

Tissot

Roamer

Seiko

Timex

Bulova

Citizen

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#46344) trassher


trassher
addikt

Az órám péntek óta használom és most -35 másodpercnél tart bár eddig egyik nap sem volt rajtam 4-5 óránál többet, talán még annyit sem. Ez normális hogy ennyi hordásnál ennyi késés összejön?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#46345) Miamiquake válasza trassher (#46344) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Nem teljesen normális, de még várj... teszteld.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#46346) venge


venge
tag

Segítséget szeretnék kérni a guruktól!
Van nekem ez a bizonyos Oakley órám. Szeretnék hozzá láncszemet venni, de egyelőre sehol nem találok!
A mágusok nem tudnak erre valami megoldást? :F

(#46347) trassher válasza Miamiquake (#46345) üzenetére


trassher
addikt

Jövő héttől tudom majd igazán mivel még nincs egyetem. Itthon is rajtam van de ha laptop előtt vagyok akkor leveszem mert úgy kényelmetlen.
Azt sem mondhatnám hogy nincs felhúzva mivel eddig egyszer sikerült backhack-elni, azóta bárhogy próbálom nem sikerül, ebből gondolom hogy kellően fel van húzva.

Redmi Note 7

(#46348) Ra3 válasza trassher (#46344) üzenetére


Ra3
őstag

Az enyém egy hónapos, ha hétközben hordom 7-17-ig kb. akkor siet napi pár másodpercet, viszont volt hogy a járástartalék végén, mikor már közel két napja le volt téve beleugrott egy perc késés egy nap alatt, szóval azért ez függ attól is hogy mennyire van felhúzva szerintem. Én amúgy megszokásból mindig úgy rázogatom az órás kezem hogy halljam ahogy húzódik, ez valami beidegződés mióta megvolt a Seiko 5-ös (6 éve).
Ja, azt nem írtam hogy Orient az enyém is, hasonló kategória mint a tiéd.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#46349) trassher válasza Ra3 (#46348) üzenetére


trassher
addikt

Igen tudom defender-ed van ha jól gondolom. Péntek óta jött össze ennyi, azóta volt nap hogy nem is volt rajtam emiatt gondolom hogy a "járatás" hiányzik neki.

Redmi Note 7

(#46350) fiktív1 válasza trassher (#46349) üzenetére


fiktív1
tag

Igen, úgy marad viszonylag pontos, ha hordod. Az enyémek is ilyenek, ha leteszem őket, elszabadulnak. Ha pl koronával lefele teszem le, akkor nálam lassul a járás, úgyhogy tudom kompenzálni a sietését. Neked is ki kell tapasztalnod, aztán remekül szinten lehet tartani a késést-sietést. Teszteld legalább 2 hónapig, majd ha mindent tudsz, el lehet vinni beszabályozni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.